• 1251

    Три прилепа се събират и се уговарят да обиколят света и да разглеждат забележителности. След 3 часа се събират на същото място, от което са тръгнали. Първият казал: – Виждате ли я еееееееееееееееееееей онази там река, дето се синее в далечината? – Виждаме я. – Е аз ходих е до том. Вторият казал – А виждате ли я еееееееееееей тази там планина, дето опира в хоризонта? – Виждаме я. – Аз ходих зад тази планина. Третият, най-опърпаният казал – А виждате ли го ей това дърво тука? – Виждаме го. – Е аз не го видях.

  • 11592

    Слона бил педераст.Отишъл веднъж при врабчето и му казал: – Врабченце влез ми отзад и ми излез през хобота. – Ама как така? – казало врабчето. – Абе давай бе! – Добре. Влязло врабчето, след малко излязло. – А сега може ли да си вървя? – казало врабчето. – Аaa, не, къде ще си ходиш? Айде пак! – казал слона. – Ама… – Няма ама, пак. – Добре. Врабчето пак излязло и казало: – А сега може ли да си вървя? – Неее, къде ще ходиш? Айде пак. – Ама… – Няма ама, пак. Врабчето пак излязло и казало: – Аз вече ша си ходя. – Няма! Айде пак за последно. – Ама за последно? – попитало врабчето. – Да. – отговорил слона. Врабчето влязло, слона си пъхнал хобота в задника и казал: – Айде сега мастурбирай!

  • 9101

    – Мечтата на живота ми е да се омъжа за интелектуалец – казала една щука на един шаран. – Но кажи ми, моля те, къде в нашата река може да се намери делфин?

  • 10042

    Върви си мравката през гората. Насреща й баба Меца. – Бабо Мецо, ще те ям! – облизва се мравката. – Хохохо, ще ме ядеш – залива се от смях баба Меца. – Смей се ти, смей се! И на ония двата слона вчера им беше смешно… бог да ги прости.

  • 10398

    Заекът влиза в кръчмата и се провиква свирепо: – Кой ще се бие с мен?! Вълкът става и казва: – Аз! Заекът се присламчва до него, прегръща го приятелски и се провиква пак: – А кой ще се бие с нас двамата?!

  • 3148

    Един жираф, една топка и един слон решили да се бесят. Но жирафа бил много дълъг за да влезе в примката, топката нямала врат, а слонът скочил и счупил бесилката. Тогава решили да скачат от 8-мия етаж. Топката скача и започжа да брои: – 8,7,6,5,4,3,2,1;1,2,3,4,5,6,7,8 – и започнла да се качва на горе. Скача жирафа и започва да брои: – 8,7,6,5,5,5,5,5 – и оставал на 5-я етаж. Скача слона и брои: – 8,7,6,5,4,3,2,1 мазе, здравейте миньори, аз съм по-надолу.

  • 10201

    На среща на любители гълъбари един любител разправя: – Аз пък ще правя кръстоска на пощенски гълъб с папагал! – Защо?! – Ами ако не може да намери пътя сам, поне ще може да попита някого.

  • 6009

    Един кон влиза в бар и казва: – Барман, дай една сода! – А не искаш ли уиски? – Не, с каруцата съм.

  • 10675

    По празниците един петел решил да отиде в града! Там всичко му харесало и докато гледал по витрините изведнъж видял пилета на грил и се замислил… Изведнъж се сетил и си казал: – Брей, аз се чудя къде са гаджетата от селото, а те са дошли в града на солариум!

  • 2742

    Мъжката стоножка брои: – 97, 98, 99, 100, 101… Скъпа! Родило ни се е момченце!

  • 2377

    Пасат четири коня на една ливада – единия млад жребец, другия на средна възраст, третия на солидна възраст, а четвъртия – дърта кранта. В другия край на ливадата се появява млада кобила. Жребеца подскочил и казал: – Хей, давайте да отидем да я оправим!? – Що да бързаме – казал коня на средна възраст – може така, пасейки, пасейки ще стигнем. – А – казал вързрастния кон – на който му трябвам, сам ще ме намери. – Тихо – казала крантата – тихо да не ни чуе…

  • 1476

    – Къде се настаняват хората по време на път? – В мотел. – А къде се настаняват кравите по време на път? – В муутел.

  • 2029

    Срещнали се два охлюва – единият гол, а другият с черупка на гърба. – Как си? – пита охлювът с черупка. Другият отвръща шепнешком: – Не казвай на никого! Избягах от къщи!

  • 7140

    Граничар с куче обикаля по полосата през нощта. От едни храсти се чува някакъв шум. Граничарят се обръща към кучето и казва: – Бягай да видиш, какво има в храстите! Кучето го поглежда и отговаря: – Бягай ти! Аз и оттук мога да си лая….

  • 3885

    Едно зайче отива в ресторанта: – Имаш ли шкембе? – Имам. – А имаш ли свински врат? – Имам. – А свински бутове? – Имам. – Леле! Сигурно си много грозен!

  • 1560

    Говорят си двама кучкари: – Опитах се да науча кучето ми да лае всеки път, когато иска да яде. – И какво стана? – Сега не иска да яде, ако аз не лая преди това…