Пиянски

Вицове за почитателите на алкохола

  • 1423

    Пиян се прибира вкъщи и учтиво се извинява на всеки стълб, в който се блъска, вземайки го за минувач. Накрая сяда на бордюра и мъдро заключава: – Ще почина, докато премине манифестацията…

  • 9977

    Един пияница се връща мъртво пиян и жена му му вдига скандала веднага. Той й казва: – Стига бе, Пено да знаеш к"во открих, утре ще ти покажа. На сутринта се събудил пияницата и жена му нетърпеливо го пита какво е открил. – Представи си само – нова кръчма!

  • 9057

    Седят двама и се черпят. Единият взел да откровеничи: – Помниш ли, че тебе в старият квартал те обраха? – Помня. – Аз имах пръст в това. А спомняш ли си, че те съдиха за измама? – Спомням си. – Пак аз се бях намесил. Тогава вторият му казва с досада: – А помниш ли, че ти се роди син преди две години? – Помня. – Е, тогава аз се намесих…

  • 9509

    Двама пияници се натрескали здраво и на път за вкъщи единият лазел по земята, а другия се подпирал по оградата. Единият казва на другия. – Абе, братчет виж как си се напил, лазиш като куче. А другият отвърнал: – Ще те видя и теб като свърши оградата.

  • 962

    След Нова година един пиян върви по улицата, и пита един минувач: – Как да стигна до гарата? – Значи, тръгваш оттук все направо… – Ясно. – прекъсва го пияния. – Никога няма да стигна дотам значи…

  • 12017

    Полицай спира пиян мъж с кола: Полицаят: – Моля излезте от автомобила. Мъжът отговаря: – Доообре господин полицай. Полицаят: – Вие пили ли сте господине ? Мъжът казва гордо: – Кво пили бе господин полицай аз съм ЛЪВ.

  • 7619

    – Тате, уморих се да нося бебето! Дай да понося бутилките? – Как пък не! Като те знам какъв си хилав, ще вземеш да ги изпуснеш!

  • 1266

    Пиян мъж стои на улицата и дълго разглежда връзка ключове. Един полицай се приближил и попитал: – Господине, какво правите? – Търся колата си – последният път, когато я видях беше на края на тези ключове! В този момент полицаят казал: – Господине, ципът ви е разкопчан! – По дяволите! Изгубил съм и жена си!

  • 11344

    – Представи си само – преди една година лекарят ми каза, че ако не престана да пия ще се превърна в пълен идиот! – И ти защо не го послуша?

  • 3708

    Един наркоман отива на ЖП гарата да си купува билети. Застава на гишето и казва: – Два билета за Русе, моля. Жената не го чува и го моли да повтори. – Два билета за Русе, моля. Жената пак не чула и казва: – Моля, говорете на дупките! Наркоманът си слага устата до вътрешната страна на лакътя си и повтаря: – Два билета за Русе, моля.

  • 4256

    Австралия. Безкрайно поле, засято с коноп. Един наркоман се промъква и почва бързо да бере и си мисли: "Ще задигна една торба, ще я изсуша, и съм уреден за цяла година". Изведнъж обаче забелязва в далечината полицейска кола. Ами сега? Гледа наблизо – стадо кенгура. Веднага взел решение – съблякъл се, смесил се с кенгурата и почнал да подскача заедно с тях. По едно време съседното кенгуру го бутнало с лакът и му изсъскало: – Свали си чорапите бе, ще издадеш цялото стадо!

  • 3669

    Един пиян пълзи към колата си и протяга ръка към дръжката на вратата. Минава полицай, изглежда го строго и казва: – Ти накъде бе? Пиян с кола? А пияния отговаря: – Брато, тъй кат ме глеаш моа ли се прибера пеша?

  • 9946

    Един човек отива на бар. Пие набързо по две, три питиета на крак. Забелязвайки това сервитьорът го попитал: – Господине, защо не сядате? – Защото съм се заклел на жена ми вече да не сядам в бар.

  • 10199

    – Когато се разболея от грип, аз отварям бутилка гроздова и след няколко часа е свършено. – С грипа ли? – Не, с бутилката гроздова.

  • 4348

    Отиват двама пияни на стадиона и решават да играят футбол. Единият казва: – Аз ще бъда двата отбора и съдиите. Абе всички на терена. Другия отговаря: – Добре, тогава аз ще бъда публиката. Почва се играта. По едно време тоя дето е публиката замерва играещия с кутийка от бира. Играча се ядосва и вика: – Абе идиот такъв, от 25 човека на игрището как баш пък мене уцели! – А ти как разбра че от 50 000 публика точно аз съм те уцелил, бе!

  • 9941

    Двама наркомани вървят по крайбрежната улица, а срещу тях – двама полицаи. Полицаите ги спират и питат: – Момчета, да сте виждали тук един труп? – Не, нищо не сме видели. Полицаите отминават. Наркоманите разместват тревите около реката и сритват безжизнено тяло във водата: – Плувай си спокойно, пич, прикрихме те!