Пиянски

Вицове за почитателите на алкохола

  • 4780

    Човек спира пиян минувач на пътя и пита: – Извинете, къде тук е улица "15-ти май"? Пияният се замисля и отговаря: – "15-ти май", "15-ти май", ама коя година?

  • 3669

    Един пиян пълзи към колата си и протяга ръка към дръжката на вратата. Минава полицай, изглежда го строго и казва: – Ти накъде бе? Пиян с кола? А пияния отговаря: – Брато, тъй кат ме глеаш моа ли се прибера пеша?

  • 9952

    Пиян обикаля около цилиндрична колона за обяви на улицата и крещи: – Помощ! Помощ! Приближил се полицай и попитал: – Какво има? – Зазидаха ме! – отвърнал пияният.

  • 3202

    Лекар казва на пациента си: И запомнете, алкохола е най-лошия ви враг! Избягвайте го! – Докторе, какъв мъж ще съм аз ако се покажа страхливец в лицето на врага?

  • 8128

    – Знаеш ли какво е аперитив?– Мисля, че зная, но все пак ми кажи. – Това е началото на големия запой!

  • 5229

    Срещнали се двама пияници. Единият казал: – Може ли да мина между вас двамата? – Да, но един по един.

  • 4261

    – Как прекара новогодишната нощ? – Като подарък. – Как така? – Цяла нощ се търкалях под елхата.

  • 11332

    Седи си руската салата в стомаха на Петров.По едно време пристига една водка: – Здрасти, аз съм първата водка на Петров, а ти коя си? – Аз съм руската салата! След малко пристига втора водка, и казва: – Здрасти, аз съм втората водка на Петров, а ти коя си? – Аз съм руската салата! И така нататък, идва десета водка и казва: – Здрасти, аз съм десетата водка на Петров! – Абе я да изляза аз да го видя кой е тоя Петров бе?

  • 11783

    В родилния дом новичък татко се диви: – Близначета!!! – Не, едно е, – успокоява го медицинската сестра. – И следващия път елате трезвен.

  • 7477

    Пушач, пияница и наркоман умрели и попаднали на оня свят. Пушачът взел да разказва: – Братя, умрях в страшни мъки! Белият ми дроб беше станал на каша! Пияницата казал: – И аз умрях в мъки! Черният ми дроб беше станал на нищо. А наркоманът се хванал за главата: – Боже, боже, как съм се напушил! Вече и с умрели разговарям!

  • 7005

    …събуждам се сутринта след страшен запой, и гледам – нищо ми няма! Лежа си кротко в канавката, якето ми го няма, дънките ми ги няма, портмонето ми го няма, часовника ми го няма… Абе изобщо – нищо ми няма!

  • 11247

    Във влак пътуват подпийнали младежи. Един се мръщи на разнасящата се смрад: – Абе, приятел, ти сменяш ли си чорапите? – Да… за водка!

  • 7128

    Умрял един наркоман. Събрали се приятелите му на помен. Яли, пили, надрусали се здраво. По едно време единият станал и казал: – Какво сте се оклюмали бе! Гор-чи-во! Гор-чи-во! – Я не се излагай, какво "горчиво", да не го изпращаме в казармата?

  • 3461

    Двама наркомани, яко надрусани, се возят в препълнен автобус. Една баба казва на единия: – Чедо, ще станеш ли да ми отстъпиш мястото си? Другият наркоман се обажда: – Не ставай! Знам го аз тоя номер – ти ще станеш, а тя ще седне!

  • 8740

    Един мъртво пиян стои на колене пред вратата на колата, увиснал на дръжката и пуфти… Минава покрай него една кука и го пита: – Господине, да не смятате да карате в това състояние? – Тъй като ме гледаш, пеша мога ли да се прибера?