5410
Три мравки вървели през пустинята. Едната свила надясно, другата свила наляво, а третата си свила един джойнт…
Вицове за почитателите на алкохола
Активист на въздаржателско дружество изнася лекция за вредата от алкохола в едно шопско село. Накрая пита Вуте от първия ред: – Ти крава имаш ли? – Е па имам – отговаря Вуте. – Ако й дадеш една кофа с вода и една с ракия, коя ще изпие кравата? – Е па водата, естествено – отговаря Вуте. – Правилно! И защо? – Ами то говедото си е говедо… – ядосано отговаря Вуте.
Двама много пияни приятелчета пътували в една кола.Единия карал , а другия спял на задната седалка.По едно време ги спира полицай.При отварянето на вратата от полицаят шофьора пада на улицата: -Как може такова безобразие-казало ченгето. -Какво сте пили бе господине!!? -Само….едно малко…… г-н полицай. В този момент онзи на задната седалка се поразбудил и казал: И…. на мене… едно……малко….