Пиянски

Вицове за почитателите на алкохола

  • 11492

    В ресторанта: – Донесете ми, моля, девет големи коняка… Благодаря ви. А сега махнете първия и последния. – Защо? – Първия трудно влиза, а от последния оглупявам.

  • 9906

    Синче към баща си: – Тате, хайде да излезем на разходка в парка? Бащата към майката: – Жена, излизаме на разходка в парка. Дай нещо за мезе!

  • 11954

    Един човек си седял в кръчмата и си мислел ако спра да пия толкова пари ще имам, ама толкова пари ще имам, че ще си пия когато си искам

  • 8740

    Един мъртво пиян стои на колене пред вратата на колата, увиснал на дръжката и пуфти… Минава покрай него една кука и го пита: – Господине, да не смятате да карате в това състояние? – Тъй като ме гледаш, пеша мога ли да се прибера?

  • 8976

    Някакъв наркоман се прибира вкъщи яко дрогиран. Без да каже и дума, сяда на масата и почва да яде. Майка му го гледа как разсипва половината ядене навън с треперещи ръце и казва: – Синко, ако искаш легни да поспиш и после ела да хапнеш? – Кой е дрогиран? Аз – дрогиран? Нищо такова няма!

  • 12052

    Две пияници си говорят.Единият казва: Защо си сърдит бе брат.А другия казва: У нас ракия няма жената хляб купила.

  • 6848

    – За подобряване на храносмилането – пия бира. При отсъствие на апетит – пия бяло вино. При ниско кръвно – пия червено вино, а при високо – коняк. Ако имам ангина – пия ракия… – А вода? – Такава болест още не съм имал…

  • 7608

    – Гошо пие почти като камила. – Как така "почти". – Толкова много, но не толкова рядко.

  • 962

    След Нова година един пиян върви по улицата, и пита един минувач: – Как да стигна до гарата? – Значи, тръгваш оттук все направо… – Ясно. – прекъсва го пияния. – Никога няма да стигна дотам значи…

  • 6772

    Рано сутринта преди Бъдни вечер се звъни в дома на собственика на магазина за алкохол. – Извинете, просто се чудех кога ще отваряте? – Предполагам знаете, че днес е Бъдни вечер. Затова днес магазинът ще е затворен! На следващата сутрин пак се звъни: – Ишфинете, само са шудех ккога ша отваряти днеш? – Но днес е Коледа! – бил отговорът на собственика. – Нима очаквате от мен да отворя точно днес?! На сутринта след Коледа телефонът пак иззвънял: – Ъъъъ, мноооогхо ша ишфиняам, ама днешш шъ утваряттти ли? – Вижте какво! По време на празниците не спряхте да ме тормозите! Обещавам ви утре, като отворя, вас лично да ви пусна първи да влезете, само ме оставете на мира!!! – Да ме пушнете да фляса?! Нно аш ишкам да ишляша!!!

  • 8508

    Въпрос: Колко наркомани са нужни, за да завият една крушка? Отговор: Николко, ние можем и на тъмно да си пушим!

  • 11247

    Във влак пътуват подпийнали младежи. Един се мръщи на разнасящата се смрад: – Абе, приятел, ти сменяш ли си чорапите? – Да… за водка!

  • 372

    Ако всичко ви е наред. Ако жена ви е прекрасна. Ако и любовницата ви е прекрасна. Ако заплатата ви не само стига, а и остава. Ако шефът ви е хубав човек. Ако нямате никакви проблеми със здравето. Кажете "не" на наркотиците!

  • 196

    Мъж се прибира на разсъмване след нощен запой и жена му: – Как може така? Цяла нощ не съм мигнала, за да те чакам! – Ти какво? Да не мислиш, че аз съм спал?!

  • 5229

    Срещнали се двама пияници. Единият казал: – Може ли да мина между вас двамата? – Да, но един по един.

  • 8219

    Разговор между приятели: – Знаеш ли, че е полезно да се ходи бос? – Наистина е така. Винаги ме боли глава, като се събудя с обувки!