Пиянски

Вицове за почитателите на алкохола

  • 7694

    Пияница се прибира вкъщи, но не може да си отключи. Случаен минувач го пита: – Да ви помогна ли с нещо? – Да, дръж къщата да не мърда!

  • 5905

    Прибира се един наркоман вкъщи и вика от вратата: – Жено! Имам една добра новина за теб, и една лоша! Добрата е, че оставих дрогата. Лошата е, че не помня къде.

  • 4151

    На междуградски път – кола се е врязала в крайпътно дърво. От нея един по един се изнизват пияни младежи. Катаджията ги строява и пита: – Сега кажете – кой кара колата! След кратко мълчание един от младежите казва: – Никой – ние всички бяхме на задната седалка…

  • 4102

    Ако след тежък запой на сутринта се събудиш, погледнеш се в огледалото и не се видиш, не се притеснявай – просто си станал неотразим.

  • 8877

    Пиян спира такси на улицата: – Свободен ли си? – пита той шофьора. – Да – отговаря таксиджията. – Тогава излез да потанцуваме!

  • 2417

    – Малките неща ни създават много по-големи проблеми, отколкото големите. – Защо мислиш така? – Защото нощес открих сравнително лесно апартамента си, а в продължение на три часа търсих ключалката на вратата!

  • 10614

    Трима приятели се прибират след тежък запой по къщите с такси. Спират пред входа на първия. Другите двама няколко пъти се опитват да го оставят изправен на крака, на стената го подпират, но той все пада. Накрая го зарязват и заминават с таксито. -Ей, че тежко се е напил, горкият! – вайкат се приятелите му. Не може да стои изправен! – Как да стои като през цялото време се мъчихте да го поставите с главата надолу? -обажда се шофьорът.

  • 106

    Между пияници: – Вече закусва ли? – Не, нито капка.

  • 9339

    Три баби се хвалят една на друга с внуците си: – Моят сигурно ще стане доктор! Все се боде с разни спринцовки. – А моят сигурно ще става биолог – все събира някакви треви, все нещо суши вкъщи… – Пък моя сигурно ще става летец – все си слага на носа някакви парцали, напоени с бензин и ми вика – "айде бабо, аз отлитам"!

  • 392

    Двама пият. Ама пият яко. По едно време единия казва: – Още по чашка и да лягаме, че утре ще ставаме рано. – Защо да ставаме, нали е неделя? – Ще ставаме да пием вода.

  • 1066

    Ако в думата "хляб" са направени четири печатни грешки и се е получило "бира", то може би това не са били грешки?

  • 9903

    "След като не можах да открия истината във виното, вече пия водка."

  • 2657

    Зайо Байо стоял на брега на реката и пушел трева. Дошъл по едно време бобъра и го питал: – Абе Зайо Байо, к"во праиш? – Ми джаскам, к"во да правя. Наиш к"ъв е кеф? Дърпаш на единия бряг на реката, преплуваш я и изпускаш от другата страна. Направо супер готино! Решил бобъра да опита. Опънал си, преплувал реката и на другия бряг изпуснал. Станало му супер гот. В този момент дошла видрата и го питала кво прави. Като разбрала решила и тя да опита и преплувала реката за да вземе джоинт от Зайо Байо. Излязла видрата на другия бряг и Зайо Байо изплашено казал: – Бобре, бобре, изпускай, че мутираш!

  • 9426

    Апартамент в краен столичен комплекс. Голи стени. На голия под са постлани вестници. На вестниците седи наркоман и преглежда стари билети от лотарията. В ъгъла е поставена табуретка. На нея седи бабичка и гледа телевизор, който седи на земята. Наркоманът: – Мамичката му и късмет! Бабката: – Какво се е случило, синко? Наркоманът: – Пак сме загубили от лотарията. Този път телевизора!

  • 10076

    Пиян мъж се прибира посреднощ в къщи и крещи от прага: – Жена, почвай да ми се караш, че иначе не мога да намеря кревата!

  • 9941

    Двама наркомани вървят по крайбрежната улица, а срещу тях – двама полицаи. Полицаите ги спират и питат: – Момчета, да сте виждали тук един труп? – Не, нищо не сме видели. Полицаите отминават. Наркоманите разместват тревите около реката и сритват безжизнено тяло във водата: – Плувай си спокойно, пич, прикрихме те!