Семейни

Вицове за семейни отношения, драми и комедии

  • 720

    – Знаеш ли, Гошо се оженил за една грозна мадама? – По любов или по сметка? – Нещо средно… Нея я взел по сметка, а парите й – по любов.

  • 5989

    Между влюбени. – Наистина ли ме обичаш, мили? – Ами, да, да! Защо е нужно точно ти да бъдеш изключение?

  • 6131

    Лети в самолета млада двойка: – Хайде! – Не може тук! – Не издържам повече! – Да вървим в тоалетната… (Заключват се в тоалетната) – Давай, сложи презерватива..о-о-о! че кеф… Чува се глас от аудиоуредбата: – Господин и госпожо Иванови! Знаем с какво се занимавате в тоалетната. Моля, загасете цигарите и свалете презерватива от пожарния датчик!

  • 2164

    Мъж и жена си говорят: – Знаеш ли, нашия съсед е много хитър човек? – Защо така мислиш? – Когато на сина ни му подариха барабан за рождения ден, той единствен го попита: "А знаеш ли вътре, какво има?"

  • 10147

    – Момченце, защо си играеш на улицата толкова късно? – Защо не? Аз още не съм женен!

  • 6453

    – Не разбирам как може да се омъжваш за куц човек! – Какво толкова! Та той куца само когато върви.

  • 4389

    Съпруга се обръща към мъжа си: – Ти имаш невероятната способност да отлагаш, що се отнася до вършенето на домашна работа. – Не е вярно! – Добре тогава, избери. Или изнеси шезлонгите, или изхвърли елхата.

  • 423

    В любовния триъгълник винаги един от ъглите е тъп.

  • 9061

    – Дъщеричката ни направо ще ни побърка! – оплаква се една жена. – Какво е станало? – Ами веднъж ме видя как плюя върху ютията и попита защо го правя. Аз й казах: "За да проверя дали ютията е гореща." – И какво от това? – Ами от тогава, когато сяда да се храни винаги плюе в супата…

  • 10401

    Разговор между съпрузи: – Въобще не искам да кажа, че майка ти готви лошо! – говори мъж на жена си. – Но мисля, че започвам да разбирам, защо се молите преди ядене…

  • 1396

    Иванчо влиза в кабинета по биология и носи нещо в ръка. Учителката го пита: -Иванчо, какво е това? -Гръклян-отговорил Иванчо. -И откъде го взе? -От дядо. -А той какво каза? -"Хьъ!".

  • 9177

    Евреин имал много деца и всяка година му се раждало по още едно. Решил да отиде при равина за съвет: – Рави, какво да правя? Всяка година ми се ражда по едно дете. Погледни в книгите и ме посъветвай! Погледнал равина в книгите, помислил и казал: – Ако всяка година ти се ражда по едно дете, то тогава трябва да ти отрежем лявото яйце! Евреинът се съгласил с плач на операцията. След една година идва пак: – Рави, мина още една година и пак ми се роди дете! Какво да правя? Пак чел равинът книгите. – Ако на евреин са му отрязали лявото яйце и му се раждат деца всяка година, то тогава трябва да му се отреже и дясното яйце. Съгласил се бедният евреин и на тази операция. След още една година пак идва: – Рави, отново ми се роди дете! Какво да правя? Какво пише сега в книгите? Пак започнал да чете равинът. Изчел всички книги и казал: – Ако на евреин, на който са му отрязали първо лявото яйце, а после и дясното, продължават да му се раждат деца, то тогава сме отрязали яйцата не на тоя евреин на когото трябва.

  • 4634

    Майката пита първолачето си: – Колко прави три плюс четири? – Седем. – А седем плюс четири? – Не знам! До единадесет още не сме учили..

  • 5643

    18-и век. Стои младежът и гадае на маргаритка: – Обича ме, не ме обича… Обича ме, не ме обича… 19-и век. Стои младежът и гадае на маргаритка: – Ще ми даде, няма да ми даде… – Ще ми даде, няма да ми даде… 20-и век. Стои младежът и гадае на маргаритка: – Ще ми стане, няма да ми стане… – Ще ми стане, няма да ми стане…

  • 3101

    В аптеката пред витрината стои замислен 20-годишен младеж. Аптекарката: – Младежо, да ви помогна?! Какви презервативи? Младежът (тъжно): – Късно е. Някакви памперси да ми препоръчате?

  • 11722

    Юбилей. Жената става на 50 години. Мъжът държи реч: – Когато беше на 20, ти беше роза, когато беше на 30 – шампанско, на 40 – коняк, а сега на 50 си топла супа. Жената отговорила също със слово: – Да, на 20 аз бях роза, но не ти я откъсна. Да, на 30 бях шампанско, но за теб останаха само мехурчетата. Да, на 40 бях коняк, но ти пиеше за трима. Да, на 50 съм топла супа, но ти няма с какво да я ядеш.