Вицове - Domati.net - Страница 104 от 616 - ВИЦОВЕТЕ, КОИТО ТИ ХАРЕСВАТ

  • 4988

    – Кажете ми, курсант Холер, какво разбирате под еднопосочна улица? – пита инструкторът. – Разбирам това, че по нея човек може да бъде блъснат само отзад.

  • 10562

    – Да знаете само каква любовница имам! – хвали се един мъж пред приятелите си. – Защо ни казваш това? – Нали с приятелите всичко се споделя. – Тогава какво чакаш – доведи я.

  • 7870

    Вярвам в две неща: Първо във Възкресение Христово,защото всеки път ми се оправдавате че не си знаете уроците защото бабите ви са умрели и нямало как да ги нучите, пък на следващия ден ги срещам на улицата живи и здрави… и второ, че човекът е произлязъл от маймуната, защото вие всеки път когато имаме час се държите така! Учителка по история

  • 7873

    -Знаете ли защо на хапчетата има разделителна черта? За да може, ако си прекалено болен и не можеш да го изпиеш, да ти го завинтят с отверка в задника.

  • 4253

    … а сега предстои световно известната петнадесет минутна пауза Водещ в цирка

  • 308

    Ветеринар се разболял и извикал при себе си обикновен лекар и му казва: – Аз съм болен, но искам да ви кажа, че когато аз съм болен при лечението разчитам изключително на интуицията си. Предлагам ви да използвате моите методи и да правите всичко както го правя аз. Докторът го огледал, изписал лекарства и подавайки рецептата на ветеринаря му казал: – Ако до две седмици не се почувствате по-добре, страхувам се, че ще трябва да ви застреляме.

  • 77

    – Ало, рецепцията ли е? Какъв е тоя вашия хотел! От моята стая не може да се излезе?! – Господине, не виждате ли вратата?! – Виждам, и то не една, а две! – Е?! – Едната води към клозета, а на другата има закачена табелка "Моля, не ме безпокойте!"

  • 8086

    – Скъпи, мама ще ни дойде на гости. …тишина. – Само за две-три седмици. …тишина. – Нали нямаш нищо против? …тишина. – Знаех си, че няма да имаш. …въздишка. – Ама няма нужда да ми крещиш!

  • 10072

    Защо трябва да се напиеш и да шофираш, като можеш да се напушиш и да летиш?

  • 8111

    Решила мечката да води заека в горската дискотека. – Ами тигрите на барплота? Ония с ланците? Ще ме глътнат и няма да ме усетят – опъва се заека. – Няма страшно, зайче. Аз съм говорила с тигрите – рекла Меца. Влизат в дискотеката и заека като вижда тигрите трепери. – Спокойно зайче, не се притеснявай. Отивам до тоалетната и се връщaм до минута. Говорила съм с тигрите няма страшно – рекла пак Меца. Докато Мечката била в тоалетната, влязла една камила. Заека беж да го няма, през девет дерета в десетото. На другия ден мечката пита заека защо е избягал. – Как да не бягам бе Мецо! В дискотеката влезе един кон – като видях как са го изгърбили ония от барплота крила ми поникнаха.

  • 2686

    – Малкият, къде се научи да ругаеш така? – О, господине, това не се научава, то си е дар от природата!

  • 8663

    – Как мина почивния ден? – Аз исках да отида на музей, жената на кино… – И кой филм гледахте?

  • 4972

    Командирът на ротата подава команда за атака. Всички войници се впускат напред с възгласи "Ура!", само един търчи в обратната посока и също вика "Ура!" – Стой!- изкрещял му командирът. – Ти къде хукна, шубе тъпо! – Господин командир, аз не съм шубе! Просто имам тактически план – ще обиколя земното кълбо и ще ги нападна в тил!

  • 5583

    Каква е разликата между пияница и наркоман? Пияницата ще мине през всички стопове по пътя, а наркомана ще седи и ще чака да стане зелено.

  • 7427

    Господин Директор, Моля, за нуждите на производствените ми мощности, да ми бъдат набити две гуми супереластик с диаметър 250 mm. С уважение Главен Механик

  • 1477

    Да не мислите, че имам 30 уши да ви изслушвам като телефонистка. Иванка Митева – учител, в час по естетика на ІХ а кл. (1986/87) ПМГ – Сливен