Вицове - Domati.net - Страница 105 от 616 - ВИЦОВЕТЕ, КОИТО ТИ ХАРЕСВАТ

  • 11227

    Има ли доброволци за изпитване?… …е на това му се вика "Гробное Молчание" – реквием от Чайковски в си-бемол! Учител по история в столична гимназия

  • 2503

    Всеки истински комунист е под земята. Лозунг на входа на мина.

  • 8768

    – Кой, аз? Да се напивам така, че после да не помня нищо? Нямам спомен такова нещо да ми се е случвало.

  • 3320

    Испания. Гражданската война. Зима, вятър и студ. Петка крещи: – Василий Иванович! Гълфстрийм замръзна! Василий Иванович: – Петка! Колко пъти съм ти казвал евреи в отряда да не вземаш!

  • 1162

    Понеже пречи, продава се евтино Надпис на полуразпаднала се каравана във Варна

  • 1560

    Говорят си двама кучкари: – Опитах се да науча кучето ми да лае всеки път, когато иска да яде. – И какво стана? – Сега не иска да яде, ако аз не лая преди това…

  • 4579

    Кротко се шляе из тревичката в горичката един яко напушен и набоден пич. Изведнъж иззад едно дърво изскача слон и го уцелва в главата. Пада нашият, след време се свестява, изправя се и тръгва в същата посока. Отново иззад същото дърво изскача кон и пак го уцелва по главата… Отново свестяване и т.н. Този път иззад дървото изскача човек в униформа и изкрещява: – Мама ви наркоманска! Като се надрусате, все на моята въртележка налитате!

  • 5753

    На мен да ми стане, не вярвам, ама жени нали са… Бисери и поуки от изпита по литература след 7. клас през 1998г. – Йордан Йовков – "По жицата"

  • 2142

    Мъж се връща от посещение при лекар. Жена му нетърпеливо го пита какво е станало. – Отначало докторът каза, че с моята болест мога да живея до петдесет години – отговаря съпругът. – Но като му казах, че вече съм на четиридесет и девет, след кратък пазарлък стигнахме до съгласие, че ще умра на седемдесет…

  • 4823

    Тръгнали мравката и слона да бягат от затвора. Мравката казала: – Слоне, бягай! Мене ме видяха.

  • 11123

    Бойко излязъл на разходка със своята приятелка с колата. – Не мислиш ли, че съм добър шофьор? – похвалил се той, тъй като скоро бил взел книжката си. – Не знам, но ако още веднъж включиш коляното ми на задна скорост и бръкнеш под полата ми, слизам и се връщам пеша!

  • 3751

    На вълка му се родило синче. Той стои и му се радва. – Спи мойто момче! Спи малкия ми. А на кого си взел очичките? На мама. А на кого си взел зъбките? На татко. А на кого си взел ушичките?.. Ну заяц, ну погоди!!!

  • 1730

    "Датския съдия показа 3 жълти картона по един за всеки тийм." Коментар на мач

  • 8216

    Щирлиц никак не обичаше масовите разстрели, но му беше някак неудобно да откаже…

  • 4684

    Срещат се две приятелки. Едната пита: – Кво става с твоя мъж? Още ли скита по цели нощи из игралните домове и пръска пари на вятъра… – Скъпа, това е минало! Аз проведох с него един сериозен разговор. Сега той е нов човек, не пуши, не пие, по игрални домове и ресторанти не ходи….Само си лежи тихичко в реанимацията.

  • 8632

    Всички герои на Йовков са силни и мъжествени, дори и героините… Учител по литература