Вицове - Domati.net - Страница 148 от 616 - ВИЦОВЕТЕ, КОИТО ТИ ХАРЕСВАТ

  • 10675

    По празниците един петел решил да отиде в града! Там всичко му харесало и докато гледал по витрините изведнъж видял пилета на грил и се замислил… Изведнъж се сетил и си казал: – Брей, аз се чудя къде са гаджетата от селото, а те са дошли в града на солариум!

  • 3928

    Жена се обръща към доктора: – Докторе, моля ви не крийте нищо от мене! След като си счупи ръката мъжът ми ще може ли, някак си да мие съдовете?!

  • 7009

    Из пътеводител за стопаджии: "Вдигнатият нагоре палец е стандартният начин да попитате дали ще ви качат на стоп. Вдигнатият нагоре среден пръст е стандартният отговор."

  • 929

    Свекърва и снаха си говорят. Свекървата: – Тъй като ще живееш доста време в нашата къща, ще ти кажа, че има три правила, които трябва да спазваш. Първо, когато видиш, че китката ми е на ляво, значи съм в добро настроение. Второ, когато видиш, че китката ми е в средата – по-далеч от мен, защото не ми е весело! И трето, когато китката ми е от дясно, не мисе мяркай пред очите! Снахата отговорила: – Е, и аз имам някой правила: когато ме видиш, че съм седнала крак върху крак, пия си кафето, пуша си цигарата да знаеш, че ми е все тая на къде ти гледа китката!

  • 6036

    Ако това е изомер на пропана, аз съм изомер на Мадона. Учителка по химия от ФЕГ Пловдив.

  • 10316

    Из полицйски протокол:„Докато успеем да открием и главата му, гражданинът Х. вече беше издъхнал.“

  • 3063

    Бащата възмутен оглежда квартирата на сина си – студент. – Как може да облепиш и четирите стени на стаята с голи жени? – Тате, знаеш ме, не понасям голи стени…

  • 12091

    Отива блондинка при гледачка: -Кажи ми как ще изкарам лятната ваканция? -Ще имаш много емоции и секс и накрая ще ядеш голям бой. -Ама как така?! -Мъжът ти ще научи

  • 5109

    В час по биология се задава въпрос: – Кажете ми деца, знае ли някой, защо калкана е сплескан? Всички деца мълчат, само Иванчо вдига ръка. – Кажи бе, Иванчо. – Ами госпожо, калкана е сплескан, щото го е ебал синия кит. – Марш веднага навън, а утре да дойдеш с баща си! – изгонила го учителката. Отива на другия ден бащата и учителката го подхваща още от вратата: – Как може, такова безсрамие, знаете ли какво ми каза вчера вашият син? – К"во ма? – Ами аз го питам защо калкана е сплескан, а той ми отговаря: "щото го бил ебал синия кит"! – Ами че не е ли така? Ти като знаеш толкова, я ми кажи защо на рака са му изцъклени очите и върви назад? – Ами не знам. – Щото е бил там и е гледал, затова.

  • 8291

    – Колко пияници са нужни, за да се завие една крушка? – Николко. Ние можем да пием и на тъмно!

  • 1697

    Софийска баница Всъщност баничарница в Созопол

  • 3829

    Група борци се правят на интелигентни: – Бе ти знаеш ли, че на Маркс имало живот? – Това е само хипотенуза. – Не знам, не съм импотентен по въпроса. – Да, то си има икспреси по въпроса.

  • 12093

    Трима дебели германци излизат от затвора и се заклеват да повторят всичко което чуят.Минават покрай една детска градина и децата започват да им викат: -Трима дебели германци, трима дебели германци. Продължават напред и виждат дете с топка което вика: -Раз-два-три бум в стената, раз-два-три бум в стената. Продължават виждат една жена да вика: -За едно пакетче семки, за едно пакетче семки. Продължават и виждат едно семейство което вика: -Отиваме на пътешествие, отива ме на пътешествие. Тръгват да пресичат и виждат убита жена.Полицай ги вижда и ги пита: -Koй я уби? Те решели, че е удачен момент да повторят всичко. -Трима дебели германци, трима дебели германци. -Как я убихте? -Раз-два-три бум в стената, раз-два-три бум в стената. -Защо я убихте? -За едно пакетче семки, за едно пакетче семки. -О, идвате с мен в затвора! -Отиваме на пътешествие, отиваме на пътешествие.

  • 2610

    – Киркор, разбрах че спиш с жена ми. Това не е хубаво. – Ей, не мога да го разбера това вашето семейство бе Гарабед… Ти ми казваш – лошо е, жена ти вика – хубаво е…

  • 2790

    Сега, ученици, ше ви помоля да запишете дословно и да го подчертаете дълбоко. Учителка по литература от ТБГ

  • 4447

    Срещат се два трамвая и единия казва: – Ех, днес ми е много лош ден! – Сигурно си излязъл от релсите – отговаря другия.