Вицове - Domati.net - Страница 159 от 616 - ВИЦОВЕТЕ, КОИТО ТИ ХАРЕСВАТ

  • 10271

    Баща и син щели да заминават за Китай. Трябвало да си измислят имена за там и бащата казал: – Ти си лесен, сине, понеже си лентяй, ще се казваш Лен Тяй. – И ти си лесен, тате, понеже те изгониха от всички служби, ще се казваш Вън Дърт Пън.

  • 2066

    Махмурлия, събуждаики се сутринта, застава пред огледалото, щрака с пръсти и се чуди! Жена му, минаваики покрай него го пита: -Пешо, какво правиш? -Аааа, верно бе, Пешо беше!

  • 4736

    Да онагледим нагледно нещата! Из лекция на преподавател от СУ

  • 10962

    Новост за домакините: революционно ново изобретение, чудо на техниката! Измислена е перална машина, която след изпиране връща точно толкова чорапи, колкото сте пуснали в нея!

  • 7025

    Тоя час ми се качи на главата, ама не сме уточнили точно на кояУчител по музика

  • 6353

    Съдията: – Този човек твърди, че сте го захапали за ръката? – Но аз съм вегетарианец.

  • 10303

    В една университетска аудитория професорът чете лекция вече няколко часа наред. – Извинете, че говоря толкова подробно, но нямам часовник – казва той. – Зад гърба ви виси календар – чува се глас от аудиторията.

  • 3687

    Млада учителка се явява в час със силен махмурлук. Едва говорейки, пита учениците: – Деца, какъв урок имаме с вас? – Математика, госпожо! – Добре, тогава диктувам задача: "Две млади, интелигентни жени, изпили по една бутилка водка. Пита се в задачата, за какъв хикс им е трябвало след това да пият и червено вино?"

  • 433

    Двама приятели поканили позната блондинка на пастичка и кафе. Тя ги попитала: – Ама това да не боли много? – Защо!? – Ами оня ден трима ме поканиха на чай и бисквити, и ми скъсаха гъза.

  • 847

    Двама приятели се срещат след празниците: – Как си, как прекара Нова Година? – Не знам, още не са ми разказали.

  • 11851

    Сър Джон е при милейди да изпълни съпружеските си задължения. Над тях се е надвесил слугата с лампа в ръка и свети. Сър Джон обаче не може да свърши работа и ядосано се обръща към слугата: – Джеймс, ти си виновен! Подай ми, ако обичаш тази лампа и заеми моето място! Разменят си местата и слугата веднага "се ориентирал в обстановката" и задоволил милейди. – Ето, Джеймс, видя ли? Така се свети! – благо казал сър Джон.

  • 3867

    Шефа на една мутра го извикал и му казал: – Стягай се за път, ще ходиш в пустинята. Мутрата си приготвил багажа и се върнал. Шефа: – Какво си взе? – Храна. – За какво ти е? – Да ям по пътя. – Добре. Какво друго? – Вода. – За какво ти е? – Да пия по пътя. – Добре. Друго? – Една врата на кола. – Врата?! Че за какво ти е? – Като ми стане горещо, да отворя джама!

  • 11145

    Александър Божков влиза в един супермаркет и напазарува много неща – салами, кашкавал, сирене и др. Излиза си през касата без да плаща и касиерката го пита: – Господин Божков, а парите? – Спокойно, ние за това пари не взимаме.

  • 2492

    Говорят си двама наркомани: – Ей, вчера се запознах със страшна мадама. Поприказвахме си, взех й телефона… – Ами много хубаво. На другия ден оня пак разправя: – Ау, с друга мадама се запознах, и на нея й взех телефона… И така няколко дена, докато другия не издържал и казал: – За какво ти са толкова телефони бе, вземи поне един телевизор!

  • 1394

    Не свиркай, че такава свирка ще ти направя та чак лошо ще ти стане… Учител от ПМГ в Казанлък

  • 1670

    – Интересувате ли се от спиритически сеанси? – Спиритически – не. А бирени има ли?