Вицове - Domati.net - Страница 161 от 616 - ВИЦОВЕТЕ, КОИТО ТИ ХАРЕСВАТ

  • 11217

    Режисьор се кара на сценаристите на сапунен сериал: – Абе, некадърници такива, каква е тая скука, дето сте я написали бе! Я вземете и убийте Идалго, или отровете Хелена, или пък някой да застреля Хосе…. Изобщо – вкарайте малко живот в тоя филм!

  • 11335

    – Казвате, че палтото е направено от истински лисичи кожи. А няма ли да му стане нещо, ако го намокри дъжд? – Бъдете спокойна, госпожо! Нима някога сте виждали лисица с чадър?

  • 7936

    Мравките играят футбол срещу слоновете. Равен резултат до предпоследната минута и изведнъж в 90-тата минута – гол! Слоновете бият с 1:0. Капитанът на слоновете отива при капитана на мравките и му вика: – Е, поне беше спортсменски мач! А мравката му отговаря: – А, не, вие играхте грубо! Няма да си разменяме фланелките с вас!

  • 212

    Въпрос към Радио Ереван: – Какво се казва на човек, когато спре да пие? Радиото отговаря: – Лека му пръст!

  • 5757

    Вместо сироп за кашлица аптекарката дава на гражданин разхлабително. След два дена лекарят го пита: – Кашляте ли още, господине? – Не смея и да помисля за кашлица, докторе!

  • 5709

    Един човек отива при доктор и му казва: -Докторе, сърби ме гъза. -Миеш ли го? -Мия го, ама след един месец пак почва да ме сърби….

  • 8520

    Габровец и търновец чупели орехи и си говорели. Търновецът попитал: – А бе, вие габровците нали сте голяма работа, какво правите с черупките от орехи? Габровецът го изгледал и казал: – Продаваме ги на търновци да си варят чорба от тях.

  • 1367

    – Мъничко, червеничко, не се вижда. Що е то? – Домат зад ъгъла.

  • 8482

    В лекарския кабинет звъни телефона, лекарят вдига слушалката и насреща му разтревожена жена: – Докторе, детето ми изяде 41 сладоледа и има 41 градуса температура. При което лекарят пита учуден: – Под нулата ли госпожо?

  • 4997

    Пияница се прибира след запой и си води и приятелчета-алкохолици. Жена му го посреща на вратата с викове: – Идиот! Кретен! – Я повтори? – Идиот! Кретен! Пияницата се обръща гордо към приятелите си: – Видяхте ли каква ми е послушна?

  • 5210

    – Какво ви накара да ударите тъща си? – пита съдията. – Ами, преценете сам, господин съдия. Тя стоеше с гръб към мен, в ръката ми беше тупалката, а вратата зад мен беше отворена. Как да не се възползвам от такова благоприятно стечение на обстоятелствата!

  • 6589

    Пътува си майка с тригодишното си момченце в автобуса. По едно време детенцето се разплаква. Една добра лелка, за да го успокои му подарява ябълка. То взима ябълката и си мълчи. Майка му казва: – А какво трябва да се каже? Момченцето се обръща към лелката с думите: – Мита ли е?

  • 6413

    Учението е прозорец, но ние предпочитаме да влезем през вратата.

  • 8580

    Студент по бизнес предава курсовата си работа на професора – бизнес-план за нов бизнес. – Значи, планът ти е да купиш самолети, да ги товариш с боеприпаси и да ги изпразваш над арабски територии? – Да. – Е, добре де, къде ти е бизнесът??? – Ами, не зная точно, господин професоре, но щом евреите го правят постоянно, няма начин да няма бизнес.

  • 8751

    Лежат двама в болница, единият целия обинтован. Съседът му го пита: – Какво стана? – Абе карам си аз камиона, по едно време завивам в пресечката и… – И какво? – Ами нямало пресечка…

  • 9047

    За такива мъже ,е жадувал Борис. Учителка в час по история