Вицове - Domati.net - Страница 166 от 616 - ВИЦОВЕТЕ, КОИТО ТИ ХАРЕСВАТ

  • 7573

    Бяга от час по време на изпитване и си чупи крака в тоалетната. Забележка в дневник

  • 11507

    Момиче влиза в агенция за набиране на манекенки и казва на чиновник, който чете вестник: – Бих искала да постъпя на работа като манекенка. Без да вдигне глава от вестника, чиновникът бърка в чекмеджето, изважда миниатюрен бански костюм и казва: – Попълнете този формуляр!

  • 1828

    Баба Илийца прибира дрехите от небесния простор… Из ученическо есе

  • 8071

    – Келнер, донесете ми пиле и колкото по-младо е, толкова по-добре! – В такъв случай, сър, не предпочитате ли едно яйце?

  • 6418

    "Съдията свири за "Левски"!" Христо Порточанов след мач ЦСКА-Нефтохимик

  • 1991

    Старшина отива за риба. Вади въдицата, отваря буркана с червеите и командва: – Трябва ми един доброволец. Две крачки напред!

  • 10994

    Ти си некакъв такъв, некъв никакъв .

  • 11703

    – Какво е най-важното в охраната на труда? Отговор на изпитвания.– Гледай работата от далече, ако не искаш да пострадаш.

  • 10643

    Деца,не предизвиквайте божествения ми гняв! Учителка по литература

  • 5931

    – Та значи, внучетата ми, това се случи през 19-та година. Загубих се в гората в една ужасна зимна нощ и съвсем се бях отчаял, когато забелязах светлинка между дърветата. Допълзях с последни сили и гледам – свети прозорчето на малка къщичка. Открехнах вратата а вътре – топло, уютно – в камината гори огън, а зад едно голямо бюро отрупано с книги стои един плешив човек с брадичка. – Дядо, дядо, ама това е бил другарят Ленин! – Той самият, дядовите. Та гледа ме той а аз казвам: "Може ли да се постопля при вас другарю – изгубих се в бурята, умирам от студ". А той каза само "Вън!" … а очите му добри, добри…

  • 4165

    Компютърен маниак разказва на свой приятел: – Представяш ли си, вчера се връщам от работа по-рано от обикновено. Влизам в спалнята, а там в леглото – жена ми и някакъв непознат мъж. И на двамата очите им едни такива хитри-хитри… Веднага заподозрях нещо, затичах се към компютъра, опитвам се да вляза в Интернет – а те, гадовете, паролата ми сменили, бе…

  • 8391

    Две кокошки разговарят: – Скъпа, ти какви яйца снасяш? – От 14 стотинки. А ти? – Е, аз от 16, скъпа. – Ти па скъпа, за 2 стотинки ще си скъсаш задника.

  • 6489

    Мъж се тресе от плач пред някаква кръчма.. – Защо плачете, да не би да нямате пари? – пита го минувач. – О, не! Пари имам, но не ми се пие! – отвръща отново в ридание мъжът.

  • 11875

    Вечерта след изборите докладват на министър-председателя: – Имаме две новини, добра и лоша. – Каква е лошата? – Противниците ви събират 72% от гласовете. – А каква е добрата? – Вие събирате 89%.

  • 8415

    – О, главата ми! Какво ще ми дадете за нея, докторе? – И да ми я подариш, не я искам!

  • 5740

    Митничар се връща вкъщи по-рано. Жена му гола в спалнята. Притеснена. Той: – Тук има мъж! Казвай къде е? Тя отрича. Той вади пищова и тръгва да търси из апартамента. Поглежда в кухнята: – Тук няма никой. Поглежда в банята: – Тук няма никой. Поглежда в гардероба – отвътре една трепереща ръка подава 200 марки. Митничарят ги взема , затваря гардероба и казва: – И тук няма никой.