Вицове - Domati.net - Страница 71 от 616 - ВИЦОВЕТЕ, КОИТО ТИ ХАРЕСВАТ

  • 167

    Млада учителка нарисувала на дъската една ябълка и попитал учениците си: – Ученици, какво е това? – Гъз – отговорили всички вкупом. Няколко пъти учителката се опитала да получи верния отговор, но безуспешно затова отива при директора. Директорът веднага дошъл да разреши проблема, влиза в класната стая и пита: – Деца, защо сте разплакали учителката и какъв е този гъз на дъската?

  • 9730

    – Мамо – пита малко момиченце, – всички приказки ли започват с "имало едно време"? – Не, миличко – въздъхва майката. – Понякога започват така: "Мила, тази вечер ще закъснея, натрупа се много работа в службата."

  • 3957

    Щирлиц отвори вратата и зърна насочен към себе си автомат. "Повече няма да поръчвам биренки по телефона", помисли си Щирлиц.

  • 5704

    Знаете ли, че… Ако обичате салам и уважавате закона, и искате да продължите да ги обичате и уважавате, не трябва да виждате как се правят и едното, и другото.

  • 5258

    – Ало, поликлиниката ли е? Малкият ми син току що глътна един ловджийски патрон. Какво да правим? – Оставете го спокойно да лежи, докато дойдем. И не го насочвайте към никого!

  • 4891

    Момче с мотопед се блъска в дебел човек. – Не можа ли да ме заобиколиш?! – Страхувах се, че няма да ми стигне бензина…

  • 11468

    По нашите земи са живели траки, славяни прабългари, софиянци и пловдивчани!

  • 2613

    Група журналисти отишли на остров да заснемат документален филм. На този остров имало индианци. На другия ден вождът на индианците отишъл при журналистите и казал, че няма да могат да снимат днес, защото ще има буря. Те не повярвали, но се указало, че наистина има буря. На следващият ден вождът отново нагостил журналистите със същите новини. Но те пак не повярвали за бурята, но тя дошла. На следващият ден един от журналистите отишъл при вожда и го попитал: – Ако ми кажеш утре какво ще бъде времето, ще ти дам 1,000,000$. Вождът казал : – Съжалявам, но тази сутрин ми се счупи радиото.

  • 9970

    Някои казват,че руската тройка била с кон! ИУ-Варна, лектор

  • 1223

    В клас правим някои актови действия, но някои от вас не ги правят както трябва. Учителка по български език

  • 7782

    На плажа.Двама спасители си говорят и единия вижда, че с една от лодките, като че ли нещо не е както трябва.– Лодка 96. Някакъв проблем? – Не получил никакъв отговор.– Лодка 96! Има ли проблем? – Пак нищо. Изведнъж другият се сетил:– Абе. Ние нямахме ли само 70 лодки?– Лодка 69. Сега ще ви помогнем…

  • 4698

    И така искам ви през 15 минути, да идвате и да ми духате… Учител към пушачите в излетна група

  • 1436

    – Знаеш ли, че пиенето съкращава живота двойно? – Как така? – Ами ти например на колко години си? – На 40. – А ако не пиеше, вече да си на 80!

  • 4443

    Какво значи кръв по монитора? Блондинка се опитва да влезе в Интернет!

  • 7202

    Зайо Байо бил некрофил. Извикал го един ден лъва и му казал: – Зайо Байо, повече в гората да не си барнал нищо мъртво, само да си оправил още веднъж мъртво животно ще те изям. К"во да прави Зайо Байо – съгласил се. Но не щеш ли срещнал той на една поляна един умрял слон. Огледал се той и като не видял никой започнал да го клеца. По едно време от храстите изскочил лъва и му казал: – Абе Зайо, нали се разбрахме, к"во правиш? Зайо Байо отвърнал: – Ами какво да правя – на хуя ми умря.

  • 8773

    Заклет ерген споделя с приятел: – Да живееш сам си има и своите недостатъци. Например, винаги е твой ред да миеш чиниите…