Вицове - Domati.net - Страница 79 от 616 - ВИЦОВЕТЕ, КОИТО ТИ ХАРЕСВАТ

  • 2030

    Ден след сватбата младоженката се обажда на майка си и разказва през сълзи: – Ужас, скарахме се с мъжа ми! Такъва скандал, такава караница! – Няма страшно, във всяко семейство се случва. Успокой се. – Добре, щом казваш. А с трупа какво да правя?

  • 3815

    – Татко, татко, купи ми нов хард диск, че тоя се задръсти! – А вълшебната думичка? – Мамка му, и тука са сложили вече парола.

  • 7627

    Някъв си карал БМВ-то със 120 км/ч. В колата музиката дъни яко, вътре разни лазерни светлини, чудеса. Ама по едно време гледа някъв с Трабант го задминава. Тоя пощурял и дал газ. След малко обаче Трабанта пак го задминава. Тоз направо го приел като персонална обида и настъпал газта до тенекията. След малко обаче трабантаджията пак го настига. Тоя вече му кървясали очите, казал си "Ще го смажа тоя!" и направо качен на волана и залепен за предното стъкло увеличил колкото можело. Като настигнал трабанта ми изревал: – И сега какво! Трабантаджията го погледнал спокойно и казал: – Ииии сега на втора…

  • 6096

    Ченге спасява щерката на голяма спортна клечка и за благодарност получава карта за неговия фитнесцентър с басейн… Тъй като му е сефте да ползва басейн, ченгето поразпитало и се снабдило с всички необходими аксесоари – бански, шапки и т.н. Плува си то с кеф кучешката из коридора, но за беля – допикало му се. Плахо попитало съседа по коридор: – Абе, къде е тука кенефът, че… Поглежда го другият учуден и казва: – Абе ти нов ли си? Пикай в басейна – всички така правят! На другия ден ченгето го вика шефът му и крещи: – Говедо! Как можа да орезилиш цялото управление, бе ахмак?! – "Що бе, шефе? – Пикал си в басейна, идиот! – Ама, шефе, те ми казаха, че всички пикаят в басейна, та и аз… – Кретен такъв! Те, че всички пикаят в басейна – пикаят. Ама кой го прави от трамплина бе!

  • 1409

    – Прочетохте ли стиховете ми? – пита млад поет редактора. – Да. И знаете ли, сред тях има едно стихотворение, което дори и Гьоте не би могъл да напише! – О, много ме ласкаете! А кое е това стихотворение? – Онова, за телевизора.

  • 4880

    "Ще ми се, но не искам!" Реплика от филма "Приятели"

  • 3706

    На 25 години да се омъжиш за принца вече е късно, а за който и да е – още е рано.

  • 12006

    Дъб до дъб гъста гора няма къде да сера. Луната бледа гъза ми гледа. Клони кърша гъза си бърша. Мамка му кирлива туй било коприва.

  • 7816

    един сборник, който е географска рядкост дори и в Русия. Химически факултет на СУ – проф. Борислав Тошев – Физикохимия II ч.

  • 10972

    Лекция в Медицинска академия. „Младия, начинаещ хирург започва да се чувства уверен обикновено след 8-10 трупа… Извинете, след 8-10 операции.“

  • 2395

    Още една свирка и отиваш в дирекцията. Учителка по музика

  • 8539

    Утре ще преобладава слаб до умерен, силен североизточен вятър. Телевизионна прогноза за времето

  • 2029

    Срещнали се два охлюва – единият гол, а другият с черупка на гърба. – Как си? – пита охлювът с черупка. Другият отвръща шепнешком: – Не казвай на никого! Избягах от къщи!

  • 4734

    със своя подвиг той се намира по-високо от най-високата точка на планетата връх Еверест 8848 м! Химически факултет на СУ – Доц. Стефан Иванов – Теоретична Физика

  • 10419

    – Колко съм нещастна! Вчера той се е оженил за друга! – плаче измамена девойка. – Не плачи, мила – успокоява я леля й. – Щастливата любов завършва още по-зле!

  • 9580

    Aнглия и САЩ са две страни, разделени от един общ език