Вицове - Domati.net - Страница 84 от 616 - ВИЦОВЕТЕ, КОИТО ТИ ХАРЕСВАТ

  • 11246

    Кратка история на медицината: 2000 г. пр.н.е. – Ето, изяш този корен. 1000 г. от н.е. – Не яж този корен, той е езически! Кажи тази молитва. 1850 г. от н.е. – Да казваш молитви е суеверно! Изпий тази отвара! 1940 от н.е. – В тази отвара има змийско масло! Глътни това хапче! 1985 от н.е. – Това хапче е неефективно! Вземи този антибиотик! 2000 от н.е. – Този антибиотик е синтетичен! Ето, изяж този корен!

  • 5077

    – Мъничко, беличко, с крилца, пие кръв. Що е то? – Дамска превръзка.

  • 431

    Питат математик: – Къде работите? – В научен институт. – И с какво се занимавате? – Изучавам реда на Тейлър от първа степен. – А някакво хоби имате ли? – Да. – Какво? – Ред на Тейлър от втора степен.

  • 4698

    И така искам ви през 15 минути, да идвате и да ми духате… Учител към пушачите в излетна група

  • 7417

    Дава се под наем гърмяща змия със заглушител Дочуто из разговор

  • 5509

    – Докторе! Не ми става вече! – Я покажете!… Да, даже не Ви виси правилно.

  • 7081

    Военното възпитание съществува и в други държави, в това число и чуждестранни..

  • 2981

    Питат Радио Ереван: – Защо петлите нямат ръце? – Защото кокошките нямат гърди!

  • 6351

    Иванчо седял до Мариика и преписал от нея на контролната. Госпожата го пита: – Ти защо преписа от Мариика? – Не съм. – Ами защо тогава грешките ви са еднакви? – Сигурно защото имаме еднаква госпожа…

  • 1337

    Дребничък интелектуалец се прибира вкъщи, а жена му в леглото с любовник.Любовникът става от леглото и се оказва грамадан – два метра висок, метър широк. Интелектуалеца, вадейки пистолет:– Добре е, че сте толкова голям, че съм забравил очилата в работата.

  • 2869

    Когато руснаците минавали през територията на България, българите се радвали като циганчета на Великден Учител по история

  • 3646

    Обява: Изгубено е куче. Моля, предайте срещу добро възнаграждение. Лорд Баскервил

  • 5443

    Влезнал един младеж в бар и прочел в ценоразписа: "хамбургер – 2 лв." "минет – 20 лв." Огледал се младежът и видял зад тезгяха пищна девойка, а около нея – тълпа посетители. Приближил се и попитал: – Извинете, кой тук прави минетите? – Аз – отговорила девойката – ще желаете ли? – Не благодаря Ви, само ще Ви помоля да си измиете добре ръцете, защото аз съм за хамбургер.

  • 9770

    Двама са в командировка и са в една стая. На последната вечер имало много къркане. На сутринта единия:– Един на нула!– Какво един на нула?– Снощи като се напи – ти заспа, а аз те опънах…След време пак заминали в командировка. Последния ден, подобно на предишния път, но другия:– Един на един!– Какво един на един?– Ми снощи ти след като се напи, заспа като пън и аз те опънах и сега сме един на един…– Абе идиот, аз предишния път само се пошегувах!!!– Ами тогава: един на нула!

  • 8494

    Въпрос: Защо семейните мъже са по-дебели от ергените? Отговор: Когато ергенът се прибере вечер, отваря хладилника, поглежда какво има там и от мъка се запътва към леглото да спи. А жененият като се прибере – поглежда какво го чака в леглото и от мъка се запътва към хладилника.

  • 9455

    Георги, изхвърли си семето, веднага! Учителка по история