Вицове - Domati.net - Страница 91 от 616 - ВИЦОВЕТЕ, КОИТО ТИ ХАРЕСВАТ

  • 2485

    Върви Зайо из гората и на една полянка гледа – играят си няколко мечета. – Какви сте вие бе? – Мечета. – А къде е майка ви? – Отиде за мед в гората. – Ами да ви еба майката тогава… И си продължава по пътя. На другия ден – пак така. Мечетата се обидили и се оплакали на майка си. Скрила се Баба Меца в храстите до полянката и чака. Зайо пак и два и пак: – Къде е майка ви бе, мечета? – Отиде за мед. – Да ви еба майката тогава… Ха, така ли, мецаната изскача от храстите и го подгонва. Обаче Зайо се шмугва в тясната пролука между две дървета, Меца не успява и се заклещва там. Заека я заобикаля отзад и я подхваща да я оправя. – Аман бе Зайо, недей така, остави ме… – примолила се мечката. – Не може, вече обещах на децата.

  • 3003

    "Асансьсрът е повреден. Най-близкият работещ асансьор е в съседния вход."

  • 2336

    – Подсъдимият, защо сте удушили тъща си? – Не съм я удушил, аз й оказах първа помощ. – Как да го разбираме? – Ами, протече й кръв от носа и за да я спра, аз й пристегнах шията с едно въженце…

  • 124

    – Обича ме, не ме обича, обича ме, не ме обича… – Докторе, оставете ми зъбите на мира!

  • 44

    Жабата видяла шарана да се припича на слънце в една плитчина и го попитала: – Какво правиш тук? – Чакам да дойде някой рибар. – Защо, да не ти е омръзнал живота? – Не, комбина сме с крокодила, аз съм примамка.

  • 12107

    3 блондинки си говорят: – Леле момичета чух, че утре ще вали сняг-казала първата. – Аз пък чух, че ще е жега 40 градуса – казала втората. Итретата учудена казала: – Лелее как ще го ринем тоя сняг в тая жега…

  • 8755

    Два червея си говорят: – Къде е баща ти? – пита единия. – За риба. – отговаря другия.

  • 678

    Мюлер е събрал достатъчно доказателства срещу Щирлиц и нарежда да го арестуват, като незабавно започнат разпити. Щирлиц е твърд и не издава нищо, но Мюлер решава да приложи последното измислено от него мъчение – поднася под носа на вързания и пребит разузнавач стара миризлива партенка. Щирлиц е полуприпаднал, но изведнъж просиява и се усмихва доволно – той е усетил позната родна миризма…

  • 2528

    С това пиене няма да стигнеш далеч! – Не ми и трябва… Кръчмата е на пет метра от дома ми!

  • 8251

    Аз не мисля к`во говора, иначе откъде да знам к`во ше кажа. Учител по математика

  • 2158

    – Вчера ми откраднаха куфара и палтото. – Ходи ли в полицията? – Ходих. Не са ги откраднали те.

  • 2184

    – По този въпрос съществуват две мнения. Едното е неправилно, а другото е моето.

  • 6482

    SS загражда квартирата на Щирлиц. Мюлер се провиква: – Щирлиц, обграден си, излизай! Знаем, че си вътре! Щирлиц също знаеше, че е вътре, но упорито мълчеше…

  • 2138

    Поручик Ржевски знае, че за да се запознаеш с момиче, трябва да се приближиш, непринудено да поговориш за времето и след това да се представиш. Веднъж докато се разхождал той срещнал момиче, което разхождало болонката си. Приближил се, изритал кучето с всичка сила и казал: – Ниско лети. На дъжд ще да е. Между другото, разрешете да се представя: поручик Ржевски.

  • 4687

    Ако се събудите на улицата, значи там сте заспали.

  • 11298

    Бебо, ако вече си се прибрала, пусни ми съобщение, защото се притеснявам в тоя автобус, с тоя мирис на чесън и т.н. Обичам те! Лека нощ. Златен фонд на "МОБИПЕЙДЖ".