• 2225

    Детенце си учи уроците. Баба му го наглежда. По едно време хлапето дига глава от книгата и пита: – Абе бабо? Бе слона дали може да лети? – Не може бе Ванчо. Къде си чувал слон да лети? – Ми на Жорко дядо му одеве в градинката четеше вестник "Дума" и там пишело, че слоновете могат да летят. – Ееееааа, абе да лети, да лети, десет метра да лети най-много…

  • 11582

    Две момиченца си говорят:– Твоя татко какво работи?– Пожарникар е. Ами твоя?– Моя е адвокат.– Ама честен ли?– Не, обикновен!

  • 9841

    Иванчо се прибира от училище: – Мамо, Татко, мисля, че няма да е здравословно ако ми видите бележника!- Взимат го, гледат, а там: три шестици! Всички припадат. – Нали ви казах, че няма да е здравословно!

  • 763

    Секси студентка отива при колега да учат заедно за изпит.Минава час, два студентката казва срамежливо:– На мен ми е нещо много топло.– Ми съблечи си блузката. – отговаря колегата.И така докато не останала само по бельо. И пак последвало :– На мен все още ми е много топло.Младия студент въздъхнал и казал:– Е, добре ти си се съблечи и си учи спокойно, а аз ще излезна.От другата страна на вратата студентчето поглежда през ключалката и възкликва:– Ох, да ми падне тази…

  • 3071

    Не си учете уроците наизуст, а така, както ги пише в учебника! Учителка към учениците си

  • 6602

    – Вчера бях на изложбата и трябва да ти кажа, че единствената картина, която можеше да се види е твоята! – Благодаря ти! А картините на колегите? Само, че кажи честно. – За съжаление пред тях имаше толкова народ, че не можах да ги видя.

  • 3655

    Млада жена отишла при гадателка. Тя се загледала в ръката й: – Виждам, че сте влюбена в мъж, който няма един преден зъб. – Точно така е! – И виждам, че ви е предложил да се омъжите за него. – Ама точно така е! – Този мъж се казва Джон Смит. – Невероятно! И всичко това е написано на ръката ми? – Работата не е само в ръката, а и в годежното пръстенче, което носите. Самата аз го върнах преди седмица на онзи боклук Смит…

  • 9385

    Една студентка се явява на изпит при много стеснителен асистент, който се чуди как да си поиска. Хък-мък, по едно време той казал: – Ами не знаете колежке, ама нали, ако може така… разбирате за какво става дума… – Да изплюя дъвката или да си сваля бикините?

  • 11961

    Иванчо се прибира вкъщи след училище. Баща му го пита: – Абе, идиот с идиот, кажи как върви училището? – Ами тате, то … – Кажи бе! – Мииии … Имам седем двойки за годината … – КОЛКО ?!?! – Седем … Бащата адски сърдит : – И по какво ти е първата двойка ? – Ами по френски … – Абе, тъпанар с тъпанар, – защо имаш двойка по френски ? – Ми, тате, учителката каза да напишем четири изречения и да си направим извод. И аз пиша : “ 1. Госпожата по френски ходи с господина по български. 2. Г-жата по френски ходи с господина по математика. 3. Г-жата по френски ходи с господина по информатика. 4. Г-жата по френски ходи и с господина по физическо. “ Бащата казал : – Сине, тя е курва ! – Ами и аз такъв извод си направих и тя ми написа двойка. – Айде , прощавам ти за тази двойка.По какво е следващата ? – Амиии по математика … – Що имаш двойка по математика, бе ? – Тате, оная вика:“ Колко е 5 по 6 ?“ и аз викам : “ 30 „.“Ами колко е 6 по 5 ?“ Бащата казал : – Сине, тя си прави ташаци с тебе ! – И аз така и казах и тя ми написа двойка. – И тук си бил прав, прощавам ти. По какво е следващата ? – По география. – Как така бе? – Тате, ти знаеш ли къде се намира Африка, бе ? – Еба ли я? – Ами и аз така й казах и тя ми написа двойка. – Добре – прощавам ти. По какво е следващата ? – По биология. – Идиот !!! Как успя бе ? – Тате, даскалицата ни наредила в две редици – едната момичета, а другата момчета. Момичетата трябва да кажат женски екземпляр, а момчетата – мъжки. И една тъпанарка срещу мене вика :“Муха“ и аз викам:“Мухоебец“ и даскалката ми написа двойка … – Добре, сине, добре. Запазвам хладнокръвие.Казвай за следващата. – По ЗИП-а по география. Оная вика :“Благоевград, град ли е?“ и аз викам :“Не е – село е !“ „Е как ще е село, като завършва на -град ?“ „Ами госпожо, Козлодуй завършва на -уй, ама не е уй, нали?“ и тя ми написа двойка. – Както и да е сине . Нататък? – По физическо. Тати оня вика :“Дигнете си единия крак, дигнете си другия крак …“ „Еее, господине, аз на какво да се крепя?“ и той ми написа двойка. – А последната? – По музика. Бащата : – И по музика ли бе дебил !!!! Иванчо сърдит : – Тате след шест двойки как се пее, бе

  • 11969

    В класа на Иванчо дошла нова учителка. Имали урок за растенията и учителката нарисувала краставица на дъската. Иванчо е изхилил гадно: – Я, госпожата нарисува кур! Целият клас избухнал в кикот. Възмутена учителката изтичала да се оплаче на директора. Директорът влетял разярен в класната стая. – Пак ли вие, бе хулигани, всичките ще ви изключа! И кое говедо от вас нарусува тоя кур на дъската?

  • 1938

    Учителката влиза в клас, придружена от двама непознати. – Деца, това са двама геолози – казва тя. – А ти, Жан, ще заведеш геолозите до мястото, където си намерил онези хубави лъскави камъни. – Днес не може, госпожице! – Защо? – Защото днес музеят е затворен!

  • 438

    Полицай на първа среща с гадже: – Виждаш ли Луната? – Виждам я. – Гледаш ли там планината? – Да. – А виждаш ли реката? – Да, и нея я виждам. – Е, стига толкова романтика, да преминаваме към секса!

  • 11956

    Двама борци си говорят и единия вика на другия: – Я умряла лястовичка!-А пък другия поглежда на горе към небето и отвръща: -Каде я виде бе?

  • 9865

    Полицай вижда дете на улицата и го пита: – Как се казваш? – Като татко – отговоря детето. – А, как се казва баща ти? – Като мен – казало хлапето. – Как се казвате двамата? – Еднакво.

  • 632

    – Колко е часът? – 11 без 5. – Шест, значи?

  • 10174

    Обява в автобус: "Търся жилище в района"