11957
Най-краткия виц за блондинка: ЕДНА БЛОНДИНКА МИСЛИЛА!!!!!!
В детската градина учителката кара децата да броят. Стоянчо: – Едно, две, три, четири… Гошко: – … пет, шест, седем, осем… Иванчо: – … девет, десет, вале, дама, поп…
Иванчо се прибира от училище: – Мамо, Татко, мисля, че няма да е здравословно ако ми видите бележника!- Взимат го, гледат, а там: три шестици! Всички припадат. – Нали ви казах, че няма да е здравословно!
Английски актьор и критик обядват заедно в лондонски клуб. – Кажете ми – пита критикът, – дали според вас Шекспир е искал да ни накара да повярваме, че Хамлет е имал сексуална връзка с Офелия? – Не зная какво е възнамерявал Шекспир, но аз обикновено имам – отговаря актьорът.
Секси студентка отива при колега да учат заедно за изпит.Минава час, два студентката казва срамежливо:– На мен ми е нещо много топло.– Ми съблечи си блузката. – отговаря колегата.И така докато не останала само по бельо. И пак последвало :– На мен все още ми е много топло.Младия студент въздъхнал и казал:– Е, добре ти си се съблечи и си учи спокойно, а аз ще излезна.От другата страна на вратата студентчето поглежда през ключалката и възкликва:– Ох, да ми падне тази…
Клиент звъни на компютърна фирма: – Абе тука нещо пипнах, и сега не мога да си работя нормално на компютъра… – Какъв е проблемът? – Ами все ми казва "сложете оригиналното CD, сложете оригиналното CD…" Какво да правя? – Вземете оргиналното CD, сложете го в устройството, натиснете Enter. Сега как е? – Браво, оправи се! Ей, вие сте гении там бе! Аз никога нямаше да се сетя!