• 9781

    Иванчо казва на баща си: – Тате, утре те викат в училище при директора. – За какво пак? – Ами счупих един прозорец. – Стига бе, че колко прозорци има в това училище?!

  • 7140

    Граничар с куче обикаля по полосата през нощта. От едни храсти се чува някакъв шум. Граничарят се обръща към кучето и казва: – Бягай да видиш, какво има в храстите! Кучето го поглежда и отговаря: – Бягай ти! Аз и оттук мога да си лая….

  • 10157

    Надпис в отдел "Поддръжка на компютърната техника" на голяма фирма: "Теория – това е когато знаете всичко, но нищо не работи. Практика – това е когато всичко работи, но не знаете защо. При нас съчетаваме теорията с практиката. Нищо не работи и нямаме понятие защо."

  • 1622

    Полицай задържа трима много пияни габровци на една софийска улица и ги води в полицейския участък. Началникът на участъка пита: – Къде е четвъртият човек? – Какъв четвърти? – Човекът, който им е платил сметката…

  • 7715

    Доцент Стефанов се слави с това, че при него много трудно се взима изпит. Посреднощ звъни телефонът му. Един глас го пита: – Спите ли? – Да. – А знаете ли колко студенти не спят заради вас?

  • 7404

    Блондинка кара колата си в насрещното платно.По едно време я спират от КАТ и я питат: – На къде си тръгнала? – Абе не знам, ама сигурно е много лошо място, щом всички се връщат оттам.

  • 12033

    Докторе, какво да правя? Спя с чужди жени, а мъжете им ме бият? -Отидете в армията. Може добре да ви се отрази. След няколко месеца. -Благодаря, докторе. Много добър съвет ми дадохте! -Повече не спите с чужди жени? -Спя, и още как! Обаче се обличам за 45 секунди!

  • 4665

    Иди в ъгъла и изобрази пребита кокошка, която се мъчи да се закрепи на перваз. Учител по история

  • 12094

    Съобщение на бразилската телеграфна агенция: „Изгубените в джунглата на Амазонка туристи от българския град Перник бяха открити по псуващите „на майка“ папагали.“

  • 4050

    "Todor Has Fallen In Love" Превод на "Залюбил е Тодор"

  • 4566

    – Ден трети, и все още не ми се работи, какво ли трябва да значи това? – Сигурно днес е сряда…

  • 7089

    Една блондинка за пореден път бива скъсана на изпита по кормуване. С досада пита своя инструктор този път защо. Той отговорил:– Сгазихте 5 души. Блондинката ядосано отвърнала: – Кажете ми колко души трябва да сгазя, за да изкарам книжка?

  • 4763

    Един студент си кара по магистралата и по едно време го спира полицай: – Дай си книжката за проверка! Студентът казал: – Нямам, господине – аз съм беден студент и уча… – Какво учиш? – Логика, господине. – Какво е това бе? – Ами ще ви дам един пример: Имате ли кибрит? – Да. – Значи пушите? – Да. – Значи пиете? – Да. – Значи ходите по заведения? – Да. – Значи обичате жените? – Да. – Значи не сте обратен? – Не! – Ами ето това е логика… мога ли да си ходя? – Да! На следващия ден отива полицая на работа да се похвали на шефа си: – Шефе, шефе да знаете вчера ме научиха на логика! – Я, покажи ми какво е т"ва! – Ами значи… имате ли кибрит? – Не. – Значи сте обратен.

  • 3791

    – Полицията издирва човек с едно око на име Драган. – А как се казва другото му око?

  • Без усмивки!

    Най-важното, когато жена те попита“Какво ще правиш без мен?“, е да не се усмихваш!