• 6687

    Надписи в автобусите: Русия: "Не пийте с шофьора по време на движение". Колумбия: "Не застрелвайте шофьора по време на движение". Турция: "Не изнасилвайте шофьора по време на движение". Италия: "Не говорете със шофьора – ръцете му трябват, за да кара".

  • 7199

    Един циганин влиза в бара и черпи с бонбони. Питат го що тъй прави. И той им отговаря, че синът му се е оженил за една с еееей такива (мнооооо големи). И им казва:– Аз я ебах, големия ми син, средния, малкия и помниш ли го онуй дребното – и то я еба!На другия ден същото.Но на третия отишъл в бара, скръстил ръце и заплакал. Питат го що тъй. И той им отговаря, че дъщеря му се е оженила за един с еееей такива мускули (бил много як) и им казал:-Мен еба, големия ми син, средния, малкия помниш ли го оня дребния – той умря!

  • 9871

    Един ден служител на смесена фирма идва на работа с бинтована глава, като го обяснява с неудачно падане в банята. Колегите му се интересуват от подробностите: Колегата-американец: – Нали вече си си взел застраховката? Колегата-французин: – Е нямаше ли жена до тебе, да те хване? Българин-началник: – А ти какво търсиш в банята във вторник?

  • 7235

    Чукча се връща от Москва, където е бил на курсове по марксисъм-ленинизъм. Жена му го разпитва: – Е, какво научи там? – Най-напред разбрах, че Карл и Маркс са един и същи човек, а "Слава на КПСС" изобщо не е човек!

  • 4239

    Чукча се готви за лов на елени. Преди да тръгне дава настваления на жена си: – Бъди внимателна, ако дойдат геолози на въртолети. Дай им да пият, нахрани ги, но ако поискат да си легнат, в никакъв случай не лягай под тях, защото ще забременееш. Тръгва чукчата и веднага след него долитат на въртолети геолозите. Жената ги нахранила, напоила, а след това единият геолог казал: – Хайде да си легнем. – Да си легнем, но мъжът ми не разрешава да лягам под тебе. – Няма проблеми, ще легнеш върху мене тогава. Жената се съгласила. На сутринта геологът се качва на вертолета и тръгва, а жената му маха отдолу на прощаване и мърмори: – Лети, лети, глупаче мое бременно…

  • 4733

    Води Мойсей евреите из пустинята… Година, две, три… Харесал по едно време едно място и казал: – Хайде да спрем и да се заселим тук! – Не, нещо много гадно мирише! – провикнал се някой. Продължили да обикалят. По някое време пак: – Хайде да спрем в тази долина и да се заселим? – Не, кофти мирише. Обикаляли, обикаляли… 40 години, докато накрая намерили място където не мирише лошо, и най-после се заселили. Затова сега Израел е единствената държава в Близкия изток, в която няма петрол.

  • 6277

    Известен скъперник поднася на гостите си коняк, но сипва в чашите само по няколко капки. – Колко казахте, че е стар този коняк? – пита един от гостите. – О, над сто години! – отговаря домакинът с гордост. – Струва ми се доста дребен за възрастта си…

  • 2584

    Две циганки отиват в една аптека и питат: – Имате ли лекарство за пичи въшки? Аптекарката отговорила възмутена: – Не е културно да говорите така! Кажете "за дамски буби". – Добре, имате ли лекарство за дамски буби? – Да. Колко искате? – Ами като за две путки.

  • 1999

    (Написаните с ГЛАВНИ букви реплики са с дебел глас, а с нормални – с тънък) Имало един крокодил в Африка. Като видел мъж и му изяждал топките. Решили американеца, турчина и Бай Ганьо да му видят сметката. Намерили го в една блато. Пръв отишъл американеца: – ВЛИЗАМ!… излизам… След това турчина: – ВЛИЗАМ!… излизам… Накрая Бай Ганьо: – ВЛИЗАМ!… ИЗЛИЗАМ! Крокодила: – Ти пак ще се върнеш!

  • 9955

    Пристигнали японци в Съветския съюз в завод за камиони. Питат работниците: – А защо вашите камиони има три оси и толкова големи гуми? – Това е за по-добра проходимост – отговорили работниците. – Дааа… Какво ли не се прави, само и само да не се ремонтират пътищата!

  • 10550

    Габровец иска 100 долара кредит от швейцарска банка. – Предполагам, знаете, че има лихва и че трябва да гарантирате кредита? – Да, ще заложа един нов Мерцедес. – Тогава може да вземете много по-голям заем. – Не, ще взема 100 долара. След една година габровеца връща с лихвата 107 долара и казва: – Ето това е добра сделка. У нас за гараж ми искат 50 долара месечно, а при вас за 7 долара колата седя една година.

  • 3084

    Защо циганинът като си ляга, слага два камъка до възглавницата? Единият – за да угаси лампата, а другият – да провери дали е затворил прозореца.

  • 7313

    Каубой язди из прерията и изведнъж се обажда вътрешният му глас: – Спирай коня! – Ама защо… ама как… – спори известно време с гласа, но все пак спира. – Слизай на земята. Слиза. – Взимай лопатата и копай. Копае, копае, копае… Каталясва, иска да спре, но гласа настоява. Изкопава дълбока дупка и внезапно намира в нея торба злато. – Добре, сега мятай торбата на коня и потегляй към реката. Отиват до реката. – Сега намери най-дълбокия вир и хвърли торбата в него. Поучен от опита си, каубоят хвърля златото във вира и пита вътрешния глас: – Е, и сега? – Егати кефа, слушай как бълбука само!

  • 11032

    Лекарят започва да пише рецептата и пита циганката: – Как се казваш? – Айше. – Кажи фамилия. – Фамилия, докторе.

  • 1349

    Един габровец отива при зъболекаря: – Докторе, колко ще струва вадене на зъб мъдрец? – Ами 60 лв. – Много скъпо бе… няма ли начин да се мине по-евтино? – Е, ако е без упойка – ще струва 50 лв. – Пак е много – не може ли още да намалиш ? – Е, ако не си използвам инструментите… да, ако донесете вие клещи, ще струва 40 лв. – А още по евтино няма ли начин? – Е, ако ви го вади някой от моите студенти-стажанти, ще ви дойде към 20 лв. По-евтино не знам как да стане… – Ох… добре! Запишете един час за жена ми утре!

  • 6862

    – Докторе, кастрирайте ме! – Да не сте луд! – Много ви моля, докторе, направете ми кастрация. – Е, щом толкова държите. След като направил операцията, докторът попитал пациента: – Добре де, бихте ли ми обяснили, защо такъв млад, красив мъж, в разцвета на силите си като вас иска да го кастрират. Та вие можехте да имате хиляди жени. – Знаете ли, влюбен съм в една еврейка и за да се оженим, трябва да спазя този техен обичай. – В такъв случай, може би трябваше да ви направя обрязване? – А аз какво казах?…