• 3274

    Руснак в командировка в Грузия. Разболял се и тръгнал да търси поликлиника. Пита наред, но всеки вдига рамене, клати глава: – Поликлиника? Ай, не знаю, дорогой! Накрая един грузинец му обяснява: – Поликлиника? Тръгваш наляво, вървиш, вървиш, ще видиш една бяла къща – това още не е поликлиниката. Завиваш надясно, вървиш, вървиш, ще видиш друга бяла къща – и това не е поликлиниката. Завиваш пак, после наляво, направо, надясно – ще видиш трета бяла къща с хубава ограда пред нея. На оградата има дупка. Тая дупка аз я пробих, а къде е поликлиниката – не знаю, дорогой!

  • 7700

    Японците измислили секс робот и взели три жени да го изпробват. Влязла първа американката, след половинчас излязла – изтощена от секс. След нея влязла японката. Излязла след един час – едва се държи на краката си. Накрая влязла българката. Час, два, три – никой не излиза… По някое време отвътре изскача роботът и хуква да бяга, а мадамата след него: – Къде тръгна бе, железния? Батерии за ебане нямаш, а да бягаш – има!?

  • 7791

    Американецът, руснакът и българинът се напили и започнали да се надлъгват. Американецът казал: – Ние строим кораби толкова големи, че в тях могат да плуват други кораби. Руснакът: – Ние строим самолети толкова големи, че в тях могат да летят други самолети. Нашенецът им разправя: – В Горни Богров бай Пешо като си подигне крачола му се вижда оная работа. На сутринта като поиэтрезнели и почнали да се сещат какви са ги говорили, американецът се извинил и казал, че такива кораби не строят. Руснакът също се извинил и си признал, че такива самолети също не строят. Нашенеца и той се извинил: – Излъгах ви! Бай Пешо не е от Горни Богров, а от Долни Богров.

  • 222

    Манго отива на лекар: – Докторе, да даваш на него лекарство, да не праим повече циганчета, че няма кой да ги гледа! – Купи си презервативи… – Ау, докторе, да мирише на него на гума – не ща! – Да ти изпиша хапчета "Анти-бебе"? – Ша повредим Айшето бе, докторе! – Добре, като усетиш, че ти става хубаво, извади го и се празни навън! – Будала доктор! Мене ми иде целия да влезем, ти викаш да го вадим… – Ами тогава – като усетиш, че ти става хубаво, скубни един косъм на Айшето, тя ще се дръпне назад и той сам ще си излезе! – Да си жив и здрав, докторе! След месец Манго пак иде: – Докторе, да даваш на него друго лекарство, че онова свърши!

  • 5832

    – Как е открита медната жица?– Двама евреи хванали една монета едновременно.

  • 1438

    Шотландец заминал на пътешествие из Европа и се върнал след една година. На пристанището го посрещнали двама брадати мъже, в които разпознал двамата си братя: – Какво става, момчета, какви са тия бради от вас? – Ами не помниш ли, че като тръгна взе самобръсначката?

  • 441

    Питали американец, французин и руснак с какви коли пътуват. Американецът казал: – На работа – с БМВ, из природата – с джип, в чужбина – с Форд. Французинът: – На работа – с Пежо, из природата – с Рено, а в чужбина – с Мерцедес. Руснакът казал: – На работа – с тролей, из природата – пеша, в чужбина – с танк.

  • 10215

    На един канибал му се родил син. Той започнал да го люлее на терасата. Съседа отгоре го видял и викнал: – Охоо! Ще черпиш! – Няма. Ще си го ям сам.

  • 1760

    Чукча се вози в такси. В края на курса шофьорът поглежда брояча и казва: – 20 рубли. Чукчата подава 10. – Защо само толкова? – пита го шофьорът. – Че защо само аз да плащам, нали и ти се вози? – отговаря чукчата.

  • 3595

    Супер-ортодоксално еврейско семейство. Синът идва и казва: – Искам да се оженя! – Добре, как се казва избраницата ти? – Пападопулос. – Какво, гъркиня? В никакъв случай. Отказва се. След време пак: – Ще се женя. – А тя как се казва? – О"Брайън. – Какво, ирландка! Не става. Пак се отказва. След още няколко месеца пак идва. – Тоя път вече ще се женя, каквото и да казвате! – Добре, как се казва кандидатката? – Голдбърг. – Хм, еврейско име. Е, тогава сме съгласни, защо да не се съгласим. А как й е цялото име? – Упи Голдбърг.

  • 6761

    Чукча отива на гости в съседното село при приятел. Пред иглуто на приятеля седи опната кожа от бяла мечка. Чукчата пита: – Колко пъти стреля в него? – Десет! – А, колко пъти го уцели? – Нито веднъж! – Е, от какво умря? – От смях!

  • 6596

    На един циганин му умрял коня и той решил да го продаде. Подпрял го на една стена и почнал да го рекламира. Дошъл един купувач и почнал да се пазари с циганина. По едно време конят почнал да се свлича. Циганина го подпрял и вика: – Тпрууууууу! Не наиграло се бе!

  • 4226

    Канибалско племе пленява група туристи. Вожда на канибалите започва да ги разпределя по предназначение, а до него седи синчето му да гледа как се управлява и да трупа опит. Вожда командва: – Тоя там кльощавия – на супа. Оная дебелата – с ориз. Другия там – с картофи. Тая мадама… хубавка изглежда – тя да отива в палатката ми. – Тате, ами мама? – Хм… с ориз!

  • 8488

    На опашка за храна в стол. Виетнамски студент излива в бързината супата си върху невинно пребиваващ до него юначен българин. Студентът: – Извини се! И поел към масите. Юначагата премигнал два-три пъти и промълвил: – Извинявай! И започнал да се бърше. Доприпква в този момент виетнамчето: – О, сбъркал дума: извинявай!

  • 2140

    В Нова Зеландия канибали изяли английския посланик. Англия праща протестна нота до Нова Зеландия. Отговорът е – добре де, вие пък изяжте нашият посланик в Англия и сме квит.

  • 5219

    Близкоизточна поговорка: Ако планината не отива при Мохамед – значи Моше й е платил повече…