• 10018

    В едно село чукчите сформирали самодеен театрален състав. След мъчителни репетиции ще поставят "Цезар и Брут". Пиесата била в три действия: I действие – на сцената излиза един чукча, тупа се по гърдите и вика: "Аз съм Цезар". Завеса. II действие – на сцената излиза чукча и още един чукча. Първият се тупа по гърдите и вика: "Аз съм Цезар", вторият се тупа по гърдите и вика: "Аз съм Брут". Завеса. III действие – на сцената излиза първият чукча, вторият чукча и един нов чукча. Първият се тупа по гърдите и вика: "Аз съм Цезар", вторият се тупа по гърдите и вика: "Аз съм Брут", третият се тупа по гърдите и вика: "И аз съм Брут". Първият отговаря: "И ти ли Брут, бе?". Завеса

  • 5951

    Събиране на сини активисти по случай поканата за Европа. Иван Костов говори от трибуната: – Във връзка с приемането ни в Европа, за Коледа всеки трябва да вземе по един косовски албанец вкъщи. Има ли въпроси? От задните редове се надига човек и смутено пита: – Може ли първо да питам жената, че ние обикновено пуйка взимаме…

  • 9764

    Шотландец пътува по море. Още първия ден той посещава корабния лекар и го пита кое е най-доброто средство срещу морска болест. – Що се отнася до вашия случай – отговаря лекарят, – ви препоръчвам да държите в устата си един шилинг…

  • 11697

    Един българин решил да постави нов световен рекорд по "опрашване" на женски индивиди. За тази цел били нужни 1000 доброволки и 24 часа на разположение. Церемонията щяла да се осъществи на стадион "Васил Левски" в София пред публика. За това "велико" дело стадиона се напълнил както никога не се е пълнил на нито един мач в историята на футбола у нас. И така нашия "славен" българин щял да прослави нашата държава само ако успеел да "свърши" при всичките кандидатки, в противен случай – не се зачита. Така, дошъл уречения ден и час и многохилядната публика очаквала с нетърпение неповторимото зрелище. Церемонията започнала в 12 часа. До 0 часа, нашия човек успял да "оправи" 600 пички, което било подобрение на рекорда. Но, разбира се, след това темпото му се позабавило и в 11.59 часа на следващия ден оставил 999-та и подхванал 1000-ната. Но явно нямало да "свърши" в уречения час и публиката разочарована се развикала: – У, педераст…

  • 5697

    Един чукча си купил "Волга" и я показва на останалите. – Вижте, купих си нов кон… Минават другите чукчи и цъкат: "Хубав кон, кожата му е здрава, очите му са големи…" Идва шаманът, трябва нещо да каже, посочва ауспуха и заключава: – Най-важното е, че е мъжки!

  • 7971

    Позор за циганско семейство – работещи родители и деца, неумеещи да просят.

  • 9872

    Циганин отива в бюрото по труда:– Добър ден, искам веднага да започна работа.– Много добре, господине. За вас имаме вакантен пост на Изпълнителен директор в мултинационална компания. Вашата годишна заплата ще бъде 200 000 евро. Ще имате собствена лимузина с личен шофьор, бодигард и две секретарки.– Ама вие сигурно се шегувате!– Ами да – казали от бюрото по труда – ама нали пък вие започнахте пръв.

  • 7275

    Срещат се двама грузинци: – Гоги, защо си такъв омърлушен? – Ами как защо – все същото, няма пари… – Как така да няма? Ето погледни ме мен… Работя в един завод, правим разни дребни детайли – глътна няколко, после като се прибера – хоп в тоалетната, измия ги и ги продавам, добри пари идват. А ти къде работиш? – В един завод за уран. – Че какво чакаш тогава? Уранът е по-скъп от златото… Срещат се пак след няколко дена – втория грузинец го водят под конвой. – Въх, Гоги, какво стана? – Какво, какво… послушах те. – И за какво е тази полиция? – Ами случайно пръднах и взривих половината цех. – И сега къде те водят? – На полигона да се изсера.

  • 6114

    Малкия Джо влязъл в една кръчма, извадил от джоба си едно лайно и казал с висок глас: – Ей, момчета, вижте какво щях да настъпя!

  • 3806

    Въпрос: – Как се нарича циганин които продава дискове? Отговор: – CD-ром.

  • 6596

    На един циганин му умрял коня и той решил да го продаде. Подпрял го на една стена и почнал да го рекламира. Дошъл един купувач и почнал да се пазари с циганина. По едно време конят почнал да се свлича. Циганина го подпрял и вика: – Тпрууууууу! Не наиграло се бе!

  • 3827

    Двама братя банскалии (от Банско) били в планината. Изведнъж насреща им група туристи. Явно се били изгубили. Туристите попитали нещо братята на английски, те мълчат, вдигат рамене, поклащат глава, не разбират. Питат ги на немски – същото. На испански – пак така. Накрая се отказали и продължили пътя си. По-малкият от братята казал: – Ех, братко, видя ли сега? Ако знаехме поне един език, щяхме да можем да се оправим. По-големия отговорил: – Ух ама си будала! Те като знаеха толкова, да не би да се оправиха?

  • 9094

    Млад евреин яде по време на постите. Баща му се възмущава: – Как може да правиш така! Помисли си за безсмъртната си душа, която омърсяваш! – Не се притеснявай, тате, и без това и двамата с теб няма да идем в рая. Аз – защото ям по време на пости, а ти – защото рай няма.

  • 1520

    Синът казва на баща си: – Татко не искам да ходя в Америка! – Плувай Моше, плувай, че ще мръкне!

  • 10956

    Чукчата е в Москва със семейството си. По някое време си губи жената. Отива при един милиционер и му казва: – Другарю милиционер, загубих си жената. Давай да ходим да я търсим. – Дай описание. – Какво е това "описание"? – Ами ето, за пример ще ти дам описание на моята жена. Висока, стройна руса, със сини очи, големи гърди, дълги крака… Чукчата се замисля дълбоко и вика: – Знаеш ли какво, я по-добре да ходим да търсим твоята жена!

  • 6819

    Полицайка регулира кръстовище. Мърляво цигане я пита: – А ма, како, какво правиш? – Давам път. – Е дай и на мене един път.