• 7275

    Срещат се двама грузинци: – Гоги, защо си такъв омърлушен? – Ами как защо – все същото, няма пари… – Как така да няма? Ето погледни ме мен… Работя в един завод, правим разни дребни детайли – глътна няколко, после като се прибера – хоп в тоалетната, измия ги и ги продавам, добри пари идват. А ти къде работиш? – В един завод за уран. – Че какво чакаш тогава? Уранът е по-скъп от златото… Срещат се пак след няколко дена – втория грузинец го водят под конвой. – Въх, Гоги, какво стана? – Какво, какво… послушах те. – И за какво е тази полиция? – Ами случайно пръднах и взривих половината цех. – И сега къде те водят? – На полигона да се изсера.

  • 3568

    Чукчата и жена му отиват на гости в съседното село. Плават по реката с лодка. Жената гребе срещу течението, а чукчата седи на носа и си мисли: – Лесно й е на жената – гребе си и толкова. А аз трябва да мисля по проблемите на живота…

  • 7975

    Двама евреи обсъждат трети: – А пък Моше е педераст! – Какво, взима пари назаем и не ги връща? – Не, казах го в добрия смисъл на думата.

  • 90

    Откъде води началото си танцът "Чарлстън"? От шотландец застанал пред тоалетна с входна такса.

  • 8785

    Двама канибали, баща и син, били избрани от племето да отидат на лов за храна. Те навлезли навътре в джунглата и се притаили край една пътека. След малко по нея се задал дребен възрастен мъж. – Виж, тате, някой идва – обадил се синът. – Не става – отсякъл бащата. – От този няма да се нахранят и кучетата. Ще почакаме още малко. След половин час се задал ужасно дебел човек. – Виж, тате, този наистина ще стигне за всички – казал синът. – Не става отсякъл пак бащата. – Този е толкова тлъст, че всички ще умрем от сърдечен удар. Ще почакаме още малко. След един час край тях минала страшно красива жена. – Е за тази нищо не можеш да кажеш – обадил се синът. – Дай да я изядем. – Не – поклатил глава бащата. – Няма да я изядем. – Защо? – попитал учудено синът. – Ще я вземем с нас жива и ще изядем майка ти!

  • 5584

    Знаете ли защо на арменците носовете са им толкова дълги? – Защото въздухът им е безплатен.

  • 2547

    Въпрос към Радио Ереван: – Какво прави циганин в компютър? Радиото отговаря: – Рови из Recycle Bin-а.

  • 1721

    Манго решил да си купува слипове. Купил си той слипове, но като ги видял Малкия Манго и той поискал. Купили и на малкия Манго слипове, но не знаел как да ги обува и попитал баща си: – Тате, тате, как се обуват слиповете? Големия Манго отговорил: – Много просто – жълтото отпреде, кафявото одзаде.

  • 849

    – Бихте ли ми дали назаем сто лири, господин Шепърд? – Но вие имате в банката цял милион, господин Уинслоу! – Така е, но ми е жал да го разваля…

  • 7928

    Джон се прибира вкъщи и пита жена си: – Тези от петия етаж да не би да са шотландци? – Защо мислиш така? – Защото са силно разтревожени, че детето им е глътнало един цент.

  • 10956

    Чукчата е в Москва със семейството си. По някое време си губи жената. Отива при един милиционер и му казва: – Другарю милиционер, загубих си жената. Давай да ходим да я търсим. – Дай описание. – Какво е това "описание"? – Ами ето, за пример ще ти дам описание на моята жена. Висока, стройна руса, със сини очи, големи гърди, дълги крака… Чукчата се замисля дълбоко и вика: – Знаеш ли какво, я по-добре да ходим да търсим твоята жена!

  • 1865

    Един евреин изпуснал монета от 25 цента и се навел да я вземе толкова бързо, че тя го ударила по тила.

  • 6304

    Попитали радио Ереван: – Защо евреите никакви ги няма по спорта? Радиото отговорило: – Защото съдиите не са само американци.

  • 3235

    Едно време един праисторически човек тръгнал да си търси булка. Застава той пред една пещера и се провиква: – Ката Мата? (къде е момата) Отвътре се чува мъжки глас: – Таата Мата. (нататък е момата) Застава младоженецът пред втора пещера: – Ката Мата? – Тата Мата. Застава мъжът пред трета пещера: – Ката Мата? Излязла една два пъти по-голяма и по-космата от него жена. – Ата мата! (аз съм момата) – Бата Мата!

  • 9319

    – Знаете ли защо на една циганска сватба има толкова много ядене? – За да не кацат мухи по булката!!

  • 11109

    Германец и българин седят в едно купе във влака. Българинът, злобно ухилен, казва: – Ей, ама на вас как ви таковаха мамата руснаците, а? – Was, was? – А, на нас по-късно.