• 2877

    Във вагон пътуват двама тексасци. На една гара излезли от купето да си наквасят гърлото. Върнали се, гледат – местата им заети. Помолили пътниците да ги освободят, но те отказали. Тогава единият от тексасците изведил пистолета си и извикал: – Броя до три!!! Едно! Две! Пътниците се изпарили моментално. Приятелите седнали на местата си и единият философски отбелязал: – Ето заради такива нахалници, на нас тексасците ни е излязла лоша слава.

  • 5262

    Влиза един циганин, пиян като талпа в една тоалетна. Пуска чешмата, измива си ръцете, после се обръща към кенефа и започва да си пикае. Минава доста време, а той си стои все така, заслушан в течащата зад гърба му вода. По едно време се разкрещял: – Помооощ, изтичам, помоощ!

  • 9285

    – Не мога да си представя как са живели нашите деди без телевизия. – Ха, че нали затова са измрели!

  • 1265

    Един виетнамец отишъл в Щатите. И навсякъде гледа табели с надписи "hot dog" и си казал: "Я, тези като във Виетнам ядат кучета, я да взема и да го опитам". Отишъл, поръчал си един "hot dog" и след като отворил двете питки попитал продавача: – Извинявайте, ще може ли да направите сандвича с някоя друга част от кучето?

  • 7547

    Петка и Анка са изпратени на разузнаване. За да не ги разпознаят, те се маскират като индианци. Но ги xващaт и започват да ги разпитват: – Кои сте вие? – Аз сьм индианка – отговаря Анка. – А аз… аз… аз съм Индипетка!

  • 3243

    – Жителите на пловдивския квартал Столипиново са определени от независима организация за най-романтичните хора в България. – Това пък защо? – Ами, защото всяка вечер, вечерят на свещи….

  • 6376

    Утрото на англичанин: Става, отива до хладилника, отваря хладилника, изважда яйцата, вари ги, изяжда ги. Утрото на французин: Става, отива до хладилника, отваря хладилника, изважда яйцата, прави си омлет, изяжда ги. Утрото на българин: Става, отива до хладилника, отваря хладилника, почесва си яйцата, затваря хладилника.

  • 151

    Изложба картини из живота на чукчите. Първа картина: три елена, впрегнати в шейна, пиян чукча на капрата. Име: "Трудов делник в еленовъдното стопанство". Втора картина: три пияни елена, впрегнати в шейна, пиян чукча на капрата. Име: "Почивен ден в еленовъдното стопанство". Трета картина: трима пияни чукчи, впрегнати в шейна, пиян елен на капрата. Име: "Национален празник – Ден на елена". Четвърта картина: трима пияни чукчи, впрегнати в шейна, пиян брадат мужик на капрата. Име: "Национален празник – Ден на геолога".

  • 2366

    Чукча отива да служи като граничар. След тестване на умствените му способности го изпращат на пост на някакъв междуселски път. Минава си службата. Седи си чукчата на поста. По едно време се задава трактор. Вдига чукчата автомата и крещи: – Стой! Кажи паролата! В отговор се чува: – Абе… я си таковай майката!.. Стои си чукчата и се чуди: – Странно нещо… Толкова време съм на този пост, а паролата си е все една и съща.

  • 7807

    Един японец дошъл в България. Тъй като, естествено, не знаел български, си носел разговорник и го прелиствал, докато намери необходимата дума. Влязъл в един магазин, харесал си нещо и попитал с помощта на разговорника: – Извинете, колко струва това? Продавачката му казала някаква безумно висока цена. Японецът прелистил разговорника и казал: – Ебасимамата, да?

  • 3206

    Умира стар евреин. Четат завещанието му: "На скъпата ми дъщеря Сара оставям 100.000 долара и къща. На внучката ми Рива оставям 200.000 долара и вила. На зетя Аврам, който помоли да пиша нещо за него в завещанието, пиша: – Здравей, Аврам!"

  • 6347

    Двама индианци за пръв път виждат човек, който кара водни ски: – Планински орел, ти как мислиш – защо тази пирога върви толкова бързо? – Ами не виждаш ли, че отзад някакъв тип я гони?

  • 10320

    Малката Сара пита баща си:– Татенце, а мога ли да изпратя картичка за Свети Валентин на човек от друга вяра?Бащата – евреин на средна възраст отговаря:– Мисля, че можеш миличка. На кого искаш да пишеш?– На Осама Бин Ладен– !?– Ами той се крие по разни пещери и всички го мразят. Като получи картичка от еврейско момиченце ще види, че не всички по света са лоши и може би ще спре да прави лоши неща и да се крие.– Това е най-хубавото нещо което съм чувал миличка – казва просълзен бащата.– И като престане да се крие нашите снайперисти ще му пръснат скапаната глава.

  • 312

    В магазин за електрически уреди влиза германец: – Дайте ми осем изгорели крушки. – Какво ще правите с тях? – учудено пита продавачът. – Ще си подредя една тъмна стаичка.

  • 6485

    – Какво е доверие? – Двама канибали да си правят френска любов.

  • 10741

    Един грузинец спира едно такси и отива и опира ханджара до гърлото на шофьора и вика: – Започвай да си бийш чекии докато не ти кажа да спреш! Оня кво да прави – подчинил се. На десетия път шофьора каталясал и казал: – Край, не мога повече! Грузинеца се обърнал и извикал към близките храсти: – Жена, излизай, тоя ще те закара до града!