• 1691

    Хвалят се французин, африканец и българин за качествата на жените си: – Моята, започва французинът, ако иска да вземе нещо върху гардероба въобще не се качва на стол. Не че гардероба ни е нисък, просто жена ми е толкова стройна и висока. – Моята пък, намесва се африканецът, като пере на реката с единия крак стъпва на единия бряг, а с другия – на другия бряг. Не че реката ни е толкова малка, просто краката й са много дълги. – А пък аз, не им останал длъжен българина, като излизам за работа, плесвам нежно жена ми по задника и като се върна в къщи, задника й още се тресе. Не че задникът й е толкова голям, ами такова ми е работното време…

  • 9535

    – Как се казва "интелигентен човек в САЩ"? – Турист.

  • 10138

    Събрание на Ню-Йоркската мафия. Кръстникът се нервира: – Добре де, планът с наркотиците е изпълнен. Въоръжените грабежи, убийствата – горе долу. Но кой завежда самоубийствата. Изоставаме от Денвър и Чикаго, да не говорим вече за Лос Анджелис и Сан Франциско! Бил, ако искаш сам се застреляй, но планът със самоубийствата да ми бъде представен най-късно до края на тримесечието. На Бил му станало ясно, че нищо не може да се направи, хванал две от горилите си и се отправил към Бруклинския мост. След малко по моста се задал представителен мъж облечен в смокинг. – Сър! – казал му Бил. – Виждам, че сте мой съотечественик и сигурно притежавате акции на "Дженерал моторс"? – Да, мистър. – Налага ми се да ви огорча. Току що получих съобщение за банкрута на нашата компания… С див крясък човекът се хвърлил от моста в реката. Бил сложил едно ченгелче в тефтера си. След малко се задал втори човек – тананика си и с една цветна вратовръзка… – Мосю! – казал Бил. – Веднага разбрах, че сте французин! – Да, не грешите. – А, разбрахте ли, че днес лигата на парижките проститутки е обявила безсрочна стачка? Французинът с отчаян възглас се метнал от моста, а Бил сложил още едно ченгелче. Настъпила нощта. По едно време по моста се задал невъобразим образ – дънки с три номера по-големи висят нагънати под огромно шкембе, още с етикет от магазина, слънчеви очила – посред нощ, целите облепени с цветни лепенки… – Ей, братле! – вика го Бил. – К`во искаш? – Ти руснак ли си? – И к`во ако съм? – Нищо, просто се чудех дали знаеш, че у нас е забранено да се скача от мостовете през нощта… – Абе, да ви таковам и законите! … Бил пише ченгелче в тефтера си.

  • 1980

    Двама цигани видели един негър: – Еее! Видя ли какъв черен циганин? – Да бе, верно! Как е възможно…?! Минал един бял човек, чул раэговора на циганите и каэал: – Абе, цигани! Това не е циганин, това е негър! Циганите се спогледали и казали: – Еее! А какви ли са техните цигани…

  • 10555

    Вървят арменец и евреин в пустинята. Евреинът намерил торба със злато. – Хайде да делим – казал арменецът. – Аз я видях, за мен е! След време арменецът намира торба с храна. – Хайде да делим! – Аз я видях, за мен е! – Ще ти дам половината злато! – казал евреинът. – Ще направя пазар и ще дойдеш да си пазаруваш – казал арменецът. Отива евреинът и пита: – Колко струва половината храна? – Една торба злато. – Много е! – Пазар голям – избирай.

  • 12066

    Конкурс за космат мъж който да влезе при мечка да и отреже ушите и за награда получава секс с китайка. Влиза Французин съблича се няма косми дисквалифициран е веднага. Влиза Американец добре окосмен пускат го при мечката ,а тя го изяла. Влиза Българинът -Моля съблечете се го подканят -Ама аз съм си гол отговаря Пускат го при мечката отвътре страшна тупордия, ревове, викове. След десет минути излиза нашия и пита -Къде е китайката да и отрежа ущите ?

  • 2203

    Попитали англичанина "Къде е най-добре да се прекара времето с жена?". – В нейния дом, – отговорил той. – Лека музика, добър коктейл, чисто бельо… Задали същия въпрос на французин: – Сред природата: възбуждащо пеене на птици, шепот на трева, плаж, море… Попитали и бай Ганьо: – На стълбището. Ниската като стъпи на горното стъпало ще стане по-висока, високата ще слезе по-надолу. Ако ти омръзне, винаги можеш да кажеш: "Струва ми се, че съседката отваря вратата!".

  • 2095

    Семейство канибали вечеря. Мъжът опитва супата и възмутено хлопва жената по главата с лъжицата: – Колко пъти съм ти казвал като слагаш месото да му сваляш чорапите преди това!

  • 10336

    Двама каубои влезли в един бар да пият. Единият казал: – Ей, тука имат един страшен коктейл – викат му "Лунна светлина". – А, не. – казал другия. – Аз ще пийна едно уиски. – Никакво уиски, ще пием коктейли. – Не, за мен уиски. – Барман, две "Лунни светлини"! – Ама не искам… Първият каубой вади пищова, насочва го към втория и му вика: – Ще пиеш! Оня изпива коктейла и пада полумъртъв – очите облещени, езика изплезен, косата настръхнала… След малко се изправя и първият каубой му подава пищова: – Добре, хайде сега ти ми насочи пистолета в челото, че да ударя и аз една "Лунна светлина".

  • 3260

    Касиерът в киното пита: – Защо си купувате вече пети билет за този филм? Чукчата отговаря: – Ами някакъв идиот на входа все ми ги къса.

  • 757

    Полицай търси циганин, който току що откраднал нещо. Едно дете разбира за това и казва на ченгето: – Ей оня беше. – Сигурен ли си? – пита полицаят. – Ами и да не е той какво от това? Те всичките са еднакви.

  • 9910

    Евреин се обръща за съвет към равина си: – Рави, ако намерите куфар и в него има един милион долара, ще го върнете ли на собственика му? – Да, разбира се… Ако се докаже, че собственикът е беден…

  • 11864

    Канибал гледа навъсено в чинията си и мърмори на жена си: – Да… майка ти… пак майка ти!

  • 1865

    Един евреин изпуснал монета от 25 цента и се навел да я вземе толкова бързо, че тя го ударила по тила.

  • 4867

    Един ден Зайо Байо отишъл в гората и казал: – Аз съм зайче с кошничка, идвам да крада. Срещнал го Кумчо Вълчо и му казал: – Зайо Байо, тука няма да крадеш. Иди в Америка. Зайо Байо отишъл в Америка, но на летището не се сдържал и казал: – Аз съм Зайо Байо с кошничка, идвам да крада. Срещнали го на летището и му казали: – Тука няма да крадеш. Иди в Франция. Зайо Байо отишъл във Франция и на летището пак не се сдържал и казал: – Аз съм Зайо Байо с кошничка, идвам да крада. Срещнали го пак на летището и му казали: – Тука няма да крадеш. Иди в Германия. Зайо Байо отишъл в Германия и на летището отново не се сдържал и казал: – Аз съм Зайо Байо с кошничка, идвам да крада. Срещнали го те отново на летището и му казали: – Тука няма да крадеш. Иди в България. Зайо Байо отишъл в България си казал: – Аз съм Зайо Байо с ко… Къде ми е кошничката?

  • 10779

    Шотландец боядисва къщата си с необикновена бързина. Приятелят му го пита: – Защо толкова бързаш? – Бързам да свърша, преди да е свършила боята!