• 358

    Християнин пита евреин:– Вие имате ли такива хубави религиозни празници, като нашите – Коледа, Великден, Гергьовден?– Разбира се! Имаме чудесни религиозни празници – Песах, Шавуот, Ханука, Нощта на раздаване на „Оскарите“…

  • 4915

    Чукчата – граничар. До поста му се приближава човек. Чукчата вика: – Стой! Ще стрелям! – Стоя. – Стрелям!

  • 222

    Манго отива на лекар: – Докторе, да даваш на него лекарство, да не праим повече циганчета, че няма кой да ги гледа! – Купи си презервативи… – Ау, докторе, да мирише на него на гума – не ща! – Да ти изпиша хапчета "Анти-бебе"? – Ша повредим Айшето бе, докторе! – Добре, като усетиш, че ти става хубаво, извади го и се празни навън! – Будала доктор! Мене ми иде целия да влезем, ти викаш да го вадим… – Ами тогава – като усетиш, че ти става хубаво, скубни един косъм на Айшето, тя ще се дръпне назад и той сам ще си излезе! – Да си жив и здрав, докторе! След месец Манго пак иде: – Докторе, да даваш на него друго лекарство, че онова свърши!

  • 3943

    Хванал пъдаринът един циганин, че краде от лозето: – Ха сега ела с мен при кмета! – рекъл той. Отиват и кмета казва: – 1000 лева глоба. – Ама недей така бе брадчед, аз за булката няколко чепки откъснах, че е бременна та й се дояде като видя лозето. – Нека да дойде булката да видим. – рекъл кмета. Водят жената, тя една млада, слаба… – Абе ти защо лъжеш? – извикъл кмета. – Ама то скоро правено бе, кмете! – рекъл циганинът.

  • 1610

    Към лежаща на плажа дама се приближава каубой.Дамата:– Ауууу какъв голям пистолет имате…– При нас в Тексас, всичко е голямо…– Ауууу каква голяма шапка имате…– У нас в Тексас, всичко е голямо…– Всичко ви е голямо??? Искате ли да прекараме нощта заедно??На сутринта дамата разочаровано казва:– Е, какво? Нали вие казахте, че у вас в Тексас всичко е голямо…– Ъъъъ простете, госпожо, аз не знаех, че и вие сте от Тексас.

  • 2566

    Едни цигани си прекарали ток. Ходи Айше в махалата и се хвали: – Ей туй оназ хубавата работа на светлото, голяма работа шъ знайш, ламба свети – голям кеф! Чула Фатме и кандърдисва Осман: – Хайде бе Осман, виж Айше и Хасан, ток пуснаха, оназ хубав"та работа на ламба – голям кеф. Ден, два, три, прекарали си и те ток… Среща Айше Фатме и вика: – Ама Фатме, как сега оназ хубав"та работа на ламба ма? Отговаря Фатме: – Ама то ебан"то същото, ама голям сеир за децата шъ знаиш!

  • 8054

    Върви си чукча с една обувка. Среща го полицай и го пита: – Изгуби ли я? Отговор: – Не, намерих!

  • 219

    Един евреин притеснен отишъл при свещенника и му казал да се моли за него. Служителят на Бога го попитал: – Защо, какъв е проблема ти? – Синът ми е станал християнин… – Добре. Ще отнеса проблема ти до Господ. Ела след седмица. След една седмица: – Какво стана? Какво ти каза Господ за моя проблем? – Каза ми да не се притесняваш! И Неговият Син станал християнин преди около 2000 години.

  • 1760

    Чукча се вози в такси. В края на курса шофьорът поглежда брояча и казва: – 20 рубли. Чукчата подава 10. – Защо само толкова? – пита го шофьорът. – Че защо само аз да плащам, нали и ти се вози? – отговаря чукчата.

  • 1746

    Чукчата си купува кола. Питат го как е. – Ами добре е. До града стигам само за един час. Е, вярно, после се връщам пет часа… – Защо бе? – Ами за напред има пет скорости, а само една задна…

  • 3249

    Отива един на гости в комшията, но бил много кахърен и изморен. – Какво ти има? – пита го домакина. – Абе много съм стегнат нещо, не знам точно какво ми е. – Ами щом си стегнат ще те оправя. Я Айше ела тук да разхлабиш госта. Дошла Айшето, съблякла се и го оправила. – Как си сега? – пита домаккина. – Абе пооправих се ама още съм стегнат. – Айше идвай пак да разхлабиш човека. Дошла Айшето и отново го оправила. – Как си сега бе комшу? – Ей, комшу знаеш ли как ми стана добре сега, разхлаби ме това дето ме стягаше и сега се чувствам съвсем отпуснат. – Хасан, идвай бързо да затегнеш човека!

  • 6191

    Диво планинско грузинско село. Селският съвет се събира на събрание. Председателият започва: – Първа точка от дневния ред: ще разгледаме едно извънредно произшествие. Вчера на Гиви Чахашвили му откраднали една овца… Тук ли е Гиви? Глас от залата: – Няма го, заклахме го! – Добре, преминаваме към втора точка от дневния ред…

  • 3260

    Касиерът в киното пита: – Защо си купувате вече пети билет за този филм? Чукчата отговаря: – Ами някакъв идиот на входа все ми ги къса.

  • 2203

    Попитали англичанина "Къде е най-добре да се прекара времето с жена?". – В нейния дом, – отговорил той. – Лека музика, добър коктейл, чисто бельо… Задали същия въпрос на французин: – Сред природата: възбуждащо пеене на птици, шепот на трева, плаж, море… Попитали и бай Ганьо: – На стълбището. Ниската като стъпи на горното стъпало ще стане по-висока, високата ще слезе по-надолу. Ако ти омръзне, винаги можеш да кажеш: "Струва ми се, че съседката отваря вратата!".

  • 3220

    Канибалите хващат турист, палят огъня, набутват го в казана и питат: – Как се казваш? – Какво ви интересува, нали ще ме ядете? – Как какво, а какво да пишем в менюто?

  • 8369

    Човекоядци хванали французин, германец и руснак и им казали: – Даваме ви тази пушка и ако някой от вас уцели ястреба там горе на онази скала ще го пуснем, иначе ще го изядем. Първи се наел да стреля германеца. Стрелял, стрелял – не уцелил и попитал: – Имам ли право на последно желание? Вожда мислил, мислил: – Амиии, да. – Искам една голяма бира. Изпил бирата и го изяли. Втори се наел да стреля французина, стрелял, стрелял, не уцелил и попитал: – Имам ли право на последно желание? – Да. – Дай една голяма бира. Изпил бирата и го изяли. Руснака взел пушката и попитал: – Може ли първо последното желание? – Амиии, да. – Дай тогава две бутилки водка. Изпил ги, омотал се като свиня и почнал да стреля. Дан, дан, дан и уцелил ястреба. Вождът учуден казал: – Как го уцели? А руснакът: – Ами ти с 10 пушки и 20 ястреба няма ли да уцелиш?