• 3177

    Седели в едно купе на влак французин, англичанин и българин. По едно време жената се изтървала и пръднала. Като джентълмен англичанинът казал: – Господа аз бях, ядох лоша храна и… След малко жената пак пръднала, и французинът казал: – Господа, този път бях аз, имам разстройство и… След малко българина станал да изпуши една цигара в коридора и казал: – Ало, тая ако се насере да знаете че съм аз.

  • 7971

    Позор за циганско семейство – работещи родители и деца, неумеещи да просят.

  • 4573

    Евреин пуска телеграма до семейството си: – Започвайте да се притеснявате! Подробности по-късно.

  • 10970

    В скоро време Холандия смята, след като легализира леките наркотици, да легализира и леките изнасилвания и леките убийства.

  • 944

    Питат един пътешественик: – Защо не можахте да спасите приятеля си от канибалите? – Ами пристигнахме много късно – когато му се притекохме на помощ, те вече го бяха задраскали от менюто.

  • 9735

    Двама евреи попаднали в газовата камера. Единият констатирал: – Газта се покачва! Другият отговорил: – Купувай, купувай!

  • 6485

    – Какво е доверие? – Двама канибали да си правят френска любов.

  • 548

    Въпрос: Защо кучето минава със свита опашка покрай евреин? Отговор: Защото е чуло, че евреин където види дупка отваря магазин.

  • 576

    Въпрос: Кое е най-тънкото нещо на света? Отговор: Тубичка от паста за зъби, използвана от шотландец.

  • 8807

    В концлагера съобщават, че за вечеря ще има кюфтета.Всички нещастници са възхитени. Привечер идва пазача и им казва:– Трябват ми доброволци за каймата.

  • 1958

    В един родилен дом объркали бебетата на негър, американец, германец и евреин. Извикиали бащите им да си ги познаят. Негърът казал: – Моето очевидно е онова черното. Американецът извадил един долар и го размахал. Едно от бебетата протегнало ръчички и той рекъл: – Ей това е моето. Немецът влезнал и ревнал: – Hail Hitler! Едно от бебетата се насрало веднага и той казал: – Това е еврейчето, другото е моето.

  • 9406

    Двама стари евреи, собственици на магазини за дрехи си говорят в кафенето. Единият казва: – Ех, толкова пари дадох да го изуча моя син и сега какво? Сутрин спи до 10, идва на работа в 11, пие кафе до 12, после ходи на обяд до 2 и след това цял следобед се закача с манекените. Другият евреин отговаря: – Твоята е лесна, пък моята е 10 пъти по-лоша. Моят сутрин спи до 9, идва на работа в 10, пие чай до 11, после ходи на обяд до 2 и след това цял следобед се закача с манекените. – Че какво толкова, също като моя син, няма разлика… – Не приятелю, ти все пак продаваш женски дрехи, а аз мъжки – отговаря другия.

  • 151

    Изложба картини из живота на чукчите. Първа картина: три елена, впрегнати в шейна, пиян чукча на капрата. Име: "Трудов делник в еленовъдното стопанство". Втора картина: три пияни елена, впрегнати в шейна, пиян чукча на капрата. Име: "Почивен ден в еленовъдното стопанство". Трета картина: трима пияни чукчи, впрегнати в шейна, пиян елен на капрата. Име: "Национален празник – Ден на елена". Четвърта картина: трима пияни чукчи, впрегнати в шейна, пиян брадат мужик на капрата. Име: "Национален празник – Ден на геолога".

  • 11184

    Пътуват Асан и Айшето във влак сами в купето. По едно време вратата се отваря и на входа застава двуметров негър, гледайки изпитателно. Асан се шмугва покрай него и отива във вагон-ресторанта, цяла нощ яде и пие. Връща се на сутринта в купето и Айшето го посреща с думите: – Айде бе Асан, къде бил, тоз негър отпред слагал, отзад слагал, в уста слагал… – А-а-а, аз още кат влезнал си казах, тоз ше ебе някой…

  • 9538

    Двама чукчи ловували и на брега на океана убили един морж. Хванали го за опашката и го замъкнали към селото. Бивните му обаче заоравали в снега и се дърпало много трудно. След известно време насреща им се задава един бял ловец. – Здравейте, чукчи. – Здравей, бели ловецо. – Гледам хванали сте морж. – Хванахме, обаче бивните му рият в снега и е много труден за дърпане. – Ами че хванете го откъм бивните и ще е доста по-лесно. Послушали го чукчите, хванали моржа за бивните и завлякли. Вървяли, вървяли и единия се обадил: – Ей-и-и, туй белия човек – умен човек. Глей сега колко е по-лесно! – Лесно, лесно – казал другия – ама на, пак се върнахме до океана.

  • 7233

    Циганин и циганка чакат междуградския автобус. Автобусът пристига на спирката и циганинът пита шофьора: – Друже, цветята таксуват ли се отделно? – Цветя не се таксуват – отговаря шофьорът. Циганинът се обръща към циганката и казва: – Ружо, качвай се, за тебе пари не искат.