• 6349

    – Защо италианците носят златни синджири на врата си? – За да знаят къде да спрат да си бръснат брадата.

  • 10153

    На един чукча му се налага да остане да спи в хотел в далечен град. Отива на рецепцията и пита за стая. Те му отговарят, че нямат свободна. Той много се ядосва, защото няма къде другаде да спи. Тогава му казват, че има едно двойно легло в една стая, но на него спи една проститутка. Съгласява се чукчата да отиде да спи там. Ляга си той до проститутката и след малко той започва да прави: "Бр-р-р-р. Б-р-р-р" като малките деца, прокарвайки пръст през устните си. Проститутката му казва: – Спри да правиш така. Но той продължава. Това се повтаря още няколко пъти и накрая проститутката се разкрещява: – Ако не спреш с това б-р-р б-р-р ще извикам охраната и ще те изхвърлят. Той спира. Проститутката била много красива – с големи гърди, хубав задник и т.н. Минава половин – един час и тя го пита: – Мммммм иска ли ти се да го направиш. Той отговаря: – Да. – Много ли ти се иска? – Да. – Ама наистина много? – Да, да. – Добре, но можеш да го направиш само веднъж. И той: – Б-р-р-р-р.

  • 833

    Асан се връща от профсъюзно събрание Айшето го пита: – Асане, за какво ви говориха толкова бе? – Ами имаше две теми – едната за икономическата реформа, другара за неутронната бомба. – Ами я обясни ми и на мен да не съм толкова проста. – Абе аз знам че си проста и така по-простичко ще ти обясня. Виж сега, ние сме тук и на масата има баница. Значи неутронната бомба е едно оръжие дето като падне ние изчезваме а баницата остава. – Аха, – рекла Айше, разбирам. – Ами какво е туй икономическа реформа. – Ами обратното ма Айше, нас ни има а баница няма.

  • 5951

    Събиране на сини активисти по случай поканата за Европа. Иван Костов говори от трибуната: – Във връзка с приемането ни в Европа, за Коледа всеки трябва да вземе по един косовски албанец вкъщи. Има ли въпроси? От задните редове се надига човек и смутено пита: – Може ли първо да питам жената, че ние обикновено пуйка взимаме…

  • 3823

    Един американец, един турчин и еднин чукча решили да участват в едно състезание – кой ще издържи най-дълго затворен в една стая без храна. Казали им, ако вече не издържат да се обадят по телефона. Първо влязъл американецът. Седял два-три дни и не издържал, обадил се и казал да го измъкват. Втори бил турчинът. Той издържал една седмица, но много огладнял и се предал. Последен влязъл чукчата. Минавали дни, седмици… След три месеца организаторите решили да проверят дали не е умрял. Влезли и какво до видят! Чукчата на колене седи и нарежда: – Телефон, телефон, моля ти се! Чукча гладен. Телефон, моля ти се!

  • 7275

    Срещат се двама грузинци: – Гоги, защо си такъв омърлушен? – Ами как защо – все същото, няма пари… – Как така да няма? Ето погледни ме мен… Работя в един завод, правим разни дребни детайли – глътна няколко, после като се прибера – хоп в тоалетната, измия ги и ги продавам, добри пари идват. А ти къде работиш? – В един завод за уран. – Че какво чакаш тогава? Уранът е по-скъп от златото… Срещат се пак след няколко дена – втория грузинец го водят под конвой. – Въх, Гоги, какво стана? – Какво, какво… послушах те. – И за какво е тази полиция? – Ами случайно пръднах и взривих половината цех. – И сега къде те водят? – На полигона да се изсера.

  • 1865

    Един евреин изпуснал монета от 25 цента и се навел да я вземе толкова бързо, че тя го ударила по тила.

  • 1642

    Държавният балет на Чукотка е на гастрол във Франция. Играят "Лебедово езеро". Колосален успех. След представлението интервюират ръководителя на трупата: – Колко време репетирахте, за да постигнете това съвършенство? – Шест месеца и две седмици. Всъщност, репетирахме само две седмици, а шест месеца се опитвах да им обясня какво е това лебед.

  • 622

    В един бар в Дивия Запад влиза китаец, отива до бара и измънква: – Един сян! Барманът, двуметров негър, го изгледал строго и му казва: – Чш, тука е Дивия Запад, бе! Къв е тоя сян!? Като влизаш трошиш вратата, избиваш половината клиенти, идваш до бара и изреваваш "Дай едно уиски, бе!" Ха сега го направи като хората! Китаецът излиза и след малко се връща, влиза тихо, отива до бара и пак измънква: – Един сян. Негърът кипва, вдига жълтура за яката и го слага зад бара: – Глей ся как се прави! Излиза вън и след малко влиза, трошейки вратата, вади пистолетите и изпозастрелва каубоите. Отива с тежки крачки до бара и изревава: – Дай тука едно уиски! Китаецът се подава и измънква: – На черни не продаваме.

  • 3922

    На фронта. Моше лежи смъртно ранен. – Моля те Исак, застреляй ме, не ме оставяй в ръцете на врага! – Недей така бе Моше, не бива. – Моля те бе, Исак! – Нямам патрони, нали преди малко свършиха… – Я виж! Тука ми останал един! Хайде, ще ти го продам…

  • 8807

    В концлагера съобщават, че за вечеря ще има кюфтета.Всички нещастници са възхитени. Привечер идва пазача и им казва:– Трябват ми доброволци за каймата.

  • 548

    Въпрос: Защо кучето минава със свита опашка покрай евреин? Отговор: Защото е чуло, че евреин където види дупка отваря магазин.

  • 10507

    Двама сърби се разхождат по улиците на Ню Йорк и от един небостъргач пада гола жена, право в стоящата до тях кофа. Единият сърбин се обърнал към другия и казал: – Брато, ово е стандарт, ебеш-фъргаш!

  • 2566

    Едни цигани си прекарали ток. Ходи Айше в махалата и се хвали: – Ей туй оназ хубавата работа на светлото, голяма работа шъ знайш, ламба свети – голям кеф! Чула Фатме и кандърдисва Осман: – Хайде бе Осман, виж Айше и Хасан, ток пуснаха, оназ хубав"та работа на ламба – голям кеф. Ден, два, три, прекарали си и те ток… Среща Айше Фатме и вика: – Ама Фатме, как сега оназ хубав"та работа на ламба ма? Отговаря Фатме: – Ама то ебан"то същото, ама голям сеир за децата шъ знаиш!

  • 8217

    В циганско семейство таткото разправя на големия син: – Асане, ако слушаш, тате ще ти открадне колело!

  • 1890

    Дама възрастни евреи си говорят: – Да ти се оплача – вчера твоят Аврам спал със нашата Сара! – Какво? Ужас! В събота!