Пиянски

Вицове за почитателите на алкохола

  • 4135

    – Приятели, няма да повярвате… Вчера ме отвлякоха извънземни!– Не може да бъде!– Всичко помня! Едни странни светлини и шумове, някаква малка стаичка, светещи копчета, движение нагоре…– Абе какви ти извънземни… Беше се напил и те носихме до вас в асансьора.

  • 8768

    – Кой, аз? Да се напивам така, че после да не помня нищо? Нямам спомен такова нещо да ми се е случвало.

  • 4780

    Човек спира пиян минувач на пътя и пита: – Извинете, къде тук е улица "15-ти май"? Пияният се замисля и отговаря: – "15-ти май", "15-ти май", ама коя година?

  • 1213

    Посред нощ в дома на свещеника звъни телефонът: – Ало! Изпратете четири бутилки бира на улица "Хондурас" номер три… – Извинете… – Нали това е кафене "Златната гъска"? – Сеньор, аз съм свещеник… – Но, падре, какво правите по кръчмите толкова до късно?

  • 52

    Върви по улицата мъж с голяма жаба в ръка. Спира го полицай: – Защо ходите с тази жаба? Изведнъж се обадила жабата с човешки глас: – Господин полицай! Спасете ме! Свържете се с дружеството за защита на животните. Писна ми от неговите целувки!

  • 11070

    – Абе, барман, това тук да не е клуб на анонимните алкохолици? – Защо мислиш така? – Ами никого не познавам.

  • 4529

    Мъж купил телевизор и го носи вкъщи, а на кутията има всякакви знаци обозначителни. Жената: – А защо има нарисувана чаша на кутията? Мъжът: – Това означава че покупката трябва да се полее.

  • 53

    По време на сухия режим, мъж седи в бараката и вари ракия. Гледа по едно време водата се нагряла много и отива до кладенеца за вода. Връща се, а в бараката седят двама милиционери, усмихват се иронично и говорят: – Е, сядай и пиши обяснения! – И кво да пиша? – Всичко, както си е било, така го пиши! Сяда човека, пише и след това дава листа на милиционерите. – Кво си написал бе, идиот такъв? – Както си беше, така го написах: "Отивам за вода до кладенеца, връщам се, а в бараката двама милиционери, седят и варят ракия".

  • 9675

    – Толкова много четох за вредата от алкохола и никотина, че от новата година реших да се откажа. – От какво: от алкохола или от цигарите? – От четенето! Да не съм глупак!

  • 9707

    – Как можахте да се напиете така? – Попаднах в лоша компания. Бяхме четирима души. Аз имах бутилка водка, а останалите не искаха да пият.

  • 9858

    Двама пияни се събуждат след як запой. Единият се държи за главата и стене: – Ух, нищо не помня от снощи. Другият (завистливо): – Щастливец…

  • 1066

    Ако в думата "хляб" са направени четири печатни грешки и се е получило "бира", то може би това не са били грешки?

  • 3692

    Човек върви по улицата олюлявайки се, спира случаен минувач и го пита: – Пич, ти пиеш ли? – Не, защо? – Идеално. Я подръж малко тая бутилка, защото трябва да си завържа връзките на обувките.

  • 2694

    Смок пълзи през полето. Допушило му се. Гледа седят наркомани. Приближил се: – С-с-с! Наркоманите се разбягали, а смокът допушил угарките им. Продължил по-нататък и гледа други наркомани. Смокът: – Бау! Мяу!.. Пфу, по дяволите!.. Какво ми става?..С-с-с!

  • 9240

    Датчанин отишъл на почивка в едно затънтено селце. Почерпили го с шнапс домашно производство. Като изпил една чашка той прибледнял, позеленял и преплитайки език попитал: – Колко градуса е това чудо? – Колкото до градуси,- казал домакинът,- не знам. Но знам, че една бутилка е достатъчна за дванайсет побоя и едно убийство…

  • 5411

    Двама дрогирани ходят по улицата и гледат насреща си полицаи. Единият вика: – Дай да се направим на полицейска кола, ще ни помислят за колеги и няма да ни закачат. Тръгнали те на бегом, уж в кола, и единият почнал да се прави на сирена: – Тии-у, тии-у! А другият – на буркан: – Синьо! Червено! Синьо! Червено!