Пиянски

Вицове за почитателите на алкохола

  • 118

    "Вървя си аз по улицата вчера, и гледам – чудно красива девойка. Реших да се запозная, а тя – кой знае защо – се развика и избяга с писъци. Жалко, че бях пиян като мотика и не можех да говоря, иначе щях да й обясня защо съм целия насинен и дрехите ми са в кал, и къде съм намерил ножа…"

  • 3739

    – Няма лошо без добро – разяснява един на приятеля си. – Например, лошият навик да се наливаш с водка вечер води до добрия и полезен навик да пиеш минерална вода сутрин.

  • 7130

    Пиян човек стигна до един блок, влиза вътре и сяда на стълбите. В това време един господин слезнал от асансьора и го попитал: – Господине, вие тука ли живеете? – Дааа. – Кажете на кой етаж, за да ви помогна? – Ами на четвъртия… – Добре елате… а коя врата? – Където и да е – все ще ме харесат. Човекът се позамислил, отворил една врата и го бутнал вътре. Слиза на входа и гледа още един пияница. – Господине, вие тука ли живеете? – Дааа. – Кажете къде, за да ви помогна. – Ами някъде на четвъртия етаж… И човекът и този го качил на четвъртия етаж, отворил една врата, бутнал го вътре и пак слезнал с асансьора. Само че, не щеш ли, долу още един препил. Писнало му и го питал: – Абе да ви се не види и вие ли живеете тука? – Да и то на четвъртия етаж… само че, ако ме бутнеш още веднъж в шахтата на асансьора ще те смачкам от бой!

  • 9357

    Срещат се двама познати пияници на улицата, единият носи на гръб огромен чувал с празни бутилки. Другият го пита: – Накъде така? Към пункта за стъкло ли? – Не, жената ме изгони от къщи. Каза – "взимай си всичкия багаж и се махай!"

  • 6508

    Двама пияни се прибират от разпивка. Карат си колата и шофьорът попитал: – Не сме ли вече в града? – О, в града сме вече. – Е, по какво позна? – Ами вече мачкаме хора.

  • 7626

    Пияница се събужда със страшен махмурлук в компанията на двама "другари". Опипва се по джобовете и ужасен казва: – Момчета! Вчера взех заплата! А сега нямам и стотинка… Другите пияници му казват: – Ами не помниш ли, снощи ги изпихме. – Уф, слава богу, бях се изплашил да не съм ги изгубил.

  • 1800

    Отива наркоман при зъболекаря: – Докторе, искам да ми извадите зъб! – Добре, с упойка ли? – Да, с пълна наркоза. И така 32 пъти!

  • 1992

    Един баща завел синчето си на работата, да го види какво работи. Отиват в кабинета му, а от съседната стая се чува звън на чаши и гласове: – Айде още по 100 грама! Детето пита: – Тате, там да не пият нещо? – Ами не… – мънка бащата. – Какво да ти кажа… абе едни джуджета там вдигат щанги.

  • 2766

    В 1.00 ч. се прибира пиян мъж. Жена му го пита: – Къде ходиш ти, бе? – Бях в кръчмата. – Ама, тя затваря в 12. и е на две къси преки от тук. – Къси, ама широоооооооооки.

  • 8426

    В навечерието на коледа мъж се клатушка по улицата, носейки елхичка. Една възрастна дама го вижда и с изумление казва: – Как не ви е срам по Коледа да се напивате, а да не стоите при семейството си? – И на мен ми се иска да се прибера, но незнам как да се измъкна от тази гора?

  • 3912

    Един наркоман си признал: – Веднъж опитах да откажа тревата… това бяха най-лошите 15 минути през целия ми живот.

  • 6490

    Пиян мъж се опитва да намери пътя към дома и подпирайки се на един стълб, решава да си пробва кибритените клечки: – Мокра, мокра, мокра, я, тая пали! Ще я запазя.

  • 11039

    Доста почерпен шофьор се качва в колата си. – По-добре е да се прибереш с автобус – съветва го негов приятел. – Няма да се побере в гаража ми.

  • 10412

    Мъж се прибира мъртво пиян и казва на жена си: – Жена, аз си лягам, а като ми се допие ти ме събуди. Тя веднага се развикала: – Абе пияницо, абе алкохолик, свиня такава, аз откъде ще знам кога ще ти се допие? – Ти само ме събуди бе жена… – едва отворил уста той.

  • 7110

    Зайо Байо си тичал през гората и срещнал Кума Лиса, която се готвела да пуши трева и й казал: – Лисо остави тия отрови, а тръгвай с мене да тичаме за здраве. Лиса веднага хвърлила joint-а и затичала. Срещнали Кумчо Вълчо, който се готвел да смърка кока и Зайо му казал: – Вълчо, хвърляй тия отрови, а тръгвай с нас да тичаш за здраве. Кумчо Вълчо – и той. Хвърлил коката и затичал. Срещнали Баба Меца която се готвела да си вкарва хероин. Зайо й казал: – Мецо, хвърляй тия отрови и тръгвай да тичаш с нас. Баба Меца също затичала. Видял ги лъвът и се зачудил какво става. Попитал гаргата: – Гарго, що тичат тия като луди бе? – Абе Зайо пак се е напушил и се ебава с другите.

  • 3134

    Срещат се две познати: – Къде работи мъжът ти? – Вече три месеца е в завода за водка и ликьори. – И как е, харесва ли му ? – Един Господ го знае, още не се е прибирал у дома…