Пиянски

Вицове за почитателите на алкохола

  • 7592

    Клиент в бара: – Барман, налей ми коняк! – От кой? – От този, с петте звезди. Барманът, налива и му подава чашата. Клиентът отпива и пада бездиханен под масата. Барманът мълчаливо добавя още една звездичка на бутилката.

  • 9475

    – Защо ми миришеш на ром? – Лекувам болни зъби. – Откога те болят? – Ами… Повече от пет години.

  • 9426

    Апартамент в краен столичен комплекс. Голи стени. На голия под са постлани вестници. На вестниците седи наркоман и преглежда стари билети от лотарията. В ъгъла е поставена табуретка. На нея седи бабичка и гледа телевизор, който седи на земята. Наркоманът: – Мамичката му и късмет! Бабката: – Какво се е случило, синко? Наркоманът: – Пак сме загубили от лотарията. Този път телевизора!

  • 8884

    Телефонно запитване проведено сутринта след 31 декември, даде следните резултати: 2% от запитаните от говори с "Да", 3% – "Ало", а останалите 95% имаха затруднения с отговора.

  • 7179

    Върви си един наркоман по улицата и среща двама други наркомани. Първият казва: – Аз съм пратеник на Господ. – И аз съм пратеник на Господ – казва вторият. Третият заявил: – Никого никъде не съм изпращал.

  • 8426

    В навечерието на коледа мъж се клатушка по улицата, носейки елхичка. Една възрастна дама го вижда и с изумление казва: – Как не ви е срам по Коледа да се напивате, а да не стоите при семейството си? – И на мен ми се иска да се прибера, но незнам как да се измъкна от тази гора?

  • 5058

    – Докторе, помогнете, жена ми не може да заспи до 6 сутринта. – И какво прави през това време? – Чака ме да се прибера.

  • 10575

    Двама наркомани вървят по улицата и единият казва: – Усмихни се възпитано, че идва полицейска кола. След пет минути: – Стига си се усмихвал, вече сме в полицейската кола.

  • 5855

    Tрима друсани отиват на купон и чукат на вратата, но никой не им отваря. Този който е на кока казва: – Абе дайте да разбием вратата и да ги пребием тия копелета вътре! Тоя на помпата казва: – Защо да я разбиваме като можем да се плъъъзнем отдолу и да влезем. Третия, напушения казва: – Що бе, то и тука си ни е гот?

  • 663

    Един пиян съпруг се прибира сутринта в 8 часа.Жена му го посреща със скандал и въпроса. – Снощи излезе да изпиеш една бира ,а се прибираш сутринта? -Исках да изляза от бара,но всеки път когато стигна до вратата виждах,че пише "Затворено" и се връщах обратно.

  • 7490

    Яко напушен наркоман се движи с кола по пътя. На едно място красива девойка му маха, да я вземе на стоп. Наркоманът набива спирачки, красавицата влиза в колата, сяда на задната седалка и казва: – Ще ме закараш ли до гарата, ще изпусна влака, моля те! Наркоманът: – Немаш проблеми, маце, тръгваме! След половин час, девойката ядосано пита: – Ама ние вече минахме оттук… И въобще ти се въртиш в кръг… Наркоманът стреснато се обръща и тихичко пита: – Кой говори…

  • 7991

    Погребват наркоман. Майка му върви след ковчега и нарежда: – Къде те носят, сине? На влажно, на тъмно, на студено… Няма кой да те нахрани, няма кой да те напои… Отзад вървят приятелите му. Единият бута приятеля си: – Ей, кви ги разправя тая? Да не го носят у нас?

  • 73

    Един дебелак се напил и излезнал от кръчмата да пикае. В същото време една жена минава по улицата и почва да му крещи: – Абе тебе не те ли е срам, пред мене да извадиш това нещо, простак такъв ти срам нямаш ли? Пияният казва: – Щом го виждаш прати му много поздрави, че не съм го виждал отдавна.

  • 3711

    Пиян мъж се опитва да влезе в метрото в Москва. На входа го спира полицай: – Не може! Пияни не пускаме! – Добре де, поне ми кажи – вярно ли е, че всички спирки били облицовани с мрамор, че било чудно красиво… – Ама ти не си ли от Москва, не си ли влизал досега? – От Москва съм. Ама ето – все не ме пускате!

  • 6909

    Мъж се връща от среща с любовницата си и усеща, че много мирише на женски парфюм. Отива до кръчмата, пие една мастика – пак ухае на жена. Пие втора, трета накрая се залива с мастика и леко опиянен и добил кураж отива вкъщи. На вратата жена му го помирисва: – Простак, колкото и женски парфюм да излееш отгоре си пак ще усетя, че си ходил в кръчмата!

  • 3786

    – Бабо мравке, де така? – Тичам щурчо за трева. А ти де с таз спринцовка? – Днес калинката се боцка та съм канен за другар. – Що ще чиниш ти зимъска? – Срам не срам ще искам аз от твоя паркизан. – Аз пък няма да ти дам, гиди дърти наркоман.