Пиянски

Вицове за почитателите на алкохола

  • 12052

    Две пияници си говорят.Единият казва: Защо си сърдит бе брат.А другия казва: У нас ракия няма жената хляб купила.

  • 2932

    Клиент към барман: – Колко струва капка вино? – Нищо – отговаря барманът. – Капнете ми тогава една чаша, моля.

  • 8029

    Един скинар отива на една закътана полянка в парка, нахвърля по тревата цигарки с марихуана, скатава се в храстите, зарежда пушката и почва да кътка (както бабите викат "пи-пи-пи" на кокошките): – Хипи-хипи-хипи…

  • 7213

    Пиян мъж се качва в автобуса и казва на седящата пред него жена: – Я, какво е това на коленете ви? Да не е шимпанзе? – Как не ви е срам? Това е детето ми!! – Добре бе, не се обиждай! Като не е шимпанзе, сигурно е орангутан! … Или горила?… Не издържала жената и се разплакала. Пътниците започнали да крещят на пияницата. Автобуса спрял. Появил се шофьора и изхвърлил пияницата. Връща се след това в автобуса и казва на разплаканата жена: – Моля ви, успокойте се, не плачете. Ето ви вода… По-добре ли сте?.. – …да, …благодаря ви, толкова сте мил! – Е добре,..ако искате да купим и банан на вашата маймунка?

  • 332

    Връща се един пияница у дома в 1.00. А на вратата жена му с тояга в ръка: – Защо се прибираш толкова късно? Виж часовника сега бие 1 часа посред нощ. Веднага идва отговорът: – Е к`во искаш и нулата ли да бие???

  • 8140

    Портиер се кара на пияница, заспал на тротоара: – Точно тук ли намери да се проснеш? – Я, че кой те е карал тъкмо тук да си строиш къща?

  • 106

    Между пияници: – Вече закусва ли? – Не, нито капка.

  • 7572

    Степени на пиянството: Първа степен – Седиш с баща си, пиете ракия и ти му казваш: – Аз тебе те познавам от някъде. Втора степен – Седиш със жена си и пиете ракия, по едно време й казваш: – Жена, хайде да ходим по курви. Трета степен – Обаждаш се на жена ти в десет часа и й казваш: – Жена, конференцията се проточи много и ще трябва да преспя при нея. Четвърта степен – Поръчваш си такси, влизаш и шофьорът те пита: – На къде, господине? – Тебе пък какво те интересува на къде. Пета степен – Качваш се в таксито, шофьорът те пита на къде, ти му отговаряш: – Към къщи. Шеста степен – Вървиш по улицата и се чудиш защо асфалта скача и те удря по главата. Седма степен – Седиш на бара, пиеш и по едно време викаш келнера и му казваш: – Келнер донеси вратата, че искам да си ходя!

  • 7212

    Стоят двама и пушат. Единият вика: – Абе ще взема да откажа пушенето… Вчера толкова лошо ми стана, направо не мога да ти опиша. – А ще зарежеш ли и пиенето? – Не, не ми беше чак толкова лошо.

  • 4529

    Мъж купил телевизор и го носи вкъщи, а на кутията има всякакви знаци обозначителни. Жената: – А защо има нарисувана чаша на кутията? Мъжът: – Това означава че покупката трябва да се полее.

  • 5536

    – Ние, градинарите, сме срамежлив народ, не искаме много да се говори за нас. Особено ако произвеждаме цветя. И най-вече тия дето отглеждаме макове.

  • 8856

    Седят двама напушени на една пейка: – Таам…, – показва единият с пръст далечината. – Какво там? – Там…, – замечтано показва пак. – Да де, какво там, какво? – Къде?!

  • 9707

    – Как можахте да се напиете така? – Попаднах в лоша компания. Бяхме четирима души. Аз имах бутилка водка, а останалите не искаха да пият.

  • 4377

    Двама наркомани отишли във Австралия и като видяли кенгуру единия казал: – Абе, я виж какви скакалци имат тия бе! – Ти пък си представи каква пък ще им е тревата…

  • 4716

    Пияница се прибира в къщи, но не може да пъхне ключа в ключалката. След половин час почва да звъни на домофона. Жена му се подава сънена от прозореца и пита: – Що звъниш, бе? Ключ нямаш ли си? – Аз ключ имам ама дупка да ми пуснеш, добре ще е! – отговаря пияндето.

  • 9057

    Седят двама и се черпят. Единият взел да откровеничи: – Помниш ли, че тебе в старият квартал те обраха? – Помня. – Аз имах пръст в това. А спомняш ли си, че те съдиха за измама? – Спомням си. – Пак аз се бях намесил. Тогава вторият му казва с досада: – А помниш ли, че ти се роди син преди две години? – Помня. – Е, тогава аз се намесих…