Пиянски

Вицове за почитателите на алкохола

  • 960

    Ценоразпис в бар: Цени за посетители, желаещи барманът да отговори на телефонно обаждане от съпруга: 2лв. – "Току-що си тръгна"; 3лв. – "Днес не е идвал"; 4лв. – "Няколко дена не съм го вижда"; 10лв.- "Кой пък е този?"

  • 10565

    След мощен купон един мъж отива на работа без една ръка. Колегите му естествено се вълнуват: – Кво стана? Къде ти е ръката? – Абе снощи се натряскахме свински – от полунощ нататък всичко ми се губи – и сутринта се събуждам и гледам – на ръката ми спи едно женище – 100 кила и грозна като смъртта! – И кво? – Кво!? Прегризах си ръката, да не я събудя и чупка!

  • 6508

    Двама пияни се прибират от разпивка. Карат си колата и шофьорът попитал: – Не сме ли вече в града? – О, в града сме вече. – Е, по какво позна? – Ами вече мачкаме хора.

  • 3228

    Върви си наркоман по улицата – яко дрогиран. По някое време влиза във входа на един блок и звъни на първата попаднала му врата. Отваря му някаква жена. Наркоманът: – Влизай, влизай, щом си ми дошла на гости…

  • 8186

    Двама пияни нахлуват в аптека: – Имате ли свещички за хемороиди? – Не – отговаря младата аптекарка. – А свещници? – поинтересувал се вторият.

  • 597

    Съпруг отишъл за охлюви, но заседнал със свой приятел да пие и осъмнал. На сутринта се прибира в къщи с охлювите, но за да не му се кара жена му ги наредил по стълбите, изчакал да се покажат от черупките и звъннал на вратата: – Къде ходи цяла нощ бе, хаймана? А той най-спокойно взел да подкарва животинките: – Пррррр, хайде по-живо момчета, почти стигнахме.

  • 7179

    Върви си един наркоман по улицата и среща двама други наркомани. Първият казва: – Аз съм пратеник на Господ. – И аз съм пратеник на Господ – казва вторият. Третият заявил: – Никого никъде не съм изпращал.

  • 7289

    Пиян човек спира случаен минувач: – Страшно се извинявам, бихте ли ми направили една услуга? – Каква? – Да преброите колко цицини имам по главата. Човекът преброява старателно и казва: – Три. – Я гледай – радва се пияният. – Че аз съм си почти у дома! Остават ми само два стълба и съм си вкъщи!

  • 880

    Един се напил, качил се в такси и казва на таксиджията: – Карай към жк Сердика, блок 4, етаж 12…

  • 6787

    – Сине, виж баща ти дали се връща от кръчмата. – Да, мамо, идва си. – По кой тротоар върви? – И по двата – отговаря зясмяно момчето.

  • 2297

    – Уважаема госпожице, свободна ли сте за следващия танц? – Да. – Може ли тогава да ви помоля да ми пазите бирата?

  • 4135

    – Приятели, няма да повярвате… Вчера ме отвлякоха извънземни!– Не може да бъде!– Всичко помня! Едни странни светлини и шумове, някаква малка стаичка, светещи копчета, движение нагоре…– Абе какви ти извънземни… Беше се напил и те носихме до вас в асансьора.

  • 10059

    – Ще пиете ли нещо? – Не, благодаря. – Може би чай? – Не пия чай. – Кафе? – Не пия кафе. – Уиски със сода? – Не пия сода.

  • 3912

    Един наркоман си признал: – Веднъж опитах да откажа тревата… това бяха най-лошите 15 минути през целия ми живот.

  • 10803

    На един човек му омръзнал живота и решил да се самоубие с успокоителни.. но след първите няколко хапчета се почувствал много по-добре.

  • 7130

    Пиян човек стигна до един блок, влиза вътре и сяда на стълбите. В това време един господин слезнал от асансьора и го попитал: – Господине, вие тука ли живеете? – Дааа. – Кажете на кой етаж, за да ви помогна? – Ами на четвъртия… – Добре елате… а коя врата? – Където и да е – все ще ме харесат. Човекът се позамислил, отворил една врата и го бутнал вътре. Слиза на входа и гледа още един пияница. – Господине, вие тука ли живеете? – Дааа. – Кажете къде, за да ви помогна. – Ами някъде на четвъртия етаж… И човекът и този го качил на четвъртия етаж, отворил една врата, бутнал го вътре и пак слезнал с асансьора. Само че, не щеш ли, долу още един препил. Писнало му и го питал: – Абе да ви се не види и вие ли живеете тука? – Да и то на четвъртия етаж… само че, ако ме бутнеш още веднъж в шахтата на асансьора ще те смачкам от бой!