Пиянски

Вицове за почитателите на алкохола

  • 2932

    Клиент към барман: – Колко струва капка вино? – Нищо – отговаря барманът. – Капнете ми тогава една чаша, моля.

  • 7833

    Жена се връща от продължително гостуване при родителите си и заварва мъжа си сред купчина празни бутилки. – Откъде се взеха толкова бутилки?! – възмущава се тя. – Не знам! – чуди се мъжът. – Никога не съм купувал празни бутилки.

  • 7098

    – Признавате ли – пита съдията, – че сте искали да влезете в театъра в нетрезво състояние? – Разбира се, че признавам – отговаря обвиняемият. – Ако бях трезвен, това никога не би ми дошло на ум.

  • 8224

    Пиян мьж се прибира и жена му започва да вика: – Къде беше бе, пияницо? – Играх шах с Пешо. – А защо миришеш на ракия? – Че на шах ли да мириша?

  • 4911

    Мъж получава годишна премия за добра работа. От радост се натряскал до припадък. По пътя към вкъщи, паднал под едно дръво, заспал и се наакал в гащите… Събудил се по едно време, допълзял до вкъщи, съблякал се в коридора и легнал да спи. По едно време се събужда, защото някой го бута и крещи. Гледа – жена му, ядосана, му завира насраните гащи под носа с викове: – Какво е това!? Какво е това!? Мъжът мълчаливо става, отива в банята, разравя коша с мръсното бельо, накрая изважда едни мръсни женски бикини, тиква ги в лицето на жена си и пита: – А това, какво е? – Как какво, това ми е месечният… – А на мен пък ми е годишният! – посочва мъжът своите гащи…

  • 1086

    Пиян мъж се приближава към полицай и го пита:– Да си виждал жена ми?– Кога я загуби? – пита полицая.– Отидохме у съседите да празнуваме Нова година и като се събудих я нямаше.– Каква Нова година бе човек, сега сме май месец!

  • 6581

    Пиян мъж се прибира и жена му от вратата. – Къде са парите? – Похарчих ги. – За какво? – Купих слон. Вади левия джоб: – Ето ти едното ухо. Вади десния: – Ето ти другото ухо, а хобота знаеш къде е!

  • 4151

    На междуградски път – кола се е врязала в крайпътно дърво. От нея един по един се изнизват пияни младежи. Катаджията ги строява и пита: – Сега кажете – кой кара колата! След кратко мълчание един от младежите казва: – Никой – ние всички бяхме на задната седалка…

  • 5787

    Пияница се събужда след як запой. Махмурлия, пие му се… Обаче няма сили да стане. Вика кучето си, дъхва му и казва: – Търси, Шаро, търси!

  • 6732

    Учените изобретили 200 градусов спирт. Решили до го изпробват, обаче няма на кого. На животно не им се искало, защото щели да ги подгонят защитниците на животните. Решили да отидат в най-отдалеченото село и да пробват на някой местен човек. Отиват те в селото и гледат някакъв човек кара трактор. Спрели го. Сипали му в една чаша от спирта и го питат: – Ще го пробваш ли? Човекът ги погледнал, ливнал цялата чаша в гърлото си, избърсал се с ръкава на ватенката и подкарал трактора нататък. Учените стоят и гледат ошашавено. Изведнъж трактора спира, човека скача от него, пада на земята и започва да се търкаля. След това става, качва се на трактора и потегля. След 100 метра сцената се повтаря отново… след още 100 пак! Учените догонват трактора, спират го и се извиняват на тракториста, че са го накарали да пие 200 градусов спирт… Човекът ги поглежда и казва: – Ахааа, такава ли била работата… А аз се чудя защо, като се уригна и ми се подпалва ватенката…

  • 11952

    Питали радио Ереван, каква е разликата между руската сватба и руското погребение! Разликата е с един пиян по-малко.!

  • 1376

    В Лондон двама наркомани се качват на автобус. Единият от тях се качва на втория етаж и веднага слиза обратно, целият пребледнял: – Приятел, не се качвай горе, там няма шофьор!

  • 2297

    – Уважаема госпожице, свободна ли сте за следващия танц? – Да. – Може ли тогава да ви помоля да ми пазите бирата?

  • 7128

    Умрял един наркоман. Събрали се приятелите му на помен. Яли, пили, надрусали се здраво. По едно време единият станал и казал: – Какво сте се оклюмали бе! Гор-чи-во! Гор-чи-во! – Я не се излагай, какво "горчиво", да не го изпращаме в казармата?

  • 8970

    Двама наркомани стоят на автобусната спирка и чакат. Автобусът се приближава, но ужасно бавно. Чакат, чакат – автобусът съвсем малко напредва. По едно време единият пита: – Абе тоя рейс ли се движи толкова бавно, или ние чакаме толкова бързо?

  • 884

    Наркоман си сади коноп. Половин година се грижи за него – полива, плеви, окопава. После го коси, суши, нарязва… Свива си цигарка от реколтата, пуши и си мисли: – Ех, защо не ме направят министър на земеделието?