Пиянски

Вицове за почитателите на алкохола

  • 7592

    Клиент в бара: – Барман, налей ми коняк! – От кой? – От този, с петте звезди. Барманът, налива и му подава чашата. Клиентът отпива и пада бездиханен под масата. Барманът мълчаливо добавя още една звездичка на бутилката.

  • 9339

    Три баби се хвалят една на друга с внуците си: – Моят сигурно ще стане доктор! Все се боде с разни спринцовки. – А моят сигурно ще става биолог – все събира някакви треви, все нещо суши вкъщи… – Пък моя сигурно ще става летец – все си слага на носа някакви парцали, напоени с бензин и ми вика – "айде бабо, аз отлитам"!

  • 5626

    Един пияница хваща такси и му казва: – Откарай ме до вкъщи! Шофьорът пита: – Къде по-точно? Пияницата отвръща: – Горе в хола!

  • 2327

    Телефонът звъни в три часа през нощта. Мъжки глас пита: – Ало, 31-23-57 ли е? – Алкохолик нещастен, не можа ли поне една цифра да улучиш?

  • 8128

    – Знаеш ли какво е аперитив?– Мисля, че зная, но все пак ми кажи. – Това е началото на големия запой!

  • 5229

    Срещнали се двама пияници. Единият казал: – Може ли да мина между вас двамата? – Да, но един по един.

  • 10565

    След мощен купон един мъж отива на работа без една ръка. Колегите му естествено се вълнуват: – Кво стана? Къде ти е ръката? – Абе снощи се натряскахме свински – от полунощ нататък всичко ми се губи – и сутринта се събуждам и гледам – на ръката ми спи едно женище – 100 кила и грозна като смъртта! – И кво? – Кво!? Прегризах си ръката, да не я събудя и чупка!

  • 8442

    – Когато съм на градус, имам чувство, че съм клониран. – В какъв смисъл? – Виждам се двоен.

  • 9122

    Влиза човек в кръчмата и пита кръчмарката: – Маце, хубава ли ти е бирата? – Гледай мене и не питай! – Тогава дай ми една лимонада…

  • 5581

    Журналист пита г-жа Петрова: – И за какви заслуги ви обявиха за почетен председател на Дружеството на въздържателите? – Досега се омъжвах три пъти и отказах и тримата си съпрузи от алкохола…

  • 1235

    – Сине, кажи "не" на наркотиците! – На наркотиците? Не!

  • 5674

    Ако след дълбок запой станеш със страшен махмурлук, идеш в банята да се поизмиеш, и не се видиш в огледалото – не се плаши! Ти просто си станал неотразим.

  • 6508

    Двама пияни се прибират от разпивка. Карат си колата и шофьорът попитал: – Не сме ли вече в града? – О, в града сме вече. – Е, по какво позна? – Ами вече мачкаме хора.

  • 3187

    – Каква е пряката зависимост между краката и гърлото? – Като си намокриш краката – боли те гърлото, като си намокриш гърлото – не те държат краката…

  • 106

    Между пияници: – Вече закусва ли? – Не, нито капка.

  • 7213

    Пиян мъж се качва в автобуса и казва на седящата пред него жена: – Я, какво е това на коленете ви? Да не е шимпанзе? – Как не ви е срам? Това е детето ми!! – Добре бе, не се обиждай! Като не е шимпанзе, сигурно е орангутан! … Или горила?… Не издържала жената и се разплакала. Пътниците започнали да крещят на пияницата. Автобуса спрял. Появил се шофьора и изхвърлил пияницата. Връща се след това в автобуса и казва на разплаканата жена: – Моля ви, успокойте се, не плачете. Ето ви вода… По-добре ли сте?.. – …да, …благодаря ви, толкова сте мил! – Е добре,..ако искате да купим и банан на вашата маймунка?