Пиянски

Вицове за почитателите на алкохола

  • 9144

    Пийнал влиза във фотоателие, фотографът също се почерпил: – И-искам, да ми направиш групова снимка! – Д-дадено, но застани в полукръг…

  • 6959

    Двама приятели си седели край шосето и пушели трева, при което покрай тях профучала пожарната с включена сирена и най-малко 100 км/ч. Двамата поседели, поседели и след малко единият казал: – Братче, започнах да си мисля, че тия пичове с червената кола ще останат цяла вечност тука!

  • 1778

    Мъж решил да изпита силата на волята си. Минава покрай магазин и си казва: – Това е, няма да вляза! След 10 метра: – Усложнявам експеримента – ще вляза, но няма да купя! Влиза в магазина – гледа любимата си ракия: – Усложнявам експеримента – ще купя, но няма да пия! Купува ракията и се прибира вкъщи: – Усложнявам експеримента – ще си налея в чашата, но няма да пия! Налял в чашата: – Усложнявам още – ще пия, но няма да гълтам! Пийнал и го глътнал : – Еееее, ето това е сила на волята! Не ми се пиеше, но се наложих и пийнах!

  • 4966

    Двама наркомани си купуват силен наркотик и засядат на стълбите на един блок да се друсат. От един апартамент излиза някаква бабичка, вижда ги и казва: – Ама момчета, това е чиста отрова! – Чул те Господ, бабо, а дано!

  • 10822

    Двама българи отиват да свалят чужденки на морето, още първия ден се забиват в една дискотека, виждат две мадами и почват да ги черпят. Черпили ги те, пили, веселили се, накрая се заклатушкали с чужденките към хотела, но още щом влязли в стаята, единият паднал и заспал мъртвешки сън. Става той на сутринта, гледа леко гузно другия, а той му вика: – Брато, добре че бях аз, да отсрамя българската чест! – Ама как… – пита невярващо нашият човек – Как, ти… и двете ли? – Не бе, преди да заспя и аз, им казах, че сме румънци.

  • 7128

    Умрял един наркоман. Събрали се приятелите му на помен. Яли, пили, надрусали се здраво. По едно време единият станал и казал: – Какво сте се оклюмали бе! Гор-чи-во! Гор-чи-во! – Я не се излагай, какво "горчиво", да не го изпращаме в казармата?

  • 1389

    Късно вечерта жената пристига в кръчмата да прибира мъжа си. Мъжът е възмутен: – Защо като ме няма, все идваш да ме търсиш в кръчмата? Защо не идеш да ме потърсиш в музея примерно?

  • 9613

    Полицията разбива сборище на наркомани. Разбиват със шут вратата и влизат с викове: – Всички на пода! Никой да не мърда! Дрогираните наркомани се натъркалят на пода, само един остава на стола. – Ти глух ли си бе! Лягай веднага на пода! Никаква реакция. Бутат го полицаите и какво да видят – в гърба му забита брадва. – Убийство! Кой го уби? Ти ли го уби? – питат един от налягалите. – Не съм! – Ти ли беше? – питат друг. – Не съм бе, старши! Никой не го е убивал! Той така умрял си дойде!

  • 4579

    Кротко се шляе из тревичката в горичката един яко напушен и набоден пич. Изведнъж иззад едно дърво изскача слон и го уцелва в главата. Пада нашият, след време се свестява, изправя се и тръгва в същата посока. Отново иззад същото дърво изскача кон и пак го уцелва по главата… Отново свестяване и т.н. Този път иззад дървото изскача човек в униформа и изкрещява: – Мама ви наркоманска! Като се надрусате, все на моята въртележка налитате!

  • 5411

    Двама дрогирани ходят по улицата и гледат насреща си полицаи. Единият вика: – Дай да се направим на полицейска кола, ще ни помислят за колеги и няма да ни закачат. Тръгнали те на бегом, уж в кола, и единият почнал да се прави на сирена: – Тии-у, тии-у! А другият – на буркан: – Синьо! Червено! Синьо! Червено!

  • 4716

    Пияница се прибира в къщи, но не може да пъхне ключа в ключалката. След половин час почва да звъни на домофона. Жена му се подава сънена от прозореца и пита: – Що звъниш, бе? Ключ нямаш ли си? – Аз ключ имам ама дупка да ми пуснеш, добре ще е! – отговаря пияндето.

  • 9263

    Сутрин, след бурна пиянска вечер мъж се събужда с тежък махмурлук. Жена му шета около него и гледа с нещо да му угоди. – Искаш ли кафенце? – Не-е-е! – Една водчица да ти сипя? – Не-е-е-е! – А да ти дам една целувчица? – Давай! Може пък и да повърна…

  • 9232

    В едно купе във влака седи пийнал мъж. На всяка гара поглежда през прозореца и вика: "О, ужас!" Един от пътниците го попитал: – Защо непрекъснато повтаряте "Ужас"? – С всяка нова гара, все повече се убеждавам, че съм сбъркал влака.

  • 4521

    Срещат се двама съседи и единият пита: – Как е синът ви, помага ли ви? – Нищо подобно! Вчера пак аз му помогнах да си изпие заплатата!

  • 5058

    – Докторе, помогнете, жена ми не може да заспи до 6 сутринта. – И какво прави през това време? – Чака ме да се прибера.