Компютърджийски

Вицове за компютърджии, програмисти и IT специалисти

  • 9001

    Двама фенове на Delta Force са на война: – Bravo, тръгвам! – Добре, но си кажи кода. – I will survive! Алилуя! Напред! На втората крачка го застрелват. Bravo: – Ей, вярно, че сме на Deathmatch!

  • 1871

    Геймър отива при Свети Петър и той го пита: – Къде искаш да отидеш в рая или в ада? – Искам да разгледам и двете – казал геймърът. Разгледал ги, върнал се след три дни и Свети Петър го пита: – Е, избра ли? – Да. Дай ми броня, оръжия и амуниции и ме пращай в ада.

  • 5398

    Ако в пощенската ви кутия намерите писмо, в заглавието на което присъстват думите "повиквателна" и "военна комисия" незабавно се отървете от него без да го отваряте. Писмото съдържа опасен вирус, който може да ви лиши от компютър и Интернет за девет месеца.

  • 6278

    Двама геймъри разговарят за живота: – Живота е игра с много тъп сюжет. – Да, но каква графика има само!

  • 7399

    Откъс от интернет чат: – Искаш ли да правим виртуален секс? – Не, аз съм виртуално импотентен.

  • 6074

    Разговор по телефона: – Ало, сървъра ли е? – Кой го търси? – Username: ivanov_22 & password: ****** – Изчакайте момент да ви свържа! (Verifing username and password) – Пиииииу (шум от модем)

  • 11342

    Един мъж връща дискета на друг и първият го пита: – Защо тази дискета е в плик? – Ами нали има вируси…

  • 9218

    Съществуват 5 категории лица използващи компютри: хакери, програмисти, юзери, ламери и счетоводители.

  • 11005

    – Как интернетаджията ще разбере, че е започнала ядрената война? – playboy.com not responding…

  • 11694

    – Какво ще съдържа новата версия на Windows, в която няма да има нито един бъг? – Нищо.

  • 3837

    Какво е общото между пениса и Интернет? 1. Тези, които го имат, не искат да се разделят с него. 2. Тези, които го имат, считат тези, които го нямат за низши същества. 3. Тези, които го нямат, признават, че не е лошо, но не могат да разберат, защо около него се вдига толкова много шум. 4. Тези, които го нямат, нямат нищо против да го имат. 5. Той е бил измислен за предаване на информация, съществена за оцеляване на вида, а се е превърнал в забава. 6. Ако не се взимат предпазни мерки, то от него може да се пипнат вируси…

  • 569

    Двама пияници си говорят в кръчма: – Дали през 21 век компютъра ще замести вестника? – Не. – Защо? – С компютър муха можеш ли да убиеш?!

  • 11914

    Разговор между отскорошни юзери на DOS: – Пускам си Norton Comander-а и гледам – отляво диск С: и от дясно диск С: … и си викам за какво са ми два диска С:. И единия го форматирах…

  • 7679

    Програмист си чете електронната поща и се чуди: – Все ми пращат спам за някакви порно сайтове. А защо в пощенската ми кутия нито един път не са ми пуснали някое порно списание?

  • 7640

    Разгневена жена влиза в компютърен магазин: – Поръчах си компютър "Пентиум", а вие сте ми продали "Самсунг"!

  • 11896

    Един юзър към друг: – Сложих си брояч на мишката. Сега знам, че е изминала 1253 метра.