10690
Появи се нова дъвка Orbit Professional… Скоро очаквайте Orbit Home Edition и Orbit Server
Вицове за компютърджии, програмисти и IT специалисти
Появи се нова дъвка Orbit Professional… Скоро очаквайте Orbit Home Edition и Orbit Server
– Мамо, мамо, откъде идват бебетата? – Даунлоадваш ги от Интернет.
Звъни телефона във фирма за ремонт на компютри. – Принтера ми започна да не печата добре. – Най-вероятно е за почистване. Ще ви струва $50, но можете да прочетете ръководството и да си го почистите сам. Клиента е потресен от такава откровеност: – Младежо, вашият началник знае ли, че така му проваляте бизнеса? – Честно казано това е негова идея. Доста повече изкарваме от принтери, които клиентите са опитвали да поправят сами.
"Ако някога все пак се реша да си направя операция за увеличаване на пениса, то това ще бъде само, за да отмъстя на спамърите."
Програмист си чете електронната поща и се чуди: – Все ми пращат спам за някакви порно сайтове. А защо в пощенската ми кутия нито един път не са ми пуснали някое порно списание?
Разговор между интернет маниаци в чата: – www.zaplata_ima.li – www.kakto_vinagi.net – www.a_kak_shte_se_priberesh.de – www.pesh.com
Умира DOOM-ър. В ковчега, вместо цветя, слагат бяла тога и арфа, ако попадне в рая и моторен трион, ако попадне в ада.
Един ден Бил Гейтс хванал златната мишка. Тя му се примолила: – Пусни ме и ще ти изпълня едно желание! – Ами добре. И Бил Гейтс извадил една карта на света. И казал: – Искам да владея цялата тази територия! Мишката казала: – Еее.Аз все пак не съм златната рибка. Не съм толкова могъща.Поискай си нещо друго. Помислил малко Бил Гейтс и казал: – Ами искам да махнеш всички грешки в Windows! Мишката помислила, помислила и казала: – Абе… я дай онази карта да я погледна пак!
Уебмастър пуска новия си компютър и се възмущава: – Мамка му, брояча му се е счупил, вече трети ден показва 166! (гледа светлинния панел на капака).
Пада компютър от 16-тия етаж и си мисли: "Ех, ако сега можех да увисна…"
Блондинка и програмист. – И все пак, аз не можах да разбера, кое е хардуер и кое софтуер? – Уф, по-простичко ли да ти го обясня или по-сложничко? – Колкото се може по-простичко! – Софтуер – е това, което виждаш само при включен монитор. – А хардуер? – Всичко, което виждаш след изключване на монитора….
Системен администратор се връща ден по-рано от отпуска и заварва жена си гола в леглото: – cat /var/log/secure less После я поглежда накриво и казва: – w?
Поп-хакер след нощна запивка отива рано сутринта на проповед махмурлия и с премрежени очи започва: – И F1 да ти помогне , и F2 да те спаси в името на Ctrl-a , Alt-a и светия Del, така да бъде Enter.
– Кажи ми, гадателко, каква ще бъде съдбата ми? – Кажи си ip-адреса.
Един крайно ограничен и отчайващо глупав бездарник с отрицателен коефицент на интелигентност, както си джитка из интернет, започва да чете това…
Хакер отива до телефона: Звънящия: Ало! Хакера: Проверка на потребителско име и парола. З: Ало! Какво е това?! Какво става?! Х: За помощна информация натиснете F1. З: Какво F1! Аз имам телефон с шайба! Х: Тогава поставете Диск #2 и натиснете. З: Какъв Диск! Какво F1! Васко може ли да се обади?! Х: Указания от вас потребител не е намерен в базата, опитайте пак по-късно?