1328
Между старци: – Пешоо, ти колко килограма тежиш? – Ами с очилата 60 килограма – отговаря Пешо. – А без очилата? – Ми незнам, не мога да видя.
Черен хумор
Между старци: – Пешоо, ти колко килограма тежиш? – Ами с очилата 60 килограма – отговаря Пешо. – А без очилата? – Ми незнам, не мога да видя.
– Започваме сутрешна проверка. – Иванов? Тук… – Петров? Тук… – Николов? Тук я, къде ли ще ходиш. – И изобщо какво ли проверявам, кой ще вземе да бяга от моргата?
Вътрешнофирмена заповед: "Във връзка с обявения в страната траур, нареждам всички монитори да бъдат превключени на черно-бял режим."
Защо на негърска сватба тортата е от лайна? За да не кацат мухите върху младоженката!
– Горе главата! – казал палачът на осъдения.
Стара жена си седи в креслото, когато изведнъж се появява приказна фея и я пита: – Искаш ли да ти изпълня три желания? – Разбира се – отговаря жената и започва да изрежда: – Искам да съм богата! Къщата веднага се превръща в палат. – Искам да съм млада и хубава! И веднага заприличала на Синди Крауфорд. – Искам да превърнеш котарака ми в млад красив мъж! Котаракът мигом се превърнал в подобие на Том Круз. Когато феята изчезнала, той мазно рекъл на жената: – Сигурен съм, че сега съжаляваш, че преди пет години ме кастрира…
Двама некрофили си говорят: – Как си бе, приятел? – Екстра! Сега си чукам една двудневна…, ама да знаеш – тя е малко вкочанена, все едно чукам девственица! Ами ти как си, брато? – Ами аз се позадържах малко с една 30-дневна…, ама не мога да се оплача – къде ръгна, там влиза!
Пътуват в кола мъж, жена му и тъщата. Спира ги някакъв тип на автостоп и се примолва да го качат. Качва се той, но след малко вади пистолет и го опира в главата на мъжа: – Отбивай. Първата пресечка в дясно! Отбива мъжа, стопаджията изкарва семейството от колата, опира пистолета в главата на жената и казва: – Или те еба, или умираш. На жената не и се умирало, и…. Идва ред на тъщата. Оня с погнуса казва: – Много си дърта да те еба. Една свирка и те пускам. Ами и на тъщата и се живеело… и му направила свирката. Стопаджията погледнал мъжа, изсрал се и казал: – Абе тебе кво да те правя… хем си грозен, хем си и мъж? Изяж тва лайно и си свободен. Какво да прави мъжа, изял го. Пуснал ги оня както обещал, но в колата всеки започнал да се оправдава гузен. Жената казала: – То едно ебане беше… два пъти ми го вкара и толкова. Тъщата: – То една свирка беше… лапнах му го 2-3 пъти и това само. А мъжа: – Ами то да не мислите, че аз ядох кой знае колко… аз само бобчетата обирах.
Един просяк се помолил на Бога: – Моля те, Господи, направи така че и да видя някоя голяма банкнота на улицата, да нямам желание да се наведа да я вдигна. Помислил Господ, помислил, и го надарил с радикулит.
– Евреи и Цигани играят футбол в газовата камера … кой ще победи ?– Евреите защото са домакини!
Дама на възраст се оплаква на полицай: – Пред малко в парка ме нападна един! Сигурно е бил някакъв пиян или секс маниак! Полицаят се вглежда в дамата и уточнява: – Или сляп.
В склада за муниции е поставен надпис: "Пушенето е забранено, но ако искаш да пушиш – запали си. После напусни през изхода, който е направила главата ти в покрива!".
Периоди в живота на човека: Първите 20 години майка му постоянно го пита къде отива. Следващите 40 години жена му го пита къде отива. И накрая като го спускат в гроба, всички присъстващи пак питат същото…
Мъж отива на командировка, връща се след една седмица през ноща и що да види – в спалнята двама души във леглото… Хванал той една бухалка и бой, бой, пребил ги. След малко жена му влиза през вратата и му вика: – Свекъра и свекървата дойдоха на гости…
На "Бирфест"-а компания възрастни мъже се наливат с бира. По едно време единият отива до преносимите тоалетни. Връща се чак след един час. – Къде се загуби, бе? – питат го от компанията. – Ами, падна ми ченето в тоалетната. – Е, и? – Ами почнах да го търся… извадих няколко и докато ги пробвам…
Две баби си говорят: – Как е мъжът ти? – Умря оня ден. – Как стана така? – Ами готвя аз в кухнята, викам му – я иди в кокошарника и донеси едно-две яйца да застроя супата, излиза той, навежда се и хоп – инфаркт на миокарда. Гътна се и почина на място. – И ти какво? – Какво, какво… Ядох супата без застройка.