6434
Хлапе се прибира вкъщи цялото мокро. Майка му го пита: – Къде успя да се измокриш така, навън е сухо?! – Ами играхме си с децата на кучета. – Е, и? – На мен ми се падна да играя дървото.
Черен хумор
Хлапе се прибира вкъщи цялото мокро. Майка му го пита: – Къде успя да се измокриш така, навън е сухо?! – Ами играхме си с децата на кучета. – Е, и? – На мен ми се падна да играя дървото.
Имал Марко Тотев любовна среща. Цяла нощ не спал и си мислел: "Утре сигурно няма да има вода и няма да мога да се изкъпя. Как ще отида на срещата такъв вмирисан?" Да ама на сутринта имало вода. "Сега като се бръсна ще взема да се порежа." Да ама се обръснал гладко, без никакви драскотини. "Е, костюмът ми сигурно няма да ми стане." Обаче костюмът му прилепнал. Та натъкмен и нагизден нашия тръгнал по улицата и си мисли: "Ей сега ще вземе да падне някоя керемида да ме утрепе." Да ама нищо не се случило. Отишъл той и купил цветя. Стой нашия красавец на ъгъла и чака мацето. Ето че се задала една красива жена, а нашия си мисли: "Ако взема да пресека улицата ще ме блъсне кола." Обаче пресякъл без проблеми. Мадамата помахала с ръка, а нашия седи като изтукан и мисли: "Абе както ми е тръгнало от сутринта, ще взема да се изложа." Хвърлил букета и хукнал да бяга. Минала кола и го сгазила. Красивата жена се хванала за ръката на изискан мъж и рекла: – Ах мили, видя ли какво стана… горкия човек, сигурно е имал нещастна любов?
Един нещастник попаднал с краката си под бавно движещ се валяк. Погледнал водача на валяка надолу и се смръщил: – Какво се пулиш, бе? Не си ли виждал валяк!
Не трябва да се съди за една девойка само по външността й.Джак-изкормвача знаеше това, и затова се интересуваше и от вътрешността.
Две баби седят и си говорят. Едната казва на другата: – Пено ма, онуй дето го мислихме, че е оргазъм се оказа че било астма ма!
А в Чернобил сега също е пролет… Тревата синее, птичките лаят…
Едно момиченце попитало баба си: – Бабо, какво е любовник? Бабата се плеснала по челото, отворила гардероба и оттам изпадал един скелет.
Скинар пита цигане:– Ей, малък, ти какъв искаш да станеш бе?!– Космонавт, бате!– Не, бе – веро или сапун те питам?!
– Толкова много съм спестил за черни дни, че тия черни дни вече ги чакам с нетърпение!
Наредили се няколко проститутки за преглед в малък град пред Здравната служба. Минава бабичка и пита – Вие за к"во чакате ма? – Ами, за захар на бучки – пошегували се проститутките. Наредила се и бабата. Дошъл нейният ред и доктора я пита – И ти ли, ма, бабо? – И аз, и аз. Нищо, че съм стара и беззъба и аз обичам да посмуквам.
Колкото доктори, толкова и мнения. Само некрологът е един…
Защо евреите не стават киноартисти: защото мразят фразата на режисьора – "Камера… работи".
Дама на възраст се оплаква на полицай: – Пред малко в парка ме нападна един! Сигурно е бил някакъв пиян или секс маниак! Полицаят се вглежда в дамата и уточнява: – Или сляп.
Каква е разликата между пицата и евреина? – Пицата не крещи като я сложиш в пещта.
Някакъв маркототевец хванал Златната рибка и тя му казала: – Пусни ме, и ще ти изпълня едно желание. (нали му бил такъв късмета на човека – само едно желание). – Искам да стана принц! – казал той. – Добре. – казала рибката. На другия ден се събужда човекът – в някакъв палат, над него надвесен слуга в ливрея и му казва: – Време е да ставате, принц Фердинанд, трябва да пътувате за Сараево!
Майстор-жичкаджия стои пред един контакт на строежа и гледа умно жиците и си мрънкя:– Е-е-е-е мамка му стара!!!…Гледа по едно време едно детенце си играе и му вика:– Чичко би ли ми подал ето това, черното кабелче…Детето хваща кабела, при което го удря тока!А майстора:– Я, глей…! Той па черния е сега фазата…