5082
– Каква е разликата между вампир и адвокат? – Вампирът пие кръв само нощем.
Черен хумор
– Каква е разликата между вампир и адвокат? – Вампирът пие кръв само нощем.
Вик в навалицата: – Ей, някой да е губил пачка пари, залепена със зелена лентичка? – Да, да! Аз я загубих! – Ето, намерих лентичката.
Срещат се двама старци и единият пита: – Наборе, вярваш ли в извънземните? – Да, завчера като се прибрах от село, заварих у дома един. Беше уморен от летенето и се беше изтегнал на леглото ми!
Една баба и един дядо празнували златната си сватба. След като наредила масата, бабата казала: – Дядо, дай да се съблечем голи, като на младини. Съблекли се и седнали на масата. По едно време бабата пак се обадила: – Дядо, като те гледам, чак сърцето ми се затопля. А дядото отговорил: – Ще ти се затопля я. Как няма да се затопля, като цицата ти е влязла в супата.
– Петре, дай ми двайсет и пет лева до заплата. – До заплата? И кога е това? – Нямам понятие. Нали ти работиш…
Провежда се имунизация. В организма всички бацили са изпаднали в паника. Един казва "отивам в черния дроб", друг: "в бъбреците". Най-стария бацил седи и ги слуша: – Правете каквото си искате, аз взимам първото сутрешно лайно и се омитам!
А в Чернобил сега също е пролет… Тревата синее, птичките лаят…
Един българин отишъл в Америка. Като слязъл от самолета му се доходило по голяма нужда. Влязъл той в тоалетната и к"во да види – няма тоалетна чиния. Изсрал се на плочките и като го погледнал не му харесало. Сложил си изпражненията в чорапа и започнал да го върти да ги сбие малко. Обаче чорапа се скъсал и всичко се разплескало по стената… След пет минути влиза един негър. Българина му вика: – Ей, брат, ако изчистиш тук ще ти дам 10 долара. А негъра му отговаря: – Аз ще ти дам 50, ако ми кажеш как си насрал стените!
Да пиеш Black&White в различни чаши.
Двама некрофили си говорят: – Как си бе, приятел? – Екстра! Сега си чукам една двудневна…, ама да знаеш – тя е малко вкочанена, все едно чукам девственица! Ами ти как си, брато? – Ами аз се позадържах малко с една 30-дневна…, ама не мога да се оплача – къде ръгна, там влиза!
Младеж с мацка ще правят любов. Тя пита: – А презерватив? – За какво пък? – Ами ако имаш СПИН. – Нямам СПИН, не се притеснявай. – Хубаво! Че не искам втори път да се заразявам.
Край езерото Онтарио седят две руски бабички. – Хубаво е тук! – казва едната. Всичко е уредено, внуците работят, аз получавам пенсия. Даже и грейпфрут си имам. Другата я прекъсва: – Много си проста! Не се казва "грейпфрут", а "бойфренд".
Звънят на рецепцията по телефона: – Кажете моля, този хотел не е ли "Елдорадо"? – Не господине, това е "Еспланада"? – Хм, излиза, че оня тип когото изхвърлих през прозореца на 10-я етаж е бил прав?
Какво общо имат Борис Бекер и принцеса Даяна? Удар със 190 км/час
– Щом ви видях, веднага си спомних за един хотел в столицата. – За кой хотел, господине? – За „Златната гъска“, госпожице.
Едно момиче не можело да си намери приятел, защото му миришела устата. Майка му казала да не говори, а само да кима с глава. Отишло един ден момичето в един бар и там я срещнало едно момче. – Ти сега ли дойде? – попитало момчето. Момичето кимнало с глава. – Искаш ли нещо за пиене? Момичето пак кимнало с глава. – Ти да не си няма? – учудило се момчето. – Не – не успяло да се сдържи момичето. – Пръдна ли? – Неее! – извикало момичето. – Е сега вече се насра!