5082
– Каква е разликата между вампир и адвокат? – Вампирът пие кръв само нощем.
Черен хумор
– Каква е разликата между вампир и адвокат? – Вампирът пие кръв само нощем.
Мъж отива на командировка, връща се след една седмица през ноща и що да види – в спалнята двама души във леглото… Хванал той една бухалка и бой, бой, пребил ги. След малко жена му влиза през вратата и му вика: – Свекъра и свекървата дойдоха на гости…
Какво е "успех" в различните възрасти: На 5 години – да се събудиш в сухо легло. На 17 години – да спиш с жена. На 25 години – да намериш добра жена. На 35 години – кариера и семейство. На 45 години – семейство и кариера. На 55 години – да намериш добра жена. На 65 години – да спиш с жена. На 85 години – да се събудиш в сухо легло.
Иванчо се прибира вкъщи и казва на баща си: – Тате, днеска ми беше първият полов акт. – Браво, сине, кога ще е втория? – Батковците казаха като ми мине дупето да ги викна пак.
Едно негърче се боядисало бяло. Върнало се в къщи. Като го видяла майка му, веднага скочила: – Ти на бял ли ще ми се правиш? – дръпнала му един здрав пердах. След малко баща му: – Ти на бял ли ми се правиш? – спукал го от бой. Излезнало на улицата, там неговата банда, без да го пита и тя го спукала от бой. Седнало негърчето на една пейка и си казало: – Ей, от 15 мин. съм бял и вече мразя негрите!
– Защо мирише пръднята? – За да могат и глухите да й се насладят!
Пътуват в самолет черни и бели. Развалила се климатичната инсталация и белите ревнали: – Ууу, миришете та не се траете! – Миришете вие – викнали черните, – защото имате гъбички! … И започнал боя. Пилотът се видял в чудо. Какво да прави, кацнал принудително и изкомандвал всички да излязат вън. В противен случай – тука ще се мре. – Не ви ли е срам бе! В кой век живеете! Няма черни, няма бели. В моя самолет всички са един цвят! – Е какъв ще да е тоя цвят? – попитали пътниците. – Няма значение какъв е… син да кажем. – Ами добре – съгласили се пътниците. – Дойде ли ви ъкъла в главата! Айде качвайте се обратно и само някой да е гъкнал! На входа обаче станало задръстване. – Я, господа – разпоредил се пилотът, – малко организация де! Я, светлосините напред, тъмносините – след тях!
Един човек отишъл в градска тоалетна и пред него имало една табела на, която пишело "погледни наляво" – погледнал наляво, а там пишело "погледни надясно"; погледнал надясно и там пишело "погледни нагоре"; погледнал нагоре, а там пишело "погледни надолу". Погледнал надолу, а там пишело "АБЕ ТИ ШЪ СЪ УГЛЕЖДАШ ЛИ ИЛИ ШЪ СИРЕШ?"
Две бабички си говорят: – Пено, Пено, туй дето си мислихме, че е оргазъм са оказало астма ма!
Двама професори гледат минувач с много странна походка. След кратко обсъждане, професорите спират минувача и го питат: – Извинете господине, но с колегата сме в научен спор. Аз смятам, че Вие сте болен от паралич, а той твърди, че сте пиян. Кой от нас е прав? – И тримата сме се излъгали. Аз мислех да пръдна, пък се насрах. – отговорил минувача.
Баба разказва на внучката си, че по нейно време не е имало нито автомобили, нито телевизори, нито кина… – А тогава какво сте правили? – Живеехме, детето ми, живеехме…
Екскурзовод в Африка много заеквал. Води той туристите през саваната, но ходи малко напред от тях, та ако се случи нещо, да са в безопасност. По едно време гледа зад един храст хипопотам. Започва да маха с ръце да не идват и да вика: – Хип… хип… Хип… хип… – Ура! – отвърнали туристите.
Eдин дядо отишъл в един магазин да си купи риба. Застанал пред един аквариум и гледа една шарена риба. Пита продавача: – Рибата прясна ли е? – Ами… разбира се! Не виждате ли, че е жива?! – Е… то и бабата е жива ама…
– Не съм ви виждал цяла година! – казва мъж на своя позната. – Невероятно много сте се изменила през това време! – На добро или на лошо? – пита тя кокетно. – О, жена като вас може да се измени само на по-добро!
Една баба и един дядо решили да си припомнят младините. Дядото я поканил на среща в ресторант "Шератон". Дядото отишъл с букет цветя. Чакал, чакал три часа, но бабата не дошла. Прибрал се дядото бесен в къщи. Разкрещял се: – Ти що не дойде ма? – Мама не ме пусна.
– Като те видя, се сещам за шах! – Толкова ли съм умна? – Не, ама си плоска като дъска.