8992
Американски лекар казва: – При нас понякога се случва да лекуваме една болест, а болния умира от друга… Руският му колега отговаря: – Ние нямаме такъв проблем… от каквото лекуваме, от това умира пациента.
Вицове за лекари, медицина и лекарства
Ходих при психолог.Посрещна ме с думите:– К’во става, луд?