• 738

    Двама полицаи стояли на улицата и единият се почесал през шапката по главата. Другият му направил забележка: – Свали си шапката, не е културно така! – А ти когато си чешеш задника, сваляш ли си гащите?

  • 1891

    Двама полицаи се зачели в едно табло пред кожно-венерологическият диспансер. Там съобщавали рисковите групи за заболяване от сифилис. На първо място – ТИР – шофьори. На второ място – артисти. На трето място – полицаи и т.н. Единият полицай попитал: – Какво е това сифилис? Другият отговорил: – Ей заради такива тъпаци като тебе, сме на трето място.

  • 6220

    В едно високопланинско село група бабки намерили едно пакетче с пластмасови бъркалки за кафе. Чудили се какво е това и започнали да питат. Първо питали попа, а той им отговорил че не знае но ще попита в св. синод и ще им отговори. Попитали кмета – той им казал, че сьщо не знае но ще попита в общината и ще им отговори. В един момент се задава селският полицай и бабите го питат какво е това. Той погледнал бъркалките, почесал се по главата и отговорил – Елементарно – това, скъпи бабки, е разсад за прави лопати.

  • 159

    Двама ученици си говорят: – Ти какво ще правиш, след като завършим? – Мисля да стана полицай, в КАТ. А ти? – Абе и аз ще се захвана с някакъв рекет…

  • 2266

    В бара влиза полицай с гаджето си. Вади пищова, стреля във въздуха и извиква: – Внимание! Всички да оставят документите си по масите за проверка и да легнат на пода! Всички залягат. Гаджето прошепва нещо на ухото на полицая. Той казва: – Хм… Прощавайте… Сядайте си по местата. Забравих, че днес ми е почивния ден.

  • 6357

    Помощник-шерифът докладва: – Шефе, тоя си призна! – Глупако, това е потърпевшият!

  • 2363

    Вървят двама полицаи и гледат на едно дърво – някакъв се обесил. Единият казал: – Абе, какво ще се занимаваме с тоя – само проблеми! Я да го вдигнем и да го окачим на някое дърво на съседната улица, там е друг участък, да му мислят колегите от другия участък. Така и направили. След малко по съседната улица минават двама полицаи от другия участък: – Я! Тоя пак си виси тука!

  • 1286

    Катастрофира камион с яйца. Пристига полицаят, разбира каква е работата и звъни в бърза помощ… – Ало, бърза помощ ли е? – Да, какъв е инцидента? – Ами тука един е катастрофирал и си строшил яйцата… – Да, а органа как е? – Ъъъъ, органа е на телефона.

  • 11263

    Началник на полицейско управление събира подчинените си и им казва: – Господа, поради липса на време ще говоря без да мисля!

  • 375

    Трима полицаи си говорят на интелектуални теми. Първият казва: – Ей, абе вие знаете ли, че на Марс има съществителни? Вторият се замисля и вметва: – Това според мен са само хипотенузи… Третият, много възмутен: – Вие сте абсолютно импотентни по въпроса!

  • 8515

    – Сто мили в час? – изненадва се шофьорът. – Та аз се движех със скорост не по-голяма от петнайсет мили в час! – А може би ще кажете, че изобщо сте стояли на едно място? – ехидно пита полицаят. – Ами да! Практически направо бях спрял! – Чудесно! Глоба от сто долара! – За какво? – За спиране на непозволено място.

  • 1705

    Един полицай спира една Лада и започва да разпитва шофьора за документи,оборудване на автомобила и т.н.Оказва се,че всичко е на лице.Полицая не се отказва лесно и продължава: "Касетофон има ли в тази кола?" "Има и касетофон" – отговаря шофьора "Радио има ли"- отново пита полицая "Ами има и радиo" – пак шофьора "А Кондьо имаш ли на касета?" "Да имам и Кондьo" "Ами пусни го бързо" – настоява му пагона И така вече от колата чалга ехти, полицая започва да кърши снага ту-на ляво,ту-на дясно,гледа умно и вика: "Хайде лепи десетакаq не ме гледай!"

  • 1796

    Полицай спира пиян шофьор за превишена скорост. – Дайте си документите да ви напиша акт. Как се казваш? – Джоро! – От къде си? – От Джорулица. – Взимай си документите и се разкарай, че тоя по надолу знае цялата азбука!

  • 4763

    Един студент си кара по магистралата и по едно време го спира полицай: – Дай си книжката за проверка! Студентът казал: – Нямам, господине – аз съм беден студент и уча… – Какво учиш? – Логика, господине. – Какво е това бе? – Ами ще ви дам един пример: Имате ли кибрит? – Да. – Значи пушите? – Да. – Значи пиете? – Да. – Значи ходите по заведения? – Да. – Значи обичате жените? – Да. – Значи не сте обратен? – Не! – Ами ето това е логика… мога ли да си ходя? – Да! На следващия ден отива полицая на работа да се похвали на шефа си: – Шефе, шефе да знаете вчера ме научиха на логика! – Я, покажи ми какво е т"ва! – Ами значи… имате ли кибрит? – Не. – Значи сте обратен.

  • 7747

    Полицаи отиват в музей. Екскурзоводката ги посреща. След кратка разходка тя им показва едно яйце и пита: – Някой знае ли от какво е това яйце? – От щраус – казва един полицай. – Много добре. Когато полицаите си тръгват екскурзоводката пита: – Имате ли някакви въпроси? Полицаят, които каза какво е яйцето пита: – Извинете, имате ли яйца от други известни композитори?

  • 4511

    Сержант към лейтенант от полицията: – Шефе, този тип е заподозрян в кражба на кола. – Претърси го!