• 10213

    Из отчет на полицаи след обиск в нелегална спиртоварна: "След извършеният обиск, аз и сержант Михайлов изпитахме известни трудности да намерим вратата. Тъй като той заспа в тоалетната, се принудих да го оставя там и да се прибера сам. Защо обаче съм донесъл със себе си въпросната врата нямам спомен…"

  • 1719

    Полицай гледа на улицата мъж, който лази и го пита: – Загубихте ли нещо, господине? – Да, равновесие.

  • 3777

    Съобщение на полицията: "След вчерашния грабеж на банката се издирват престъпниците, които отмъкнаха оттам милион и половина долара. Опитваме се да разберем с какви мотиви е било извършено престъплението…".

  • 5426

    Из полицейски протокол:„На заподозрения му бяха показани неопровержими доказателства, в резултат на което от вълнение му потече кръв от носа, паднаха четири зъба и две счупени ребра…“

  • 2726

    Двама полицаи седят на пост, прелита едно врабче и насира единия полицай по пагона. Той казва на колегата си: – Дай една салфетка! – Аре бе, къде ще го гониш да му бършеш задника!

  • 12086

    Двама катаджии стоят на магистралата и единия го досърбяла главата и се почесъл през шапката,а другия му казал: -Абе глупак защо се чешеш през шапката,а той му отговорил: Тебе като те засърби гъза сваляш ли гащите да се почешеш

  • 10191

    Катаджия спира шофьор: – Книжката и талона, ако обичате! – казва полицаят. – Само това ли? – А какво друго? – Помислих си, че ще искате и пари…

  • 7039

    Простият човек става шофьор. Който няма достатъчно акъл да стане шофьор, става милиционер.

  • 11478

    Изпит за професионална пригодност в Н-то РПУ. Показват снимка на човек в профил. Задачата е да се отбележат особените белези. Влиза първият: – Човекът е с едно ухо! Влиза втория: – Човекът е с едно ухо! Третият: – Този носи контактни лещи! Проверяващият гледа в досието – вярно: – Браво! Как познахте? – Ами, човекът е с едно ухо, как да сложи очила?

  • 97

    Пиян сяда на пейката и изведнъж изревава: – Ах, тяхната мамица… До него сяда полицай и строго казва: – На какво прилича това? Защо псувате вулгарно на обществено място? – Защото пейката е прясно боядисана! – Ах, тяхната мамица…

  • 9274

    Промоция от КАТ: съберете 10 двадесетлевови банкноти и ще ви върнат книжката.

  • 2193

    Питат един полицай: – Ти биеш ли жена си вкъщи? – Ти пък! Да не мислиш, че работя и у дома?

  • 1077

    Трима рибари хванали златната рибка. Тя им казала: – Пуснете ме и ще ви изпълня три желания. Но тъй като сте трима – на всеки по едно. – Добре, – казал първият, – имам един проблем. Аз съм шофьор на камион, постоянно обикалям из страната. И катаджиите все ме спират, все ме глобяват, все подкупи искат… Направи нещо по въпроса. – Ето ти една торба злато да си плащаш. – Аз пък живея в блок. – казал вторият. – Пълно е с хлебарки, не мога да се отърва. Направи нещо. – Ето ти една малка хлебарка. Пусни я в апартамента, тя ще избие всички останали хлебарки и после ще се самоубие. – А аз живея в къща. – казал третият. – Пълно е с плъхове, няма отърване от тях. Направи нещо. – Ето ти един малък плъх. Пусни го в къщата, той ще избие всички останали плъхове и ще се самоубие. Първият рибар помислил малко и казал на рибката: – Знаеш ли какво… Я си вземи торбата със злато и ми дай един малък полицай.

  • 2363

    Вървят двама полицаи и гледат на едно дърво – някакъв се обесил. Единият казал: – Абе, какво ще се занимаваме с тоя – само проблеми! Я да го вдигнем и да го окачим на някое дърво на съседната улица, там е друг участък, да му мислят колегите от другия участък. Така и направили. След малко по съседната улица минават двама полицаи от другия участък: – Я! Тоя пак си виси тука!

  • 8268

    Имало двама полицаи колеги. Единият се казвал Гого, а другия Пешо. Веднъж Пешо помолил Гого да му помогне да пренесат някакъв товар. Започнали да се качват по етажите на блока, останало им да изкачат само един етаж и седнали да си починат. Изведнъж Пешо казал на Гого: – Абе, имам една лоша и една добра новина. Добрата е, че остава още един етаж, обаче лошата е, че сме сбъркали входа.

  • 1763

    Катаджия спира автомобил на кръстовище. Накарал шофьора да излезе от колата, нахокал го едно хубаво и накрая му треснал яка глоба. Човекът си платил глобата, качил се в колата, а преди да тръгне, смъкнал прозореца и казал: – Да знаеш, че никога няма да се разболееш от венерическа болест… Катаджията в недоумение: – Що? – Щото си абсолютен капут…