• 4057

    Късно вечерта полицай спира съмнителен мъж: – Какво носите в куфара? – Няма да ми повярвате, сержант, но и аз самият все още не знам.

  • 6314

    Един човек си стоял на пейка в градската градинка. В този момент минал униформен полицай с куче и човекът му казал: – Ей, на къде си повел тази овца? – Това не е овца, а куче – отговорил полицаят. – Не питам теб, а питам кучето!

  • 9571

    Един полицай решил да пише завещание: "- Завещавам на жена си 100 000$, завещавам на малкия си син 50 000$, завещавам на дъщеря си 50 000$ … леле това са толкова много пари … от къде ще ги взема… – взел палката Е са ви…. мамата! Отбий в дясно!

  • 1767

    Няколко милицонери се събират в кръчмата да ударят по една бира, и по едно време идва техен колега, изтупан със страшно баровски костюм. – Бре, откъде го взе! Откъде имаш пари за такива дрехи! – Не съм го купил, подарък ми е. – И кой ти е подарил такова нещо? – Жена ми. Прибирам се вчера, тя ме чака гола в леглото, а тоя костюм проснат на стола в спалнята…

  • 2902

    Шефът на полицаите отива по-рано в участъка, и като влиза пита дежурния на входа: – Има ли някой в сградата? – Има. – Кой? – Аз. – Не бе, идиот! Питам – има ли някой друг освен тебе. – Да. – Кой? – Вие.

  • 4013

    В полицията чули че авто гумите се лепят много добре с презерватив. Пратили старшина Иванов да купи 1000 бр. и да иска фактура за тях. Влиза той в аптеката и казва: – Ако обичате 1000 презерватива, и фактура за 5-то районно. Коментарите от опашката: Младо момиче: – Ех, то полицията наистина се е променила… Бабка зад нея: – Да, преди ни биеха сега ще ни чукат. Последния на опашката – един дядка: – И пак ще има "наши" и "ваши".

  • 7226

    Двама полицаи се срещнали пред болницата. – А бе, колега, на тебе къде ти биха ваксината? – запитал единият. – В поликлиниката. – Мама му стара, а на мене ми я биха в задника!

  • 2476

    – Защо някои полицаи носят автомати? – За да се пазят да не им откраднат пистолетите.

  • 10151

    Пиян катаджия спори със шофьор на камион: – Гражданино шофьор! Вече десети път ви питам – защо камионът ви не е уплътнен добре и сипете товара си по пътя? – Гражданино полицай! Аз пък вече за десети път ви обяснявам, че съм от "Чистота" и сипя пясък заради поледицата.

  • 4715

    Разпит в полицията: – Ти ли си Иван Петров Иванов? – Аз. – Роден на 8 януари 1968 г.? – Да. – Умрял на 23 март 1999 г.? – Не. – Значи не търсим тебе.

  • 5228

    Двама полицаи си стоели на летището. Единият казал: – А бе като го гледам тоя самолет колко е голям се чудя как ги отвличат. – Много си тъп бе, като излетят стават малки.

  • 2795

    Станала страшна катастрофа, хората на парчета, кървища… ужас! Отишли полицаи на местопроизшествието. Един от тях прави опис: – Една ръка… на паважа, един крак… на паважа, ухо… на паважа, глава… на тортоа…, на тотроа…, на тотора… (подритва я) на паважа…

  • 3006

    Катаджия стои на кръстовище и заработва парички. Стои цял ден и никой не нарушава правилата. Писнало му и решил на всяка цена, да спре някой и да му вземе парите. По едно време по пътя се задава Трабант. Радарът свети 60 км./ч. Катаджията го спира, взима му документите и започва да спори за пари. От другата страна се задава Мерцедес. Радарът пищи яко- 200 км./ч. Катаджията успял само да свирне със свирката, преди Мерцедесът да прелети покрай него. Някъде след километър Мерцедесът спира и дава заден ход. Спира до катаджията, тъмното стъкло се спуска и отвътре надниква един дебел врат: – Кой свирна?! Човекът в Трабанта тихичко пита: – Е, какво, да плащам ли глобата или да му кажа, кой свирна…

  • 6097

    Един катаджия разправя на колегата си: – Реших да си пусна мустаци. – Правилно, човек все с нещо трябва да се занимава.

  • 6096

    Ченге спасява щерката на голяма спортна клечка и за благодарност получава карта за неговия фитнесцентър с басейн… Тъй като му е сефте да ползва басейн, ченгето поразпитало и се снабдило с всички необходими аксесоари – бански, шапки и т.н. Плува си то с кеф кучешката из коридора, но за беля – допикало му се. Плахо попитало съседа по коридор: – Абе, къде е тука кенефът, че… Поглежда го другият учуден и казва: – Абе ти нов ли си? Пикай в басейна – всички така правят! На другия ден ченгето го вика шефът му и крещи: – Говедо! Как можа да орезилиш цялото управление, бе ахмак?! – "Що бе, шефе? – Пикал си в басейна, идиот! – Ама, шефе, те ми казаха, че всички пикаят в басейна, та и аз… – Кретен такъв! Те, че всички пикаят в басейна – пикаят. Ама кой го прави от трамплина бе!

  • 7176

    Катаджия отивал на работа, обаче навън валяло, студено… Стоял на пост, минавали малко коли, той направо замръзнал и се прибрал вечерта бесен като куче. Казва на сина си: – Донеси си бележника! Изплашил се синът и отишъл при майка си: – Имам двойка, какво да правя? – Дай тук бележника. Донесъл го синът, тя сложила вътре 20 лева и момчето го занесло на баща си. Отворил го той: – Ох, слава богу! Поне в къщи всичко е наред!