• 7285

    Катаджия спира шофьор и започва проверка: документи, аптечка, пожарогасител – всичко е изрядно. Резервна гума – наред. Светлини, спирачки, ръчна – изрядни. Накрая шофьора не издържа и пита: – Мога ли вече да си тръгвам? Катаджията отговорил: – Абе, тръгвай си, като нямаш съвест!

  • 11263

    Началник на полицейско управление събира подчинените си и им казва: – Господа, поради липса на време ще говоря без да мисля!

  • 4715

    Разпит в полицията: – Ти ли си Иван Петров Иванов? – Аз. – Роден на 8 януари 1968 г.? – Да. – Умрял на 23 март 1999 г.? – Не. – Значи не търсим тебе.

  • 7500

    Как полицай отваря консерва? "Отворете! Полиция!"

  • 3014

    Стои новобранец катаджия на кръстовището, спира кола, глобява шофьора… Оня му подава няколко банкноти. Катаджията гледа петолевките и почва да си мърмори на глас: – Пет и пет – десет, три по две – шест… От радиостанцията на колана му се чува гласа на началника му: – Иванов! Поставен си на този пост да делиш и изваждаш, не да събираш и умножаваш!

  • 6523

    Новина по радиото: – Преди няколко часа над Централни гробища се е разбил двуместен хеликоптер. От полицията съобщиха, че досега са извадили над 300 трупа от мястото на катастрофата.

  • 12086

    Двама катаджии стоят на магистралата и единия го досърбяла главата и се почесъл през шапката,а другия му казал: -Абе глупак защо се чешеш през шапката,а той му отговорил: Тебе като те засърби гъза сваляш ли гащите да се почешеш

  • 7809

    Началник на полицейско управление събрал подчинените си и им казал: – Ще ходим на "Сватбата на Фигаро". Купете подаръци, за да не се изложим. От подчинените му се чул глас: – Шефе, да не стане като миналия път с харпуните и въдиците на "Лебедово езеро"!

  • 9274

    Промоция от КАТ: съберете 10 двадесетлевови банкноти и ще ви върнат книжката.

  • 2077

    Баща катаджия буди сина си – и той катаджия: – Ставай, време е да ходим на работа! – Колко е часът? – 7.30. – Ама още е рано бе, тате! – Как рано? Вече от половин час безплатно карат, гадовете!

  • 2571

    Един пътник гледа един полицай,който си дупчи два билета и го пита: -Ти защо дупчиш два билета? -Ами ако загубя единия, да имам друг. -А какво ще стане ако загубиш и другия билет? -Ами имам си карта? А какво ще стане ако си загубиш и картата? -Полицаите пътуват безплатно.

  • 5479

    Хубави мъже на повикване по домовете. Тел. 166.

  • 9728

    Катаджия стои на шосето и се чуди кого да спре да се заяде за нещо. Обаче наоколо профучават със 160 км/ч само някакви баровски коли. По едно време със 60 се приближава някаква лада, катаджията я спира и пита: – И накъде се промъквате така?…

  • 4518

    Началникът на полицаите ги събрал на инструктаж и им казва: – Както може би знаете, за нас има много вицове. Обаче не се притеснявайте, няма нищо страшно – 99% от тях са напълно неразбираеми.

  • 11926

    Борчага кара с превишена скорост и ченге го спира: – Талона, моля – казало ченгето. – Ела, да ти го дам на прозореца – отвърнал борчагата. Ченгето си подало главата и борчагата я защипал с прозореца. После излязал от колата и му смъкнал гащите и накрая потеглил. Едно дете гледало отстрани и полицаят го питал: – Ей, дете, видя ли му номера? – Аз такъв номер и в цирка не съм виждал! – отвърнало детето.

  • 5008

    Плува лайно в реката. На брега полицай лови риба. Лайното му вика: – Здрасти, колега-а-а! – Хм, какъв колега мога да бъда на едно лайно, я изчезвай! – Че как бе, нали и двамата сме от вътрешните органи?