• 9533

    Катаджии спряли един поп с моторче и му казали: – Дядо попе, дай да видим дали всичко ти е наред! – Добре. – казал попа. Катаджиите проверили книжката на попа, но всичко било наред. – Дядо попе, защо всичко ти е наред? – Защото Господ е с мен! – А-а-а! Значи на моторче за един се возите двама! Глоба!

  • 309

    Из полицейски доклад: "Задържан е мошеник, който продавал елексир за дълъг живот. Установено е, че става дума за рецидивист, който е бил задържан за подобно мошеничество през 1772, 1829 и 1903 година…"

  • 11895

    Полицай спира кола и вътре какво да види, класната му учителка от гимназията. Тогава полицаят оставя фишовете с глобите и изважда лист и молив и казва: – Госпожо Цонева, до утре да сте ми написали ей тук сто пъти "Аз повече няма да превишавам скоростта".

  • 11631

    Полицай пита плачещо дете: – Защо плачеш, мило момче? – Не знам – А как се казваш? – Не знам – Какъв е адреса ти? – WWW.momchence.com

  • 1874

    Момиченце си играе на улицата. Изведнъж намира пистолет. На пистолета пише: "На старшина Петров, за отлична десетгодишна служба в полицията…". Оглежда се момиченцето и вижда на кръстовището един полицай. Притичва до него и пита: – Чичко, чичко, това да не е твоят пистолет? – Не малката, не е моят, моят вчера го загубих…

  • 11279

    Минувачка крещи на полицай: – Пред очите ви играят на комар, а вие просто отминавате! – Госпожо, търсете глупаци някъде другаде! Вчера изгубих сто кинта и нямам намерение да опитвам пак.

  • 3275

    Катаджия спира BMW и се представя: – Сержант Петров, женен, с три деца…

  • 8760

    Студент пресякъл улица на червено. Спира го полицаят за глоба. Студентът му се примолва: – Моля ви, г-н полицай, аз съм беден студент, завършвам тази година… Дожаляло му на полицая и го пуснал. След една година друг студент пресича на червено. Спира го полицаят за глоба. Студентът му се примолва: – Моля ви, г-н полицай, аз съм беден студент, завършвам тази година… – А-а-а! – казал полицаят. – няма да ме излъжеш! Студентите завършиха миналата година…

  • 1395

    Лекуваме клептомания с клаустрофобия. Тел. 166

  • 1144

    – Преди час арестувах шефа на бандата от Блекстън и шефа на бандата от Уетстън – съобщава полицай. – Къде са? – В коридора. – Как така? Без охрана? – Не се опасявайте, господин началник. Те така ужасно се мразят, че нито един от тях не би позволил на другия да избяга.

  • 10021

    Защо полицаите стоят дълго на телефона? Защото когато полицаят вдигне слушалката, пита "кой е най-добрият полицай, кой е най-красивият, най-умният, най-смелият" и после стои да слуша как телефонът му отговаря "ти-ти-ти-ти…"

  • 3791

    – Полицията издирва човек с едно око на име Драган. – А как се казва другото му око?

  • 3542

    Човек си кара кола и го спира полицай: – Не сте си сложил колана, глобата е 5 лева. Колата тръгва, като преди това шофьора си слага колана и след 500 метра пак го спира полицай. Поглежда в колата и вижда че човека вътре е с колан, проверява колана и казва: – Колана е хлабав – глобата е 5 лева. Човекът тръгва, но преди това си стяга колана. След 500 метра пак го спира полицай. Вижда, че е с колан, проверява – колана е яко стегнат, и казва: – Гледай го пък тоя, за 5 лева ще се удуши.

  • 9649

    Заваляло дъжд. Под една стряха се скрили един милиционер и един студент. Милиционераът ядял геврек, а студентът четял вестник. Минало едно куче. Милиционерът решил да се изгаври, отчупил парче от геврека и казал: – Яж, да не си гладен като тоя студент. Студента откъснал парче вестник и отвърнал: – На, чети, да не си тъп като тоя милиционер.

  • 6220

    В едно високопланинско село група бабки намерили едно пакетче с пластмасови бъркалки за кафе. Чудили се какво е това и започнали да питат. Първо питали попа, а той им отговорил че не знае но ще попита в св. синод и ще им отговори. Попитали кмета – той им казал, че сьщо не знае но ще попита в общината и ще им отговори. В един момент се задава селският полицай и бабите го питат какво е това. Той погледнал бъркалките, почесал се по главата и отговорил – Елементарно – това, скъпи бабки, е разсад за прави лопати.

  • 7039

    Простият човек става шофьор. Който няма достатъчно акъл да стане шофьор, става милиционер.