• 1891

    Двама полицаи се зачели в едно табло пред кожно-венерологическият диспансер. Там съобщавали рисковите групи за заболяване от сифилис. На първо място – ТИР – шофьори. На второ място – артисти. На трето място – полицаи и т.н. Единият полицай попитал: – Какво е това сифилис? Другият отговорил: – Ей заради такива тъпаци като тебе, сме на трето място.

  • 5479

    Хубави мъже на повикване по домовете. Тел. 166.

  • 4768

    МВР е предложило въвеждане на нов знак по улиците, наречен "жокер". Знакът "жокер" ще се тълкува като произволен друг знак по желание на служителите на КАТ, според ситуацията.

  • 9503

    Един човек тича по улиците и раздава на минувачите бели листа. Към него се приближават двама полицаи. – Гражданино, какво раздавате? – Как какво? Не виждате ли – раздавам позиви! – Ти с кой се ебаваш, бе? Т`ва са си чисто бели листа. – Не! Това са позиви. – Е, като са позиви, тогава защо нищо не пише? – К`во да пише – то всичко е ясно!

  • 923

    На един полицай му дали служебен апарамент. На другата сутрин пристига на работа с подути очи. – Абе, какво става? – Остави се, нали ми дадоха нов апартамент и взели, че го опаковали. Със жената цяла нощ не сме спали, докато свалим хартиите от стените.

  • 11263

    Началник на полицейско управление събира подчинените си и им казва: – Господа, поради липса на време ще говоря без да мисля!

  • 8587

    Мота се нощно време един студент из града и попада на полицейски патрул. Ченгето започва да пита: – Такаам… Не работим значи. – Ами да. – И държавни пари харчим… – Ъхъм. – Та студенти сме казваш… – Извинявам се, ама само аз съм студент.

  • 6951

    Срещат се две ченгета на улицата. Изведнъж единият вижда златен часовник Ролекс на ръката на другия. – А!!?? Кво е това? Да не си взел премия? – Аха… – Кво, хвана някой голям бандит ли? – Не, пуснах го….

  • 4708

    Вървят двама гробари из гробищата, и гледат до един пресен гроб няколко човека правят див купон. – Какво става тука? – пита единият. – Ами оня ден погребахме един катаджия. – И тия хора какви са? – Таксиметрови шофьори, още празнуват.

  • 10363

    Някакъв човек отишъл да лови риба, и в храстите до реката намерил запечатана бутилка. Отворил я, а оттам излязъл един джин и му казал: – Затова, че ме освободи, ще ти изпълня едно желание. Казвай какво искаш. – Искам всичките полицаи в тая страна да са умрели, и да ги видят как плават в ковчези по реката! – Ама защо така, някои от тях може да са хубави хора. – Добре тогава, нека добрите да са в хубави ковчези!

  • 5196

    Крадец бяга от полицията и малко преди да го заловят успява да се скрие в една детска градина. Децата тъкмо обядвали, той седнал при тях и започнал да се храни. В това време един от полицаите влязъл в детската градина застанал до престъпника и му казал: – Айде папай, моето момче, че след малко отиваме на бу-то!

  • 10094

    Полицейска школа за повишаване на квалификацията. Инструкторът дава задача: – В язовир плува лодка с шест човека на борда. Обръща се и всички се издавят. Колко човека са загинали? – Шест! – обажда се един новобранец. – Неправилно, Петров! Дванадесет са загинали – шест при инцидента и шест при следствения експеримент.

  • 6283

    На един пропускателен пункт полицейски патрул спира колите и проверява шофьорите за алкохол. Дванайсетият поред шофьор обаче крясва възмутено: – В какво ме карате да духам! Това е презерватив! – Можете да минете! Явно сте трезвен…

  • 7176

    Катаджия отивал на работа, обаче навън валяло, студено… Стоял на пост, минавали малко коли, той направо замръзнал и се прибрал вечерта бесен като куче. Казва на сина си: – Донеси си бележника! Изплашил се синът и отишъл при майка си: – Имам двойка, какво да правя? – Дай тук бележника. Донесъл го синът, тя сложила вътре 20 лева и момчето го занесло на баща си. Отворил го той: – Ох, слава богу! Поне в къщи всичко е наред!

  • 7263

    Криминална новина: Вчера в ресторант "Кривата круша" избухнала престрелка между две групи бандити. Патрулът на полицията успял да изчезне навреме от местопроизшествието.

  • 4646

    Катаджия спира кола, а шофьор се оказва неговата бивша учителка: – Здравейте госпожо Петрова! Извадете една химикала и лист и напишете 100 пъти: "Повече никога няма да нарушавам правилата за движение по пътищата"…