• 2902

    Шефът на полицаите отива по-рано в участъка, и като влиза пита дежурния на входа: – Има ли някой в сградата? – Има. – Кой? – Аз. – Не бе, идиот! Питам – има ли някой друг освен тебе. – Да. – Кой? – Вие.

  • 9274

    Промоция от КАТ: съберете 10 двадесетлевови банкноти и ще ви върнат книжката.

  • 5488

    Полицай спира последен модел на ауди за превишена скорост, шофирано от млада красива блондинка. – Извинете, твърде бързо ли карах, г-н полицай? Полицаят поглежда радара и казва: – Ами, всъщност не. Просто ниско летяхте.

  • 754

    Катаджия спира автомобил за проверка. От автомобила излиза човек, който едва се държи на краката си. Катаджията: – Оппа! Май нещо си пил, а? Я духни тука в уреда! Шофьорът мълчаливо бърка в джоба си и подава сто лева. – Такааааа… Я духни още веднъж! Шофьорът подава още петдесет лева. – Не толкова слабо, бе! Духни силно, както първия път!

  • 2544

    Днес в пощенската станция на град Н. беше открит предмет, приличащ на бомба. Веднага бе извикан специализиран полицейски отряд, който веднага взе необходимите мерки. Предметът вече не прилича на бомба.

  • 7226

    Двама полицаи се срещнали пред болницата. – А бе, колега, на тебе къде ти биха ваксината? – запитал единият. – В поликлиниката. – Мама му стара, а на мене ми я биха в задника!

  • 4763

    Един студент си кара по магистралата и по едно време го спира полицай: – Дай си книжката за проверка! Студентът казал: – Нямам, господине – аз съм беден студент и уча… – Какво учиш? – Логика, господине. – Какво е това бе? – Ами ще ви дам един пример: Имате ли кибрит? – Да. – Значи пушите? – Да. – Значи пиете? – Да. – Значи ходите по заведения? – Да. – Значи обичате жените? – Да. – Значи не сте обратен? – Не! – Ами ето това е логика… мога ли да си ходя? – Да! На следващия ден отива полицая на работа да се похвали на шефа си: – Шефе, шефе да знаете вчера ме научиха на логика! – Я, покажи ми какво е т"ва! – Ами значи… имате ли кибрит? – Не. – Значи сте обратен.

  • 9728

    Катаджия стои на шосето и се чуди кого да спре да се заяде за нещо. Обаче наоколо профучават със 160 км/ч само някакви баровски коли. По едно време със 60 се приближава някаква лада, катаджията я спира и пита: – И накъде се промъквате така?…

  • 11478

    Изпит за професионална пригодност в Н-то РПУ. Показват снимка на човек в профил. Задачата е да се отбележат особените белези. Влиза първият: – Човекът е с едно ухо! Влиза втория: – Човекът е с едно ухо! Третият: – Този носи контактни лещи! Проверяващият гледа в досието – вярно: – Браво! Как познахте? – Ами, човекът е с едно ухо, как да сложи очила?

  • 7039

    Простият човек става шофьор. Който няма достатъчно акъл да стане шофьор, става милиционер.

  • 10688

    Произшествие. Тълпа любопитни се бута да види какво става, полицията ги връща назад. – Пуснете ни да минем, ние сме журналисти, искаме да научим подробности! – викат някакви. Полицията ги връща: – Подробностите утре ще ги прочетете във вестника!

  • 1052

    Милиционери имат изпит. Всички излизат скъсани, защото въпросите са много трудни. Накрая влиза един смелчага, който е направил много страшни пищови. На първия въпрос да назове един град в САЩ той се почесва по крака, поглежда си подметката и казва: "Ню Йорк". Комисията гледа на картата- има такъв град! На втория въпрос – да назове още един град в САЩ, той се почесва по другия крак, поглежда си подметката и казва "Вашингтон". Комисията е във възторг – и този град го има на картата! Третия въпрос е да назове трети град в САЩ. Той се почесва по главата, мисли, мисли: "Меверето!" На картата няма такъв град. "Кагебето" И такъв град няма. Накрая отгатва: "Чекаго!"

  • 3275

    Катаджия спира BMW и се представя: – Сержант Петров, женен, с три деца…

  • 10160

    Пиян се удавил в реката. Полицай пише: "Акт за одавяване". Помислил, задраскал го и написал: "Акт за отдавяне". Замислил се пак и написал: "Акт за влизане на тялото във водата и неговото неизлизане".

  • 7500

    Как полицай отваря консерва? "Отворете! Полиция!"

  • 8076

    – Чук-чук. – Кой е? – Полиция! Отворете! – Защо? – Трябва да си поговорим. – А вие колко човека сте? – Двама. – Ами говорете си…