• 9956

    Полицай спира шофьор за рутинна проверка. Оказва се обаче, че той е изряден от всякъде. Тогава полицаят му казва: – Приятел, ела да изпием по едно питие. Имам едно шишенце коняк в колата. – А старши моля те, та аз съм на път! – Виж кво бе, мой човек, шофиране в нетрезво състояние 100лв., неподчинение на длъжностно лице 200 лв, така че избирай сам.

  • 10559

    Едно ченге се подпряло на една ограда и тя паднала. Какъв е изводът? – Ами по-умния винаги отстъпва.

  • 8515

    – Сто мили в час? – изненадва се шофьорът. – Та аз се движех със скорост не по-голяма от петнайсет мили в час! – А може би ще кажете, че изобщо сте стояли на едно място? – ехидно пита полицаят. – Ами да! Практически направо бях спрял! – Чудесно! Глоба от сто долара! – За какво? – За спиране на непозволено място.

  • 4519

    Полицай отива на бръснар. Бръснаря го пита: – Господин полицай, какъв се пада на баща ми другия син? Полицаят помисли, помислил и не могъл да се сети. Бръснарят му казал: – Абе господин полицай, брат ми се пада, брат! Излязъл полицаят и срещнал свой колега. Попитал го: – Какъв се пада на баща ми другия син? Помислил, помислил и не можал да се сети. – Абе будала, на бръснаря брат бе!

  • 8810

    Дете пита баща си: – Абе тате, съседа от ляво взима 320лв. заплата и едвам свързва двата края. Съседа отдясно взима 220лв. и яде хляб и сол. А как ти като взимаш 180лв. имаме всичко – уиски, луканки и т.н.? – Ами много просто тати. Имам магическа пръчка и като махна всичко се оправя. На другия ден детето казва: – Абе тати, цяла нощ махам, ама нищо не става? – Каза ли вълшебните думи? – пита бащата. – Да бе. Абракадабра, нали? – Не бе, тати! "Документите и талона за проверка!"

  • 6719

    Крадец открадва виолончело от концерт. Един полицай го вижда. Спира го и го пита: – Защо открадна виолончелото от концерта? – Не съм го откраднал! – Как да не си? Нали те видях да го крадеш. – Не съм! Гледам си го от малка цигулка!

  • 5266

    Един КАТ-аджия решил да си направи майтап с един каруцар. Спира го той и му казва: – Я си дай книжката и талона! Каруцаря повдига опашката на коня и казва: – Ми бръкни в жабката и ги вземи!

  • 7471

    Дама се оплаква от обир в полицията: – Откраднаха ми безценна диамантена огърлица! – Как изглеждаше огърлицата, госпожо? – Съвсем като истинска!

  • 3777

    Съобщение на полицията: "След вчерашния грабеж на банката се издирват престъпниците, които отмъкнаха оттам милион и половина долара. Опитваме се да разберем с какви мотиви е било извършено престъплението…".

  • 10021

    Защо полицаите стоят дълго на телефона? Защото когато полицаят вдигне слушалката, пита "кой е най-добрият полицай, кой е най-красивият, най-умният, най-смелият" и после стои да слуша как телефонът му отговаря "ти-ти-ти-ти…"

  • 11334

    В един парк на пейка седят гражданин и полицай. По едно време гражданинът извикал: – Ай, тяхната мамица… – Какво си се разпсувал на обществено място, бе? – срязал го полицаят. – Как какво – пейката е прясно боядисана! – Ай, тяхната мамица…

  • 6096

    Ченге спасява щерката на голяма спортна клечка и за благодарност получава карта за неговия фитнесцентър с басейн… Тъй като му е сефте да ползва басейн, ченгето поразпитало и се снабдило с всички необходими аксесоари – бански, шапки и т.н. Плува си то с кеф кучешката из коридора, но за беля – допикало му се. Плахо попитало съседа по коридор: – Абе, къде е тука кенефът, че… Поглежда го другият учуден и казва: – Абе ти нов ли си? Пикай в басейна – всички така правят! На другия ден ченгето го вика шефът му и крещи: – Говедо! Как можа да орезилиш цялото управление, бе ахмак?! – "Що бе, шефе? – Пикал си в басейна, идиот! – Ама, шефе, те ми казаха, че всички пикаят в басейна, та и аз… – Кретен такъв! Те, че всички пикаят в басейна – пикаят. Ама кой го прави от трамплина бе!

  • 5474

    Между приятели: – За какво ти е тази възглавница? – Ще започвам работа в Министерството на вътрешните работи. – Да, но не разбрах защо ти е тази възглавница? – Ами ще работя като полегнал полицай.

  • 3298

    На един полицай за добра служба му подарили електронен часовник. – Е, как е часовника? – пита го шефа. – Абе добре е, ама докато разделя 11 на 24 и то стане 11 делено на 25.

  • 2476

    – Защо някои полицаи носят автомати? – За да се пазят да не им откраднат пистолетите.

  • 1678

    Седи един върху кофа за боклук и пуши. Идва полицай и му се кара: – Абе момче, защо седиш тук? Не виждаш ли какво пише: "За боклук" – О, извинете, заповядайте. Не знаех, че е вашето място.