• 6574

    Умира катаджия. Представя се пред Господ. Той пита: – Е, сине мой, правил ли си добрини? – Да, случавало се е! – А злини? – И това се е случвало! – Ами, тогава, ето ти два пътя, единият води в рая, а другият в ада. Който си избереш, там и отиваш. Катаджията се замисля и отговаря: – Абе, не може ли, да си седя тука на кръстовището?

  • 3298

    На един полицай за добра служба му подарили електронен часовник. – Е, как е часовника? – пита го шефа. – Абе добре е, ама докато разделя 11 на 24 и то стане 11 делено на 25.

  • 9701

    На червено минават само тези които имат много "зелено"!

  • 6958

    Някакъв дядка се запознава с дама и й казва: – Аз работя най-старата професия – спя за пари. – Какво?! – Нощен пазач съм.

  • 754

    Катаджия спира автомобил за проверка. От автомобила излиза човек, който едва се държи на краката си. Катаджията: – Оппа! Май нещо си пил, а? Я духни тука в уреда! Шофьорът мълчаливо бърка в джоба си и подава сто лева. – Такааааа… Я духни още веднъж! Шофьорът подава още петдесет лева. – Не толкова слабо, бе! Духни силно, както първия път!

  • 11478

    Изпит за професионална пригодност в Н-то РПУ. Показват снимка на човек в профил. Задачата е да се отбележат особените белези. Влиза първият: – Човекът е с едно ухо! Влиза втория: – Човекът е с едно ухо! Третият: – Този носи контактни лещи! Проверяващият гледа в досието – вярно: – Браво! Как познахте? – Ами, човекът е с едно ухо, как да сложи очила?

  • 10559

    Едно ченге се подпряло на една ограда и тя паднала. Какъв е изводът? – Ами по-умния винаги отстъпва.

  • 1705

    Един полицай спира една Лада и започва да разпитва шофьора за документи,оборудване на автомобила и т.н.Оказва се,че всичко е на лице.Полицая не се отказва лесно и продължава: "Касетофон има ли в тази кола?" "Има и касетофон" – отговаря шофьора "Радио има ли"- отново пита полицая "Ами има и радиo" – пак шофьора "А Кондьо имаш ли на касета?" "Да имам и Кондьo" "Ами пусни го бързо" – настоява му пагона И така вече от колата чалга ехти, полицая започва да кърши снага ту-на ляво,ту-на дясно,гледа умно и вика: "Хайде лепи десетакаq не ме гледай!"

  • 9386

    Дежурният в полицията докладва: – Господин началник, обадиха се, че на площада пак имало безредици! – А каква е нашата задача, сержант? – Да следим за реда. – Точно така! Ние трябва да следим за реда, а безредиците не ни интересуват!

  • 7901

    Изпитват полицай: – Какво е определението за "измама"? – Ъ-ъ-ъ-ъ… – Дай пример за документ за самоличност? – Ъ-ъ-ъ-ъ… – Изреди няколко областни града? – Ъ-ъ-ъ-ъ… – Добре де, кажи нещо! Коя е първата буква в думата "ъгъл"? – Ами-и-и-и…

  • 10220

    Едно момченце си купило "Кока-кола" и не можело да си отвори бутилката. Огледало се наоколо и вижда на отсрещния тротоар един полицай. Отива при него и го моли: – Чичко полицай, ще ми отвориш ли бутилката? Полицая взел шишето, поогледал го и извикал: – Отваряй! Полиция!

  • 6314

    Един човек си стоял на пейка в градската градинка. В този момент минал униформен полицай с куче и човекът му казал: – Ей, на къде си повел тази овца? – Това не е овца, а куче – отговорил полицаят. – Не питам теб, а питам кучето!

  • 9503

    Един човек тича по улиците и раздава на минувачите бели листа. Към него се приближават двама полицаи. – Гражданино, какво раздавате? – Как какво? Не виждате ли – раздавам позиви! – Ти с кой се ебаваш, бе? Т`ва са си чисто бели листа. – Не! Това са позиви. – Е, като са позиви, тогава защо нищо не пише? – К`во да пише – то всичко е ясно!

  • 10316

    Из полицйски протокол:„Докато успеем да открием и главата му, гражданинът Х. вече беше издъхнал.“

  • 7200

    Колко полицаи са нужни за да се смени една крушка? – Шест.Един се качва на една маса и държи крушката, четирима държат масата за четирите края и я въртят а пък шестият пази на вратата с пистолет в ръка да не би да дойде тока.

  • 389

    Двама полицаи отиват на рожден ден на техен колега и си говорят: – Дай да му купим някакъв подарък? Неудобно е така, нищо не му носим. – Добре, да му купим книга? – За какво му е нова книга бе, той вече си има една!