• 9571

    Един полицай решил да пише завещание: "- Завещавам на жена си 100 000$, завещавам на малкия си син 50 000$, завещавам на дъщеря си 50 000$ … леле това са толкова много пари … от къде ще ги взема… – взел палката Е са ви…. мамата! Отбий в дясно!

  • 1286

    Катастрофира камион с яйца. Пристига полицаят, разбира каква е работата и звъни в бърза помощ… – Ало, бърза помощ ли е? – Да, какъв е инцидента? – Ами тука един е катастрофирал и си строшил яйцата… – Да, а органа как е? – Ъъъъ, органа е на телефона.

  • 9441

    Пияна мутра кара Мерцедес по магистралата. На едно място стои катаджия и му маха с палката да спре. Мутрата отминава без да намали с думите: – Как са ми омръзнали тия продавачи на стоп-палки по пътищата…

  • 3285

    Три часа през нощта. Пиян мъж олюлявайки се пристъпва към полицай и го пита: – Абе мой човек, можеш ли да ми кажеш къде се намира Руски паметник та да се ориентирам къде живея? – Пияна свиня! Не го ли виждаш че стърчи като хуй тука? – А-а-а, ти затова ли се въртиш като путка около него?

  • 2363

    Вървят двама полицаи и гледат на едно дърво – някакъв се обесил. Единият казал: – Абе, какво ще се занимаваме с тоя – само проблеми! Я да го вдигнем и да го окачим на някое дърво на съседната улица, там е друг участък, да му мислят колегите от другия участък. Така и направили. След малко по съседната улица минават двама полицаи от другия участък: – Я! Тоя пак си виси тука!

  • 10213

    Из отчет на полицаи след обиск в нелегална спиртоварна: "След извършеният обиск, аз и сержант Михайлов изпитахме известни трудности да намерим вратата. Тъй като той заспа в тоалетната, се принудих да го оставя там и да се прибера сам. Защо обаче съм донесъл със себе си въпросната врата нямам спомен…"

  • 738

    Двама полицаи стояли на улицата и единият се почесал през шапката по главата. Другият му направил забележка: – Свали си шапката, не е културно така! – А ти когато си чешеш задника, сваляш ли си гащите?

  • 9701

    На червено минават само тези които имат много "зелено"!

  • 5474

    Между приятели: – За какво ти е тази възглавница? – Ще започвам работа в Министерството на вътрешните работи. – Да, но не разбрах защо ти е тази възглавница? – Ами ще работя като полегнал полицай.

  • 10094

    Полицейска школа за повишаване на квалификацията. Инструкторът дава задача: – В язовир плува лодка с шест човека на борда. Обръща се и всички се издавят. Колко човека са загинали? – Шест! – обажда се един новобранец. – Неправилно, Петров! Дванадесет са загинали – шест при инцидента и шест при следствения експеримент.

  • 754

    Катаджия спира автомобил за проверка. От автомобила излиза човек, който едва се държи на краката си. Катаджията: – Оппа! Май нещо си пил, а? Я духни тука в уреда! Шофьорът мълчаливо бърка в джоба си и подава сто лева. – Такааааа… Я духни още веднъж! Шофьорът подава още петдесет лева. – Не толкова слабо, бе! Духни силно, както първия път!

  • 11974

    Седи си един полицай на магистралата и по едно време му се обажда негов колега: -Шефе,към тебе идва една блондинка.Спри я, отиди при колата й, отвори вратата и си свали гащите. Послушал го, спрял блндинката,отишъл при нея, свалил си гащите, а тя казала: -Ееее…. пак ли проба за алкохол!?

  • 1462

    Полицай стои на пост през зимата. Пъхнал ръце в джобовете. Студът бил направо сибирски, мръзнел човека. Приближава се момченце и пита: – Чичко, колко е часа? – Ела през лятото, момченце, през лятото…

  • 6560

    Звъни телефонът в полицията. – П-п-п-полицията ли е? -Да. – Т-т-тук има т-т-труп. – Къде? – На улица Г-г-г… – Гогол? – Н-не, Г-г-г… – Гарибалди? – Не, Г-г-г… – Стегнете се и се обадете пак, може някой да звъни за помощ! След четвърт час телефонът пак звъни. – П-п-п-полицията ли е? – Да. – Т-т-тук има т-т-т-труп. – Къде? – На улица Г-г-г… – Гогол? – Д-да. П-п-преместих г-г-го…

  • 7263

    Криминална новина: Вчера в ресторант "Кривата круша" избухнала престрелка между две групи бандити. Патрулът на полицията успял да изчезне навреме от местопроизшествието.

  • 8268

    Имало двама полицаи колеги. Единият се казвал Гого, а другия Пешо. Веднъж Пешо помолил Гого да му помогне да пренесат някакъв товар. Започнали да се качват по етажите на блока, останало им да изкачат само един етаж и седнали да си починат. Изведнъж Пешо казал на Гого: – Абе, имам една лоша и една добра новина. Добрата е, че остава още един етаж, обаче лошата е, че сме сбъркали входа.