• 2805

    – Малейй шо не се сетихме за тия фенери бе? Само Ицето се сети! А той къвто е тъпирр! Ама се сети да го еба! Ама ние толко ли сме тъпоумни бе?– Ееее нищо не се хаби толкоз друтия път ше се сетим!(Разговор между ученици)

  • 9970

    Някои казват,че руската тройка била с кон! ИУ-Варна, лектор

  • 5003

    Ксероксът не работи поради болест Надпис в данъчна служба "Триадица"

  • 10233

    Поздравявам всички мои родители и познати! участник в "Риск печели, риск губи"

  • 4338

    Тази вечер отново не можах да спя. Сънувах, че си бременна и то не от мен. Ако искаш да ме чуеш, обади ми се. Златен фонд на "МОБИПЕЙДЖ".

  • 8213

    Оплождането при хората… ъъъ … е най-често полово… Ученик в час по биология

  • 8253

    Хан Тервел не се закачал с Византия, а само от време на време лекичко я гъделичкал по петичките

  • 8661

    Врабчетата замръзнаха от глад и жажда!

  • 954

    В кабинета по природознание да знаеш какъв страхотен парализиран бухал има! Ученик в 5 клас

  • 4029

    Ще ти направя четката за зъби безработна! Закана

  • 11227

    Има ли доброволци за изпитване?… …е на това му се вика "Гробное Молчание" – реквием от Чайковски в си-бемол! Учител по история в столична гимназия

  • 8058

    Ученика се заключва с белезници за радатора в час по География Забележка в бележник – 28СОУ

  • 1391

    Английският рог е едно такова дълго, черно, дето завършва с топка накрая! Студент от Музикалната Академия на изпитпо инструментознание

  • 4762

    Единственото нещо, което трябва да запомните за пружиниращото махало…са две неща… Учител по физика

  • 3607

    Всяка функция си ходи сериозно с някое дефиниционно множество Химически факултет доц.Александров МА

  • 1818

    "Българско бельо директно от вносителя" Надпис върху сергия на "Женския пазар" – София.