• 10996

    Изработваме обувки тип "сабо" с ходила на клиента. Обява в обущарница

  • 4930

    Искам едно млеканче кисело бурко. В магазин

  • 11965

    Една мутра отива в бар и вижда две момичета.Обажда се на друга мутра и казва: -Намерих две момичета. -Хубави ли са? -Стават като пиинеш. След малко се звъни на звънеца в дома на другата мутра.Той отваря,вижда приятеля си с момичетата и казва -Брато,аз толко ного не мога да пия!

  • 9644

    Моля, както ние не пикаем във вашите пепелници, така и Вие да не си хвърляте фасовете в нашата тоалетна. Надпис в тоалетната на заведение

  • 1035

    С авторовия език читателят може да опита от кървавата пот по челото на баба Илийца

  • 5663

    "Голямото друсане на Балканите" Заглавие във вестник след земетресението в Турция.

  • 10939

    "Театърът все още показва представленията си на площад Народно Събрание" Надпис пред Младежкия Театър

  • 2604

    №6 си крие пищова в панталоните и отказва да го извади Забележка в дневник

  • 787

    Гълъбче, ела да те одера на дъската! Учителка по математика

  • 2669

    Тъй като народа е нямал с какво да посрещне освободителите, той ги е посрещал с хляб и сол.

  • 469

    "ако останем без въздух…….то всички ще опънем жартиерите и ………" учителка по биология

  • 851

    – Той арабин ли е ? – Незнам, не съм се задълбочавала…. Разговор между приятелки

  • 4692

    Аз ви предлагам другия път да вкараме България окончателно под византийска власт, защото прекалено много ще се претоварим с фактологията… Учител

  • 6970

    На луната живеят лунатици. Из съчинение по литература в III клас.

  • 3865

    …той казал на Серафим да влезе да не го духа вятъра, но Серафим казал да го духа.