• 12011

    Един човек си върви по улицата.Изведнъж чува папагал да му говори.Приближил се и папагала започнал да му вика:Ей,тъпак!Човекът се ядосал.Накрая решил да купи папагала.Взел го и се прибрал у дома си.Пъхнал папагала в един чувал и го завъртял.Когато спрял и извадил птицата,папагала казал:Мале,10 минути земетресение само аз и тоя тъпак оцеляхме!

  • 5174

    Лиса и Мечо били женени. Един ден Лиса изчезнала. Мечо се разтревожил ужасно. Звънял в "Пирогов", в полицията, дори в моргата да я търси, но… нищо! След 48 часа Лиса се прибрала цялата раздърпана, с особен поглед и изкаляно кожухче. – К`во стана бе, мила – пита Мечо. – Абе, остави се! Като ме хванаха едни пет вълка, па ме замъкнаха в гората, а там едно кално и … да не ти разправям, цяла седмица ме държат! – Бре, как седмица, минали са само два дена? – Ама аз идвам само да си изпера кожухчето и пак се връщам в гората – опровергала го Лиса.

  • 10845

    Какво ще се получи ако направят хибрид между питбул и Ласи? Отговор: Първо ти откъсва крака, а после отива да вика помощ.

  • 4823

    Тръгнали мравката и слона да бягат от затвора. Мравката казала: – Слоне, бягай! Мене ме видяха.

  • 6266

    Две женски кенгура си говорят: – Ооо, близнаци ли, ooo… не ми е по джоба!

  • 8413

    Едно куче с изненада гледа друго куче да копае в градината. С лопата. – Какво правиш? – Ами на – копая. Като ми е толкова акъла… А отначало почнах само с това да нося чехлите на стопанина си…

  • 4952

    На полянка пасе зебра. От храстите излиза млад жребец, оглежда я и си мърмори под носа: – Уф, пак ще ми се наложи да свалям пижами!

  • 2741

    Прибрал се Кумчо Вълчо вкъщи мъртво пиян и казал на Кума Лиса: – Курво рижава, с кого пак си спала, че си ми народила прасенца? А Кума Лиса отговаря: – Първо – не съм курва, а общителна! Второ – не съм рижава, а светъл махагон! И трето – как няма да ти народя прасенца, като всяка нощ ме ебеш пиян като свиня!

  • 5692

    Въпрос: Как ще разбереш, че слон е влизал в къщата ти? Отговор: По разширената ключалка.

  • 2653

    Понеделник. В зоологическата градина разговарят две маймуни. – Вчерашният ден беше ужасен. Започвам да изпитвам отвращение към неделите. Какво им става на тия хора в неделя, не знам, но се правят на какво ли не пред клетката. След такъв ден, как да преча на децата да ги имитират?

  • 3794

    Влиза един ден ежко-бежко в горската аптека и казва: – Ако обичате, 100 презерватива. Двете катерички-продавачки: – Хи-Хи-Хи -102 презерватива!

  • 7965

    Върви един из пазара и води мечка на синджир. Спира го някакъв продавач и му казва: – Братле, страшна сделка – купи това котенце. Виж го какво е – само на 10 дена. Другият му отвръща: – Ей сега идвам. Чакай само да намеря онзи дето миналата година ми пробута това за хамстер.

  • 2067

    – Ало! Чувате ли ме? Прочетох че сте загубили куче и давате голяма награда на този, който го намери! – Да. Намерихте ли го? – Не, обаче почвам да го търся! Може ли да получа аванс?

  • 4722

    Лъвът направил трудов ден в гората със задължително присъствие на всички животни. Само заекът не дошъл. Лъвът пратил баба Меца да го повика. Тя отишла, но на вратата на къщата на заека имало табела: "Ебем!". Мечката се върнала и разказала всичко на лъва. Той поклатил глава и казал: "Нека, и аз като млад така правех…" Минало време, лъвът направил нов трудов ден. Пак само заекът отсъствал. Пак мечката отишла да го вика и намерила пак същата бележка на вратата. Лъвът пак не се разсърдил. Но когато и на трети трудов ден пак само заекът не се появил, лъвът лично отишъл да го извика. Гледа бележката на вратата, влиза и гледа заекът… хрупа морков. Попитал го: "К"во ебеш ти бе, зайо?" Заекът му отговорил: "Ебем ти трудовия ден!"

  • 2353

    Едно врабче без да иска изкарало окото на друго врабче. Пострадалото казва: – Ако още веднъж го направиш това, повече няма да те погледна!

  • 11836

    Една костенурка се катери по дърво, стига до върха, скача, помахва с лапички и пада. Така няколко пъти… На съседното дърво две птички си говорят: – Абе, дай вече да й кажем, че е осиновена?