• 6884

    Полицейска хроника от 15 декември: На територията на лятното кино са открити две блондинки със силни признаци на замръзване. Благодарение на Бърза помощ, двете са спасени. След овладяване на положението, двете пострадали са заявили пред следователя в Пирогов, че са чакали да започне филма "Затворено през зимата".

  • 7439

    По какво можеш да познаеш, че една блондинка е влизала в интернет? По дупките от токчета по клавиатурата!

  • 7492

    Артист-вентрилоквист (от тези дето могат да говорят без да си мърдат устните и уж водят разговор с кукла с подвижна челюст, седяща върху коленете им), излиза за поредното представление на сцената и заедно с куклата си започва да ръси вицове за блондинки. Изведнъж от публиката се изправя представителна дама с платинено-руса коса и го прекъсва ядосано: – Какво ви дава право, чрез обобщаващия образ на блондинката, да разпространявате сред хората порочното и с нищо необосновано мнение, за ниския коефициент на интелигентност на представителите на женския пол с коси по-светли от средно-статистическите? Смаян от коректния и зададен с авторитетен тон въпрос, вентрилоквистът започва да мънка: – Госпожо, съжалявам, но това ми е рабо… – Вие не се месете, господине! Не споря с вас, а с мъничкия тъпанар на коленете ви!

  • 9746

    Две блондинки си говорят. Първата: – Миличка, вчера имах ужасна вечер! Снощи на купона у Пешо явно съм прекалила със шампанското и като се уединихме с един пич, тоя нещастник се възползва от положението ми… – Муцка, тоя да не те изнасили?! – Ти пък, айде моля ти се! Още по-лошо! Позорно избяга!

  • 12098

    Късно вечерта.Някой звъни на пожарната.Чува се притеснен женски глас:-Ало,трима мъже се опитват да се качат на терасата ми! -Имате грешка това е пожатната не полицията-отговаря пожарната. -Не,точно вас търся.Мъжете имат нужда от стълба!

  • 2793

    Блондинка се чуди защо е толкова популярна. Решила да се допита до своя приятелка: – Може би това е заради моята прекрасна коса? – Мисля, че не… – Или пък заради стройната ми фигура…? – Мисля, че и заради това не е… – Може би, тогава заради характера ми? – И това не е. – Ох, предавам се. – Ето, ето, това е причината…

  • 1993

    Блондинка отива на доктор и казва: – Докторе, аз май съм болна. – Защо, какво ви има? – Ами вчера гледах реклама за дамски превръзки, течността, която показаха там беше синя, а при мен е червена…

  • 3383

    – Какво казал левият крак на блондинката на десния? – Ами нищо. Те никога не са се срещали.

  • 4760

    Пътуват две блондинки във влака и си говорят: – Не е живот това, а мъка! – Намери си любовник и взимай от него по 500 лева на месец! – Откъде да го намеря такъв? – Тогава двама по 250. – Също е проблем. – Тогава 4 по 125! Обажда се дремещ мъж от купето: – Като стигнете до 5 лева ме събудете.

  • 11140

    Блондинка влиза в книжарница: – Искам да си купя готварска книга. – Малка или голяма? – попитала продавачката. Блондинката резмислила и казала: – Защо ми е голяма – аз ям малко!

  • 3514

    Някаква градска мадама (блондинка) отишла на гости на баба си на село. Докато бабата била излязла, котката им се окотила. Връща се бабата и внучката й казва: – Бабо, котката се окоти! Две мъжки и две женски котенца. – А ти откъде знаеш кои какви са? – Аз не, ама дядо ги погледна под опашките – там сигурно нещо пише.

  • 9934

    Eдна блондинка отива на доктор и казва: – Докторе, мисля, че имам втори гръбнак. – Ама как!? Това е невъзможно! – Да, пипнете. – Аууу! Трябва да направим снимка. Направил снимка и удивен казал: – Г-це, не са ли ви казвали, че когато си слагате нов тампон трябва да махнете стария.

  • 10896

    Въпрос: Какво си мисли блондинка когато роди близнаци? Отговор: От кого ли е второто?

  • 10706

    17 блондинки стоят пред един бар. Минава някакъв господин и ги пита: – Вие какво чакате? – Ами 18-тата, защото под 18 не пускат.

  • 4496

    Блондинка влиза в библиотека, крещейки: – Две кафета и две коли! – Но… тук е библиотека. – О, извинявайте, две кафета и две коли – отвръща шепнейки блондинката.

  • 180

    Една блондинка пита друга: – Знаеш ли как е правилно да се пише – Иран или Ирак?