• 4235

    Млади майки, разхождат децата си в градинката. Едната се хвали: – Вчера кръстихме детето в църква. Другата(блондинка): – А-а-а, и сега как се казва?

  • 10422

    Кои са най-тежките седем години в живота на блондинката? Втори и трети клас.

  • 7616

    Защо блондинките не пият разтворими сокове? Защото не могат да сипят един литър вода в такова малко пакетче.

  • 2171

    Въпрос:Защо блондинката е поставила перденца на монитора си? Отговор: защото компютъра има Windows.

  • 4089

    Вървяла си една тъпа блондинка и стигнала до брега на една река. Погледнала и забелязала друга тъпа блондинка на отсрещния бряг. Първата се провикнала: – Как мога да стигна до другия бряг? Втората отговорила: – Ама ти нали вече си на другия бряг!

  • 115

    Пич пита блондинка: – Ще възразиш ли, ако пожелая да правим секс? – Аз никога не съм го правила – отвърнала тя. – Кое? Секс? – Не, никога не съм възразявала.

  • 9411

    Знаете ли защо блондинките минават на пръсти покрай аптеката? Защото ги е страх да не събудят приспивателните!

  • 8790

    Блондинка пита човек на улицата: – Извинете, колко е часът? – Осемнадесет и четирдесет и пет, госпожице. – Да бе да, хиляда!

  • 10959

    Каква е приликата между блондинка и сперматозоид? -Една на 15000 става човек.

  • 11254

    – Защо няма вицове за брюнетки? – Защото блондинките не могат да ги измислят.

  • 12060

    защо блондинките бягат след баня?защото на душ гела пише Wash and Go

  • 6622

    Две блондинки играят шах. – Кош! – възкликва едната. – Чакай ма, туй да не ти е футбол!

  • 1270

    Изказване на блондинка: – Върти ми се нещо из главата, ама прелива от пусто в празно!

  • 8027

    На автогарата някакъв дядо пита блондинка: – Извинете, кога тръгва рейса за София? – Не знам вижте на таблото, там пише. – Ама аз съм неграмотен. – Няма страшно, те и неграмотни возят.

  • 3132

    Млада сервитьорка блондинка отива на работа, а работодателят й забелязал че изглежда зле. Отшъл при нея и я попитал:– Какво се е случило?– Ами току що разбрах от леля ми, ча майка е починала – казала през сълзи тя.Човекът проявил разбиране и й казал, ча може да си вземе почивен ден, но тя отказала:– Не, благодаря ви, работата ме разсейва.И тя останала на работното си място, но след известно време работодателят забелязал, че момичето отново е разстроена и я попитал сега какво е станало. А тя разплакна отвърнала:– Това трябва да е най-ужасният ден в живота ми! Сестра ми току що ми се обади и каза, че нейната майка също е починала…

  • 226

    Блондинка печели кола от лотарията. Отива да си я вземе и вика: – Искам да е червена. – Не може ли да си изберете някакъв друг цвят? Просто нямаме червени. – Аха, така значи. Върнете си ми 50-те стотинки тогава.