• 706

    Една блондинка се регистрира в един хотел, после си взима багажа и се качва в асансьора. След около половин час се връща: – Извинете, асансьорът не работи! – Това не е асансьор, а е телефонна кабина.

  • 10311

    Две блондинки работели на строеж. Едната попитала: – Забелязах, че вадиш гвоздеи от кутията с инструменти, оглеждаш ги и хвърляш някои от тях. Защо? – Ами понякога вадя от кутията гвоздеи, които са към мен с остра си част – те са дефектни – нямат главичка. Ако гвоздеят е насочен с острото към къщата, значи е здрав. – Колко си глупава! Гвоздеите, които сочат към теб не са дефектни! Те просто са за противоположната стена на къщата!

  • 10906

    -По какво се познава,че една блондинка е от Пловдив? -Когато работи с компютъра и й кажеш "кликни",тя кляка…

  • 5378

    – Как блондинка пали лампата след секс? – Като отваря вратата на колата.

  • 7175

    – Каква е разликата между блондинка и маса за гладене? – Краката на масата за гладене се отварят трудно.

  • 3763

    Въпрос: Защо блондинките се карат, докато се возят на мотора? Отговор: Карат се коя да е до прозореца!!!

  • 9376

    Знаете ли защо блондинките не боледуват от "Луда крава"? – Защото това е болест на мозъка!!

  • 9126

    – Защо има повече вицове за блондинки, отколкото за програмисти? – Защото вицовете за блондинки ги разбират всички, освен блондинките, а вицовете за програмисти си ги разбират само програмистите.

  • 2910

    Блондинка влиза в кафене с термос и пита кафеджията: – Извинете, този термос дали ще събере шест кафета? – Да, май ще събере точно шест – отговорил той, след като огледал термоса. – Тогава искам три със сметана, три дълги със захарин и три къси със захар – поръчала блондинката.

  • 12069

    Две блондинки си говорили и едната казала: О миличка кученцето ме избяга !!!!!!!! Другата отговорила : О миличка защо не сложиш обяви???? Другата отговорила: О миличка но кученцето ми не може да чете!!

  • 8443

    На една блондинка много и се подигравали, че е много глупава и тя решила да си боядиса косата черна. Един ден, както си карала колата, видяла стадо овце. Слязла и казала на овчаря: -Ако позная точно колко овце има в стадото, ще ми дадеш да си взема, която овца си избера. Овчарят се съгласил. Тя казала, без да се замисли: – 54! Човекът много се изненадал от верния отговор. Блондинката казала: – Избирам си ей това игривото агънце. Взела го и го понесла към багажника. Овчаря я поизгледал и казал: – Ако позная истинския цвят на косата ти, ще си ми върнеш ли кучето?

  • 12061

    Защо блондинките отварят млякото още в магазина – защото пише отвори тук………..

  • 12070

    Две блондинки пътуват с кола в пустинята, и им свършва горивото. Излизат от колата и едната казва на другата -Аз ще взема храната и водата а ти вземи каквото смяташ за най-важно а аз ще вървя пред теб. Тръгват те и по едно време тази която води се обръща и пита. -Защо взе вратата на колата. Втората блондинка-За да може когато ни стане много топло да си отворим прозореца.

  • 12060

    защо блондинките бягат след баня?защото на душ гела пише Wash and Go

  • 2126

    Блондинка започнала работа в библиотека. Един ден жена връща някаква kнига. Блондинката я преглежда и казва: – Ха, на 15-страница има дупка! Разгръща следващата страница и пак: – Опа, и на 16-та има дупка…

  • 7029

    Какво си мисли блондинка когато пие мляко? "Това има странен вкус!"