• 11140

    Блондинка влиза в книжарница: – Искам да си купя готварска книга. – Малка или голяма? – попитала продавачката. Блондинката резмислила и казала: – Защо ми е голяма – аз ям малко!

  • 1397

    Година след сватбата, една блондинка все още не забременявала. Но един ден тя влетяла в спалнята със сияещо от радост лице. Съпругът й я попитал: – Какво се е случило? – Никога няма да познаеш! Бременна съм! – отговорила блондинката. – И това не е всичко! Ще си имаме близнаци! – Но как можеш да си толкова сигурна? – попитал съпругът. – Направих си два теста за бременност и двата излязоха положителни! – бил отговорът.

  • 3861

    Въпрос: Защо блондинките отварят млякото още в супермаркета? Отговор: Защото на опаковката пише "Отвори тук!"

  • 10987

    Брюнетка, блондинка и червенокоса решили да се подложат на детектора на лъжата. Сяда брюнетката: – Амии…аз мисля че съм красива.. – Пиууууу. Сяда червенокосата: – Амии… аз мисля, че съм красива… – Пиууууу. Идва блондинката: -Ми… аз мисля…. – Пиуууууууууууу.

  • 4398

    Един слепец си седи на бара и по едно време се провиква към бармана: – Ей барман, искаш ли да чуеш един виц за блондинки? В това време тоя дето седял до него тихо му казва: – Глей кво мой човек, нека ти кажа нещо преди това. Бармана е рус, сервитьора и той. Аз съм 1.95м и имам черен колан по карате и също съм блодин. Борчето и ръгбиста до мен и те са руси. Сега все още ли ти се иска да разкажеш вица? – Ха! Не и ако трябва да го обяснявам пет пъти!

  • 7925

    Блондинка звъни в софтуерна фирма: – Програмата ви не работи! Какво да правя? – Прочетохте ли внимателно указанията? – Да, да, направих всичко, както е написано – не работи. – Прочетете още веднъж първата страница. – Чета: "Натиснете ENTER". Натискам… Не работи. – Четете нататък. – Чета: "Пуснете ENTER". О! Заработи!

  • 9305

    – Защо блондинката не говори по време на секс?– Защото мама й е казала да не говори с непознати.

  • 5686

    Вървели си две блондинки и намерили едно огледало. Едната погледнала в него и казала: – Ужас, каква съм грозна! – и го хвърлила. Другата го вдигнала, погледнала и тя и казала: – Да, вярно че си много грозна!

  • 6884

    Полицейска хроника от 15 декември: На територията на лятното кино са открити две блондинки със силни признаци на замръзване. Благодарение на Бърза помощ, двете са спасени. След овладяване на положението, двете пострадали са заявили пред следователя в Пирогов, че са чакали да започне филма "Затворено през зимата".

  • 1530

    Блондинка чете вестник. В една от статиите пише, че в Лос Анджелис на всеки час един човек попада под гумите на автомобил. Изумена блондинката възкликва: – Господи, не му върви на бедния човечец!

  • 2187

    Една блондинка се изкъпала и започнала да тича в стаята. Приятелката й я попитала: – Защо тичаш така из стаята? Тя показала шампоана, на който пишело "Wash & Go".

  • 4235

    Млади майки, разхождат децата си в градинката. Едната се хвали: – Вчера кръстихме детето в църква. Другата(блондинка): – А-а-а, и сега как се казва?

  • 7492

    Артист-вентрилоквист (от тези дето могат да говорят без да си мърдат устните и уж водят разговор с кукла с подвижна челюст, седяща върху коленете им), излиза за поредното представление на сцената и заедно с куклата си започва да ръси вицове за блондинки. Изведнъж от публиката се изправя представителна дама с платинено-руса коса и го прекъсва ядосано: – Какво ви дава право, чрез обобщаващия образ на блондинката, да разпространявате сред хората порочното и с нищо необосновано мнение, за ниския коефициент на интелигентност на представителите на женския пол с коси по-светли от средно-статистическите? Смаян от коректния и зададен с авторитетен тон въпрос, вентрилоквистът започва да мънка: – Госпожо, съжалявам, но това ми е рабо… – Вие не се месете, господине! Не споря с вас, а с мъничкия тъпанар на коленете ви!

  • 1665

    Изпит по икономика. Блондинка трябва да говори за Адам Смит. През цялото време тя нито веднъж не споменава първото му име. Накрая професорът пита: – Извинете, госпожице. Бихте ли ми казали все пак как е първото име на Смит? Блондинката се затруднява. – Е, няма нищо страшно. Я си спомнете как се казва първият мъж… – опитва се да я подсети професорът. Блондинката се изчервява и тихо отговаря: – Ами, Пешо!

  • 7843

    Блондинка отива на лекар, за да претеглят бебето, което тя носи на ръце. За съжаление, бебешкият кантар бил на ремонт. – Няма проблем – казал лекарят – ще претеглим майката и бебето заедно, а после само майката и така ще получим теглото на бебето. – Няма да стане, докторе, аз не съм му майка, а леля.

  • 4430

    Две блондинки си говорят: – Абе, ти след секс пушиш ли? – Не знам, не съм се поглеждала!