8790
Блондинка пита човек на улицата: – Извинете, колко е часът? – Осемнадесет и четирдесет и пет, госпожице. – Да бе да, хиляда!
Вицове за блондинки
Блондинка отива на дискотека . Плачейки сяда на бара. – Защо плачеш – пита барманът . – Защото ми омръзна да ми се подиграват , че съм блондинка. – отговаря момичето .Тогава барманът казва . -Сега ще ти докажа , че и брюнетките са тъпи . – тогава той отива при една брюнетка и й казва . – Иди се търси вкъщи. Виж да видим , дали си там !-и момичето отива . – Видя ли , че и брюнетките са тъпи?-пита младежът . – Да, наистина ! Аз, ако бях щях да потърся себе си у нас ,като звънна на домашния телефон ! – подигравателно казва тя .
Изпратили две кучета – Лайка и чау-чау, и една блондинка в космоса с важна мисия. От контролния център викат Лайка: – Лайка! – Бау-бау. – Натисни червеното копче! След един час викат Чау-чау: – Чау-чау! – Бау-бау. – Натисни зеленото копче! След три часа викат блондинката: – Ало, блондинката! – Бау бау? – К"во лаеш ма? Нахрани кучетата и не пипай нищо!