• 3514

    Някаква градска мадама (блондинка) отишла на гости на баба си на село. Докато бабата била излязла, котката им се окотила. Връща се бабата и внучката й казва: – Бабо, котката се окоти! Две мъжки и две женски котенца. – А ти откъде знаеш кои какви са? – Аз не, ама дядо ги погледна под опашките – там сигурно нещо пише.

  • 11260

    – Какво си казва блондинката, като падне в шахта? – Ей, добре че капака на тая шахта е отворен, иначе никога нямаше да мога да изляза.

  • 2770

    Ченге спира блондинка показва й с колко е превишила скороста и казва: – Излиза, че ще правим акт! Bлондинката почнала да се съблича. Полицаят я погледнал учудено и я попитал: – Какво правите? А блондинката казала: – Нали ще правим акт!

  • 2713

    Блондинка се качва в самолет и сяда в първа класа. Стюардесата й казва да се премести, но тя не се съгласява. Скоро идва пилотът и й прошепва нещо, след което тя се премества веднага. Стюардесата пита пилота как е успял да я премести и той отговаря: – Казах й, че първа класа не лети за там където тя отива…

  • 11113

    – От какво се страхува най-много Памела Андерсън? – От акупунктура.

  • 8679

    Въпрос: – Кой е измислил вицовете за блондинките? Отговор: – Брюнетките, в дългите самотни нощи!

  • 5978

    Блондинка и брюнетка се разхождат в парка. Брюнетката казва: – Я, виж умряла птичка. Блондинката поглежда към небето и казва: – Къде е, къде е?

  • 2171

    Въпрос:Защо блондинката е поставила перденца на монитора си? Отговор: защото компютъра има Windows.

  • 3763

    Въпрос: Защо блондинките се карат, докато се возят на мотора? Отговор: Карат се коя да е до прозореца!!!

  • 7175

    – Каква е разликата между блондинка и маса за гладене? – Краката на масата за гладене се отварят трудно.

  • 11776

    – Знаеш ли защо Бог е създал блондинката? – Защо? – Защото овцата не може да донесе бирата от хладилника!

  • 2126

    Блондинка започнала работа в библиотека. Един ден жена връща някаква kнига. Блондинката я преглежда и казва: – Ха, на 15-страница има дупка! Разгръща следващата страница и пак: – Опа, и на 16-та има дупка…

  • 9411

    Знаете ли защо блондинките минават на пръсти покрай аптеката? Защото ги е страх да не събудят приспивателните!

  • 8359

    Блондинка влиза в аптеката и казва със заекване на аптекаря: – Имате ли оралгин? – В какъв смисъл… -пита нищо не разбиращ аптекарят… – Ами щото миналият път ми дадохте АНАЛгин, а той не ми помага…

  • 2394

    Блондинка пита своя колежка: – За какво си мечтаеше, когато беше малка? – За принц на бял кон! – А за когото от двамата повече?