• 360

    Блондинка започва мие косата си с шампоан, но в банята влиза нейна приятелка. – Защо преди това не си си намокрила косата? – Защото на шишето пише: "За суха коса".

  • 1908

    Вечерно училище. Час по алгебра. Учителят пише на дъската уравнение Х+2=8, след това се обръща към учениците и казва: – Някой от вас, може ли да намери Х? Скача въодушевена блондинка, притичва до дъската и тържествено казала: – Ето, ето го Х! – сочи към Х.

  • 7639

    Иванчо пита баща си: – Тате, защо блондинките носят зелено червило? – Червеното значи СТОП – отговорил баща му.

  • 1591

    Блондинка постъпила на работа в офис. Първото нещо, което трябвало да направи, било да донесе кафе. Тъй като искала да се справи много добре, блондинката взела един термос и изтичала до близкото кафене. – Мислите ли, че този термос ще побере шест чаши кафе? – попитала блондинката, когато дошъл редът й. Барманът погледнал термоса, погледнал и блондинката и казал: – Да, май ще побере точно шест чаши! – Чудесно! Дайте ми тогава две къси, две черни и две безкофеинови.

  • 2171

    Въпрос:Защо блондинката е поставила перденца на монитора си? Отговор: защото компютъра има Windows.

  • 4213

    Срещат се две блондинки, които не са се виждали отдавна. – Е, как е? – Ох, вчера едно гадже ми подари палто от норки! – Потресаващо! – А следващата седмица едно друго гадже ще ме води на Канарските острови. – Потресаващо! – А след като се върна, едно друго гадже ще ми купува Мерцедес. – Потресаващо! – Ами, това е около мен. При теб как са нещата? – Аз пък се записах на училище по добри маниери… – Интересно… Какво учите там? – На последния урок ни учиха вместо „я, не се ебавай“ да казваме „потресаващо“…

  • 7341

    Две блондинки седят на спирката и чакат маршрутка. Едната казала: – Аз чакам маршрутка 1. – Аз пък чакам маршрутка 6. – казала другата. Дошла 16-ката и двете се качили като казали: – Е, ще се возим заедно.

  • 10417

    Красива блондинка се оплаква на приятелката си: – Отсега нататък няма да имам нищо общо с мъже – те са гадни, лъжат и мамят и въобще не искам да ги виждам. Вече ще се задоволявам с вибратора. – Ами какво ще направиш, ако му свършат батериите? – пита приятелката й. – Каквото и с гаджето – ще имитирам оргазъм.

  • 12053

    Две блондинки си говорели и едната казала че имала ужасен ден вчера.Заседнала в асансьор цели 7 часа.Другата рекла че това е нищ и вчера е заседнала на спрял ескалатор цял ден.

  • 4259

    Блондинка се явява на изпит в Музикалната академия. Един от изпитващите казва: – Значи Вие сега ще застанете с гръб, а ние ще натиснем един клавиш на пианото и вие трябва да познаете…. Обръща се тя, чува се тон. Обръща се с лице към комисията, поглежда ги един по един и в един момент посочва един от професорите и тържествуващо казва: – Ти го натисна!

  • 4778

    -Каква е приликата между блондинка и костeнурка. -И двете по гръб са безпомощни.

  • 4370

    Стоят трима програмисти в кафе. Покрай тях минава блондинка. Първият: – Леле, тая какъв процесор има! Вторият: – И опциите са супер! Третият: – Да, ама е само Read Only.

  • 8623

    Знаете ли защо блондинките не ядат банани?Защото не могат да намерят ципа.

  • 3081

    Две блондинки седят в кафене и си говорят за тяхна приятелка /също блондинка/. – Чу ли, бе, муцка, Десата се удавила лятото на морето? – Как така, ма? – Ми ходила на пристанището и паднала от кея във водата. – Ми тя нали можеше да плува? – Можеше, ама някой бил сложил табела „Плуването забранено“.

  • 9593

    Знаете ли какво си мисли блондинка когато види бананова кора на пътя си? Отговор: Няма как, пак ще се пада!

  • 180

    Една блондинка пита друга: – Знаеш ли как е правилно да се пише – Иран или Ирак?