• 433

    Двама приятели поканили позната блондинка на пастичка и кафе. Тя ги попитала: – Ама това да не боли много? – Защо!? – Ами оня ден трима ме поканиха на чай и бисквити, и ми скъсаха гъза.

  • 10896

    Въпрос: Какво си мисли блондинка когато роди близнаци? Отговор: От кого ли е второто?

  • 10468

    Какво казва една блондинка-секретарка по телефона, когато шефът й иска да не го безпокоят? – Ами той в момента е в тоалетната. Моля обадете се след един час…

  • 1665

    Изпит по икономика. Блондинка трябва да говори за Адам Смит. През цялото време тя нито веднъж не споменава първото му име. Накрая професорът пита: – Извинете, госпожице. Бихте ли ми казали все пак как е първото име на Смит? Блондинката се затруднява. – Е, няма нищо страшно. Я си спомнете как се казва първият мъж… – опитва се да я подсети професорът. Блондинката се изчервява и тихо отговаря: – Ами, Пешо!

  • 2394

    Блондинка пита своя колежка: – За какво си мечтаеше, когато беше малка? – За принц на бял кон! – А за когото от двамата повече?

  • 589

    Два крокодила си говорили: – Хайде да се потапяме! – казал единият. – Не мога! – отговорил другият. – Вчера глътнах главата на една блондинка!

  • 8027

    На автогарата някакъв дядо пита блондинка: – Извинете, кога тръгва рейса за София? – Не знам вижте на таблото, там пише. – Ама аз съм неграмотен. – Няма страшно, те и неграмотни возят.

  • 7175

    – Каква е разликата между блондинка и маса за гладене? – Краката на масата за гладене се отварят трудно.

  • 3165

    Добре са си блондинките… Не ги застрашава мозъчен удар.

  • 7947

    – Какво прави блондинка с матрак на автобусната спирка? – Носи всички необходими документи за интервю за работа.

  • 8762

    Две блондинки приказват: – Забелязала ли си, че когато се съберат няколко жени, си говорят предимно за мъже? – Да, наистина. – Значи вярно е това, което мъжете смятат, че жените винаги си говорят за глупости!

  • 2810

    – Каква е перфектната жена? – Глуха и няма блондинка-нимфоманка, чийто баща има кръчма.

  • 12061

    Защо блондинките отварят млякото още в магазина – защото пише отвори тук………..

  • 3617

    Решили блондинките да развенчаят мита за тяхната глупост, събрали се на конгрес, избрали най-умната от тях и я изпратили на изпит. Явила се тя и изпитващият я пита: – Колко е 2+2? – 6. От залата се чува хор: "Дайте й още един шанс, дайте й още един шанс." – Добре де, колко е 2+2? – 5. От залата се чува хор: "Дайте й още един шанс, дайте й още един шанс." – Този обаче е последен. Колко е 2+2? – 4. От залата се чува хор: "Дайте й още един шанс, дайте й още един шанс."

  • 4043

    Пожар в осеметажен блок. Блондинка, брюнетка и червенокоса не могли да се изнесат навреме и останали заклещени на последния етаж. Дошли пожарникарите, опънали едно платнище и им викнали: – Айде скачайте, ама една по една! Червенокосата скочила първа. Пожарникарите я гледали, докато лети, решили, че е грозна, дръпнали платнището в последния момент и мацката естествено се разпльокала. После викнали нагоре: – Айде следващата да скача! Брюнетката се развикала: – Да, бе да, да не съм луда, нали видях какво направихте. Пожарникарите: – Тази беше толкова грозна, че не заслужаваше да я спасим. Ти си по-красива и сега няма да дръпнем платнището. Айде скачай! Подлъгала се и брюнетката, и скочила. Докато летяла пожарникарите решили, че и тя е много грозна и пак дръпнали платнището. След малко викнали на блондинката: – Ти какво, да не смяташ да останеш горе? Айде скачай! – Ще скоча, ама оставете платнището и се дръпнете най-малко на трийсе метра, да не може да го дръпнете.

  • 6322

    „Това, че съм блондинка, не означава, че трябва да ми се повтаря по три пъти… стигат ми и два пъти“.