• 4558

    Мутра бизнесмен уговаря по телефона някакво разплащане. – Толкова са бе! Абе казвам ти, колко трябва да платиш, ти ми спориш тука… Чакай малко! Росииииииии… Влиза секретарката. – Росе, я ми кажи – колко нули има в един милион? – Шест! – Мерси! – отново хваща слушалката – Чу ли бе! Като ти говоря, да ме слушаш. Щом в един милион има шест нули, значи в два са дванайсет…

  • 11251

    Двама борци се срещат и единия забелязва, че другия носи тиган на главата си! Пита го: – Абе, какъв е този тиган на главата ти бе, говедо? Другия отговаря: – Тефал мисли за всичко!

  • 3829

    Група борци се правят на интелигентни: – Бе ти знаеш ли, че на Маркс имало живот? – Това е само хипотенуза. – Не знам, не съм импотентен по въпроса. – Да, то си има икспреси по въпроса.

  • 2554

    Един борец цял ден мъкне със себе си тухла. – Какво става бе, Пешо? – пита го шефът. – Продавам къщата. – А за какво носиш тая тухла? – За мостра.

  • 154

    Мутра решил да инвестира зад граница в недвижимо имущество. Наел известна фирма за недвижими имоти, която да му намери такова. Един ден звъни агент и му съобщава: – Намерили сме за вас страхотна оферта. Старинен замък, втората половина на осемнайсти век… Мутрата го прекъсва: – Чакай, чакай, а къде му е първата половина?

  • 5979

    Излиза борец от магазин за ножове с разкървавени ръце и един полицай го пита: – Момче, какво ти има на ръцете? – Ми като биеш много време чекии така става.

  • 7186

    – Татко,- пита синът на мутра,- ти от къде знаеш, че земята е кръгла? – Е браво бе, сине! – въэмущава се мутрата – Ти глобус не си ли виждал?

  • 592

    Шефът на борците решил, че трябва да има ботуши от крокодилска кожа. Викнал двама подчинени и им казал: – Пращам ви в Африка, не ви знам какво ще правите, ама да ми се върнете с чифт крокодилски ботуши! Отиват ония, почва се як лов… Хващат крокодил, единия го държи за главата да не хапе, другия му вдига тялото над водата. Първият пита: – Има ли ботуши? – И тоя няма! – Добре, пускаме го.

  • 8504

    Между борци: – Знаеш ли, Картофа си купил страшна защита за колата – познава собственика по миризмата. Ако някой друг влезе в колата – бум! – гръмва го. – А стига бе! И аз искам такава. Ще трябва да го питам откъде я е взел. – Няма да можеш… Оня ден си сложил нов афтършейв…

  • 11130

    Мутра оглежда брошури за ваканции. Вижда ваканция в Гърция и казва: – За тези руини трябва да дават 20% отстъпка.

  • 7984

    Мутри отиват в САЩ. Мангизи много, ама не знаят английски. Купили си по една кола и тръгнали в различни посоки. Добре, но на магистралата го спира полицията, а той не може да разбере защо. Сложили му белезниците, откарват го в участъка и там му обясняват с преводач, че е превишил скоростта – ограничението е 65 мили в час, а той е карал със 100. Мутрата: – Не е вярно! По цялата магистрала има табели, че разрешената скорост е 101 миля! – Това е номерът на магистралата. Тук мутрата започва да се смее на глас. – Какво има? – питат го. – Нищо. Брато сега кара по магастрила 580!

  • 4435

    Мутра построил лятна вила в Балчик. През лятото отиват на море с гаджето. През това време обаче свлачището е отнесло вилата в морето. Девойката почва да се ядосва: – Их, мама му стара, отиде ни хубавата вила, толкова пари потрошихме, а всичко отиде на вятъра. Мутрата гледа спокойно, след това й перва един по врата и казва: – Стига мрънка ма! Я глей отгоре ква идва!

  • 4459

    Въпрос: Защо борците карат бързи коли? Отговор: За да не забравят къде отиват.

  • 1074

    Едно борче срешнало едно момиче попитало: – Как се казваш? – Станка. – Ама, че си тъпа, не те питам с какво си дошла, питам те как се казваш?

  • 6667

    Шефа на борците строява подчинените си и казва: -Тези сьс средно образование от ляво, тези с основно от дясно. Половината застават от ляво, другите от дясно и един стои на средата. Шефът го пита : -Ти от ляво или от дясно? А той му отговаря: -Аз шефе само до втори клас. А шефът му казва: -Тогава ти зад мене!

  • 4411

    Рано сутрин, разтревожена мутра звъни на своя шеф по мобифона и пита: – Шефе, нощеска сънувах, че съм картоф. Кво значи тва, бе? Шефът: – Лоша работа, Тиква. Или ще те закопаят наесен, или ще те приберат напролет…