• 2856

    Две борчета се срещат и едното пита другото: – Защо си с две жалейки? А вторият отговаря: – Вчера баба ми почина, а днес брат ми каза, че и неговата сьщо починала!

  • 2130

    Един мъж си карал москвето. Изведнъж се блъснал в някакъв мерцедес.От него изскачат четири борчета. – Леле, счупи колата, леле утепахме те! – Ама моля ви се, не е честно – вие сте четирима, а аз съм един. – Добре бе, пич, двама да минат от него. – Ама, разбирате ли, пак не е честно – вие сте двама, а ние сме трима. – Оф! Добре бе, айде ходи си, а ние ще се оправим…

  • 4015

    Двама борци пътуват по магистралата. Единият казва: – А, ето я табелата. Завий сега на дясно! – Ааа, аз вече на табели не вярвам! – отговорил другият борец – Вчера гледам на една табела пише "Жени". Влизам, гледам, а то… тоалетна!

  • 2727

    Един борец се хвали на приятелите си: – Ей, ако знаете какво ми подариха за рождения ден! Евангелие! С автограф от автора? – Как бе? Не може да бъде. – Има автограф бе – пише си: "от Матей".

  • 2242

    Съобщение до пейджър (от един борец на друг): – Картоф, върни се в офиса, забравил си си пейджъра!

  • 7643

    – Защо на Беемветата са им малки воланите? – За да може да се карат с белезници.

  • 6152

    Един борец харесал мадама. Отишъл при нея и я заговорил: – Да отидем някъде заедно… – Да отидем. – Да се качим в БМВ-то… – Да се качим. – Да отидем вкъщи… Отишли в къщата на бореца и той казал: – Да пийнем по нещо… Доволен, че мадамата изобщо не се съпротивлява, дори се съгласява много лесно с него, борецът продължил: – Да се съблечем… – Да се съблечем.. – Да си легнем… – Да си легнем. – Да загасим лампата… – Да я загасим. – Виж сега как ми свети "Ролекс"-а!

  • 9692

    Влиза едно борче в една книжарница и пита: – Имате ли книги? – Имаме, това, което виждате са книги. – Супер! Дайте четири! – Някакво по-леко четиво ли? – пита продавачката. – А, бе, давай квото има, аз съм с джипа.

  • 8695

    Hа един борец му се родило дете и той отишъл до болницата, за да разбере какво е. Гледа на една черна дъска във фоаето написани имена и срещу тях цифри: Петранка – син – 3400 Иванка – дъщеря – 2800 Пенка – син – 3100 Чете борчето списъка и най-отдолу гледа неговата жена: Бонка – син – 1900. – Е те сега им ебах майката и на доктори и на сестри. Че им счупим главите на сичките, техната мама, точно на мене да пробутат най-евтиното.

  • 10806

    В църквата шеф на охранителна фирма се молил на Бога: – Помогни, Боже, борчетата да са здрави, пари да носят, помогни и тоя ТИР с бензин да мине границата, и ни пази от пандиза. За момент дочул в другия ъгъл пенсионер да нарежда: – Боже, моля ти се нека ми стигне пенсията и този месец за хляб, и за мляко, и да мога и тока да платя… Веднага борецът притичал при стареца и ядосано му казал: – На ти сто марки и стига си занимавал Господа с глупости!

  • 10724

    Борец полага изпит за шофьорска книжка. След изпита, изпитващият му казва: – Ще трябва по-добре да усвоите управлението на автомобила. По време на изпита сгазихте десет пешеходеца. – А колко трябва да сгазя, за да взема книжка?

  • 6344

    Две мутри седят в кафене. Единият вади кутия цигари и казва: – Цигара? – Знам какво е! – отговаря възмутено другият.

  • 10337

    Един борец не познавал часовника. Един ден едно момче го пита: – Чичо, колко е часът? Борецът отговаря: – Рано е да се каже, моето момче.

  • 722

    Борец пуснал тото и следи тегленето на тиража: – А, това го имам… А, и това го имам… Тюх, това съм го зачеркнал…

  • 5261

    Върви си едно борче по пътя и гледа – друго борче с превръзка на окото. – Картоф, какво стана, нещо сбиване ли, какво… – Абе мани, оня ден казвам аз на Пешо: Пешо, ония там не искам да го виждам повече – а той ми бръкна в окото.

  • 6919

    Младо момче, борец и възрастен човек решават да отидат до дървото на истината да видят кой е прав. Пръв отишъл младока: – Аз мисля, че през 2000 година всеки ще си има компютър! Да ама не. Шляп с клона и дървото го наказало, че лъже. Дошло ред и на възрастния: – Аз мисля, че през 2000 година ще цари мир… Шляп с клона, и тоя лъже. Дошъл ред на бореца: -Аз мисля… Шляп с клона за лъжата и бореца умрял…