• 9692

    Влиза едно борче в една книжарница и пита: – Имате ли книги? – Имаме, това, което виждате са книги. – Супер! Дайте четири! – Някакво по-леко четиво ли? – пита продавачката. – А, бе, давай квото има, аз съм с джипа.

  • 3831

    Мутра, шеф на голяма компания се обръща към новия си заместник: – Едва преди година, вие, дойдохте при нас в качеството си на прост инженер. Два месеца по-късно станахте шеф на плановия отдел, след още два се превърнахте във финансов мениджър, а сега аз ви назначавам за свой заместник. Какво ще кажете за това? – Благодаря…тате.

  • 722

    Борец пуснал тото и следи тегленето на тиража: – А, това го имам… А, и това го имам… Тюх, това съм го зачеркнал…

  • 6555

    Двама борци делят парите от поредния рекет и единия като по-умен се захваща със сложната задача: – Едно на теб, едно на мен, едно на теб, едно на мен, едно на теб, едно на мен, едно на мен, едно на мен, едно на мен… – Чакай бе, а на теб няма ли?

  • 6780

    Две мутри играят карти. Единия казва: – Пич, нещо ми мина през главата! – Брато, простреляха те!

  • 10166

    Един мутра бил много нахапан от комари и отишъл при шефа си да го пита какво да прави: – Шефе кажи как да се оправя, че ме изпохапаха тия гадини – обяснил той, докато се чешел навсякъде. – Слушай внимателно, тулуп! Отиваш в най-близката аптека и взимаш таблетки за комари. Веднага ще се отървеш от тях! Мутрата така и направил. След два дни обаче той пак отишъл при шефа си, недоспал, изпонахапан и едва гледащ. – Какво си направил бе, серсем? – попитал го шефът му – нали ти казах как да се отървеш от комарите? – Така и направих шефе, купих таблетки против комари, обаче ми се разката фамилията, докато хвана всичките комари и им дам по една таблетка.

  • 11792

    Минава доктора на визитация и като минава през стаята с новородените бебета едно от бебетата се надига и му вика: – Докторе едно шахче? Гледа го доктора и си вика – абе това е едно новородено ще го бия, но – доктора на втория ход е мат. Доктора си мисли: – Абе това бебе е много умно като порасне ще стане вундеркинд, не може така, ще му махна 20% от мозъка. Махнал му го. Бебето спи 4 часа и когато доктора пак минава на визитация бебето пак: – Докторе, едно шахче? Той пак се съгласява, нали все пак му е махнал 20% от мозъка, но доктора пак е мат, но този път на 4 ход. Мисли си: – Ааа, така не може, ще му махна 50% от мозъка. След операцията бебето спи 6 часа и като минава доктора пак – Докторе, едно шахче? Доктора и този път става мат на 8 ход. И решава да махне целия мозък на бебето. Бебето спи 24 часа и когато доктора минава на визитация бебето вика: – Докторе, една борбичка?

  • 6664

    – Какво е наглост? – Да се изсереш пред вратата на един борец, да позвъниш и когато ти отворят да си поискаш хартийка.

  • 4797

    Мутрата и шефа му обядват в ресторант. Шефа му вика: – Защо си смучеш часовника бе, всички ни гледат! – Ами шефе, докторът каза да смуча "Тик-так".

  • 5261

    Върви си едно борче по пътя и гледа – друго борче с превръзка на окото. – Картоф, какво стана, нещо сбиване ли, какво… – Абе мани, оня ден казвам аз на Пешо: Пешо, ония там не искам да го виждам повече – а той ми бръкна в окото.

  • 9103

    Борец влиза в магазин: – Искам да ми продадете онзи акордеон! – На борци не продаваме! – Но как разбрахте,че съм борец? – Само борец може да сбърка радиатор с акордеон!

  • 8568

    Полицай спира мутра и му казва: -Дайте си трите имена,моля. Мутрата вбесен: -Ти луд ли си,бе, а аз после как ще се казвам?

  • 2856

    Две борчета се срещат и едното пита другото: – Защо си с две жалейки? А вторият отговаря: – Вчера баба ми почина, а днес брат ми каза, че и неговата сьщо починала!

  • 8566

    Две мутри са на почивка в Бразилия. Цялата група излиза от туристическия автобус и екскурзоводът предупреждава: – Господа туристи, имайте предвид, че половината от населението на страната е болно от СПИН, а другата половина от туберкулоза. Едната мутра се била заплеснала някъде и пита: – Кво каза тоя бе? Вторият отговаря: – Каза, че може да чукаме само тия дето кашлят…

  • 4015

    Двама борци пътуват по магистралата. Единият казва: – А, ето я табелата. Завий сега на дясно! – Ааа, аз вече на табели не вярвам! – отговорил другият борец – Вчера гледам на една табела пише "Жени". Влизам, гледам, а то… тоалетна!

  • 5690

    Катаджията подава на борец новото му свидетелство за шофьор: – Заповядайте книжката си за правоуправление! Честито! – А по завоите кой ще кормува, бе шефе?!?! – пита новозавършилият любител шофьор.