• 6664

    – Какво е наглост? – Да се изсереш пред вратата на един борец, да позвъниш и когато ти отворят да си поискаш хартийка.

  • 11063

    Двама борци си вървят по улицата, единият вижда некролог и казва: – Абе шшшшш, виж бе скръбна вест, т`ва от кого е? Другият се вглежда и казва: – Ами от приятели…

  • 7804

    Един борец хванал златната рибка и какво направил с нея: – Претопил я и си направил ланец.

  • 1203

    в BMV седят двама,в костюми,при затворени прозорци,а навън е + 40 градуса.По едно време: -Пешо, хайде да отворя прозореца. -Не може! -Хайде де! -Казах, че не може. -Защо? -Нека всички мислят, че имаме климатик!

  • 2767

    – Миличка, трябва да ти призная нещо – аз съм женен! – Ох, така ме изплаши – помислих, че са ти откраднали "BMW"-то…

  • 420

    Мутра и шефьт му обядват в ресторант. Шефьт казва: – Защо си смучеш часовника бе,всички ни гледат! Мутрата му отговаря: -Ами шефе,докторьт ми каза да смуча "Тик-так".

  • 9692

    Влиза едно борче в една книжарница и пита: – Имате ли книги? – Имаме, това, което виждате са книги. – Супер! Дайте четири! – Някакво по-леко четиво ли? – пита продавачката. – А, бе, давай квото има, аз съм с джипа.

  • 6274

    Обява от мутра: Търся квартира. За реда и чистотата в квартала гарантирам.

  • 1909

    Двама борци отиват на балет. По едно време единият заспива, а другият започва да го бута: – Събуди се, бе! Заради теб, тия на сцената ходят на пръсти.

  • 6849

    Борче си купило нов джип. След една седмица го връща в магазина, защото джипа имал проблеми със скоростната кутия. Дали му хората нов джип. След една седмица пак го връща със същия дефект. На третия джип решили да проверят, какво става и го помолили да обясни как кара джипа. – Ми кво, кефим му се! Изкарвам го на магистралата и раз – първа скорост – газ, газ – шат втора скорост, пак газ, газ, трета, четвърта и накрая като включа на R за ракетна и скоростната кутия се скапва.

  • 3867

    Шефа на една мутра го извикал и му казал: – Стягай се за път, ще ходиш в пустинята. Мутрата си приготвил багажа и се върнал. Шефа: – Какво си взе? – Храна. – За какво ти е? – Да ям по пътя. – Добре. Какво друго? – Вода. – За какво ти е? – Да пия по пътя. – Добре. Друго? – Една врата на кола. – Врата?! Че за какво ти е? – Като ми стане горещо, да отворя джама!

  • 154

    Мутра решил да инвестира зад граница в недвижимо имущество. Наел известна фирма за недвижими имоти, която да му намери такова. Един ден звъни агент и му съобщава: – Намерили сме за вас страхотна оферта. Старинен замък, втората половина на осемнайсти век… Мутрата го прекъсва: – Чакай, чакай, а къде му е първата половина?

  • 7703

    Един борец се хвали на друг: – Ей, брато глей къв костюм си купих, бе! – Честито! На Версаче ли е? – Не бе брато, мой си е.

  • 3610

    Един борец кара BMW-то си по пътя, когато изведнъж рязко набива спирачки. Старец, който си пасе овците до пътя веднага го попитал какво се е случило. – Нищо, дядка, само забравих да дам мигач на оня завой там та сега ще се върна да си поправя грешката.

  • 10922

    Две мутри се срещат и едната казва: – Аз имам много долари, но сигурно са фалшиви! – Защо смяташ така? – Защото всеки ден казват, че доларът скача, а моите не помръдват!

  • 11956

    Двама борци си говорят и единия вика на другия: – Я умряла лястовичка!-А пък другия поглежда на горе към небето и отвръща: -Каде я виде бе?