• 8803

    Един борец искал да си купи нов джип. Изпратил хората си да му го вземат. Те го донесли. Той казал: Добре, донесохте го, ама какъв е този трабант отзад. – Това е кашона с инструментите.

  • 8690

    Две мутри седнали да хапнат в ресторант и си поръчали свинска глава. Много им харесало и на излизане казали на готвача: – Брато, утре пак ша додем и искаме пак свинска глава, ама да е от същата свиня, че много ни хареса…

  • 10654

    Вози се една мутра по околовръстното шосе и вижда една проститутка.Спрял той отворил вратата и я попитал: – Колко ма? – Еми… отпред 15, а… отзад 20! А мутрата и казал: – Ах мама ти стара… значи на тия отпред по 15, а на мен 20,ааа!

  • 6814

    Две борчета вървят и си говорят, единия пита: – Абе брато, кой ден сме днеска? – Ми де да знам, те постоянно ги сменят!

  • 7105

    Мутра умряла и попаднала в ада. Дали му нов костюм "Версаче", накичили го целия със злато, дали му солидна пачка банкноти и го пуснали да си върви. Наоколо пълно със страхотни забавления. Влиза той в казиното. – Залагам хилядарка на червено. – Съжалявам, пари не приемаме. Отива на бара: – Мартини с лед. – Съжалявам, пари не приемаме. Влиза в ресторанта: – Гъбена супа, стек с гъби и бутилка уиски. – Съжалявам, пари не приемаме. Мутрата се обръща към дяволите: – Тук може ли да се купи нещо въобще?! – Не. – Но защо?! – Защото това е ад за мутрите.

  • 5896

    Един борец за първи път отива на басейн. Накупил всички нужни неща. Влиза в басейна и плува час, два, но изведнъж много му се доходило до тоалетна и незнаел какво да прави. Попитал съседа си и той му казал: – Пикай в басейна. Всички така правят. Бореца се изпикал,наплувал се и си заминал. На следващия ден шефът му го вика при него и ядосан му се развиква: – Идиот, тъпанар как можа да се изпикаеш в басейна? – Ами шефе, един ми каза да пикая в басейна. – Той ти е казал да пикаеш вътре в басейна, а не от трамплина.

  • 7659

    Събрали се трима борци и започнали да се хвалят. Първия: – Леле браточки, кво BMW си купих. Ракетааа направо. Дига по 280 км. в час! Втория: – Тва е нищо бе, мойто Ферари дига по 320 км. в час! Третия. – Аз пък си купих самолет. – И колко вдига? – 1500км/ч. Другите отговарят: – Ееее стига бе, той още малко ще литне бе!

  • 9031

    Един борец се разхождал из полето със синчето си. Детето по едно време го попитало: – Тате, какво е онова дето лети там горе? – Ами птица. – Как се пише това? – Ето как. – чертае му в пръстта. – П-т-и-ц-а. – А онова там какво е? – Делтаплан. – Как се пише? – Ами… Д-е-… – вглежда се в небето. – Знаеш ли, и това е птица!

  • 6849

    Борче си купило нов джип. След една седмица го връща в магазина, защото джипа имал проблеми със скоростната кутия. Дали му хората нов джип. След една седмица пак го връща със същия дефект. На третия джип решили да проверят, какво става и го помолили да обясни как кара джипа. – Ми кво, кефим му се! Изкарвам го на магистралата и раз – първа скорост – газ, газ – шат втора скорост, пак газ, газ, трета, четвърта и накрая като включа на R за ракетна и скоростната кутия се скапва.

  • 11675

    Един борец седнал на улицата и мисли усилено. Минава един негов познат и казва: – Оооо, как си Киро?! – Верно беееееееее, Киро ми беше името!

  • 9835

    Защо борецът излиза гол на терасата? Жена му е казала да свършва навън.

  • 334

    Мутра отива на среща с директор на предприятие. Влиза при секретарката и пита, дали директорът е там. – Ами Господин Директорът в момента не е тук. Ако искате оставете си телефона и ще ви звънна, когато се върне. – Ти да не си луда, ма! Хиляда марки съм дал за телефончето, а ти искаш да ти го оставим…

  • 8577

    Мутра влиза в аптека. – Какъв хляб имате? Аптекарят учудено: – Ама тук е аптека какъв хляб? – Смееш да ми противоречиш? – и го смлял от бой. На следващият ден мутрата пак идва. – Какъв хляб имате? – Казах ви вече, че не продаваме хляб. – Ооооооо! – и още по як пердах. На третия ден още при появяването на мутрата аптекарят започва да вади хляб изпод тезгяха. – Ето "Добруджа", ето "Стара загора". Имаме ръжен, типов, франзели… – Хляб има вече във всички аптеки. Покажи киселото мляко.

  • 7829

    Мъж влиза в обществена тоалетна да пикае. Застава до писоара, а до него застава някаква мутра. Поглежда човекът, на мутрата оная работа навита, като спирала…. Изпикал се човекът, изтръскал го, а другият го гледа изумено и пита: – Кво направи бе? – Как какво? Изтръсках го! – Ебати, колко било лесно, а аз моят го изстисквам…

  • 4459

    Въпрос: Защо борците карат бързи коли? Отговор: За да не забравят къде отиват.

  • 11615

    Мутра отива да си плати телефонната си сметка. Започва да се възмущава по повод сумата за разговори: – В Рим съм звънял – ще платя. В Атина съм звънял – ще платя. Но в ДДС не съм звънял – няма да го плащам!