• 203

    Двама борци се учат на културни обноски и се качват в такси. Десет минути учтиво си отстъпват място в колата, а после разговарят: – Ах, да знаеш какво ми се случи днес! Като си погледнах вратовръзката видях иглата изкривена на 45 градуса, а кърпичката ми беше с два сантиметра по-ниско в джобчето! – Аз пък, докато си бърках чая два пъти ударих с лъжичката по чашата. Шофьорът се обърнал към превъзнасящите се борци и казал плахо: – Момчета, нали ще ме извините, че съм с гръб към вас?

  • 2802

    Син разговаря с баща си – мутра: – Тате, ти често ли пътуваш в чужбина? – Да, синко. – Кажи ми една река в Германия. – Коя, синко?

  • 6682

    В градската баня: – Защо стоите под душа с чадър? – питат един борец. – Забравих си хавлията в къщи.

  • 3610

    Един борец кара BMW-то си по пътя, когато изведнъж рязко набива спирачки. Старец, който си пасе овците до пътя веднага го попитал какво се е случило. – Нищо, дядка, само забравих да дам мигач на оня завой там та сега ще се върна да си поправя грешката.

  • 7656

    Мутрите ще правят акция на другия ден. Преди да си тръгнат вечерта шефа сверява часовниците: – И така, утре акцията започва в десет часа. За тези, които са с електронни часовници, в хиляда…

  • 1905

    В резервата специално за една мутра устроили лов. Дивеч имало много. Мутрата доволна, стреля ли стреля. На другата сутрин директорът на резервата си скубе косите: – Как можахте да стреляте по горския, при положение, че той ви крещеше, че не е дива свиня? – Мислех, че блъфира.

  • 4316

    – Защо мафиотите се избиват един друг? – Защото организираната престъпност се реорганизира!

  • 2472

    Отива една мутра в театър и казва на продавача на билети: – Дай ми два билета. – За "Ромео и Жулиета" ли, пита продавачът? – Не бе тъпак, за мене и гаджето!

  • 9064

    Борец пожелал да се включи в Интернет. Отива при един провайдър, плаща си и пита служителя: – А как се прави… всичко това? – Само трябва да направите в Windows тези и тези настройки. Ето ви телефона за достъп на провайдъра, звъните и… напред. На следващият ден мутрата разярен нахлува в офиса: – Що за шеги, вие да не си мислите, че можете да се подигравате с мен? – Защо, какво се е случило? – пита изплашено служителя. – Ето вашите инструкции, всичко настроихме с братото, звъним на този, ваш… как се казваше… провайдър…, а той идиота: шшшииииииии… ббббббззззззз… ффииииуууууу…

  • 5617

    Един борец си купил нов мотор,влезнал в един бар и след час излезнал и викнал : -Кой ми открадна мотора? Някой му отговорил: -Жан Клод Ван Дам. Борецът заявил: -Ще ги убия и четиримата!

  • 7837

    Двама борци си говорят: – Знаеш ли, че жена ми вчера имаше рожден ден? – Еми, това е хубаво. И какво и взе? – Ами, пет лева от портмонето.

  • 1974

    Старичка Тойота лети с бясна скорост и на едно кръстовище се забива със страшна сила в чисто нов Мерцедес. От него изскача мутра, изважда шофьора на Тойотата и започва да го бие. Бие, бие и изведнъж забелязва че на дясната седалка седи дебеловрато момче, което се превива от смях. – Кво се хилиш, бе? – Абе, не видя ли, че колата е с десен волан. Тоя го взех на стоп да го закарам до болницата.

  • 8675

    Момче влиза при баща си борец. – Тате, тате, купи ми енциклопедия! – Я бягай от тука, баща ти само енциклопедии е карал като малък!

  • 4873

    Босът на една групировка си пие питието в бара. Влиза негов подчинен от групата и носи една тухла четворка. – Пешо, къде си я повлекъл тая тухла, бе? – Ами шефе, продавам си къщата в Лозенец. – Е хубаво де, ама тухлата за какво е? – Ами носим си мостра!

  • 3543

    Отишъл "вожда" на наша групировка на посещение в Дания. Навръщане си донесъл "LEGO"? Затворил се в кабинета си и три седмици не излизал- ни ял, ни пил, ни (срал) до тоалетна ходил! Накрая излязъл, светнал от радост, в ръцете си държи сглобен конструктор. Борците го питат: – К"во ста"а бе шефе, к"во са радваш толкова? – Вижте, вижте! Сглобих го само за 3 седмици… а там пише "от 3 до 5 години"…

  • 1292

    Двама борци седят в първокласен ресторант. Единият казва: – Обичам да има цветя на масата! Другият го пита: – Защо, да не си вегетарианец?