• 2802

    Син разговаря с баща си – мутра: – Тате, ти често ли пътуваш в чужбина? – Да, синко. – Кажи ми една река в Германия. – Коя, синко?

  • 8506

    Вървят по улицата две мутри. Единият вика: – Я гледай на земята се търкалят 10 долара! Втория се навежда, вдига банкнотата, поглежда я, хвърля я отново на земята и казва: – Тия са фалшиви! – Я па ти, как позна бе? – Ами имаше две нули!

  • 2457

    Срещат се две мутри в дискотеката. Единият казва на другия: – Знаеш ли, че неотдавна ходих в Лувъра, за малко да купя "Джокондата". – Що замалко, бе? Парите ли не ти стигнаха? – А, не, на жената не й харесаха разцветките…

  • 9103

    Борец влиза в магазин: – Искам да ми продадете онзи акордеон! – На борци не продаваме! – Но как разбрахте,че съм борец? – Само борец може да сбърка радиатор с акордеон!

  • 1499

    Борец отива на работа с две черни траурни ленти на ръката. Шефът му вика: – Кво става бе, Картоф? – Мани шефе, страшна трагедия. Майка ми умре… – Добре де, ама защо си с две черни ленти!? – Абе нали ти викам, страшна трагедия. Обаждам се на брат ми, да му кажем за майка… то и неговата майка умрела, бе…

  • 8695

    Hа един борец му се родило дете и той отишъл до болницата, за да разбере какво е. Гледа на една черна дъска във фоаето написани имена и срещу тях цифри: Петранка – син – 3400 Иванка – дъщеря – 2800 Пенка – син – 3100 Чете борчето списъка и най-отдолу гледа неговата жена: Бонка – син – 1900. – Е те сега им ебах майката и на доктори и на сестри. Че им счупим главите на сичките, техната мама, точно на мене да пробутат най-евтиното.

  • 5022

    Карал си един човек трабантчето, но ненадейно му отказали спирачките и се натресъл отзад на един чисто нов мерцедес. Излизат от него пет глави и шефът им почва: – Ей сега си написа смъртнта присъда! Ше те убием бе, ей! Човека ги погледнал и казал: – Недейте така бе, хора! Вие сте пет а аз един. Шефът на борците се замислил и казал: – Иване, Пешо, минете от него и да заформяме търкала!

  • 6261

    Мутра влиза в спортен магазин: – Имате ли свежи въдици? – Има, но не са свежи. – Не, на мен ми трябват свежи, щото жената готви китайска храна, и ме прати за свеж бамбук…

  • 113

    Отишла мутра да си купува компютър. – Накратко, трябва ми грамотен компютър, за всякаква работа. – Пентиум? – А по-готин може ли? – Пентиум-про. – Давай про. – Памет 16 мегабайта? – А по-готин може ли? – Може 128 мегабайта. – Става. – Монитор 15"? – А по-готин може ли? – 25". – О`кей. А между другото тетриса нормално ли ще работи или още нещо трябва?

  • 6733

    На ЗАЗ налетял Мерцедес 600. Из под Мерцедеса излиза дребен мъж с очила голям диоптър и тропа по прозореца. Стъклото се спуска; зад волана борческа "натура": – Кво искаш, бе? – Ами сгазихте ми колата! – Кво, не разбрах. – Не чухте ли преди малко, нещо да скърца под колата ви? – А-а-а-а да не съм те ударил? – Да! – Слава богу. А аз си помислих, че накладките са ми за смяна.

  • 4141

    Мутра подарил на жена си диамантен пръстен по случай годишнината от сватбата им. Жената недоволно: – Но, скъпи, нали знаеше, че искам Мерцедес! – Знаех, но колкото и да търсих не успях да намеря имитация на Мерцедес.

  • 4321

    Двама борци пътуват в една кола и единия казва: – Абе, я виж каква красива природа. Другият отговаря: – Аз от тези дървета нищо не мога да видя.

  • 4459

    Въпрос: Защо борците карат бързи коли? Отговор: За да не забравят къде отиват.

  • 5298

    Съдията пита едно борче, което го съдят, че пребило един катаджия: – Признавате ли,че пребихте главен сержант Петров? – Да! – И защо? – Щото е педераст! – Как така?! – Спира ме значи, за проверка и ми вика, че съм бил пиян и трябвало да му духам на апарата… Айде бе!

  • 4873

    Босът на една групировка си пие питието в бара. Влиза негов подчинен от групата и носи една тухла четворка. – Пешо, къде си я повлекъл тая тухла, бе? – Ами шефе, продавам си къщата в Лозенец. – Е хубаво де, ама тухлата за какво е? – Ами носим си мостра!

  • 4388

    Шефът на борците им казал: – Утре ще ходим на "Сватбата на Фигаро", така че се пригответе както трябва! На другия ден борците се появили в офиса костюмирани и всички носели кой торта, кой някакво пакетче. Като ги видял шефът им се развикал: – Как може да сте толкова тъпи?! Не отиваме на никаква сватба. "Сватбата на Фигаро" е опера! Къде сте ги помъкнали тия торти и подаръци!? – Хайде, не бъди строг шефе! – помолил счетоводителят. – Миналата година като ходихме на "Лебедово езеро", ти що си беше взел въдицата?