• 3297

    Две мутри спорили на кого сина му е по-тъп. Хванали се на бас и първия извикал своя син и му казал: – Ето ти 10 лева иди и ми купи БМВ! И той тръгнал. Втората мутра казала: – Това не е нищо. Гледай сега. Извикал той сина си и му казал: – Иди вкъщи и виж дали съм там. И той тръгнал. След малко двамата синове се срещат по пътя и си казват: – Мале да знаеш моя баща колко е тъп! Праща ме да му купувам БМВ, а то днеска е неделя и нищо не работи! – А моя е още по-прост! Изпраща ме да отида до нас да видя дали е там, а не вземе да се обади сам, има токова GSM-и.

  • 10251

    Влиза един борец в един магазин за полилеи и започва да пита продавачката: – Какво е това? – Полилей! – Какво е това? – Полилей. – Какво е това? – Е гъз де, гъз, какво може да е! Бореца казал: – Дайте ми един! Продавачката му го дала. Отишъл си бореца, в офиса сложил полилея и му се радва. Влиза един друг борец и го пита: – Како е това бе? – Гъз. – Искам и аз такъв! Отишли те в магазина и казали на продавачката: – Дайте ни един гъз! Продавачката се изплашила и отишла при шефа: – Шефе тука има двама борци, искат гъз! Шефа: – Показвай го, че ще ми изпотрошат стоката! Отишла тя при борците, показала си гъза, а те казали: – Ааа, не, онзи беше с висулки! Тогава продавачката се провикнала: – Шефееее, тебе търсят!

  • 1974

    Старичка Тойота лети с бясна скорост и на едно кръстовище се забива със страшна сила в чисто нов Мерцедес. От него изскача мутра, изважда шофьора на Тойотата и започва да го бие. Бие, бие и изведнъж забелязва че на дясната седалка седи дебеловрато момче, което се превива от смях. – Кво се хилиш, бе? – Абе, не видя ли, че колата е с десен волан. Тоя го взех на стоп да го закарам до болницата.

  • 11615

    Мутра отива да си плати телефонната си сметка. Започва да се възмущава по повод сумата за разговори: – В Рим съм звънял – ще платя. В Атина съм звънял – ще платя. Но в ДДС не съм звънял – няма да го плащам!

  • 4459

    Въпрос: Защо борците карат бързи коли? Отговор: За да не забравят къде отиват.

  • 7186

    – Татко,- пита синът на мутра,- ти от къде знаеш, че земята е кръгла? – Е браво бе, сине! – въэмущава се мутрата – Ти глобус не си ли виждал?

  • 10958

    Един борец имал рожден ден. Решил да си купи една торта за празника и отива в сладкарницата. Харесал си той тортата, поръчал я и продавачката пита: – Господине, на колко парчета да я нарежем – шест или дванайсет? Борчето помислило малко и отговорило: – На дванайсе ма, я виж колко съм голем нема да ми стигнат шест парчета!

  • 533

    Какво правят мутрите на Великден? Боядисват си мерцедесите в различни цветове и се чукат!

  • 11059

    Мутра си купува пиано за вилата. Решил да покани колегите и да им покаже, как свири на новото пиано. Събрали се всички, седнал той на столчето и започнал с показалеца на дясната ръка да чука по един от клавишите. След половин час завършва свиренето, обръща се гордо към другите и казва: – Е, как беше? – Ама ти, защо само на единият клавиш дрънкаш? Аз по телевизията съм гледал, там с пръстите всичките клавиши натискат… – обажда се един от групата. – Натискат щото търсят правилния клавиш, а аз го знам…

  • 10937

    – Как казват на боксьор в костюм на Армани? – "Моля обвиняемият да стане…"

  • 3524

    Една мутра кара БМВ-то си с бясна скорост по магистралата. В този момент му звъни GSM-а: – А бе, брато, къде си? – А бе, движа тук по магистралата, бе брато. – Брато, внимавай много, защото току що по радиото казаха, че някакъв идиот карал с 200 срещу движението. – А бе, брато, не е един, бе, много са…

  • 10166

    Един мутра бил много нахапан от комари и отишъл при шефа си да го пита какво да прави: – Шефе кажи как да се оправя, че ме изпохапаха тия гадини – обяснил той, докато се чешел навсякъде. – Слушай внимателно, тулуп! Отиваш в най-близката аптека и взимаш таблетки за комари. Веднага ще се отървеш от тях! Мутрата така и направил. След два дни обаче той пак отишъл при шефа си, недоспал, изпонахапан и едва гледащ. – Какво си направил бе, серсем? – попитал го шефът му – нали ти казах как да се отървеш от комарите? – Така и направих шефе, купих таблетки против комари, обаче ми се разката фамилията, докато хвана всичките комари и им дам по една таблетка.

  • 8506

    Вървят по улицата две мутри. Единият вика: – Я гледай на земята се търкалят 10 долара! Втория се навежда, вдига банкнотата, поглежда я, хвърля я отново на земята и казва: – Тия са фалшиви! – Я па ти, как позна бе? – Ами имаше две нули!

  • 497

    Седи си един борец вкъщи, и идва синът му, заедно с някаква мадама: – Тате, запознай се, това е приятелката ми… – Ако искаш да се жениш за нея – добре. Обаче ако искаш да я повозиш на джипа ми – гледай си работата!

  • 2767

    – Миличка, трябва да ти призная нещо – аз съм женен! – Ох, така ме изплаши – помислих, че са ти откраднали "BMW"-то…

  • 6733

    На ЗАЗ налетял Мерцедес 600. Из под Мерцедеса излиза дребен мъж с очила голям диоптър и тропа по прозореца. Стъклото се спуска; зад волана борческа "натура": – Кво искаш, бе? – Ами сгазихте ми колата! – Кво, не разбрах. – Не чухте ли преди малко, нещо да скърца под колата ви? – А-а-а-а да не съм те ударил? – Да! – Слава богу. А аз си помислих, че накладките са ми за смяна.