• 10580

    Луиджи и Тереза пътуват в спален вагон. Те двамата на едно легло, а на долното някакъв мустакат мъж. По едно време започнали да се чукат и Луиджи казал: – Сега Тереза ще си направим един малък Пепино, ще се оженим и ще си го гледаме. Тъкмо ще свършва и влакът бие спирачки. Луиджи хвърчи някъде, а Тереза в тъмното пита: – Луиджи, Луиджи, къде си? А отдолу човека отговаря – Аз Луиджи не го знам къде е, но вашия Пепино ми е на мустаците.

  • 5477

    В препълнен автобус: – Господине, вече пет минути лежите върху мен! – възмущава се младо момиче! – Нищо не мога да направя! – Ами тогава отстъпете мястото на някой друг!

  • 3221

    Манго отива при сексолога и се оплаква: – Докторе, Айшето не ще да прави свирки! – Абе Манго де си виждал циганка да не прави свирки, пробвай някои алтернативни методи – намажи го с мед или шоколад. След седмица Манго пак идва недоволен. – Докторе, не става номера! – Как така? – Абе жената не може да се вреди от циганчетата да го лапне!

  • 11456

    Банана среща вибратора и му вика: – К"во си се разтреперил бе, мене ще ме ядат!

  • 10676

    Една жена пита съпруга си: – Скъпи, искаш ли за закуска препечена филийка, кафе и портокалов сок? – Ох, скъпа! От тая виагра нищо не ми се яде! На обяд пак се повтаря същото: – Скъпи, искаш ли супичка, пържолка? – Ох, мила, от тая виагра нещо ми е кофти на стомаха. Не ми се яде! За вечеря – пак същата история… – О, не скъпа, от тази виагра не ми се хапва нищо! – Ааа, стига вече! А моят стомах вече стърже! Писна ми! Слизай!

  • 12044

    Футболист е на смъртния си одър и пита жена си : – Миличко, колко пъти си ми изневерявала? – Три – признала си тя. – Защо? – Да станеш звезда! – И с кого? – Ами, спомняш ли си, когато съотборниците ти не ти подаваха? – Да. – Е, след това ти подаваха? – Ами, спомняш ли си, когато треньорът не те пускаше да играеш? – Да. – Е, след това те пускаше? – А после? – А спомняш ли си, когато публиката не те аплодираше? – ?!? – Е, почна да те аплодира…@

  • 9797

    Някакъв влиза в публична тоалетна. Вътре грамаден мъж му слага нож до гърлото и казва: – Или живота или един път! – на нашия човек живота му бил скъп, онзи му мацнал с цяла шепа вазелин и го оправил. Излиза навън човечеца, но си мълчи. Другия от компанията също влязъл да пусне една вода. Историята се повторила, онзи му мацнал с цяла шепа вазелин и го оправил. И втория си замълчал, когато излязъл. Третия докато ги чакал му се припикало та и той влязъл. След минута от там се чул силен нечовешки крясък. Първият веднага се обадил: – Е сега тоя го уби… Втория добавил: – Или пък му свърши вазелина!

  • 5473

    Мъж влиза в аптеката: – Една опаковка презервативи. – Какъв размер? – Амиии… не знам… – Добре тогава! Вземете тази дъска с дупки, отидете в тоалетната и премерете! След десет минути мъжът се връща: – Размислих, не ми трябват презервативи! Колко струва дъската?

  • 11302

    Плаж. Жега. Един човек седи с дълги панталони. Към него се приближава група момичета и го питат:– Защо седиш с дълъг панталон в тая жега?– Много ми е голям члена и не влиза в никакви бански.– Дай да го видим.– 25 лева и гледайте.Дали, погледнали.– А може ли да го пипнем?– 50 лева и пипайте.Платили, пипнали.– А да го вдигнем може ли?– Ех, момичета, ако можеше и да се вдига, цена нямаше да има!

  • 10980

    Двама обратни се скарали и взели да се псуват: – Да ми го туриш в гъза, виж са къф си педал! – Да ти го духам бе!

  • 4497

    – Господа, когато се появих на бала, всички жени припаднаха! – А как бяхте облечен? – Като джентълмен: цилиндър, папионка, пенсне и презерватив…

  • 8809

    Опашка за лотарийни билети. Млада жена се провиква към продавача: – Моля Ви, искам билет от серията "Х". – Няма, Госпожо! А за какво вие билет точно от серията "Х"? – Миналия тираж си пожелах един билет от серията "Т" и ми се падна един телевизор. Сега искам билет от серията "Х", че да ми се падне и един хладилник, та да си окомплектовам новия апартамент. Зад госпожата един гражданин пристъпва с нетърпение: – Моля Ви, Господине, дайте ми един билет от серията "Т"! Продавача, страшно учуден започва да търси, но – уви! – и от тази серия няма билет. – Не мога да ви разбера – казва продавача – госпожата иска билет от серията "Х" , Вие от серията "Т"… Каква е причината? – Ами, миналият път си пожелах един билет от серията "Х" и ми се падна един гол хуй. Сега си пожелавам един билет от серията "Т", та да ми се паднат и едни ташаци, че да си ги окомлектовам.

  • 11907

    Жена и мъж отишли на ресторант и докато вечеряли на мъжът му се доходило по малка нужда, при което казал на жена си: – Жено аз отивам да пикая! А тя отвърнала разгневена: – Простак с простак, в ресторант сме бе, трябва да кажеш "Жено, отивам да се полюбувам на звездите"! След малко мъжът се върнал и седнал на масата, и посегнал да вземе чашата с алкохол. Жена му го нахокала отново: – Селяндур такъв, сигурно не си си мил ръцете след като гледа звездите, а ще пипаш чашата! – Спокойно бе жена, аз държах телескопа с другата ръка!

  • 4922

    Хотелска стая. Двама в леглото. Мъжът казва: – Вдигни още! Тя вдига. Той: – Вдигай още! Тя вдига. И така докато тя: – А бе, ти ще го вкарваш ли или ще го спускаш?

  • 11553

    По какво се познава, че автомонтьор е правил секс? Един от пръстите му е чист.

  • 8422

    Бавен, чувствен танц. Тя, притисната страстно в партньора си, пита: – Много се вълнувам! Не мислите ли, че деколтето ми е доста дълбоко? Той, заглеждайки се внимателно в деколтето: – Е, не бих казал, че е дълбоко! А вие, какво, косми по гърдите ли имате? Тя: – Но, какво говорите! Разбира се, че нямам! Той: – Тогава, даааа, извинете ме, но май наистина е малко дълбочко това деколте…