483
Младеж дълго оглежда една девойка и накрая казва: – Здрасти, може ли да те снимам? Девойката учудена попитала: – Защо? – Ами колекционирам природни бедствия, повярвай ми, не си за изпускане..
Вицове за пълнолетни
Едно момиченце казало на баща си като излезе да му донесе две куклички: една със шапчица и една без шапчица. Бащата се прибрал. Момиченцето го попитало какво му носи. Той бил пиян… Извадил си инструмента (оная работа) и казал: – Ето дъще, като го оголиш – кукличка със шапчица; като е иначе – кукличка без шапчица. Момиченцето си играло така цяла нощ и на сутринта таткото какво да види – целият посинял. Поискал обяснение и какво според вас? – Играх си на кукличка със шапчица и без шапчица, тя ме наплю и аз я набих с точилката!
Млада жена обляна в сълзи излиза от дома си и се сблъсква с възрастен съсед. Съседа пита: – Какво има, дъще? Защо плачеш? – Мъжът ми хърка жестоко по цяла нощ. Не може да се спи. Отивам да подам молба за развод. – О, не бързай, ако в това е проблема, мисля, че мога да ти помогна. Мъжът ти как спи, със събрани крака ли? – Да, ама какво значение има? – Има, значи като заспи ти му разтвори краката и това е всичко! На следващият ден жената с усмивка на лицето звъни на вратата на съседа и носи бутилка уиски: – Всичко беше добре тази нощ. Моля те, кажи ми как стана така!? – Виж, дъще! Аз цял живот съм бил майстор на камини, когато му разтвориш краката топките му падат на гъза! Той иска да си поеме въздух, за да хърка, а тяга няма!
До магазина стои детска количка и от нея се носи: – И къде пак се шляе, ненаходила се, и това ми било майка и т.н. и т.н. Към количката се приближава възрастен мъж: – Я го виж ти! Още си толкова малък, сигурно още не можеш и да ходиш, а как само псуваш. Не е хубаво това. Момченцето млъква за секунда след което се обръща към господина: – А ти можеш ли да ходиш? – Мога. – Ами, заминавай оттука тогава! И къде още се мотка тая…
В разгара на лятото един турист си върви по плажната ивица. Температурата на въздуха била 39 градуса. По едно време страшно много ожаднял. Гледа на земята шише с вода. Изпил го. Продължил по пътя си. Пак ожаднял. Вижда шише, на което пише "КК2КК". Изпил и него. След малко усетил, че "инструмента" му започнал да се надървя и станал сташно голям. Чудел се какво да прави. По някакъв начин извикал "Бърза помощ". Пристигнала линейката. Две медицински сестри отишли при човека и го попитали: – Какво сте пили? – Вода и едно шише, на което пише "КК2КК". Те му отговорили ужасени: – Вие сте пили "куродръвец за коне по 2 капки на кофа"!