• 4416

    Иванчо при доктора: – Докторе, имам чувството, че съм лезбиец. – Какво, какво? – Сигурен съм, че съм лезбиец. – Не може да бъде. И защо мислиш така? – Ами около мен се въртят толкова хубави мъже, а аз само за жени си мисля!

  • 4097

    Повикал Сър Хенри сина си и му рекъл: – Сине мой, вече си голям, замислял ли си се за женитба? Какво ще кажеш за лейди Анна? Тя е от знатен аристократичен род, по майчина линия е приближена до Бъкингамския дворец… – Не, сър, не я искам! – Добре тогава, какво ще кажеш за мис Маргарет? Тя е от семейство на видни индустриалци, баща й притежава няколко корпорации… – Сър, и нея не я искам! – А може би госпожица Елизабет? Семейството й са интелектуалци, тя е спортистка, свири на пиано… – Не, сър! Добре тогава, сине мой, кажи ми кого искаш! – Джон, камериерът! – Господи,… та той е католик!

  • 4898

    Свидетел на пожар в бензиностанция: – Седя си аз, да му еба майката, и си викам – майка му да еба. По едно време гледам – то си ебало майката! И аз докато се ебавам, то се преебало и аз го заебах…

  • 8594

    Заменям жена на 40 години за две по на 20. На вариант 4 по 10 не съм навит.

  • 11969

    В класа на Иванчо дошла нова учителка. Имали урок за растенията и учителката нарисувала краставица на дъската. Иванчо е изхилил гадно: – Я, госпожата нарисува кур! Целият клас избухнал в кикот. Възмутена учителката изтичала да се оплаче на директора. Директорът влетял разярен в класната стая. – Пак ли вие, бе хулигани, всичките ще ви изключа! И кое говедо от вас нарусува тоя кур на дъската?

  • 7373

    В кабинета на акушера, бавно, с вдървена походка, без да огъва коленете, влиза млад мъж: – Докторе, преди малко едва не ме сгази една кола. Толкова се уплаших, че струва ми се, родих! – Това е невъзможно – вие сте мъж! – Да, мъж съм, обаче съм хомосексуалист! – Все едно, мъжете не могат да раждат! – Ами тогава, какво имам в гащите?…

  • 6088

    Двама в леглото. Момъкът предлага: – Хайде да правим любов в поза 68! – Това как е? – Ами почти като 69 – ти ми правиш минет, а аз ще имам да ти давам.

  • 3746

    Влязъл един гей в църква. Седнал на една пейка. През това време попът се разхождал насам-натам из църквата и мятал кандилото. Геят го гледал, гледал, не се стърпял и му казал: – Сестро, не виждаш ли, че чантата ти гори?

  • 10674

    Девойка разказва на приятелката си: – Той беше такъв нежен, внимателен, четеше ми стихове, гледахме заедно звездите… А после ми каза, че аналният секс помагал срещу запек.

  • 10604

    Според последните изследвания: 10% от жените са правили секс с непознат, когото са срещнали преди по-малко от час. 20% от жените са правили секс на неочаквани места. 36% от жените обичат да се разхождат голи. 45% от жените обичат тъмни мъже със сини очи. 46% от жените са пробвали анален секс. 70% от жените предпочитат да правят секс сутрин. 80% от жените не са правили секс с друга жена. 90% от жените искат да правят секс в гора. 99% от жените никога не са правили секс в офиса. Какъв е изводът? От гледна точка на статистиката е много по-вероятно да правиш анален секс с гола непозната, която си срещнал да се разхожда рано сутринта в някоя гора, отколкото в края на работния ден в офиса. В такъв случай, защо висиш до толкова късно в офиса, така или иначе от това нищо добро няма да излезе?

  • 9300

    Двама лежат в леглото. Той: – Сигурно съм ти първият? Тя: – За днес – да.

  • 9280

    Баба и внучка пътуват с влака. Понеже внучката нямала билет, бабата й поръчала да се скрие под полата й докато мине кондукторът. Той минал, проверил билета на бабата и си тръгнал. Излязла внучката изпод фустата и запитала: – Бабо, какво е това там между краката ти? – Ами котенеце баби. – Ами то сигурно е умряло, знаеш ли как мирише.

  • 11441

    – Ти можеш ли да правиш свирки? – Не, не мога! – Нищо, ти го лапни пък колкото можеш.

  • 1053

    Съвсем наскоро научих от познат-медик, че женския полов орган по научному се казва „вагина“. А аз си мислех „трахея“!

  • 8863

    Швед, норвежец и финландец решили да видят кой ще издържи най-дълго в сауната. Влезли, седнали и шведът загребал вода и полял камъните. Финландецът да не остане по-назад – и той полял камъните. Норвежецът постоял, постоял и си излязъл. Седят си шведа и фина, поливат камъните и се гледат. По едно време станало ужасно и финландецът гледа – шведа целия червен, трепери ама не излиза. На финландеца му станало зле, грабнал остатъка от водата, лиснал я върху камъните и излязъл. Чакат отвън финландецът и норвежецът, шведът не излиза. Най-накрая, след около час той излезнал на четири крака полу-умрял. Финландецът му рекъл: – Еее! Браво пич! Спечели! Ама защо остана още един час вътре?! – О! – рекъл шведът – аз щях да изляза още преди норвежеца, ама си заклещих топките на пейката.

  • 6362

    Седи си един в кръчмата и си пие … На 300 грама, се провиква: – Всички политици са говна! Присяда до него друг, също така пийнал и казва: – Пправилно! Пийва си още стотарка и пак се провиква: – Всички мутри са копелета! – Добре го каза! На следващата стотарка: – Всички ченгета са педали! – Ееее… Мой човек тук ппоппррекалли ! – Ти кво бе? Да не си ченге?! – Нннеее … Педал!