• 710

    Свещенната азбука на стубленете. Внимание не цензурирана версия, не се препоръчва за възпитани хора. А – Адам е бил ебач на Ева, Аборта струва 300 ЛеваБ – Банана южно е растение, боската наше спасение!В – Варна наш курорт известен, Въшката е пичи враг обществен.Г – Градинско цвете туй е здравец, газар като тебе значи дупедавец.Д – Давид написал е трилогия, да биеш чикии е амалогия.Е – Езоп написал много басни, ебачите сме най-опасни.Ж – Жабата си знае гьола, жената важи само гола.З – Заек бега по полето, па фани ръгни му го у дупето.И – Иванчо малко е момченце, и той се бори за пиченце.К – Корнелия име е известно, курва се става много лесно.Л – Лалето не расте на урва, Лили Марлен е френска курва.М – Марица Пловдив прекосява, минет лицето разкрасява.Н – Напелеон на бой отива, на уй се лесно не заспива.О – Олиото е течност мазна, обичам вътре да се празна.П – Попове пеят алелуя, па я фани ме за уяР – Рибата плува в морето, фани па фани мудров за дупето.С – Скакалеца скача по тревата, да ти го муана у устата.Т – Татарите са мръсно племе, ташаците са мъжко бреме.У – Укя му бил бояджия, уя му неа манджиа.Ф – Фанфари свират на стадионо, па ръгни му го у балтоно.Х – Хитрата лисица знай, радва хуя до безкрай.Ц – Царевица се бере на есен, кога ебеме жените пеат песен.Ч – Читалището е на сред селото, кога сера редко да ми изядеш говното.Ш – Шосето не е път за крави, широка путка кеф не прави.Щ – Щъркела лети на юг, засвири на моя дудук.Ъ – Ъгъл се мери в радиани, ъглова путка прави рани.Ю – Юнак да си е лесно, ама да пиаш млеко сал е пресно.Я – Ябълка виси на конеца, па яжте уя на певеца.

  • 728

    Мъж отишъл на зъболекар и зъболекаря го пита: – Абе ти да не си лизал путки досега? – Що бе докторе, да нямам някакво косъмче по зъбите? – Не бе, имаш лайна в носа!

  • 9732

    Вървяли татко Ежко със сина си и татко Порчо със своя син покрай магистрала. Татко Ежко без да иска стъпал встрани и една кола го прегазила. Малкият Ежко започнал да плаче и да се вайка: – Защо ме остави татко, аз не знам нищо за живота, нито как да живея, нито знам кой съм? Татко Порчо почнал да го утешава: – Слушай сега мойто момче. Имаш ли игли? – Имам – казал Ежко. – Ядеш ли змии? – попитал отново татко Порчо. – Ям – отговорил Ежко. – Значи – казал татко Порчо – ти си Таралеж. Развеселил се Ежко и продължили нататък. Без да иска обаче и татко Порчо стъпил встрани и го прегазила кола. Малкият Порчо започнал да плаче: – Защо ме остави татко, аз не знам нищо за света, нито как да живея, нито кой съм? Малкият Ежко започнал да го утешава: – Виж сега – ядеш ли каквото свариш? – Ям – казал порчо. – А миришеш ли? – Мириша – казал Порчо. – Е, значи си путка.

  • 4635

    Mного развалено френско семейство. Дъщерята отива при баща си и му вика: – Тате, дай пари за екскурзия! – Ами направи ми една свирка и ще ти дам. Кляка тя, прави му свирката, обаче след това го пита: – Абе тате, всичко хубаво, ама що оная ти работа миришеше на лайна? – А, ами брат ти преди малко идва да ми иска пари за кино.

  • 1230

    – С кого се целувахте в парка? – В кой парк?

  • 9905

    Двама приятели се срещат: – Иии… откога не съм правил секс… – Ааа… Аз сутринта си направих френска чекия. – И ква е тая френска чекия? – Ами нали съм водопроводчик – нагласяш френския ключ и действаш…

  • 775

    Един шаман бил осъден на смърт чрез разстрел: – Не ме убивайте! Аз мога да повдигам предмети с поглед! – казал шаманът. – Я да видим как ще повдигнеш тоя стол! Шаманът се помъчил и най-накрая успял да го повдигне. Но в същото време някой свирнал и столът паднал. – Я повдигни е тая маса! Шаманът пак се помъчил и повдигнал масата, но някой пак свирнал и масата паднала: – Абе, я вдигни пениса на тоя старец! Шаманът вдигнал пениса на стареца. Но тогава старецът извадил два патлака и казал: – А някой свирне, а съм му ебал майката!

  • 4666

    В един спален вагон пътуват мъж и жена. Мъжът е настанен на горното легло, а жената на долното. По едно време на мъжа му се приискало да се сближи с жената. Написал на едно листче следното и го завързал с конец за члена си: – Ако искаш да правим любов дръпни конеца един път, а ако не искаш го дръпни 40 пъти като последните десет пъти – по-бързо.

  • 496

    Пилотът съобщава на пътниците в салона, че самолета пада и всички на борда ще загинат. В този момент става една разплакана девойка и казва:– Но аз съм млада и съм още девица! Искам да умра, като истинска жена!Става някакъв младеж, разкопчава си панталона, подава й го и казва:– Ето, изглади го!

  • 11307

    Нов експеримент: затворили българин, руснак и арабин в три стаи с по-една маймуна във всяка. Отворили ги след 2 години. Българинът с две малки маймунчета. Руснакът с две малки маймунчета. Арабинът с едно. – Защо така бе? – Какво искате като ме затворихте с мъжка маймуна!

  • 2644

    – Защо спермата в банката за сперма е по-скъпа от кръвта в кръвната банка? – Защото първата е ръчна изработка…

  • 1535

    – Мамо, бебетата наистина ли се раждат от там, където влиза спермата на момчето? – Да, дъще. – Ами че то това бебе ще ми избие всичките зъби тогава!

  • 6572

    По-добре фалически символ, отколкото символичен фалос!

  • 11742

    Осмокласничка се прибира от училище и разказва на майка си:– Днес в училище идва гинеколог, прегледа всички. Оказа се, че в нашия клас има само едно девствено момиче.– Надявам се че това си ти?– Не, мамо, това е нашата учителка.

  • 10767

    Поручик Ржевски е ранен в сражение и остава назад с обоза. Неговият полк напредва бързо и громейки врага стига до един град. Виждайки беззащитно население хусарите се поотпуснали… Първия ден изнасилили всички жени.Втория ден изнасилили всички мъже.Третия ден изнасилили всички деца.Четвъртия ден изнасилили всички старци.Петия ден изнасилили всички животни.Шестия ден изнасилили всички трупове…На седмия ден пристигнал Ржевски с обоза и започнали извращенията.

  • 5122

    Мъж и жена правят секс. Жената в екстаз го пита: – Скъпи, обичаш ли ме? Никакъв отговор. – Кажи ми, че ме обичаш? Оня продължава със секса и не отговаря. – Скъпи, кажи ми че ме обичаш! Мъжът (сърдито): – Колко пъти съм ти казвал да не ме прекъсваш като съм зает!