1230
– С кого се целувахте в парка? – В кой парк?
Вицове за пълнолетни
Младеж и девойка се запознали в една дискотека, отишли в квартирата на мадамата и се оправили. След това тя заплакала: – Кой знае какво ще си помислиш за мен сега… А аз съвсем не съм такава! – Не си, не си, вярвам ти! – утешил я той. А тя още по-безутешно заридала: – Ти си ми първият! – Какво, първият с когото спиш ли? – Не, първият който ми вярва!
На един педераст му омръзнало да му викат "ей, педал" и решил да стане истински мъж. За тази цел мислил, мислил и решил да си купи два пистолета и да обере първия срещнат на улицата минувач. Купил пищовите и застанал на един тъмен ъгъл. Минал един мъж, педалът насочил пистолетите и казал с тънък глас: – Горе ръчичките! На човека му станало ясно с какъв си има работа: – Абе я да го духаш бе, педераст! – Аааа, подръж за малко пищовчетата…
Мъж и жена се прибират с каруцата от полето. Жената казала на мъжа си: – Кажи ми, че ме обичаш! – Обичам та ма – разсеяно отвърнал мъжа . – Моля те, кажи ми го пак – настояла жената. – Обичам та, обичам – казал пак мъжа. – Искам пак да ми го кажеш – простенала тя. Мъжът се ядосал и се обърнал към нея: – Мама ти стара, ставай от краставиците!
Един педал ще ограбва банка и за целта тренира пред огледалото: – Горе ръцете (с мек гласец) – не, не става. – Горе ръцете (с по-твърд глас) – не, не става. – Горе ръцете (вече с най-грубия си глас) – и решава че е успял. Отива в банката и твърдо казва на касиера: – Горе ръцете и парите на масата! – Я да ми го духаш. – Почакай малко – казва педала с меко гласче, навеждайки се надолу.
В магазин за дрехи влиза млад мъж и казва: – Искам смокиново листо! Утре ще ходя на бал с маски и ще играя Адам. Носят му смокиново листо, той го пробва и казва: – Не, малко ми е. Носят му по-голямо. – И това ми е малко. Така няколко пъти, докато на продавача не му писнало и казал: – Абе що не си го преметнеш през рамото и да играеш колонка на бензиностанция?