8115
– Скъпа, само една целувка! – Но аз никога не съм се целувала с мъже. – И аз.
Вицове за пълнолетни
Повикал Сър Хенри сина си и му рекъл: – Сине мой, вече си голям, замислял ли си се за женитба? Какво ще кажеш за лейди Анна? Тя е от знатен аристократичен род, по майчина линия е приближена до Бъкингамския дворец… – Не, сър, не я искам! – Добре тогава, какво ще кажеш за мис Маргарет? Тя е от семейство на видни индустриалци, баща й притежава няколко корпорации… – Сър, и нея не я искам! – А може би госпожица Елизабет? Семейството й са интелектуалци, тя е спортистка, свири на пиано… – Не, сър! Добре тогава, сине мой, кажи ми кого искаш! – Джон, камериерът! – Господи,… та той е католик!
Двама приятели разговарят. Единият – голям късметлия, другия – пълен нещастник. Първият вика на втория: – Абе наборе, ти вярваш ли в прераждането, а? – Ми да, що пък не? – Ами в какво би искал да се преродиш? – Абе, в к"во, в к"вот" да е, само да не е сперматозоид. – Що бе? – Абе, кат" си знам късмета проклет, кой знае на какъв вманиачен чикиджия ще попадна…
Момче изпраща момиче. Стигат до входа, при което момчето застава на вратата и казва: – Няма да те пусна да минеш, докато не ми направиш свирка! Момичето: – Ама… може да мине някой и да ни види. – Не, толкова късно няма хора – казвам ти, няма да те пусна докато не ми направиш свирка! След 15 мин. убеждаване, вратата зад момчето се отваря и едно малко момиченце казва: – Татко ме изпрати. Каза аз да ти направя свирка. Или ще изпрати мама да ти направи свирка. Каза че и той ще ти направи свирка, само спри да се подпираш на копчето за домофона.
Мъж и жена се прибират с каруцата от полето. Жената казала на мъжа си: – Кажи ми, че ме обичаш! – Обичам та ма – разсеяно отвърнал мъжа . – Моля те, кажи ми го пак – настояла жената. – Обичам та, обичам – казал пак мъжа. – Искам пак да ми го кажеш – простенала тя. Мъжът се ядосал и се обърнал към нея: – Мама ти стара, ставай от краставиците!
Някакъв човек се жени. След първата брачна нощ бащата на младоженката пита зетя си: – А бе? как беше снощи? – Ами не влезе. – Че как така? – Не влезе. – Къде не влезе? – Ами в путката. – Добре – казал бащата – довечера като си лягате ще си потопиш оная работа в буркан с олио? за да се хлъзга и ще влезе. На следващата сутрин пак пита: – Какво стана снощи? – Пак не влезе. – Къде не влезе? – Ами в буркана…