11441
– Ти можеш ли да правиш свирки? – Не, не мога! – Нищо, ти го лапни пък колкото можеш.
Вицове за пълнолетни
В магазин за дрехи влиза млад мъж и казва: – Искам смокиново листо! Утре ще ходя на бал с маски и ще играя Адам. Носят му смокиново листо, той го пробва и казва: – Не, малко ми е. Носят му по-голямо. – И това ми е малко. Така няколко пъти, докато на продавача не му писнало и казал: – Абе що не си го преметнеш през рамото и да играеш колонка на бензиностанция?
Млада жена обляна в сълзи излиза от дома си и се сблъсква с възрастен съсед. Съседа пита: – Какво има, дъще? Защо плачеш? – Мъжът ми хърка жестоко по цяла нощ. Не може да се спи. Отивам да подам молба за развод. – О, не бързай, ако в това е проблема, мисля, че мога да ти помогна. Мъжът ти как спи, със събрани крака ли? – Да, ама какво значение има? – Има, значи като заспи ти му разтвори краката и това е всичко! На следващият ден жената с усмивка на лицето звъни на вратата на съседа и носи бутилка уиски: – Всичко беше добре тази нощ. Моля те, кажи ми как стана така!? – Виж, дъще! Аз цял живот съм бил майстор на камини, когато му разтвориш краката топките му падат на гъза! Той иска да си поеме въздух, за да хърка, а тяга няма!
Мъж обяснява на жена си: – Представяш ли си! Утре в кръчмата ще има конкурс "Мистър член". Жената: – Да знаеш, че не желая хората да ти го гледат… Мъжът: – Ама наградата е 1000 долара! Жената: – Въпреки това, не желая… На следващата вечер мъжът се прибира с доволна физиономия и брои пачка пари. Жената: – Ах ти, гадино, значи все пак им го показа? Мъжът: – Не се сърди, скъпа, показах само толкова, колкото да спечеля…
На едно студентско парти струдент задава въпрос на останалите: – Кое е това нещо, което при Арнолд Шварценегер е голямо, при Ричард Гиър е малко. Мадона въобще го няма, а папата го има, но не го използва? Всички започват да се кикотят. Студентът недоумяващо казва: – Абе, на вас какво ви става. Вие какво си помислихте? То ставаше въпрос за фамилията!
Eдна 95-годишна бабичка ще умира. Две други бабички я пазят. Камината запалена, свещите горят и двете бабички си приказват. Едната вика: – Гинче, знайш ли Дочо пъдаря кво парче вади? Педя, педя и два пръста! – А-а-а, Доче, ми ти пък ако видиш дядо поп – по-голям от тая главня! И тази дето умира: – Подигнете ме да видя главнята!
Двама седят на маса в бар късно през нощта. На бара мадама седи на "кончето" леко разкрачена. Мъжете гледат, че под полата се чернее и се ловят на бас. – На бас, че е без бикини. – Глупости, с черни бикини е, личи си. Извикват сервитьора, дават му 5 лв. и го пращат да провери. Той изпуска кибрит, вижда връща се и вика. – Братчета, нито е с бикини, нито е без бикини – мухи са.