• 4666

    В един спален вагон пътуват мъж и жена. Мъжът е настанен на горното легло, а жената на долното. По едно време на мъжа му се приискало да се сближи с жената. Написал на едно листче следното и го завързал с конец за члена си: – Ако искаш да правим любов дръпни конеца един път, а ако не искаш го дръпни 40 пъти като последните десет пъти – по-бързо.

  • 7911

    Човек отива да живее в рядко населен район. След известно време най-близкият му съсед, живеещ на десетина километра разстояние му идва на гости. Запознават се и госта казва: – Идната седмица организирам парти и бих искал да те поканя! – Чудесно! С най-голямо удоволствие ще дойда!-отвръща поканеният. – Да знаеш, че може да стане голямо пиене и ядене! – предупреждава комшията – Няма проблеми! Ще се справим. – Може и голямо ебане да стане! – Прекрасно! – Накрая може и да се посбием малко. – Е, случват се и такива работи. Нормално е. А да те питам кои ще бъдем на това твое парти? – Как кои? Аз и ти, разбира се!

  • 2319

    Дебел мъж искал да отслабне. Пробвал всякакви диети, но нищо не се получавало. Накрая прочел една обява: "Отслабнете с 5 кг. на ден!". Позвънил, казали му, че ще дойдат на място. На другия ден се звъннало на вратата, мъжът отворил, а там стояла красива гола жена, която държала табелка: "Ако ме хванеш съм твоя!". Започнал мъжът да я гони из цялата къща. Няколко часа я гонил, най накрая я хванал, свършил работата, застанал на кантара – отслабнал с 5 кг! Следващата седмица пак позвънил по телефона и казал: "Искам да отслабна с 10 кг!". Отново му казали да чака в къщи. На другия ден на вратата го чакала още по-красива гола жена с табелка "Ако ме хванеш съм твоя!". Започнал да я гони. Половин ден я гонил, най накрая я хванал…, застанал на кантара – бил отслабнал с 10 кг! Следващата седмица отново се обадил по телефона и твърдо казал: – Искам да отслабна с 20 кг! – Сигурен ли сте? – Сигурен съм! – Е, добре. Чакайте вкъщи. И отново на вратата се звъни, мъжът отваря вратата, а там стои едър негър с табела "Ако те хвана си мой!".

  • 8931

    Младеж и девойка се запознали в една дискотека, отишли в квартирата на мадамата и се оправили. След това тя заплакала: – Кой знае какво ще си помислиш за мен сега… А аз съвсем не съм такава! – Не си, не си, вярвам ти! – утешил я той. А тя още по-безутешно заридала: – Ти си ми първият! – Какво, първият с когото спиш ли? – Не, първият който ми вярва!

  • 10889

    Между приятели: – Виждал ли си ми новото гадже? – Да не е една дето ходи все със много скъпи кожени палта? – Не знам! Никога не съм я виждал с дрехи!

  • 11616

    Притеснила се майката, че сина й е педераст, и го води на доктор. Доктора й казал, че първо ще го прегледа. Хванал го за рамото и му рекъл: – Ей, момче, я кажи шетстотин! – Шееестстооотииин – отговорило момчето. Почесал се доктора, сложил си ръкавиците и му бръкнал в дупето с пръст: – Кажи шетстотин бе! – Едноооо, двеее, триии, чеетирии…

  • 2771

    – Аз съм абсолютно самостоятелен мъж. Всичко правя сам. Мога да оправя, каквото поискам, мога да ремонтирам всякаква техника. Всичко с моите ръце. Мия чинии, пода, пера си дрехите, готвя… Всичко сам! Със своите ръце! – А жена нямаш ли? – Абе аз, какво ти разправям досега!? Всичко сам! Със своите ръце!

  • 9631

    Марийка:– Господине на Иванчо му тече кръв от носа!!!Господина:– А ти ако още един път ми прекъснеш урока ще ти тече от гъза!

  • 2759

    Майка и малката й дъщеря се разхождат из залите на Лувъра. Изведнъж стигнали до статуя на гол мъж. – Какво е това? – попитало детето и посочило пениса. – Искам и аз да имам такова нещо! Много притеснена, майката набързо отговорила: – Ако си послушна, когато пораснеш, ще имаш! – А ако съм лошо момиче? – Тогава ще имаш много от тези.

  • 878

    – Деца, утре ще имаме много важно контролно! – казва учителката. – Никой да не отсъства! Не се приемат никакви извинителни причини. – А ако съм преуморен от секс? – прави се на интересен един ученик. – Ще пишеш с другата ръка.

  • 5699

    Красива велосипедистка преминава кръстовището на червено. Полицаят й свирва няколко пъти, докато тя спре. – Не ме ли чухте, когато ви свирнах? – пита той. – Чух ви, разбира се, но тази вечер съм заета.

  • 11307

    Нов експеримент: затворили българин, руснак и арабин в три стаи с по-една маймуна във всяка. Отворили ги след 2 години. Българинът с две малки маймунчета. Руснакът с две малки маймунчета. Арабинът с едно. – Защо така бе? – Какво искате като ме затворихте с мъжка маймуна!

  • 483

    Младеж дълго оглежда една девойка и накрая казва: – Здрасти, може ли да те снимам? Девойката учудена попитала: – Защо? – Ами колекционирам природни бедствия, повярвай ми, не си за изпускане..

  • 303

    Мъж отива на изследвания. След прегледите докторът му казва: – Слушайте! При вас всичко е нормално, изследванията са отлични, само едно нещо не е наред. Вие имате най-малката пишка, която съм виждал някога! Мъжът: – Знаете ли, докторе, аз имам жена, три деца и отличен полов живот. Най-големият ми проблем, обаче е, когато трябва да си намеря пишката, за да се изпикая. Докторът: – А при половия живот!? Мъжът: – А, тогава не я търся сам…

  • 11978

    За да отучат пушачите от вредните им навици, на централния вход на висше училище поставили надпис: „ВХОД ЗА КУ…“ (съкратено от красиви умове), а на задния вход – „ВХОД ЗА ПУ…“ (съкретено от пушачи). Кандидат-студент дошъл до централния вход, прочел надписа, замислил се дълбоко и бавно се отправил към задния вход. Като видял втория надпис не се сдържал и изпсувал: -Пфу, тук мъже не приемат ли?

  • 7821

    Събрали се внучка, дъщеря и баба. Започнали да си говорят коя е изпитала най-голямата си болка в живота. Започнала първа внучката да споделя:– На мен най-голямата болка в живота ми до сега беше, когато го направих за първи път. Много ме болеше.После заразказвала майка й:– Мен най-много ме болеше, когато те родих дъще.Дошъл ред и на бабата, да сподели своята най-голяма болка:– Ами, – започнала бабата – моята най-голяма болка беше вчера.Всички започнали да я питат:– Е как така вчера?– Еми, ей така, както си карах колелото и си прещипах клитора на веригата.