• 4785

    Баща казва на седемнадесетгодишната си дъщеря: – Мило дете, това, че съм ти казал, че всички мъже са еднакви не означава, че всеки ден трябва да проверяваш дали съм бил прав…

  • 7014

    Двама обратни се качват на такси. По едно време единия пита шофьора на таксито: – Извинете може ли да пръдна? – Ами да – отговаря той. Напънал се педераса, но излязло само едно "Фъссс". След малко се обадил другия: – Извинете, може ли да пръдна? – Давай. – отговаря шофьора. Напънал се и той, но пак излязло само "Фъссс". Тогава шофьора се намесил: – Сега може ли аз да пръдна? – Да, да, разбира се… Пръднал нашия както трябва, а педерасите се обадили: – Олелее, този е още девствен…

  • 6465

    Трима приятели се хвалят със задниците на жените си. Първият казал: – На моята задника е толкова голям, че като тръгвам сутрин за работа и я плесна като се върна вечерта той още се тресе! Вторият: – Това нищо не е – жената като си изпере гащите и ги простре, съседа вика – комши, пак си прал брезента на колата. А третият въздъхнал замечтано: – А моята има красиви сини очи! Другите двама се разхилили: – Ама ние за задници говорим… Третият: – Е да де, то всичко останало е гъз!

  • 7148

    – На кое му се казва супер оптимизъм? – Това е, когато двама обратни влизат в магазин и купуват детска количка.

  • 8915

    – Извинете, госпожице, обичате ли животни? – Това как да го разбирам, предложение ли ми правите?

  • 3697

    Върви си по улицата стар дядо и вижда на една стена с големи букви пише – „хой“. – Е не, каква младеж имаме, днес… щом и в тази дума може грешка да направи!

  • 783

    Нане и Вуте пикаят край един стобор. Нане казал: – Вуте, га фанах се сетих – що прави сестра ти?

  • 238

    Двама приятели си говорят: – Знаеш ли защо презрелите зелки се цепват отгоре? – Не. – Ами и на тебе да ти наврат такъв чеп у задника и ти ще цъфнеш, като нея.

  • 3764

    – Къде беше вчера? – При един приятел, играхме шах. – Е, и? – Какво "е, и"? – Кой кого? – Никой никого! Казвам ти – играхме шах!

  • 1766

    – Абе, жена ти ходила ли е във Франция? – Не, предишният й приятел я научил, мръсникът!

  • 1209

    На касата в киното: – Извинете, какъв е филмът от 22.00? – Порно. – Добре, дайте ми един билет на последния ред в ъгъла.

  • 2673

    – Как се нарича педераст, който ходи по голяма нужда? – Сергей.

  • 2623

    – Никога няма да се разболееш от СПИН!– Защо?– Защото си капут!

  • 310

    Мъж отива на лекар с оплакване от сърбеж на оная работа. Докторът го пита за сексуалния му живот и той обяснява: – Сутрин, като се събудя чукам жената. После отивам да тичам в парка. Там тича комшийката Иванова. Нея я чукам на открито. След това в службата чукам секретарката, след обед наминавам в склада. Склададжийката Стоянова е страшна пичка, и нея я чукам. След работа разхождам кучето в градинката. Там си разхожда кучето и Стоянка. Нея също я чукам в храстите. После се прибирам и преди вечеря чукам пак жената, а след вечеря за изразходване на калориите отново правим секс. Обаче, да ти кажа докторе… все си мисля че оная работа ме сърби от чикиите.

  • 7707

    Най-сетне отговор на философско – богословския въпрос "Къде се намира душата на човека"? Под пикочния мехур. Изпикаеш се, и ти олеква на душата.

  • 11456

    Банана среща вибратора и му вика: – К"во си се разтреперил бе, мене ще ме ядат!