Вицове - Domati.net - ВИЦОВЕТЕ, КОИТО ТИ ХАРЕСВАТ

  • 801

    – Защо на "Запорожец"-а са му кръгли фаровете? – Защото са му навряли мотора отзад…

  • 6970

    На луната живеят лунатици. Из съчинение по литература в III клас.

  • 8173

    Подово отопление за краката… Търговец рекламира чехли.

  • 506

    Селянин разправя за реколтата: – Тая година царевицата стана като електрически стълбове! – Толкова голяма ли? – Не, толкова рядка.

  • 10302

    Попитали радио "Ереван": – Клара Маринова и Вера Маринова сестри ли са? – Не – отговорили от радиото – братя…

  • 7653

    Кара си един тираджия камиона и гледа на пътя – стопаджийка. С едната ръка маха, с другата държи дамаджанка. Спира, качва я. – Ти какво, ракийка ли си носиш? – Не, бензин. – Ха, че за какво ти е бензин като се движиш на стоп? – Знам ви аз вас шофьорите! Още на първата горичка и ви свършва бензина.

  • 9478

    Защо на Запорожеца вратите се отварят напред? Защото, ако караш много бързо, на завоите трябва да пускаш крак.

  • 5255

    През 80-те, син към баща си: – Тате, ти все казваше, че нищо няма да излезе от мен, ама ела сега да видиш какъв важен човек станах! Три предприятия се карат за мен и всяко вика "Вземи го ти!".

  • 6632

    Някакъв отива да кандидатства за работа. Разправя на шефа: – Имам жена, шест деца… – Добре, а какво още умеете да правите?

  • 8445

    Час по английски: – Думата always говори ли ви нещо? Момичета, свалете ръце!

  • 6918

    Двама много пияни приятелчета пътували в една кола.Единия карал , а другия спял на задната седалка.По едно време ги спира полицай.При отварянето на вратата от полицаят шофьора пада на улицата: -Как може такова безобразие-казало ченгето. -Какво сте пили бе господине!!? -Само….едно малко…… г-н полицай. В този момент онзи на задната седалка се поразбудил и казал: И…. на мене… едно……малко….

  • 3948

    Сталин чете доклад. Изведнъж някой в залата кихва. – Кой кихна? (мълчание…) – Първи ред, стани! Да се разстреля! Бурни аплодисменти. – Кой кихна? (мълчание пак…) – Втори ред, стани! Да се разстреля! Дълго нестихващи аплодисменти. – Кой кихна? (мълчание…) – Трети ред, стани! Да се разстреля! Бурни аплодисменти в цялата зала, всички стават, възгласи "Слава на великия Сталин!" – Кой кихна? – Аз, аз… (ридания…) – Наздраве, другарю!

  • 474

    Иванчо и Марийка са сред природата. – Марийке, намерих четирилистна детелина. – Иванчо, това означава, че ние скоро ще се оженим. – Така ли? Аз винаги съм мислил, че четирилистната детелина носи щастие…

  • 9993

    Чапай и Петка отишли на реката. – Сега, Петка, качи се на това дърво и ако дойдат белите ми свирни. Аз влизам да се къпя. – Добре. Качил се Петка на дървото. След малко дошли белите. Петка го дострашало да свирне и не издал никакъв звук. Белите забелязали Чапай, хванали го и го пребили. На следващия ден Чапай и Петка пак отишли на реката. Чапай пак заръчал на Петка: – Като дойдат белите, ще ми свирнеш! – Добре. Белите пак дошли, Петка отново се уплашил, та Чапай пак останал пребит. На следващия ден Чапай: – Сега е твой ред да влезеш в реката. Аз ще се кача на дървото. Петка се уплашил, но послушал приятеля си. Влязал да се изкъпе и да поплува. Пак дошли белите и казали: – Хайде стига сме трепали тоя във водата, давайте да натупаме тоя, дето стои на дървото…

  • 3889

    Колко ще ми струва удоволствието, да погреба свекърва си? Разстроена клиентка в погребално бюро

  • 5501

    – Кое е най-мощното оръжие? – Крайцерът "Аврора": един изстрел и 80 години разруха!