Вицове - Domati.net - ВИЦОВЕТЕ, КОИТО ТИ ХАРЕСВАТ

  • 8027

    На автогарата някакъв дядо пита блондинка: – Извинете, кога тръгва рейса за София? – Не знам вижте на таблото, там пише. – Ама аз съм неграмотен. – Няма страшно, те и неграмотни возят.

  • 8500

    – Това е същият ръкопис, който отхвърлих миналия път, нали? – пита редакторът. – Да – отговаря авторът. – Тогава защо ми го носите пак? Да не би да си мислите, че ми липсва? – Защото сега вече имате опит – отговаря авторът. – А преди три години едва започвахте…

  • 4866

    Влиза притеснен човек при психиатър и разказва: – Положението е нетърпимо. Ще ме уволнят. Не се наспивам – тъкмо затворя очи и идва Клаудия Шифър. "Ще ме чукаш" казва. "Няма не мога, няма недей!". Оправям я, заминава си и ето я Наоми Кембъл. "С Клаудия Шифър можеш, а с мене не можеш. Така ли?" Оправям я и нея и ето я Линда Еванджелиста. "Да не чувам НЕ" – ми вика и се съблича… – Спокойно! Към колко часа идва Линда Еванджелиста? Един и половина?- казва докторът, – Това е много известен случай. Писал съм учебник. Значи, когато дойде Линда Еванджелиста и казвате – "Ето телефона на доктор Иванов. Той ще ви оправи". – Вие ме спасихте! – казва пациентът и си отива. Влиза следващият и започва: – Ужас! Не мога да се наспя. Тъкмо затварям очи и се озовавам на гарата в Русе. До мен полицай и войник с куче. Насочват оръжие и казват: "Виждаш ли ги тия десет вагона почвай да ги буташ към София!" И аз ги бутам, бутам и тъкмо стигам Централна гара и будилникът звъни. – Спокойно! – казва докторът, – Всичко е под контрол. Къде е най-големият зор? – Е, ми, някъде към Горна Оряховица. – Отлично! Казвате на униформените лица: "Сега ще дойде доктор Иванов и той поема пет вагона, аз – другите пет!" – Докторе, вие сте гений! – Работим, работим – казва скромно докторът, – между другото, към колко часа стигате Горна Оряховица? – Към един и половина… – Е, тогава не мога. Чакам Линда Еванджелиста…

  • 963

    "Влажността е същността на мокротата!" Реплика от филма "Зулендър"

  • 9862

    Ще ви науча на математика така добре, че когато отидете на село пиленцата вместо "пи-пи" ще казват "3,14-3,14"

  • 1631

    – Много ви благодаря, докторе, за това че ме излекувахте. За съжаление не мога да платя сега сметката си, но задължително ще ви спомена в завещанието си. – Прекрасно! Само, бихте ли ми дали за момент рецептата, която ви изписах, бих искал да внеса в нея малки изменения.

  • 6715

    – Моята дъщеря е сгодена от пет години! – Не е ли малко длъжко? – Не, тя сменя всяка година годениците!

  • 1587

    Академик е този, който като поостарее започне да се пита:" А КАДЕ МИ са очилата, А КАДЕ МИ е химикала…" Преподавател от катедрата по Английска филология в ПУ

  • 12085

    един слон,както си вървял по пътя и го полазели мравки разтърсил се той но останала една мравка на гърба му другите мравки отдолу му викали .Настъпи го Пешо настъпи го.

  • 3915

    Изпаднала в носталгия, Наташа Ростова романтично пита поручик Ржевски:– Кажете, поручик, а Вие помните ли своята първа учителка?– Доколкото помня, Наташа, първа беше една медсестра…

  • 9270

    Дъщеря на полицай се прибира вкъщи, вади лист с дълъг списък имена и казва: – Татко, бременна съм. Ето ти списъка на заподозрените.

  • 6354

    Мъж заварва жена си с непознат мъж в леглото. Той изважда пистолет и го насочва към любовника. Жена му скача между двамата и се разплаква: – Скъпи, опомни се! Нима искаш да застреляш бащата на нашите деца?

  • 4585

    Събрали се животните от гората да си разказват тъпи вицове. Така от животно на животно дошъл ред и на костенурката. Застанала тя на средата на полянката, поогледала се и казала : – Стена. Всички животни се спогледали учудено, а костенурката се изпъчила и продължила: – Ха хааааа, зная и по-тъпи!

  • 4786

    Питат радио Ереван: – Русия ще влезе ли в НАТО? – Ако се налага, ще влезе. Чак до Белгия ще влезе ако трябва.

  • 8882

    – Как ти се струва, Юли, първият завой на тази писта? – Ами, струва ми се ляв, Стойчо! – А на теб, Георги? – На мен също ми се струва ляв! Разговор между Стойчо Керев и коментаторите от Формула 1 по време на квалификациите

  • 2805

    – Малейй шо не се сетихме за тия фенери бе? Само Ицето се сети! А той къвто е тъпирр! Ама се сети да го еба! Ама ние толко ли сме тъпоумни бе?– Ееее нищо не се хаби толкоз друтия път ше се сетим!(Разговор между ученици)