Вицове - Domati.net - ВИЦОВЕТЕ, КОИТО ТИ ХАРЕСВАТ

  • 9803

    Сега, ти ще извършиш една висша мозъчна дейност – наречена концентрация. Учител от Русе

  • 11453

    Малко момченце моли родителите си да му подарят куче. Накрая родителите му купили кученце санбернар. Детенцето погледнало кучето и казало: – Не разбрах, кой на кого подарявате.

  • 413

    Млада жена се съблича и влиза в реката да се къпе. Изведнъж от храстите изскача горския: – Къпането тук е забранено! – А защо не ми казахте преди да се съблека? – Събличането не е забранено.

  • 9017

    Вие идвате тука, само да си чешете проблемчетата! В час по физика

  • 1271

    Давам стая за момиче с голям балкон. Обява във вестник.

  • 206

    Шефът на малка фирма събрал всичките си четирима подчинени и им казал: – С голямо съжаление ви съобщавам, че трябва да уволня един от вас… – Аз съм от малцинство! Ще те съдя за расова дискриминация – казал чернокож служител. – Аз съм жена! Ако ме уволниш, ще те съдя за полова дискриминация! – А аз ще те обвиня в незачитане на възрастните – казал побелял служител. Тогава всички погледнали към беззащитния млад, бял мъж. Той размислил за момент и после казал: – Мисля, че аз бих могъл да бъда гей…

  • 1678

    Седи един върху кофа за боклук и пуши. Идва полицай и му се кара: – Абе момче, защо седиш тук? Не виждаш ли какво пише: "За боклук" – О, извинете, заповядайте. Не знаех, че е вашето място.

  • 340

    Качествен политик? Политиците са две качества – трето и брак.

  • 2770

    Ченге спира блондинка показва й с колко е превишила скороста и казва: – Излиза, че ще правим акт! Bлондинката почнала да се съблича. Полицаят я погледнал учудено и я попитал: – Какво правите? А блондинката казала: – Нали ще правим акт!

  • 8299

    Срещат се две приятелки: – Здравей! Това ти ли си? Извинявай, миличка ама 15 години не сме се виждали, така си напълняла, че едва те познах… – И аз нямаше да те позная, ако не беше роклята ти на цветенца! – казала другата.

  • 3313

    Стои си някаква компания на маса и обсъждат техен приятел. Единият разказва: – Голяма беля си взел на главата, миналата седмица докато правели любов със жена му, й казал "Ленче", а тя – Мария… Жените цъкат с език възмутени: – Ех, идиот, не му ли стига Мария… Мъжете цъкат с език възмутени: – Ех, идиот, не му ли стигат Мариите…

  • 8417

    През Средновековието настъпва един период,който се нарича Реверанс.

  • 11000

    – Мамо, татко скромен ли беше като по-млад? – Да, иначе ти щеше да си поне пет години по-голям.

  • 6586

    Умрял Шерлок Холмс и попаднал в рая. Hа вратата стои апостол Петър и пита: – Кой си ти? – Аз съм най-добрият детектив на света. – Тогава отивай да намериш Адам и Ева, щото в рая се навъди много народ и не мога да ги открия изобщо. Шерлок Холмс влиза, а на другия ден води мъж и жена. – Ето ти Адам, ето ти и Ева! – Е как ги позна? – Елементарно – и двамата нямат пъп.

  • 1503

    Сталин говори по телефона с Чърчил: – Не. Не. Не. Не. Да. Не. Не. Не. Не. Затваря. Секретарят му го пита: – Другарю Сталин, за какво му казахте "да"? – Попита ме дали го чувам добре.

  • 6908

    Ботев е колът, около които се вее знамето на революцията. Съчинение за Ботев.