Вицове - Domati.net - ВИЦОВЕТЕ, КОИТО ТИ ХАРЕСВАТ

  • 8639

    Девойка пита радио Ереван – може ли да се забременее от телефонен секс? – Зависи от слушалката! – отговаря радиото.

  • 3097

    Разпоредителка в операта казва на закъснял зрител: – Влизайте, но по-тихо! Зрителят: – Защо, да не са заспали вече всички?

  • 2239

    Лекар към болен на легло поп: – Не се притеснявайте, отче, скоро ще ви изправим пак на колене!

  • 1132

    – Днес минах на червено, един полицай ме спря, обаче не ме глоби. Каза, че не глобява колеги. – Ама ти да нямаш нещо полицейска униформа? – Не, обаче стъклата на колата са огледални.

  • 8367

    Доктор приключва преглед на пациент и замислено казва:– Хм, не мога да проумея само, как сте успели да стигнете до мен…

  • 277

    В театъра една жена прошепва на мъжа си: – Виж, там онзи с брадата на първия ред е Тристан Бернар! – Да не си полудяла! Той умря преди двадесет години! – Сигурен ли си? – Напълно. – О, но това е ужасно! Той току-що се размърда!

  • 3469

    Сред развалините на световния търговски център спасителите са открили бележка със следния текст: „Това ви е за Кинг-Конг, копелета!“

  • 5337

    Попитали радио "Ереван": – Може ли в България да избухне гражданска война? – Не – отговорили от радиото – в България всички са селяни…

  • 3039

    – Докторе, пациентът от девета стая е толкова добре, че вече започна да говори! – Така ли? И какво казва? – Че му е зле…

  • 2098

    На нудиски плаж: – Момиче, харесвате ми! – Виждам!

  • 3696

    "Аз имам три дяца и едно женско." Дядо отговаря на въпрос колко деца има.

  • 11066

    – Иванчо, ако майка ти ти даде три ябълки и ти вземеш две от сестричката си, колко всичко ще получиш? – Пет ябълки и два шамара от татко, госпожо.

  • 1833

    Обвиняем за тежко престъпление пита своя бъдещ защитник: – И колко ще ви дължа, господин адвокат? – Нищо. – Как така нищо? – Всичко ще ми платите предварително.

  • 5045

    Българска паста за зъби "Поморин" – укрепва косъма на четката.

  • 6107

    Един борец започнал да мисли…