Вицове - Domati.net - ВИЦОВЕТЕ, КОИТО ТИ ХАРЕСВАТ

  • 1907

    Разговарят двама музиканти. – Смятам да се женя, колега, но как мислиш – може ли един гений да бъде примерен съпруг? – Не зная. Питай жена ми…

  • 4613

    Наследникът на Омуртаг, не само стои на престола, а прокарва водопровод и други технически съоръжения Кандидатстудентски

  • 533

    Какво правят мутрите на Великден? Боядисват си мерцедесите в различни цветове и се чукат!

  • 10523

    Келнер в ресторант отваря бутилка. Тътен, грохот, кълба дим, от които се появява брадато лице с чалма. Клиентът: – Какво е това? – Това ли,.. това е джин! – Но аз си поръчах шампанско! Донесете книгата за жалби!

  • 3276

    – Ако още веднъж ви заваря с жена ми, можете да я задържите!

  • 1174

    По време на социализма поканили в България известен японски специалист, който да изчисли за колко време у нас ще настъпи комунизъм. След дълго проучване изследователят казал: – След пет километра! – Как така? – учудили се всички. – Ами ето как – посочил им той лозунга на стената, където пишело: "Всяка петилетка – крачка по пътя към комунизма!"

  • 4463

    Вероятно лирическият герой е гей, тъй като при толкова самодиви пита "..кажи ми, сестро, де е Караджата". Из съчинение на тема"Посланието на поета в "Хаджи Димитър".

  • 10522

    Крум бил един от малкото владетели с прякор и то сред малкото с прякор "Страшни".

  • 4725

    Виж го тоя се е постригал като Румънеца и Енчев. Учител по история в ТЕЕ – Бургас

  • 10822

    Двама българи отиват да свалят чужденки на морето, още първия ден се забиват в една дискотека, виждат две мадами и почват да ги черпят. Черпили ги те, пили, веселили се, накрая се заклатушкали с чужденките към хотела, но още щом влязли в стаята, единият паднал и заспал мъртвешки сън. Става той на сутринта, гледа леко гузно другия, а той му вика: – Брато, добре че бях аз, да отсрамя българската чест! – Ама как… – пита невярващо нашият човек – Как, ти… и двете ли? – Не бе, преди да заспя и аз, им казах, че сме румънци.

  • 11615

    Мутра отива да си плати телефонната си сметка. Започва да се възмущава по повод сумата за разговори: – В Рим съм звънял – ще платя. В Атина съм звънял – ще платя. Но в ДДС не съм звънял – няма да го плащам!

  • 371

    Премиерът пред Парламента: – Преди нашето правителство да дойде на власт страната беше на ръба на пропастта. Но ние й помогнахме да направи крачка напред.

  • 9212

    Е как ще ме чувате, като по цял час се рисувате с молив за джуки Учител по математика в МГ "Гео Милев", Плевен

  • 348

    Вечер. Холмс и Уотсън на палатка в гората. – Уотсън, събуди се. Какво ти говорят тези звезди? – Ами… Утре времето ще е ясно с лек северозападен вятър, нали? – Не, Уотсън. – А какво могат да означават тогава? – Елементарно, драги ми Уотсън, някой ни е отмъкнал палатката.

  • 1461

    Срещат се няколко габровци и питат техен съгражданин защо носи траурна лента. – Вчера почина баща ми. – Ама ние тази сутрин го видяхме на портата! – Да, поставихме го там, за да го види пощальонът, който раздава пенсиите.

  • 11641

    Едно време корабите бяха дървени, а межете железни.А сега положението е много зле- корабите са железни, а мъжете…………… дървени