Вицове - Domati.net - ВИЦОВЕТЕ, КОИТО ТИ ХАРЕСВАТ

  • 6618

    Мъж се кара със жена си: – И откъде ти хрумна, че обичам твоите роднини по-малко от моите? Ето, например, обичам много повече свекърва ти, отколкото тъща ми.

  • 1858

    Обява във вестника: "Ако вече сте много стар, много болен и много богат, то прекрасна 30-годишна красива вдовица с удоволствие ще стане и ваша вдовица!"

  • 7452

    – Каква е приликата между бившето Шесто и Ариел? – И в двата случая те перат, но в Шесто те накисват.

  • 11899

    Старшината стои бесен пред строя и крещи: – Чий е този автомат, който не е почистен? – На Калашников, г-н старшина.

  • 5573

    – Знаете ли колко вица има за милиционери? – Нито един! Всичко е истина!

  • 8366

    Попитали Радио Ереван: – Може ли мъж да забременее? – Не може, но опитите в Анадола продължават.

  • 982

    Командирът на батареята оглежда позициите и вижда обслужващите оръдието да лазят в храстите. – Защо пълзите така? – пита той. – Тази сутрин замаскирахме оръдието и сега не можем да го намерим – докладва ефрейторът.

  • 9503

    Един човек тича по улиците и раздава на минувачите бели листа. Към него се приближават двама полицаи. – Гражданино, какво раздавате? – Как какво? Не виждате ли – раздавам позиви! – Ти с кой се ебаваш, бе? Т`ва са си чисто бели листа. – Не! Това са позиви. – Е, като са позиви, тогава защо нищо не пише? – К`во да пише – то всичко е ясно!

  • 11311

    Съдят един за това, че е пребил тъща си. Съдията казва: – Глобявам те $1007. – Е защо точно толкова? Защо не $1000 например? – $1000 ти е глобата за побой, а $7 е местната такса "развлечения".

  • 10987

    Брюнетка, блондинка и червенокоса решили да се подложат на детектора на лъжата. Сяда брюнетката: – Амии…аз мисля че съм красива.. – Пиууууу. Сяда червенокосата: – Амии… аз мисля, че съм красива… – Пиууууу. Идва блондинката: -Ми… аз мисля…. – Пиуууууууууууу.

  • 5719

    Мъж и жена се спират пред клетката с хищници в зоологическата градина. Мъжът казва: – Как мислиш, какво би ни казал онзи тигър, ако можеше да говори? – Аз съм леопард! – чува се откъм клетката.

  • 5101

    Изхвърлете всичко, каквото имате в устата си!! Учител

  • 2200

    Камен и Николай, кой от двама ви е Стефан? В час по география 73СОУ

  • 4906

    Лекарят преглежда пациент и постоянно си мърмори под носа: – Добре… добре… добре… – Какво е толкова добре бе, докторе? – Добре, че аз не съм болен от това…

  • 7372

    Парк-хотел Москва събра на ежегодна среща бившето правителство на Стефан Софиянски. Събра дори и Александър Божков Заглавие във в."Нощен труд"

  • 5027

    Президентът на САЩ искал да провери кой от органите на закона (ФБР, ЦРУ и щатската полиция) е най-кадърен. Пуснал в гората един заек и им казал да го намерят. ФБР търсили 2 седмици. Сложили информатори из цялата гора, монтирали подслушвателни устройства, претърсили цялата гора, но не намерили заека. ЦРУ търсили 1 седмица. Отровили и избили всичките животни, опожарили гората, но не намерили заека. Дошло ред на щатската полиция. Тя се върнала след няколко часа с една проскубана и пребита катерица, която викала: – Добре, добре, признавам! Заек съм, заек съм.