Вицове - Domati.net - ВИЦОВЕТЕ, КОИТО ТИ ХАРЕСВАТ

  • 3239

    – Tи наистина ли не знаеш от кого е бебето ти? – Не зная! Могат да ме упрекват в лекомислие, но не и в любопитство!

  • 3560

    Баба Ганка пита Симеон: – Тва, новото време, вие ли го измислихте, чедо, или учените? – Ние, бабо Ганке, ние – отговаря Симеон. – И аз така им разправям, зер – ако бяха учените, щяха да го пробват първо на кучета.

  • 1790

    Въпрос: Каква е новата бойна тактика на китайците. Отговор: Да се движат на малки групи от по два милиона.

  • 7519

    Началника се кара на двама полицаи: – Как можахте да изпуснете престъпника? – Ами шефе, тъкмо го бяхме настигнали и той се шмугна в едно кино. – А вие защо не влязохте след него? – Ние тоя филм го бяхме гледали.

  • 7723

    – Зелено, петнисто, скача. Що е то? – Жаба? – Не, парашутист.

  • 1673

    – Келнер! Донесете ми бульон, моля! – Натурален или изкуствен? – Как правите изкуствения? – Разтваряме във вряла вода едно кубче концентрат. – А натуралния? – Разтваряме две кубчета.

  • 10216

    Иванчо бил малоумен и баща му решил да го образова самоинициятивно, да го разведе по света да види за какво става дума. Завел го в Париж.– Ето сине, това е Париж – градът на модата, това е Айфеловата кула – най-високата кула в света. Какво ще кажеш, харесва ли ти?– Ъ-хъъЗавел го бащата в Рим.– Ето сине, това е Рим, това е катедралата Свети Петър, тука Папата на Великден излиза и поздравява всички европейски народи с католическа и християнска вяра по случай празника. Какво ще кажеш, харесва ли ти?– Ъ-хъъъОтишли те в Чикаго.– Ето сине, това е Америка, страна-мечта. Това е Чикаго, това са чикагските кланници.От тука влиза говедото, от там излиза салама. Какво ще кажеш, харесва ли ти?– Ъ-хъъъБащата се ядосал.– Стига с тва ъ-хъъъ бе, попитай нещо, поинтересувай се малко, какво само ми ъ-хъъ-каш.Иванчо:– Аааааааа, татеееее, аааааа, … може ли да влезне салам и да излезне говедо?Бащата:– Дааа бе, тва да не е п*тката на майка ти…

  • 7302

    Не внимава в час по география, защото се подиграва на косматите крака на другарчето си. Забележка, написана от учител по география в 91 НЕГ София

  • 875

    В докторския кабинет. Докторът: – Съжалявам, господине, имам една много лоша новина. Получих изследванията ви. Остават ви 10… Пациентът: – Какво?! Години, месеци, дни?!… – 9, – 8, – 7, – 6…

  • 608

    ШТИПКИ Надпис на стока в пловдивски магазин

  • 6470

    Мечката подгонила заека, но пробягала през няколко дерета, уморила се и се отказала да го преследва. Седи на един пън да си почива и си мисли: "Пак добре, че аз него гоня. Ами ако той ме подгони?"

  • 5544

    Ревнив съпруг, преди да замине в командировка казва на приятел: – Искам да следиш жена ми! Ако забележиш нещо необичайно, веднага ме извикай с телеграма! След три седмици получава телеграма: "Веднага идвай!" Пристига мъжът и пита какво се е случило. Приятелят обяснява: – В началото беше така. Всяка вечер при нея идваше някакъв мъж, стоеше цяла нощ и си отиваше на сутринта. – Е що чак сега ме викаш бе? – Ами необичайното беше вчера. Тоя не дойде!

  • 5796

    Отиват полицаите да хванат Щирлиц в квартирата му. Тропат на вратата и викат: – Щирлиц! Излизай! Нищо. – Щирлиц! Излизай, знаем, че си вътре! Отвътре се чува глас: – Мммм…. Може да съм излязъл. – Не ни будалкай, Щирлиц, обувките са ти тука! Излизай! Пауза, мълчание. След малко отвътре пак се чува глас: – Амиии…. Може да съм излязъл бос. Полицаите: – Ех, гадината мръсна, пак се измъкна!

  • 7338

    – Е, Червена шапчице, ще те ям! – казал пияният парашутист и загризал червената си барета.

  • 389

    Двама полицаи отиват на рожден ден на техен колега и си говорят: – Дай да му купим някакъв подарък? Неудобно е така, нищо не му носим. – Добре, да му купим книга? – За какво му е нова книга бе, той вече си има една!

  • 1404

    Очите му гледаха направо, а ушите наляво Из ученическо съчинение