Вицове - Domati.net - ВИЦОВЕТЕ, КОИТО ТИ ХАРЕСВАТ

  • 11726

    Между баща и син: – Запомни, синко, че безопасни гъби няма! – А пачият крак, татко? – За нищо на света! Когато търсех пачи крак се запознах с майка ти…

  • 5388

    – Идиоти, защо возите тази котка на танка? – Счупи ни се прибора за нощно виждане.

  • 8553

    Между приятели: – Ти нали скоро си купи моторетка. Доволен ли си от нея? – Никак! Единият от двама ни е постоянно на ремонт…

  • 5452

    Един студент дълго уговарял своя колежка да му дойде на гости: – Ела у нас, да пийнем чай? – Не искам. След някой-друг ден пак: – Ела у нас да пием чай? – Не искам. Най-накрая един ден колежката се съгласила. Тръгнали към квартирата на студента и минали покрая една аптека. Колежката казала: – Я дай да влезем за малко в аптеката? – Защо? – Ами да купим нещо за чая…

  • 1736

    В оръжеен магазин:– Каква система предпочитате?– Не знам точно… Нещо за пет, шест човека.

  • 6980

    На тръгване от клуба ма мазохистите:„И извинявайте, ако НЕ съм обидил някой!“

  • 700

    Седят три крокодила на едно дърво и си говорят: – Помните ли, че преди ядрената война бяхме зелени? – И можехме да плуваме… – Айде стига сме приказвали, давайте да отлитаме за нектар.

  • 2010

    На лирическия герой не му е до любов, въпреки че самодивите са три. Ученическо изказване

  • 9377

    В реанимацията: – Ало, докараха ли Петров при вас? – Да. – Жив ли е? – Още не е.

  • 4166

    Моля, всички ученици да се наредят зад шведската стена. Учител по физкултура

  • 9549

    Ооо,неразумни юроде,как не те е срам да се наричаш мой ученик? Преподавателка по литература в СМГ

  • 6698

    В генералния щаб се срещат двама генерали. – Изглеждате някак странно тази сутрин – казва единият – Да, наистина, за първи път откакто работим заедно, ви виждам без медали. Другият генерал поглежда към гърдите си и възкликва: – О, забравил съм да ги сваля от пижамата си!

  • 8415

    – О, главата ми! Какво ще ми дадете за нея, докторе? – И да ми я подариш, не я искам!

  • 10790

    Маскен бал. Всички са маскирани и се веселят. Изведнъж в залата влиза съвършенно гола блондинка. Музиката спира, всички се обръщат и я гледат. Към нея се приближава салонният управител и прошепва: – Вие какво? Да не сте се побъркала? – Защо? Аз съм в костюм на Адам! – Глупости! В костюм на Адам! Да си беше сложила и една пишка! – Сега идвам. Може би до няколко минути ще си сложа!

  • 1421

    Пощальон носи препоръчано писмо на адрес. Звъни на вратата. След малко отваря момченце, на около десет години. В едната ръка държи бутилка уиски, а в другата дими хаванска пура. Пощальонът изумен пита: – Ъъ-ъ-ъ, такова, ваште, вкъщи ли са? Момченцето небрежно изтръсква пурата на килима, почесва се по брадата и казва: – Ти как мислиш?

  • 10565

    След мощен купон един мъж отива на работа без една ръка. Колегите му естествено се вълнуват: – Кво стана? Къде ти е ръката? – Абе снощи се натряскахме свински – от полунощ нататък всичко ми се губи – и сутринта се събуждам и гледам – на ръката ми спи едно женище – 100 кила и грозна като смъртта! – И кво? – Кво!? Прегризах си ръката, да не я събудя и чупка!