Вицове - Domati.net - ВИЦОВЕТЕ, КОИТО ТИ ХАРЕСВАТ

  • 3349

    Двама приятели: – Поздравления, че се сдобри с жена ти! – Защо така мислиш? – Видях ви вчера, как заедно цепехте дърва… – Ааа, мебелите деляхме!

  • 11980

    Началник на полицейско управление събрал подчинените си и им казал: – Ще ходим на „Сватбата на Фигаро“. Купете подаръци, за да не се изложим. От подчинените му се чул глас: – Шефе, да не стане като миналия път с харпуните и въдиците на „Лебедово езеро“!

  • 11636

    Баща казва на 16-годишния си син: – Сине, трябва да поговорим! – За какво, тате? – Ами, трябва да поговорим за секса, сине. – Ами, добре де, кажи какво искаш да знаеш!

  • 12042

    Мъж отива при лекар и пита: Грип ли е? -Да . – казва лекаря – Свински нали. -Да -казва лекаря -Но защо – пита пациента -Защото само една истинска свиня може да се обади 4 сутринта за 37 цяло и 2 градуса темперетура

  • 8207

    Чапаев, Петка и Анка картечарката отиват на разузнаване по посока на фронтовата линия. Отпред пълзи Анка, след нея Чапаев, най-накрая – Петка. Чапаев пита: – Анке, майка ти балерина ли е била? – Не, защо? – Такива дълги и хубави крака имаш… Пълзят. След малко Петка пита: – Чапаев, а твоя баща тракторист ли е бил? – Не, защо? – Такава права и дълбока бразда правиш…

  • 5897

    Рано сутринта Михаил Горбачов излязъл да подиша чист въздух на балкона. От спалнята Раиса се провиква: – Миша, как не те е срам да стоиш отвън по гащи! – Ама ти виждаш ли ме? – Не, слушам "Гласът на Америка".

  • 8531

    Албанските учени изобретили ново оръдие и един генерал отишъл да го изпита. Повъртял се генералът около оръдието, поогледал го и казал. – Добре, всичко ми харесва и разбирам защо има дупка отпред, но защо по дяволите сте му направили дупка и отзад? – Как защо, ами откъде ще се вкарва фунийката?

  • 1029

    Стои си един програмист пред компютъра и си работи. По някое време се звъни на вратата. Става, отваря, и какво да види – на прага стои Смъртта с косата… Е, висока само 3.5 инча, но все пак страшна. – Аммма аззз… как-как-во, азз съ-ъм-ъм м-млад още – заеква той. – Не се стягай бе, не идвам за тебе а за хард диска ти.

  • 4137

    Двама приятели си говорят: – Абе, от толкова години те познавам, и все се чудя за едно нещо… – Какво? – Твоите ризи кой ги носи когато са чисти?

  • 712

    Мъж влиза в ресторант за бързо хранене и си поръчва салата с кюфтета. Идва сервитьорът и му поднася парченце от кюфте голямо колкото мравка и стръкче магданоз. – Ма, какво е това!? – Ами, това е ресторант за бързо хранене, а не за наяждане, господине.

  • 2092

    Хлапе чупи прозорец с топката си. От къщата изскача разгневен мъж и го хваща за ухото: – Казвай бързо, кой е баща ти? – Не знам, питай мама, тя има известни подозрения…

  • 1922

    Мъж казва на жена си: – Скъпа, хайде днес да опитаме една нова поза: "Салтото на тигъра". Ти се съблечи и легни на леглото, а аз ще се кача на гардероба и ще скоча. Скочил мъжът, но не преценил разстоянието – ударил се в стената и започнал да пъшка. Жената възнегодувала: – Не ми харесва тая поза, само ти си правиш кефа!

  • 4461

    Един асистент решил да се заяде със студент и го пита: – Колко лампи има в стаята? – 20. – отговорил студентът. – Грешка, 21 са, аз си нося фенерче в джоба. Студентът останал на поправителен. На следващия път пак го питат: – Колко лампи има в стаята? – 21! – отговорил студентът, а оня му вика: – Не, 20, аз не си нося фенерчето. – Да, но този път аз нося! – отговорил студентът.

  • 9779

    Гостенин от града отива на село и го черпят с местна люта ракия. Удря една глътка и му изскачат искри от очите. – Какво е това чудо бе! Колко градуса е? – Не знаем. – отговарят селяните. – Ама една бутилка стига за десет сбивания и едно убийство.

  • 1920

    Малко момченце пита приятелчето си:– Пешко, твойте родители плашат ли се от анимационните филмчета, бе?– Не, разбира се.– А моите се плашат, щом почне някое анимационно филмче и бягат в спалнята, завиват се през глава и се тресат от страх!

  • 1926

    Трима приятели отишли в бордей, но там имало само една свободна жена. Влязъл първият. След известно време излязъл и другите двама го попитали: – Е, как беше? – Не беше зле, но моята съпруга е много по-добра в леглото. Влязъл и вторият, а когато излязъл, казал: – Хубаво беше, но с моята жена е много по-интересно! Влязъл най-накрая и третия. Когато излязъл, казал: – Прави бяхте момчета! Напълно съм съгласен и с двама ви!