Вицове - Domati.net - ВИЦОВЕТЕ, КОИТО ТИ ХАРЕСВАТ

  • 6373

    Биологична единица променя влакнестата си структура, но запазва константен темперамент. Т.е. Вълкът козината си мени, но нрава си – не!

  • 5805

    Двама катаджии забелязват автомобил,който се движи с висока скорост.Единият от тях излиза на средата на пътя и маха с палката.Автомобилът набива спирачки,блъска го и след 100 м. спира. Вторият катаджия се приближава,чука по стъклото и пита: -Как сте с документите? -Ами така, както със спирачките…-отговаря шофьорът.

  • 6875

    Когато мозъкът на растението се възбуди, той отделя храносмилателни сокове, наречени ензими, които всъщност имат оплодителна функция… Ученик в час по биология

  • 2135

    Разговор между гаджета: – Това е върхът на нахалството! Аз ти казвам, че ще имам бебе, а ти ме питаш от кого е! – Извинявай, мислех че знаеш…

  • 4711

    Двама приятели се срещат, единия носи чифт обици и пушка. Другия го пита: – За какво са ти тия обици? – Ами тъщата има рожден ден и съм й взел подарък. – А за какво ти е тая пушка? – Да й пробия ушите.

  • 2999

    – Какво е общото между войнишкия и сватбения марш? – И двата са сигнал за сражения.

  • 964

    Табелка на гърба на рокер: Ако четете този надпис гаджето ми е паднало от мотора.

  • 3861

    Въпрос: Защо блондинките отварят млякото още в супермаркета? Отговор: Защото на опаковката пише "Отвори тук!"

  • 4332

    Петко Каравелов минава между народа като синоним на честност и спестовност, и почина в тежко материално състояние. Из "Речник на чуждите думи", София 1994

  • 11759

    От импотентност никой не е умрял, но и никой не се е родил.

  • 5078

    На лекция по биология преподавателят обяснява на студентите: -И така колеги спермата се състои от белтъчини, въглехидрати, захари и… -Ааа, имам въпрос. прекъснала го млада студентка. Защо щом като има захари спермата не е сладка? -Защото колежке ако искате да знаете рецепторите за вкус се намират на върха на езика, а не дълбоко в гърлото.

  • 6334

    Снощи пак не ме остави да спя. Чувствах те в съня си. Присъствието ти бе мъчително. Остави следите си върху мен. Утре ще те убия, гаден, мръсен…. КОМАР!

  • 1099

    Една компания наркомани решили да отказват дрогата. Разбрали се да си направят купон в един от тях, но без наркотици. Домакинът приготвил всичко за купона, но не се стърпял и решил да се боцне за последно. За да не се издаде пред приятелите си написал на едно листче: "Кой е?" за да знае какво да говори когато се звънне на вратата. Надрусал се яко и по едно време се звъни. Той отива до вратата и казва: – Кой е, въпросителен. Отговарят му: – Ние сме запетайка твоите приятели точка.

  • 10774

    Две блондинки се возят в кола.Изпреварил ги някакъв шофьор и им давал знаци, че нещо мига. Те спрели и решили да проверят. Едната застанала пред колата, а другата започнала да включва и изключва копчетата от арматурното табло. Тогава тя попитала другата: – Работят ли мигачите? А другата отговорила: -Работят, опа не работят, а, пак работят, пак не работят!!!

  • 8638

    "- Надявам се, че си щастлив! – Дефиниция за щастие? – Твоята смърт!" Диалог от филма "Живот или нещо такова" ("Life or something like it")

  • 4074

    Мъж отива при морските спасители, позавърта се и след малко вика: – Момчета, да имате кибрит? – Не със запалки сме. А ти ще черпиш ли по цигара? – Да, заповядайте. – Мерси. – Няма защо. Как я карате тука? – Ами бива, поработваме, разслабваме, такива ми ти работи… – Мноооо горещо това лято бе, направо не се диша! – Абе мани, не е истина! – А и цените тая година са едни. Дееееа техната… – Мдааа, така си е…. – Еми добре момчета, аз тръгвам. Ама всъщност за кво дойдох?! А, сетих се! Тъщата май се дави.