Вицове - Domati.net - ВИЦОВЕТЕ, КОИТО ТИ ХАРЕСВАТ

  • 2485

    Върви Зайо из гората и на една полянка гледа – играят си няколко мечета. – Какви сте вие бе? – Мечета. – А къде е майка ви? – Отиде за мед в гората. – Ами да ви еба майката тогава… И си продължава по пътя. На другия ден – пак така. Мечетата се обидили и се оплакали на майка си. Скрила се Баба Меца в храстите до полянката и чака. Зайо пак и два и пак: – Къде е майка ви бе, мечета? – Отиде за мед. – Да ви еба майката тогава… Ха, така ли, мецаната изскача от храстите и го подгонва. Обаче Зайо се шмугва в тясната пролука между две дървета, Меца не успява и се заклещва там. Заека я заобикаля отзад и я подхваща да я оправя. – Аман бе Зайо, недей така, остави ме… – примолила се мечката. – Не може, вече обещах на децата.

  • 904

    Какво си мислят музикантите в една група докато свирят?Барабанистът: Леле какъв завързан и готин ритъм свиря и какви брейкове праскам!Китаристът: …а леле майко какви жици, какви рифове праскам – всички мацки са мои!Вокалът: Пея като змей – височини, низини – жесток съм, нема проблеми с мадамите!Клавиристът: Леле какви пръсти кърша, кви сола, хармонии – мамата си трака!Басистът: До-до-до-до, сол-сол-сол-сол…

  • 11129

    А сега излез на дъската да го направим бавно и внимателно! Учителка по биология!

  • 6254

    Иванчо пита майка си: – Мамо, вярно ли е че Петърчо има пра-пра-пра-прабаба? – Не, момчето ми, той просто заеква!

  • 1443

    След първата брачна нощ, съпругът казва на жена си: – Скъпа, ще ти призная нещо… Ти не си ми първата. Тя: – Скъпи, и аз ще ти призная нещо… Не ти вярвам.

  • 5870

    Рано пиле – рано пее, но и рано го колят.

  • 5231

    – Ало! Как си, какво правиш? – Ами, мия… – Какво миеш? – Не е за телефон…

  • 10938

    "Заемете по-биологична поза!" Учител по биология

  • 8662

    "- Какви са тези отсъствия? От утре ще идвам с термометър на училище!" Учителски

  • 11789

    "Не подсвирквайте след девойката, излизаща от този салон! Тя може да е вашата баба!"

  • 7115

    Пиян мъж си удря главата в шкаф. Питат го: – Къде се удари, бе? В шкафа ли? – Не, в главата!

  • 12108

    В едно село варили РАКИЯ.Дошъл царят,който по традиция идвал всяка год.за да ги опитва.По право трябвало ако ракията била лоша да,я задържи за да , я свари неговия слуга на ново.А ако била добра да,я остави.И пил-пил направо се олял.Селяните казали: Ей,царю велики!До кога ще пиеш от нашата велика ракия? А той казал: Докато открия проблема `и.

  • 8188

    то се разчита на вашата обща култура, което от таблицата си личи Химически факултет на СУ – Физико-химия -Доц. Пенева

  • 2687

    АФТОМИФКА Надпис на гараж в ромския квартал в Пазарджик

  • 6609

    Другосерецът… Бисери и поуки от изпита по литература след 7. клас през 1998г. – Йордан Йовков – "По жицата"

  • 6682

    В градската баня: – Защо стоите под душа с чадър? – питат един борец. – Забравих си хавлията в къщи.