Вицове - Domati.net - ВИЦОВЕТЕ, КОИТО ТИ ХАРЕСВАТ

  • 5354

    Ученикът се качва на дърво в час по физическо. Забележка в бележник на ученик, СОУ "Иван Вазов, Стара Загора

  • 8592

    Английски лорд разсъждава: – Вие, французите, нямате никакво чувство за такт. Влизате случайно в баня, в която се къпе жена, казвате: "Извинете!" и затваряте вратата! – А какво според вас трябва да се направи? – Преди да затворите вратата трябва да кажете: "Извинете, господине!".

  • 7648

    Ние, възрастните, сме колчетата, а вие, децата, сте доматите, които ние придържаме Учител по хореография от Ст. Загора

  • 2217

    Такъв ще ти светна ,че ще угаснеш!

  • 954

    В кабинета по природознание да знаеш какъв страхотен парализиран бухал има! Ученик в 5 клас

  • 5472

    Чакали на една спирка трима човека. Единия от "Младост", втория от "Люлин", а третия от "Дружба". Минало доста време, и двамата от "Младост" и "Люлин" се заприказвали: – Леле, да знаеш, един път чаках на спирката автобус за "Младост" един час! – О-о-о. Ти нищо не знаеш. Аз един път чаках автобус за "Люлин" час и половина! Не разбрал за какво става въпрос, оня от "Дружба" им казал: – Е-е-е, айде стига сте се хвалили де. И на мен по някой път ми идва толкова бьрзо автобуса.

  • 10738

    Поздравявам всички наши зрители с веселата песничка "Ако умра, ил загина"! Водеща на музикално тв предаване

  • 9670

    Една лисица била поканена на парти. Нагласила се и тръгнала. По пътя чула един петел да кукурига. Тя бая се зачудила дали да отиде ама си рекла: – Е, сега отивам на парти, ще се занимавам с тебе! И си продължила пътя. След малко пак го чула да кукурига. – Ей сега идвам при тебе! – рекла лисицата. След малко от храстите се появил един вълк, облизва се и си говори: – Ей, хубаво е човек да знае чужди езици!

  • 7625

    Във връзка с препоръките на Европейския съюз на всеки депутат ще бъдат дадени по 10 000 евро за да бъде приет закона срещу корупцията.

  • 8332

    Пациент се оплаква на лекар: – Боде ме цялото тяло… – Къде работите? – Във фабрика за игли…

  • 1413

    Вървели си двама приятели. Единият видял светулка и попитал другия: – Какво е това? А другият отговорил: – Това е гадинка с електрическа гъзинка.

  • 1229

    Да приберем до зърно хляба на народа! Лозунг по време на жътва

  • 10938

    "Заемете по-биологична поза!" Учител по биология

  • 1042

    Разговор между двама приятели-старшини: – Защо те уволниха от армията? – По болест. – Каква болест? – Не знам каква, но на целия полк му се повръщаше от мен.

  • 729

    Пощальонът спира да гребе, слиза от лодката и с кисела физиономия връчва на пазача на фара писмо. Той го взима и казва: – Ако и следващия път дойдеш при мен такъв кисел, ще се абонирам за ежедневник!

  • 6468

    При ветеринаря: – Докторе, конят ми понякога ходи нормално, а понякога куца – какво да го правя? – Хващаш го когато ходи нормално и го продаваш!