Вицове - Domati.net - ВИЦОВЕТЕ, КОИТО ТИ ХАРЕСВАТ

  • 6805

    Как се изпраща SMS при слаба мрежа?– След като sms-а e набран, натиска се бутон „изпрати“ и започвате енергично да подхвърляте телефонния си апарат нагоре минумум 3-5 метра (може и повече). Важното е да го хванете после.

  • 11099

    Шофьори на автобус седят в гаража и пият в памет на загинал колега: – Да, добър човек беше, когато го помолиш винаги взимаше нощна смяна. – И ако се наложеше и допълнителни часове взимаше. – Да, бе, и пари на заем даваше винаги. – Да, и хубаво умря, докато спеше, а не като останалите 42-ма пътници.

  • 3393

    Мъж пита приятел:– Кажи как да се отървем от мойта?– Много лесно, оправяй я непрекъснато и за десет дена че пукне…След една седмица нашия човек лежи омаломощен, а жената простира и си пее…– Пей, пей, че още три дена ти остават…

  • 2316

    Един рибар и вярното му куче отиват да лови златната рибка. Хвърля въдицата във водата и нещо клъвва. Дърпа той въдицата и що да види – излиза една крава. Тя му казва: – Муууу. Дай една цигара. Рибаря озадачен й дава цигара, а тя му вика: – Муууу. А огънче нямаш ли? Дал й и огънче. И рибаря поглежда към кучето си и то му казва: – К"во ме зяпаш бе, и аз съм шашнат!

  • 6895

    Те нещата са много прости, но понеже са сложни.. трябва да се обяснят. Учителка

  • 1107

    Пиян борец излиза от казино и спира тролей: – Карай към Драгалевци! – Ама как? До там не ходят тролеи! – 2000$! – Ще ме уволнят, бе, човек! – 3000$ и повече не се обяснявай! Шофьорът потеглил. Свършили жиците – на акумулатор! Наближват – гледат! – развалини, изтръгнати дървета, пропаднали улици… – Абе, шефе, да не са ви бомбардирали?! – А, не, бе! Вчера се прибирах с метрото…

  • 8257

    – Защо се отказа да отглеждаш краставички в градината? – Ами все не мога да ги докарам като тия в магазина. – Как така? – Не растат солени и в буркани.

  • 10721

    – Обича ме, не ме обича, обича ме, не ме обича, обича ме, не ме обича… – Докторе, оставете на мира зъбите ми!!!

  • 7256

    И както е казал Фреди Меркюри – мъж го искам, сега го искам… Учителка по география, ОМГ Пловдив

  • 2825

    Хитлер е нападнал нечестно Полша. Изпит по история 11 клас

  • 10129

    14 признака, че гледате сериал и този сериал е латиноамерикански: 1. Може да се гледа от която и да е серия. 2. Главната героиня е бедна или по рождение или пък е лишена несправедливо от наследство. 3. Лишават я от девственост още в първите епизоди на филма или пък се отнасят лошо с нея. 4. Ако я лишават от девственост, то това обезателно става на сеното. В краен случай на разходка сред природата. 5. Винаги има много добри и много лоши герои. 6. Действащите лица обожават да страдат от редки, често неизлечими болести, например рак. 7. Действащите лица често имат загуба на паметта, внезапна бременност, неочаквани раждания, катастрофи в навечерието на сватбата и други важни събития, кома, паралич и др. 8. Болестите имат свойството неочаквано да се самоизлекуват. 9. Действащите лица често са на границата на конфликта, всеки е за другия брат, сестра, любовник, родител или дете. Много често те не се досещат дори за тази си връзка. 10. Всички са добри католици. 11. Дори героинята да е на 70 години и това да е нейната шеста сватба, тя винаги е облечена с бяла рокля и воал. 12. Сватбата не се състои ако сериала се показва само няколко месеца. 13. Почти неграмотна героиня може неочаквано да преуспее в бизнеса. 14. Нито една тайна не може да бъде разказана, без някой да я подслуша. И един признак, че това е "Дързост и красота". – Нямало ви е 8 години, връщате се, а …"всичко току що започва".

  • 5076

    Двама приятели разговарят: – Представяш ли си, връщам се вкъщи, отварям гардероба, а там – гол мъж! – Ами нищо ново под слънцето – казал другият. – Как така нищо ново??? Ама аз не съм женен!!!!

  • 9315

    – Госпожице, може ли да се запознаем? – Не! – Госпожице, кажете ми какъв ви е телефона? – Нокиа. – Не какъв модел, номера какъв ви е? – Мтелски? – Не кой оператор. Какви са цифрите? – Арабски.

  • 8937

    Опитайте най-вкусните китайски ястия – направо да си оближеш клечките! Надпис на китайски ресторант в Несебър

  • 11876

    -Коя карта си избирате? -Средната. -Ваша средна или моя средна… Риск печели,риск губи

  • 2101

    Сестра и е полякиня, ама тя не е.