Вицове - Domati.net - ВИЦОВЕТЕ, КОИТО ТИ ХАРЕСВАТ

  • 4454

    Васил Левски и неговия съдружник обират местната поща, за да имат пари за възстанието. Из контролно по история

  • 10918

    Главата ми се концентрира от тебе. Блондинка

  • 5932

    В института по ветеринарна медицина професорът чете лекция за размножаването при едрия рогат добитък. – Всеки бик може да има до 50 полови акта на ден… – Колко, колко? – пита женски глас от първите редици. – Петдесет. – Може ли да го повторите още веднъж за задната редица? Професорът повтаря. Мъжки глас от задната редица: – А това с една крава ли, или с 50 различни? – Различни, разбира се. – Може ли да го повторите за предната редица?

  • 542

    Мъж се връща от командировка. Отива в спалнята, а там в леглото лежи някакъв мускулест, дългокос младеж. Жена му: – А, долетя ли най-после гълъбче? Щото докато те нямаше, тук орел си сви гнездо…

  • 5509

    – Докторе! Не ми става вече! – Я покажете!… Да, даже не Ви виси правилно.

  • 9313

    Шефът на полицията пита подчинен: "Защо старшините Иванов, Петров и Тодоров не са днес на служба?" "Ами, вчера имах рожден ден. Пийнахме с тях. После по телефона извиках такси за Иванов, Петров го изпратих на трамвая, а Тодоров взе метрото." "Но тук няма ни трамвай, ни метро!" "Там е работата, я. Аз нямам и телефон. Къде са се запиляли умът не ми го побира."

  • 1683

    Влиза един съветник при Костов: – Господин премиер, имам две новини. С коя да започна? – С добрата. – Ама те и двете са лоши…

  • 9596

    Сеизмолозите са в паника! Започва брачният период на къртиците…

  • 1880

    Жена, след свиждане с мъжа си, отива при началника на затвора и го моли: – Не можете ли да намерите на мъжа ми някаква по-лека работа? – Че къде по-лека от това?! Та той лепи марките на писмата! – Странно, а на мен ми се оплака, че копаел подземен тунел…

  • 8433

    А ти из изчисти ли къщата? А ти подреди ли всичко? А ти спретна ли нещата, за да нямам аз цена? А? А? Златен фонд на "МОБИПЕЙДЖ".

  • 3529

    В автосервиз: – Какво можете да направите за колата ми? – Да вземем двата номера и между тях да сложим нова кола.

  • 7005

    …събуждам се сутринта след страшен запой, и гледам – нищо ми няма! Лежа си кротко в канавката, якето ми го няма, дънките ми ги няма, портмонето ми го няма, часовника ми го няма… Абе изобщо – нищо ми няма!

  • 1516

    При лекаря: – Пушите ли? – Не. – Жалко… Щях да ви кажа да спрете, и щяхте да се оправите.

  • 12062

    Човек отива на ресторант, поръчва си супа: -Извинете келнер, защо има мравка вътре? -Спокойно, паякът ще я изяде.

  • 745

    Дияне, ела да те опъна на дъската. Учителка от Търговска гимназия Ст. Загора

  • 8188

    то се разчита на вашата обща култура, което от таблицата си личи Химически факултет на СУ – Физико-химия -Доц. Пенева