506
Селянин разправя за реколтата: – Тая година царевицата стана като електрически стълбове! – Толкова голяма ли? – Не, толкова рядка.
Селянин разправя за реколтата: – Тая година царевицата стана като електрически стълбове! – Толкова голяма ли? – Не, толкова рядка.
По време на войната руснак стои на пост в тъмното. Чува някакъв шум. – Серьожа, это ты? – Ja, ja!
– Докторе, трудно дишам! – Ами какво се мъчиш тогава – не дишай!
Полицай разпитва шофьор: – Карате си вие из улицата и насреща ви два фара. Какво е това? – Ами, кола!? – казал шофьора. – Е, бъдете по точен де: Мерцедес, Хонда, Ауди…? – Е, как мога по два фара да разбера каква е колата! – казал възмутен шофьорът. – Добре, карате си вие из улицата и насреща ви фар, какво е това? – Ами, мотор!? – Е, бъдете по точен де: Кавазаки, Хонда, Ямаха….? – Е, как мога по един фар да разбера какъв е мотора! – Така… – казал полицаят, но в този момент шофьора го прекъснал: – Нека сега аз да ви питам нещо. Карате си вие по улицата и насреща ви съблазнителна жена, по къса пола с широко диколте и някак си така ви подканва към изкушение. Каква е тя? – Ами курва? – казал полицаят замислен. – Е, бъдете по точен: майка ви, жена ви, дъщеря ви….
Каква е разликата между капитализма и социализма? Попитали Енгелс? Много проста: 1. Капитализма е една торта, която ще стане лайно! 2. Социализма е едно напудрено лайно, което ще си остане лайно? Тоест, съзнанието много по-лесно може да приеме лайното да си остане лайно, от колкото тортата да стане лайно? Кое е по-добро!… В крайна сметка крайния продукт е лайно!!