Вицове - Domati.net - ВИЦОВЕТЕ, КОИТО ТИ ХАРЕСВАТ

  • 2726

    Двама полицаи седят на пост, прелита едно врабче и насира единия полицай по пагона. Той казва на колегата си: – Дай една салфетка! – Аре бе, къде ще го гониш да му бършеш задника!

  • 8548

    Двама петгодишни си говорят: – Абе моята сестра има рожден ден, какво да й взема? – Моята имаше преди две седмици и аз й взех 50 лв. от касичката!

  • 8558

    Финансовият министър Муравей Радев разказва на дъщеря си приказката за Пепеляшка. Дъщеричката го пита: – Тате, а когато тиквата се е превърнала в златна каляска, какво е трябвало да плати Пепеляшка – данък общ доход, или патентен данък за транспортни услуги?

  • 4398

    Един слепец си седи на бара и по едно време се провиква към бармана: – Ей барман, искаш ли да чуеш един виц за блондинки? В това време тоя дето седял до него тихо му казва: – Глей кво мой човек, нека ти кажа нещо преди това. Бармана е рус, сервитьора и той. Аз съм 1.95м и имам черен колан по карате и също съм блодин. Борчето и ръгбиста до мен и те са руси. Сега все още ли ти се иска да разкажеш вица? – Ха! Не и ако трябва да го обяснявам пет пъти!

  • 1331

    Млада двойка е на излет. Момичето е видимо отегчено. – Какво ти става? Имам чувството, че ти е досадно, а тук е толкова хубаво! – Лесно ти е на теб. Ти си тук с мен. Обаче аз съм с теб.

  • 7697

    Учител диктува задача на учениците: – Две групи работници слагат плочи на тротоар, дълъг двеста метра. Групите са една срещу друга. Първата група напредва за час с два метра, а втората – с три. След колко време ще се срещнат двете групи? – След половин час в най-близката кръчма! – отговаря компетентно един от учениците.

  • 10908

    "Поради ремонт бръснеме отзад" Надпис на бръснарница

  • 10996

    Изработваме обувки тип "сабо" с ходила на клиента. Обява в обущарница

  • 2427

    Седят двойка на пейка в парка. Тъмно, звезди, луна. Тя: – Иване, дай малко семки! Той: – Няма да ти дам. Тя: – Нали каза, че би свалил звезди от небето за мен! Той: – Едно е звезди, друго е семки!

  • 1177

    Американски ветеран разказва пред деца спомени от войната с Виетнам. – Нахлухме на тяхна територия и започнахме да унищожаваме всичко наред. Още малко ни оставаше до Ханой… Тогава изведнъж се появиха едни едри руси мъжаги и като ни подпукаха с шутове, та обратно чак до границата. – А защо с ритници, какво са правели с ръцете си? – пита едно хлапе. – Дърпаха си очите настрани, за да приличат на виетнамци…

  • 8421

    Вървели две блондинки – едната по-висока, другата – по-ниска. Изведнъж едната казала: – Дай да ти мина от другата страна, че сме се наредили като аптекарски шишета!

  • 3055

    Интересно… Защо единственото списание, което пише само за блести, се нарича "Здраве"?

  • 6075

    Турист пита местен жител: – Как живеете тук? – Не много добре. Знаете ли, тук нищо не расте. – Как, дори ако се засее ръж? – Е, ако се засее – това е друга работа.

  • 859

    -Какво е това? -Чин. -А защо е чин? Диалог в час по философия

  • 6357

    Помощник-шерифът докладва: – Шефе, тоя си призна! – Глупако, това е потърпевшият!

  • 11342

    Един мъж връща дискета на друг и първият го пита: – Защо тази дискета е в плик? – Ами нали има вируси…