Вицове - Domati.net - ВИЦОВЕТЕ, КОИТО ТИ ХАРЕСВАТ

  • 7749

    – А вие, госпожо, се нуждаете от почивка. – Докторе, погледнете ми езика! – Той също се нуждае от почивка.

  • 1435

    Като не гледаш къде стъпваш, поне стъпвай, където гледаш…

  • 4575

    Зайо Байо спал и изведнъж някой почукал на вратата му. – Кой е? – попитал сънено заека. – Аз съм – отговаря глас отвън. – А, аз ли съм – си рекъл заека и пак заспал.

  • 10850

    Геймър на DOOM се прибира късно вечерта и минава през гробищата. Зад гърба си усеща студено дихание и някаква слузеста ръка го хваща през рамото, но той без паника извиква "IDDQD" и продължава напред.

  • 283

    – Келнер! От половин час се боря с тази пържола и не мога да отрежа един залък от нея! – Няма страшно, господине, имате време – днес затваряме по-късно.

  • 2712

    Keyboard error or keyboard not present. Press F1 to continue…!

  • 11308

    Натисни гея на кофата, за да се отвори капака. Услужливо указание за употреба

  • 7215

    Моля, не пускайте чешмата, защото тече! Бележка от водопроводчик

  • 11028

    Младо семейство обядва на масата. На гости е тъщата. – Сине, отрежи ми малко салам, че не мога да го стигна- помолила тъщата – Не мога, мамо! – Защо сине? – Не мога да режа толкова тънко.

  • 4842

    Програмист е на гости на друг програмист. По едно време котаракът влиза в стаята. – Много сладък котарак! Как се казва? – Rockwell. – Защо? – Гледай. – Взима метлата и побутва котарака с нея. Той започва да съска: – С-с-с-ссс! – Охо, 14 400! – възкликва колегата му.

  • 3181

    След края на втората световна война Молотов казал на Сталин: – Стига сме работили бе другарю Сталин, нека излезем и се поразходим в гората край Москва и да изпием една бутилка старо френско вино… Сталин се съгласил и след като се усамотили в гората Молотов извадил бутилката вино и се опитал да я отвори… но напразно. Сталин го видял че се мъчи и решил да му помогне: – Дай аз ще я отворя! Опитал се и Сталин, но тапата не помръдвала… (те никога не са отваряли бутилки през живота си). Тогава едно козарче минавало край тях с козите и поискало да им отвори бутилката…Те се спогледали, но няма как – дали му бутилката… Момчето взело бутилката и с все сила я зхвърлило срещу близката скала и тя се пръснала… – Чакай бе, какво направи? Ти кой си бе? – Аз съм пионера Миша Горбачов! PS: Горбачов е бил тогава на 14 години, знаете и отношението му към алкохола като президент на СССР.

  • 4841

    Седем пъти мери, един път отхапи.

  • 5868

    В училище е забранено носенето на химикали, бомбички и др. Учител чете наредба.

  • 559

    По времето на комунизма агитатор обяснява: – Другари, партийната политика днес е: две плюс две е равно на шест! Скача един дисидент и вика: – Не, две и две винаги е било и ще бъде четири. Пращат го на лагер. Идва "демокрацията". Същия агитатор вече е демократ и говори на митинг: – Господа, днес демократичното правителство обяви: две и две е пет. Скача същия дисидент (брадясал, изнемощял) и пак вика: – Не, две и две винаги е било и ще бъде четири. Агитатора го дръпва настрани и му казва: – Недейте така бе, господине. По-добре ли беше вчера когато две и две беше шест?

  • 9647

    Питали Радио Ереван: – Може ли заврян зет да стане 100 кг. Радиото отговаря: – Може, ако е бил 150.

  • 6622

    Две блондинки играят шах. – Кош! – възкликва едната. – Чакай ма, туй да не ти е футбол!