Вицове - Domati.net - ВИЦОВЕТЕ, КОИТО ТИ ХАРЕСВАТ

  • 7107

    По съветско време един руснак решил да се избудалка с КГБ. Звъннал от уличен автомат: – Ало, КГБ ли е? – Да. – Лошо работите, другари, лошо… След един час пак решил да си направи майтап. Пак звъннал: – Ало, КГБ ли е? Отзад някакъв здравеняк го тупа по рамото: – Да, КГБ e. Както можем, така работим…

  • 8430

    Някакви наркомани пътували с кола, всичките много надрусани. Стигат до един светофар, стоят и гледат светлините – червено, жълто, зелено; червено, жълто, зелено; червено, жълто, зелено… Стоят така половин час, един, два… Най-накрая един бута шофьора: – Айде бе, няма ли да минаваме? – Не мога да се включа бе, много бързо ги сменят!

  • 11637

    "Животът на всеки наркоман завършва със смърт!" Учителка по биология изнася беседа срещу наркоманията

  • 10241

    Търся да наема апартамент в блок , без първи и последен етаж.

  • 10185

    Болният: – Докторе, много дълга диагноза ми пишете? Докторът: – Не е диагноза, съчинявам некролог.

  • 3242

    Имам чувството, че съм едно праисторическо пиле, което води беседа с една отдавна изсъхнала и не дотам еволюирала аудитория. Учителски

  • 1421

    Пощальон носи препоръчано писмо на адрес. Звъни на вратата. След малко отваря момченце, на около десет години. В едната ръка държи бутилка уиски, а в другата дими хаванска пура. Пощальонът изумен пита: – Ъъ-ъ-ъ, такова, ваште, вкъщи ли са? Момченцето небрежно изтръсква пурата на килима, почесва се по брадата и казва: – Ти как мислиш?

  • 4711

    Двама приятели се срещат, единия носи чифт обици и пушка. Другия го пита: – За какво са ти тия обици? – Ами тъщата има рожден ден и съм й взел подарък. – А за какво ти е тая пушка? – Да й пробия ушите.

  • 2723

    Другарю, оплоди ли вече кобилката си? Лозунг в ТКЗС

  • 194

    Двамата дежурни,по два тебешира(тропа с крак)- шест тебешира искам на час! Учителка по математика

  • 6446

    "Мартине,какво се разхождаш из стаята като пръскачка из лозе?!"

  • 5955

    ass`s milk Превод на "Магарешко мляко" в меню

  • 4089

    Вървяла си една тъпа блондинка и стигнала до брега на една река. Погледнала и забелязала друга тъпа блондинка на отсрещния бряг. Първата се провикнала: – Как мога да стигна до другия бряг? Втората отговорила: – Ама ти нали вече си на другия бряг!

  • 11842

    Иванчо пита майка си: – Мамо, от къде се светва лампата? – От където се изгася.

  • 164

    – Според вас, защо детективски романи пишат преди всичко мъжете? – Много просто – на жените им е трудно да запазят тайната за убийството до края на произведението.

  • 69

    Турист минал през някакво село и бил впечатлен от огромния брой деца, които щъкали по улиците. Попитал един от местните за обяснение. – Ами какво да ви кажа, има един влак дето минава през селото в 5.30 сутринта… – Е, и? Какво общо има това? – Ами 5.30 е едно такова никакво време – няма за кога да заспиваш пак, а за работа е рано…