Вицове - Domati.net - ВИЦОВЕТЕ, КОИТО ТИ ХАРЕСВАТ

  • 11304

    Ако срещнете един човек на улицата и го попитате, какво е електролит и неелектролит, той ще ви каже, ако е на мойте години, че електролитите провеждат ел. ток, а ако е на вашите години, нищо няма да ми каже. Учителка

  • 3677

    – Виж каква красива шуба! Страшно ми се иска да имам точно такава! – Е, мила, за тази цел е трябвало да се родиш овца!

  • 8036

    "Да не остане слива неодрусана". Лозунг в Троянско

  • 8896

    Две неродени още бебета си говорят в корема на майка си. Едното пита: – Интересно, все пак, дали има живот след раждането? – Не зная, – отговаря другото – пък и никой досега не се е върнал оттам, за да разкаже.

  • 4430

    Две блондинки си говорят: – Абе, ти след секс пушиш ли? – Не знам, не съм се поглеждала!

  • 8836

    Страшен семеен скандал. Викове, трясъци, накрая жената си събира багажа и казва: – Край, махам се! Отивам си обратно при мама. След два часа се връща: – Имаш късмет, няма да те напускам… Оказа се, че майка ми и тя вдигнала скандал и заминала при нейната майка.

  • 9643

    В казармата старшината казва на войниците: – Нека всички олигофрени да дойдат тук отпред. Никой не идва и старшината повтаря заповедта. Тогава редник Иванов пристъпва напред. – Редник, защо заставаш при мен отпред? – опитва се да го подразни старшината. – Ами, стана ми мъчно, че вие сте единственият олигофрен тук, та дойдох да ви правя компания…

  • 3638

    Един мъж се прибира посред нощ. Влиза вкъщи и се опитва да обясни на жена си, защо е закъснял: – Жена,… аз… Жената: – Знам, знам, имали сте събрание, после си чакал трамвай, рейс и докато дойдат…. е закъснял си. Голяма работа! На другия ден мъжът пак закъснява: – Жена, аз… Жената: – Знам, знам имали сте банкет, не са работили телефоните и не си могъл да ми се обадиш, после рейс, трамвай… е закъснял си. Голяма работа! На третия ден мъжът пак закъснява. Влиза, целият в червило, от джоба на сакото му висят бикини… Жената: – Скъпи, къде беше? Мъжът: – Ти си умна жена, ще измислиш нещо.

  • 11428

    Докторът продължително опипва гръдния кош на пациента със слушалката и накрая му казва: – Хм… не знам и аз какво да мисля. Или стетоскопът ми е счупен, или отдавна сте мъртъв.

  • 10075

    В киното. – Скъпи, виж съседа до тебе е заспал. – И какво от това? Не мисля, че това е повод да ме будиш.

  • 11915

    Питат радио Ереван: – Каква е разликата между адажио и арпеджио? Мълчание. След малко радиото отговаря: – Абе хората няма какво да ядат, а вие тука ни занимавате с глупости.

  • 5692

    Въпрос: Как ще разбереш, че слон е влизал в къщата ти? Отговор: По разширената ключалка.

  • 9473

    Неизвестна доскоро афганистанска фирма пусна на пазара революционен вид телевизор с LSD технология. Представлява празна кутия и не изисква захранване. Сядате срещу нея, поемате малко от приложения в комплекта бял прах, и после гледате каквото си искате.

  • 4776

    Посетител на ресторант се оплаква на управителя: – В рекламата ви пишеше, че сервитьорките ви са голи до кръста. А там има една с половин сутиен и само едната и гърда се вижда. – А, тя е на половин надница при нас.

  • 3753

    Не обичам учениците да отсъстват от моите часове по няколко причини: първо, казвам в часа много повече неща, отколкото пише в учебника! Второ: показвам повече в часа, отколкото в учебника! Трето, мисля, че можете да научите от мен повече, отколкото от учебника! Учителка по математика

  • 7918

    Символ на семейната власт – дистанционното от телевизора.