Вицове - Domati.net - ВИЦОВЕТЕ, КОИТО ТИ ХАРЕСВАТ

  • 5066

    След вечеря съпругът казва: – Скъпа, не е ли по-добре да си боядисаш косата руса? – Защо? – Чувал съм, че блондинките готвят по-добре.

  • 10516

    Семейно тържество. Гостите са се надумкали до пръсване. Домакинът загрижено казва на най-преялия: – Куме, ако ти е лошо – иди в тоалетната да повърнеш? Бъркаш с два пръста в гърлото и готово… – Абе аз ако имах място за два пръста там, щях да изям и един банан за десерт…

  • 4074

    Мъж отива при морските спасители, позавърта се и след малко вика: – Момчета, да имате кибрит? – Не със запалки сме. А ти ще черпиш ли по цигара? – Да, заповядайте. – Мерси. – Няма защо. Как я карате тука? – Ами бива, поработваме, разслабваме, такива ми ти работи… – Мноооо горещо това лято бе, направо не се диша! – Абе мани, не е истина! – А и цените тая година са едни. Дееееа техната… – Мдааа, така си е…. – Еми добре момчета, аз тръгвам. Ама всъщност за кво дойдох?! А, сетих се! Тъщата май се дави.

  • 1061

    – Уважаеми телевизионни зрители – казва дикторът, – седнете по-удобно, отместете от себе си всички тежки предмети, които бихте искали да захвърлите по екрана на телевизора си! Следва изявление на министъра на финансите по повод повишаването на цените…

  • 1070

    Учителят: – Деца, какво време е това: аз кашлям, той кашля, тя кашля, те кашлят… От последните чинове се чува глас: – Зимно!

  • 1197

    В автобус от софийския градския транспорт: – Моля, слезте от перфоратора, тука има и по възрастни от вас, и те трябва да седнат! – Ама ние тука сме трима!

  • 8999

    Продавам старинно бюро за жени с дебели крака и чекмеджета Обява

  • 6335

    – Защо ходиш все по погребения, а никога на сватби? – Защото на погребенията никога не питат: "А кога ще дойде твоят ред?"

  • 237

    "- Довиждане. – Довиждане и всичко подобно." Диалог в кварталния магазин

  • 7954

    Бивш служител в ресторант за бърза закуска работи в аптека: – Касата е свободна, следващият.Клиентът казва: – Един пакет презервативи. – За тук или за в къщи?

  • 2507

    – Иванчо, гледам че имаш двойки по всички предмети освен по география. Някакво обяснение? – По география още не са ме изпитвали.

  • 5520

    Деца, много ви моля. Ще викна и ще тропна….

  • 2960

    И влизам в тоалетната, колеги и гледам – те си ги извадили и си ги ядат… Учител по философия

  • 3428

    След завършване на университета младеж се прибира в родното си село. Гордият баща се готви за тържествено пиршество. – Ето това вино, синко, го направих в деня, когато замина в столицата да учиш. Сега ще го изпием в твоя чест, сине. – Тате, аз, честно казано предпочитам шампанско. Бащата преглътва горчивия залък и продължава: – А, това прасе го гледам откакто си в университета. Сега ще го направим на шишове и ще си хапнем… – Тате, да ти кажа право, аз предпочитам шоколадови бонбони. След известно време синът се извинява учтиво и отива до тоалетната. Бащата мълчаливо става, взема пушката от стената и тръгва след него. Майката разтревожено го хваща за ръкава: – Къде отиваш с тая пушка, бе? Да не направиш някоя беля?! – Отивам след него в кенефа. И ако го видя, че пикае седнал, ще го убия, мамичката му…

  • 10680

    Преди осми март мъж избира подарък в магазина. Продавачката го пита: – За жена ви ли, или нещо по-скъпо?

  • 4473

    Питат един синоптик: – Прогнозите ви винаги ли уцелват какво ще е времето? – Времето – да, винаги! Само понякога се разминават в датата.