Вицове - Domati.net - ВИЦОВЕТЕ, КОИТО ТИ ХАРЕСВАТ

  • 10086

    Блондинка, брюнетка и червенокоса са в пети клас. Коя е с най-голям бюст? – Разбира се, че блондинката – тя е на 18 години.

  • 11289

    Вървял си слона из гората и изведнъж: – Ох, мама му дееба! – настъпил трън. Извадил го той и продължил. Още една крачка не направил и пак: – Ох, мама му дееба! – втори трън. Извадил го и продължил по пътя. След малко обаче пак изревал: – Мамицата им мръсна мравешка, пак са прокарвали телеграфна линия.

  • 5336

    Звездите се различават от другите планети по това че са боцкави

  • 2285

    – Мамо, в чулище все ми казват че съм много разсеян! – Момченце, майка ти живее в съседния вход!

  • 67

    "Наркобосове клатят правителството" Заглавие във в."Стандарт" (18 Август 2002)

  • 4943

    "Ей, момчета, толкова години не ме научихте да работя на компютър, поне на принтер ме научете!" Директорка на техникум по електроника към учителите по компютърна техника

  • 6050

    Нощ. Ню Йорк. Мутра спира такси. – Пич, карай към Пловдив… – Абе, ти да не си луд… – Слушай какво, пич! Виждаш ли тоя куфар? В него има половин милин долара… – ОК! Стария или новия град?

  • 8774

    – Намерих един малък плаж, ама фамозна работа – разказва току-що завърналият се летовник. – Нито жива душа. Постъпих на пълен пансион у един рибар. Кеф голям! Само че първата седмица му умря свинята – ядохме от нея осем дни. На втората седмица пукна едно теле – петнайсет дни го ядохме. На третата седмица се разболя бабата. Уплаших се, вдигнах си багажа и си дойдох.

  • 6166

    Учителка се запознава с първокласници: – Ти как се казваш? – Тошко. – А какъв е твоят татко? – Ами той работи в месокомбината, като директор. – Седни Тошко на първия чин! – Ти как се казваш? – пита тя следващото дете. – Васко. – А какъв е баща ти? – Шеф е на Винпрома. – Сядай и ти на първия чин! – А ти как се казваш? – обръща се към трето дете. – Сашко. – А твоят баща къде е? – В Държавна сигурност. – ?!!…Така!… Вие двама седнете на втория чин, а ти Сашко седни на пръвия. А така! И какво прави баща ти в Държавна сигурност? – Не знам, едва вчера го прибраха.

  • 2396

    Веднъж слугата домъкнал в къщи пияния като дъска княз Голицин след празник в офицерския клуб. Сутринта, подавайки му чай, слугата казал: – И как не Ви е срам, Ваше сиятелство! Даже в гащите си сте се изходили. – Ааа, не съм аз, това беше поручик Ржевски…

  • 6023

    Като те гледам, брато, хич не те виждам.. Мутра към клиент

  • 2557

    От едно списание правят анкета – кой командва вкъщи, мъжът или жената? Разпитват една жена: – Кой взима важните решения у вас? – Ами как, мъжът ми… Всичко важно той го решава, аз се занимавам само с дреболиите. – Например? – Ами той решава най-глобалните неща, а аз се занимавам така… с ежедневието, с бита – подробностите, един вид. – По-конкретно? – Ами по-конкретно… Аз например решавам какво ще има за обед, къде да излезем вечерта, каква рокля да си купя, какви тапети да сложим в спалнята, къде да си купим къща, мъжът ми каква работа да си търси… – А какви са важните неща, които той решава? – О, ами нали ви казах – глобалните неща… Дали подкрепяме разширяването на Европейския съюз, дали сме за ядрено разоръжаване…

  • 9083

    Лъвът свикал събрание в гората за обсъждане на новите порядки, които смятал да въведе. Първи се изказал заекът и изразил всеобщото недоумение. После се изказала лисицата и изразила всеобщото опасение. Последен се изказал лъвът и изразил общото мнение.

  • 614

    В месната консерва, освен 25% месо, се съдържат още… доц. Тонков, СА "Д. А. Ценов" – Свищов

  • 5843

    Блондинка и програмист. – И все пак, аз не можах да разбера, кое е хардуер и кое софтуер? – Уф, по-простичко ли да ти го обясня или по-сложничко? – Колкото се може по-простичко! – Софтуер – е това, което виждаш само при включен монитор. – А хардуер? – Всичко, което виждаш след изключване на монитора….

  • 10660

    Докато преглеждал пациент, лекар постоянно си мърмоел: – Добре, добре, добре! Ей-й много добре! Пациентът се изнервил и попитал: – Докторе, кажете какво ми е, защо постоянно повтаряте "добре"? Докторът: – Казвам добре, че и аз не съм болен от тази болест.