Вицове - Domati.net - ВИЦОВЕТЕ, КОИТО ТИ ХАРЕСВАТ

  • 5248

    Византийците нападат българите по суша и земя, но българите ги изнасят за нула време.

  • 9571

    Един полицай решил да пише завещание: "- Завещавам на жена си 100 000$, завещавам на малкия си син 50 000$, завещавам на дъщеря си 50 000$ … леле това са толкова много пари … от къде ще ги взема… – взел палката Е са ви…. мамата! Отбий в дясно!

  • 5176

    Военноказармени умнотии: Далеч съм от мисълта си. Противогазът се поставя на лицевите части на лицето. Като няма вода, ще си пълните манерките и ще ги държите в шкафчетата. Една манерка мие едно лице и два крака. Който довечера няма вода в манерката, ще му я излея на главата! Ясно ли е? От половин час те гледам как ходиш по плаца с ръце в джобовете – в едната баничка, в другата цигара! (старшина от Благоевград) На тази стена ще закачите петимата от РМС. Те са десетина души, ще се хванат… Дежурният по полк: – Къде бяхте бе, редници? – Ами до банята, взехме по един душ… – Веднага да върнете душовете на мястото им! Преподавателят: – Летят 100 изтребителя и 200 бомбардировача. Всичко 400 самолета. – Не се получава, др. полковник! – Аз така, приблизително… (из задача във военно училище) Старшината: проверете дали има дежурен по караула! Ако няма – изпратете още един! И всеки да затвори всичките прозорци! Старшината: на бегом, и който тръгне последен е педераст. Аз съм след вас. – Др. старшина, на чаршафа ми има дупка! – Обърни го обратно и заспивай! Hищо не знаете вие. Знаете ли какъв менингит върлуваше през войната? Знаете ли какво е менингит? От него или се умира или се полудява. Аз съм го карал два пъти… (преподавател по военно обучение) Смеете се, смеете се, ама като падне атомната бомба аз ще се смея! (преподавател по военно обучение) …и да не виждам вечер хора да се разхождат и да светят! Никой да не се качва на камионите, преди да са дошли! Ей вие там тримцата, какво каре сте сформирали отзад?

  • 6873

    Цигулар закъсал в пустинята. Насреща си видял лъв. Уплашен цигуларят се сетил, че в трудни моменти музиката помага при среща с диви животни. Извадил цигулгата и започнал да свири. Лъвът приклекнал и се заслушал. След малко дошъл още един и той се заслушал. Минал около час и около цигуларя се насъбрали около десет лъва. Отчаяният цигулар продължил да свири, но забелязал, един лъв подбутва с лапа друг: – Да знаеш, че ще стане голям майтап като дойде глухият!

  • 9635

    Не, ще ти кажа истината, за да се увериш че не те лъжа От разговор по iCQ

  • 5390

    Много ми харесва героинята на романа на Лев Толстой "Война и мир", особено когато танцува на бала с Щирлиц. Из ученическо съчинение

  • 5984

    Една жена пратила мъжа си до магазина: – Ето ти пари, иди да вземеш половинка масло. Мъжът се връща след малко с половин литър водка: – За половинка стигна, ама за масло не останаха пари.

  • 3101

    В аптеката пред витрината стои замислен 20-годишен младеж. Аптекарката: – Младежо, да ви помогна?! Какви презервативи? Младежът (тъжно): – Късно е. Някакви памперси да ми препоръчате?

  • 7140

    Граничар с куче обикаля по полосата през нощта. От едни храсти се чува някакъв шум. Граничарят се обръща към кучето и казва: – Бягай да видиш, какво има в храстите! Кучето го поглежда и отговаря: – Бягай ти! Аз и оттук мога да си лая….

  • 1878

    Влиза пациент при лекаря и реве: – Има ми нещо на очите, какво ми има на очите, докторе моля те помогни! Погледнал доктора и казал: – Спокойно бе, имаш хемороиди! – Ама как хемороиди на лицето? – А! Ама това лицето ви ли е?

  • 5350

    Ако мина на диета, ще умра от глад… Из случайно дочут разговор…

  • 6808

    Знаете ли, че в света няма нито един завършен натюрморт "Студена бира с топли кренвирши".

  • 493

    Днес ще говорим за липиди, мас, лой, сланина и други такива нежни имена. Учител по биология.

  • 10612

    В училището учителката задала въпрос на класа: какво работят вашите родители? На Петя баща й – шофьор, на Гошко майка му – доктор, а Иванчо отговаря: – А тати работи в стриптийз клуб – музикант. Учителката изпада в ужас и вечерта отива на гости на семейството. Вратата се отваря, бащата – дребен, плешив тип с големи кръгли очила, в апартамента навсякъде висят кабели, тонове микросхеми. Учителката го пита: – Вашият син, Иванчо, каза че работите в стриптийз клуб – музкант? Ама вярно ли е? Таткото отговаря: – А Вие мислите ли, че първокласник ще разбере, че баща му е специалист по протоколи TCP/IP в ethernet мрежите, на микро ниво?

  • 46

    Семейство има гости. Седят и гледат телевизия. По едно време малкото дете на домакините коментира това, което вижда: – Задник! Майката строго го поглежда и казва: – Няма такава дума! След известно време детето замислено произнася: – Странно. Задник има, а такава дума няма…

  • 4866

    Влиза притеснен човек при психиатър и разказва: – Положението е нетърпимо. Ще ме уволнят. Не се наспивам – тъкмо затворя очи и идва Клаудия Шифър. "Ще ме чукаш" казва. "Няма не мога, няма недей!". Оправям я, заминава си и ето я Наоми Кембъл. "С Клаудия Шифър можеш, а с мене не можеш. Така ли?" Оправям я и нея и ето я Линда Еванджелиста. "Да не чувам НЕ" – ми вика и се съблича… – Спокойно! Към колко часа идва Линда Еванджелиста? Един и половина?- казва докторът, – Това е много известен случай. Писал съм учебник. Значи, когато дойде Линда Еванджелиста и казвате – "Ето телефона на доктор Иванов. Той ще ви оправи". – Вие ме спасихте! – казва пациентът и си отива. Влиза следващият и започва: – Ужас! Не мога да се наспя. Тъкмо затварям очи и се озовавам на гарата в Русе. До мен полицай и войник с куче. Насочват оръжие и казват: "Виждаш ли ги тия десет вагона почвай да ги буташ към София!" И аз ги бутам, бутам и тъкмо стигам Централна гара и будилникът звъни. – Спокойно! – казва докторът, – Всичко е под контрол. Къде е най-големият зор? – Е, ми, някъде към Горна Оряховица. – Отлично! Казвате на униформените лица: "Сега ще дойде доктор Иванов и той поема пет вагона, аз – другите пет!" – Докторе, вие сте гений! – Работим, работим – казва скромно докторът, – между другото, към колко часа стигате Горна Оряховица? – Към един и половина… – Е, тогава не мога. Чакам Линда Еванджелиста…