Вицове - Domati.net - ВИЦОВЕТЕ, КОИТО ТИ ХАРЕСВАТ

  • 5449

    Между съпрузи: – Неблагодарник с неблагодарник! Дадох ти най-хубавите години от живота си!… – Добре, де, какво искаш сега? Разписка, че съм ги получил ли?

  • 10159

    Мразя, когато някой падне от власт, всички да му се изхвърлят. Слави Трифонов

  • 4908

    Мюлер казва на Щирлиц: – Така-а-а-а… Значи си руски разузнавач, а? – Откъде разбра? – Идиот, писал си го в автобиографията си!

  • 9803

    Сега, ти ще извършиш една висша мозъчна дейност – наречена концентрация. Учител от Русе

  • 5680

    -Их, тате, толкова си невнимателен… – Ами невнимателен съм, я. Ако бях по-внимателен, ти нямаше да се родиш.

  • 2795

    Станала страшна катастрофа, хората на парчета, кървища… ужас! Отишли полицаи на местопроизшествието. Един от тях прави опис: – Една ръка… на паважа, един крак… на паважа, ухо… на паважа, глава… на тортоа…, на тотроа…, на тотора… (подритва я) на паважа…

  • 6988

    Изплюй дъвката в кошчето, да не я изплюя аз! Училищен

  • 9982

    Надпис над един от писоарите в тоалетната на някаква кръчма: "Експресен коридор – три или повече бири."

  • 9711

    – Могат ли да се кажат добри думи за алкохола? – Да, помага на грозните жени да правят секс от зората на човешката история!

  • 10453

    – Не мога да разбера, защо на мъжете им се разрешава да имат само по една жена? – Когато се ожените, ще разберете, че законът защитава хората, които не могат да се защитават сами.

  • 3856

    Престарял участник в Гражданската война разказва спомени за Чапаев пред група пионерчета: – Аз, деца, съм последният който видя героя Чапаев жив… Още си го спомням ясно, все едно беше вчера… Битка, изстрели, Чапаев се хвърля в реката с коня си. И негово благородие ни командва: "Огън!"…

  • 2462

    Младо семейство поправя щети от наводнение. До колене във вода жената плаче, а мъжът й казва: – Скъпа, така усложняваш работата ни.

  • 6402

    Дядо Йоцо беше прост,но проскубан старец"

  • 1787

    Честит рожден ден и да си го изкараш хубав! Пожелание

  • 4859

    "Повечето студенти са с ПИ на челото- искат оценка 3,14" Мнение на преподавател в СУ

  • 1183

    Лошият вълк се преоблякъл в кожата на коза и се отправил към къщичката на седемте козленца, защото знаел, че майка им я няма в момента. Стигнал до вратата и почукал тихичко: – Козленцааааа, дечица мой, отворете ми, аз съм вашата майка, върнах се и ви нося млечицееееее! Козлетата се обаждат отвътре: – Абе, я ходи се пери, бе, вълк смотан. Майка ни била….Млечице ни била донесла…. Нали току що я пратихме мама за бира, бе!