Вицове - Domati.net - ВИЦОВЕТЕ, КОИТО ТИ ХАРЕСВАТ

  • 10639

    – Вярно ли е, че пак ще се жениш? – Да. – Но ти си на седемдесет и пет, а тя е на осемнайсет! – Не обичам да променям навиците си. Когато първата ми жена се омъжи за мен, тя също беше на осемнайсет.

  • 3452

    Лазар се луташе в тъмното като дърво изгубено в гората!

  • 7521

    По време на семеен скандал: – Писна ми вече! Дано Господ ме прибере при себе си! – крещи съпругата. – Ха, да не е луд като мене…

  • 1564

    Младеж и девойка се разхождат в парка. Няма откъде да си купят сладолед, няма кафе, няма нищо… Гледат табела: "Плюенето забранено! Глоба 10 лева". Момъкът казва: – Плюй, аз черпя.

  • 3265

    Запитали един лекар какво означава думата "здраве". – Здраве е, когато всеки ден ви боли на различно място! – отговорил той.

  • 3784

    Не е важно да си готин, готино е да си важен!

  • 10783

    Сталин свиква съвещание и пита най-учените хора в страната: – Защо изоставаме толкова? – Ами, другарю Сталин… 90% от населението са мързеливци и мърлячи. – А ако ги разстреляме, ще се оправи ли положението? – И да ги разстреляме, все тая… пропорцията ще се запази.

  • 10947

    Защо някои мъже присъстват на ражданията на децата си? За да компенсират, че ги е нямало при правенето.

  • 7130

    Пиян човек стигна до един блок, влиза вътре и сяда на стълбите. В това време един господин слезнал от асансьора и го попитал: – Господине, вие тука ли живеете? – Дааа. – Кажете на кой етаж, за да ви помогна? – Ами на четвъртия… – Добре елате… а коя врата? – Където и да е – все ще ме харесат. Човекът се позамислил, отворил една врата и го бутнал вътре. Слиза на входа и гледа още един пияница. – Господине, вие тука ли живеете? – Дааа. – Кажете къде, за да ви помогна. – Ами някъде на четвъртия етаж… И човекът и този го качил на четвъртия етаж, отворил една врата, бутнал го вътре и пак слезнал с асансьора. Само че, не щеш ли, долу още един препил. Писнало му и го питал: – Абе да ви се не види и вие ли живеете тука? – Да и то на четвъртия етаж… само че, ако ме бутнеш още веднъж в шахтата на асансьора ще те смачкам от бой!

  • 1801

    Тримата един, по един, до един-при директора. Учител по биология.

  • 8423

    На гости на семейството идва свещеникът. Всички го поздравяват, само малкият син стои настрана. Баща му се кара: – Ела, кажи "добър ден", простак такъв! Детето се приближава към свещеника и казва: – Добър ден, простак такъв!

  • 2969

    По какво се разбира, че една фея е добра ? След секс се превръща в каса бира и двама добри приятели…

  • 4602

    Отива жена на лекар: – Съблечете се. – Срам ме е,докторе! – Добре,добре,ще изгася осветлението.

  • 3851

    Когато покрай вас мине куршум,внимателно разгледайте устрйството му. Военен

  • 6405

    Всеки трети българин е болен от сърце заглавие в-к Сега 09.11.00

  • 3257

    В аптека клиент пита тихо и срамежливо: – Извинете, да имате препарат срещу срамни въшки? – Да. Колко? – Не знам, не съм ги броил.