Вицове - Domati.net - ВИЦОВЕТЕ, КОИТО ТИ ХАРЕСВАТ

  • 2094

    На един самотен остров канибалите се пекат картофи в жаравата… В резултат на самолетна катастрофа г-н Божков попада на въпросният остров и бива пленен. Вожда ахва при вида му, хваща двама от племето и им казва: – От 40 години не съм виждал такъв екземпляр. Искам като го вържете на шиша да го въртите много, ама много бавно, за да се изпече добре! Аз отивам да събера племето и се връщам да пируваме! След два часа вожда и племето пристигат и виждат как единия "пекар" е припаднал от умора, а другия върти шиша с всички сили. – Кретени, идиоти, нали ви казах да въртите шиша много, ама много бавно! – разкрещял се вождът. – Не може, шефе – отвърнал изпотения, въртящ шиша канибал – краде от картофите!

  • 6610

    Реклама за професионални войници: "Влезте в армията! Няма да губите време да се придвижвате до работното си място!".

  • 10172

    Малкият Иванчо пита майка си: – Мамо, откъде идват малките бебета? – Щъркелът ги носи. – А кой чука щъркела?

  • 5451

    Двама габровци разговарят: – Защо досега не си съобщил в полицията за открадната ти кола? – Чакам крадците да я пребоядисат и тогава.

  • 3796

    Иванчо имаше странна болест – когато запалеше цигара пред баща си, почваше да му тече кръв от носа…

  • 7135

    Шоп влиза в ресторант и келнерът му подава менюто. Шопът погледал, па рекъл: – Дай да ручем, па после ще четем!

  • 1581

    "Нищо в закона не позволява на висшестоящ да тормози низшестоящ и обратното." Коментар по новия трудов закон

  • 8810

    Дете пита баща си: – Абе тате, съседа от ляво взима 320лв. заплата и едвам свързва двата края. Съседа отдясно взима 220лв. и яде хляб и сол. А как ти като взимаш 180лв. имаме всичко – уиски, луканки и т.н.? – Ами много просто тати. Имам магическа пръчка и като махна всичко се оправя. На другия ден детето казва: – Абе тати, цяла нощ махам, ама нищо не става? – Каза ли вълшебните думи? – пита бащата. – Да бе. Абракадабра, нали? – Не бе, тати! "Документите и талона за проверка!"

  • 7098

    – Признавате ли – пита съдията, – че сте искали да влезете в театъра в нетрезво състояние? – Разбира се, че признавам – отговаря обвиняемият. – Ако бях трезвен, това никога не би ми дошло на ум.

  • 5546

    Онанизмът предизвиква загуба на памет, както и други умствени разстройства… Забравих какви точно… Учителка от 95 СОУРИЧЕМ-София

  • 10832

    Влюбен кърт казва на млада къртица: – За теб, божествена моя, съм готов да направя тунел даже и под Хималаите!

  • 9057

    Седят двама и се черпят. Единият взел да откровеничи: – Помниш ли, че тебе в старият квартал те обраха? – Помня. – Аз имах пръст в това. А спомняш ли си, че те съдиха за измама? – Спомням си. – Пак аз се бях намесил. Тогава вторият му казва с досада: – А помниш ли, че ти се роди син преди две години? – Помня. – Е, тогава аз се намесих…

  • 5055

    Изпокрили са се като два лева в прани гащи. Чуто в шоуто на Слави

  • 2787

    Бащата на млад DOOM-ер извикан в училището: – Вашият син се държи безобразно в междучасията и постоянно гони момичетата – оплаква се учителката. – Ами нали знаете как е в пубертета, всички момчета го правят . . . – Да, ама само той ги гони с моторна резачка!

  • 463

    Когато корабите замръзнат,има опасност да паднат! Учителка

  • 3661

    Двама интернет-маниаци си говорят: – Какво става, как си? – Уф, имам мускулна треска на пръстите… – Защо? – Абе снощи се засякохме с едни приятели в един чат, до сутринта пяхме песни…