Вицове - Domati.net - ВИЦОВЕТЕ, КОИТО ТИ ХАРЕСВАТ

  • 7540

    Внимавайте, да не правите много отсъствия, защото ще ви намалят поведението и после няма как да си го вдигнете! Учителка по история

  • 2609

    Двама руснаци стоят пред супермаркет и спорят: – Този път ще вземем две. – Как две бе – оня ден взехме две и не ни стигнаха. Вземаме три. – Как три бе – вчера взехме три и ни остана. Вземаме две. – Не. Три. – Не. Две. – Три. – Две….. И след дълъг и припрян спор, решили да вземат две. Влезли в магазина и поръчали: – Един кашон водка и две репички…

  • 9859

    Мъж отива на психиатър. – Докторе, жена ми се е побъркала. Обзела я е фикс идеята, че някой непрекъснато иска да й краде дрехите… – А вие как пък го разбрахте това? – пита психиатърът. – Ами, как няма да го разбера, та тя е наела специален човек, който да й пази дрехите, бе, докторе. Вчера го намерих в гардероба…

  • 3582

    Лейди Джейн, лейди Хариет и лейди Мейбъл са на сафари в Кения. Един ден те спират за следобедния си чай на поляна току на границата между саваната и джунглата. Слугите разпъват палатки, изваждат плетени столове и чадъри и трите дами се разполагат, все едно че са в някое от именията си в Западен Йоркшир. Внезапно от джунглата изскача огромна мъжка горила, оглежда дамите, грабва лейди Мейбъл и я отнася със себе си между дърветата. Лейди Джейн и лейди Хариет продължават да пият чая си. След известно време Хариет си позволява лек коментар: – И като си помислиш, скъпа, какво толкова намери той в бедната Мейбъл?

  • 5881

    – Докторе, нима е толкова вредно да изпивам преди ядене по една чашка водка? – Зависи от това колко пъти се храните на ден.

  • 3430

    Върви си един златотърсач в Аляска и изведнъж чува глас: – Копай! Тук има злато! Почва златотърсачът да копае и намира голя-я-мо парче самородно злато. А гласът изумено: – Я, злато!

  • 1499

    Борец отива на работа с две черни траурни ленти на ръката. Шефът му вика: – Кво става бе, Картоф? – Мани шефе, страшна трагедия. Майка ми умре… – Добре де, ама защо си с две черни ленти!? – Абе нали ти викам, страшна трагедия. Обаждам се на брат ми, да му кажем за майка… то и неговата майка умрела, бе…

  • 11014

    Професор пита студент: – Кажете ми, защо не съм ви виждал на нито една от моите лекции? – Защото седях зад колоната – отговаря студентът. Професорът: – Никога не съм предполагал, че зад една колона могат да седят толкова хора…

  • 9774

    През нощта ще бъде ясно и слънчево. Синоптична прогноза по БНР

  • 6316

    Пердетата се връзват с конци и други видове тел. Страршина от ШЗО Христо Ботев

  • 10433

    Иванчо казва на баща си: – Тате, пак те викат в училише, счупих едно стъкло. – Господи! Колко стъкла има?! Това училище ли е, или някаква оранжерия!

  • 9927

    Баба Илийца паркирала ладията си на брега на Искъра. Из подробен преразказ на ученик

  • 2471

    Между приятели: – Защо имаш синина по бузата? – Жена ми ме удари с тигана, след като разбра, че имам любовница. – А по другата буза? – Любовницата ме удари като разбра, че съм женен.

  • 747

    – Ще ти задам само един въпрос. Но само един, че да ти пиша 3. В каква посока тече тока? – Емииии,…… по часовниковата стрелка Ученически

  • 11377

    Англичанин се върнал след лятната си отпуска в Австралия и споделя: – Прекрасна страна! Там, където бях, имаше всичко: барове за мен, прекрасни плажове за децата ми, слънце за жена ми, и акули за майка й.

  • 5057

    Когато бие звънеца за влизане в класните стаи, всички трябва да излизате. Учителка по български език