Вицове - Domati.net - ВИЦОВЕТЕ, КОИТО ТИ ХАРЕСВАТ

  • 9747

    Президент изнася реч. Отдалеч се чува вик: – Господин Президент, може ли да се преместите малко по-наляво, че нещо не Ви виждам! – А не искате ли да ви дам бинокъл? – А не, няма нужда – аз съм с оптика…

  • 5273

    … От българския отбор имаше пет-шест футболисти, които ги нямаше. … Коментар след мач на националния отбор по телевизията

  • 3879

    От МЕИ-то решили да направят една анкета из софийските гимназии. Ходили до I Английска и попитали: – Знаете ли какво е кибер секс? – а учениците отговорили: – Какъв секс?! Ходили до Немската и попитали: – Знаете ли какво е кибер секс? – Какъв секс?! Отишли до СМГ-то и попитали: – Знаете ли какво е кибер секс? – Кибер каквоо?

  • 7125

    Говорят си двама приятели. Единият: – Вярваш ли в летящи чинии? – Как да не вярвам, аз ги видях! – Айде бе, и кога това?! – Два дена преди развода…

  • 7059

    Шофьорът Пешо си карал камиона и чул по радиото да съобщават, че в околността е кацнала летяща чиния с извънземни на борда, и че е обещана награда за човека, който пръв установи контакт с извънземните. "Съществата са високи около метър, бели са на цвят, плешиви" – се казвало в съобщението. Пешо продължил да си кара камиона, но по едно време му се допикало. Отбил камиона, и отишъл да се облекчи в близките храсти. Както си вършел работата, не щеш ли, гледа срещу него стои същество точно според описанието по радиото – високо около метър, плешиво, бяло… Почнал Пешо да се опитва да установи контакт: – Пешо – посочил той себе си… – Камион – посочил превозното си средство… – Пикае – обяснил той какво прави, посочвайки органа си. Съществото нишо не отговорило, а само мигало умно. Пешо опитал пак: – Пешо…, камион…, пикае… Никакъв резултат. – ПЕШО…, КАМИОН…, ПИ-КА-Е! Съществото отговорило: – Гошо, линейка, сере.

  • 10640

    Два червея си говорят: – Леле, гледай – групов секс! – Какъв групов секс, бе! Това са спагети!

  • 12079

    Фактът, че медузата е оцеляла над 700 млн. години без мозък,дава надежда на много хора..

  • 12042

    Мъж отива при лекар и пита: Грип ли е? -Да . – казва лекаря – Свински нали. -Да -казва лекаря -Но защо – пита пациента -Защото само една истинска свиня може да се обади 4 сутринта за 37 цяло и 2 градуса темперетура

  • 9552

    Попитали Радио Ереван: – Как си обяснявате нарастването на броя на жените-депутати след последните избори ? Отговорът бил: – С наближаването на световното първенство по футбол.

  • 507

    Камилче пита майка си: – Мамо, защо имаме две гърбици? – За да можем да издържим без вода дългите дни, през които прекосяваме пустинята. – А защо ни е такава дебела шията? – За да не ни е студено през нощта и да не ни е горещо през деня в пустинята. – А защо имаме такива големи копита? – За да можем по-лесно да ходим през пясъците на пустинята. – Мамо, за какво са ни всички тези екстри, след като живеем в зоопарка?!

  • 6565

    Питат Радио Ереван: – Коя е най-интересната книга за всички времена? – Телефонният указател, защото можеш да чуеш автентичния глас на главните герои.

  • 7635

    Вбесеният клиент: – Нима мислите, че ще ям тази помия? Веднага извикайте управителя! – Безполезно е, – казва сервитьорът. – Той също няма да я яде.

  • 7139

    Баба Илийца се качила на латвиятя и тя я откарала на другия бряг

  • 405

    Сашо, като нямаш бензин къде ходиш? Или буташ колата. Златен фонд на "МОБИПЕЙДЖ".

  • 5449

    Между съпрузи: – Неблагодарник с неблагодарник! Дадох ти най-хубавите години от живота си!… – Добре, де, какво искаш сега? Разписка, че съм ги получил ли?

  • 490

    След операцията: – Докторе, какво сте направили! Пъпът ми е отишъл на челото! – Ама затова пък каква вратовръзка имате…