Вицове - Domati.net - ВИЦОВЕТЕ, КОИТО ТИ ХАРЕСВАТ

  • 7637

    Срещнали се две лейки: – Я да полеем случая!

  • 2106

    Чапаев си води дневник: Ден първи: Изгонихме белите от гората. Ден втори: Дойдоха белите и ни изгониха от гората. Ден трети: Върнахме се и и пак изгонихме белите от гората. Ден четвърти: Дойде горския и ни изгони всичките.

  • 8430

    Някакви наркомани пътували с кола, всичките много надрусани. Стигат до един светофар, стоят и гледат светлините – червено, жълто, зелено; червено, жълто, зелено; червено, жълто, зелено… Стоят така половин час, един, два… Най-накрая един бута шофьора: – Айде бе, няма ли да минаваме? – Не мога да се включа бе, много бързо ги сменят!

  • 9820

    Баща изпитва сина си по физика: – Обясни ми сега, защо когато водата в чайника заври, излиза пара? – За да може мама да ти отваря писмата.

  • 2060

    След дълги изследвания един мъж най-после попитал лекаря: – Е, какво се оказа, докторе, ще имаме ли деца с жена ми? – Разбира се, господине… ако не сте ревнив.

  • 10954

    Студент се разхожда с гаджето си и минават покрай баровски ресторант. Тя: – Ай, колко приятно мирише! Той: – Харесва ли ти? – Да! – Тогава да минем още веднъж!

  • 5628

    Въпрос: Каква е разликата между батерията и политиците? Отговор: Тази, че батериите за разлика от политиците имат поне един плюс.

  • 9467

    Екатерина II, подпряла се на перилата, гледа от моста плуващите по разлялата се Нева кораби, леко поклащайки задника си. – А! Кой беше това?! – простенва тя от приятна болка. – Поручик Ржевски, Ваше величество! – представя се той, удряйки с токове. – Продължавайте, полковник, продължавайте…

  • 782

    – Значи, докторе, вчера пихме водка с едни приятели. Като свърши, почнахме да пием вино. Като изпихме виното – намерихме един коняк и него го изпихме. После дойде един приятел и донесе каса бира. А после се натрових от някакви бисквити.

  • 11993

    Между един мъж и една жена се провел следният диалог: Мъжът:Какво правиш? Жената:Простирам казала тя!!! Мъжът:E как така простираш в мивката ма!!!

  • 10616

    "Турското кафе е анголско!" Надпис в сладкарница

  • 283

    – Келнер! От половин час се боря с тази пържола и не мога да отрежа един залък от нея! – Няма страшно, господине, имате време – днес затваряме по-късно.

  • 9968

    Двама достолепни джентълмени пътували на баровски пътнически кораб. След няколко дни ги налегнала скуката и единият предложил: – Ако искате, може да организираме една игра на покер? – Да, защо не. Но имайте предвид, че съм аматьор, а и не съм играл от поне десетина години… – Няма страшно, и аз така. Викнали стюарда и го накарали да донесе тесте карти. Още като го хванал, единият джентълмен казал: – Това тесте не е наред – липсва една карта! Другият и той го хванал, претеглил тестето на ръка и уточнил: – Да, липсва девятка купа.

  • 3146

    – Ако знаете колко обича тъща ми да приказва! Последният път, когато ходи на почивка, даже се върна с изгорял език.

  • 7594

    Пенке, оставих ти двама умрели на бюрото, моля те оправи ги. Служителки в пенсионно

  • 8994

    Баща съветва сина си преди сватбата: – Имам за теб да съвета. Първият – издействай си от жена си правото да прекарваш по една вечер в седмицата с приятели. И вторият – не си хаби тази вечер за приятели.