Вицове - Domati.net - ВИЦОВЕТЕ, КОИТО ТИ ХАРЕСВАТ

  • 5722

    КАКВО НЕ ТРЯБВА ДА КАЗВАТЕ НА ПОЛИЦАЙ КАТО ВИ СПРЕ: 01. Съжалявам, не бях обърнал внимание на радар-детектора… 02. Лошо ченге, няма поничка за теб. 03. Добри сте, трябва да сте карали поне със 140 за да ме настигнете. 04. Мислех, че трябва поне да си в добра форма, за да станеш полицай… 05. Вярно ли е, че единствената причина да ставате полицаи е, че сте глупави за МакДоналдс? 06. Какво ще кажеш за двайсетак, виждал ли си такива досега? Това са доста понички и кафета… 07. Ще проверяваш ли багажника? – наистина не ти трябва да правиш това… 08. Е, корумпиран ли си, или…? 09. Искаш ли да развъртим един джойнт? 10. Чакай, би ли подържал малко тоя кървав нож!? 11. Превишена скорост? Аз? Не. Просто се опитвам да се махна от тоя скапан, малък кокошкарски град, пълен с развъдени, слабоумни мухльовци, колкото се може по-скоро…

  • 2198

    – И запомни – поучава баба внучката си – всяка жена в живота си трябва да има само една голяма любов. – А коя е била твоята голяма любов? – Моряците!..

  • 8360

    Между приятели: – Заповядах на 16-годишната си дъщеря всяка вечер в 11 часа да бъде в леглото. – Изпълнява ли заповедта? – Изпълнява я за часа, но не винаги за адреса…

  • 3554

    В министерството на земеделието започнали да развъждат лъвове. Всичко вървяло много добре, докато не се случило произшествие и се наложило да пратят лъвовете в зоологическата градина. Стоят там лъвовете и единият се кара на другия: – И защо ти трябваше да ядеш чистачката? Да беше взел пример от мен – изядох петнадесет чиновници и никой не забеляза.

  • 3150

    Пациентка пита лекар: – Защо трябваше да стоя цели десет минути с изплезен език, докторе? – За да мога на спокойствие да ви напиша рецептата, уважаема госпожо.

  • 5245

    Млад мъж гостувал в чужда къща и много му се искало да съблазни красивата осемнайсетгодишна дъщеря на стопанина, но му било съвестно. Все пак, обаче не успял да издържи и една нощ се промъкнал в стаята й. Пуснал в сила всичките си съблазнителни умения, а момичето започнало да му говори: – Престанете, или ще извикам баща си! Мъжът обаче не преставал и момичето пак го предупредило: – Престанете, защото наистина ще извикам баща си! Най-накрая обаче отстъпила и сама не можела да се насити. Любовникът дълго се трудил, но най-накрая изнемогнал и се проснал на земята. Но момичето не се отказвало и продължило с ласките си, тогава мъжът не издържал и й казал: – Престани, защото ще извикам баща ти!..

  • 9311

    Преводът е като жената – ако е хубав не е верен, а ако е верен не е хубав. Филологически

  • 4788

    Семеен разговор: – Скъпи, снаха ни ходи с чужди мъже… – Това си е нейна работа. – Ама тя изневерява на сина ни! – Това си е негова работа. – Ама тя изневерява и с тебе! – Това си е моя работа. – Скъпи, ами аз… – Това си е твоя работа.

  • 7747

    Полицаи отиват в музей. Екскурзоводката ги посреща. След кратка разходка тя им показва едно яйце и пита: – Някой знае ли от какво е това яйце? – От щраус – казва един полицай. – Много добре. Когато полицаите си тръгват екскурзоводката пита: – Имате ли някакви въпроси? Полицаят, които каза какво е яйцето пита: – Извинете, имате ли яйца от други известни композитори?

  • 4667

    Една блондинка излиза от киното и се превива от смях. До нея се доближава един мъж и я пита: – Филмът с хепи енд ли е? – Не, с Брад Пит!

  • 11017

    – Кое е това, дето е по-глупаво от полицай? – Светофар. – Защо? – Защото трябват четири светофара, за да се замени един полицай.

  • 1233

    – Защо полицаите водят куче със себе си по време на акция? – Нали все пак трябва да има някой, който да може да взема решение в критични ситуации.

  • 8520

    Габровец и търновец чупели орехи и си говорели. Търновецът попитал: – А бе, вие габровците нали сте голяма работа, какво правите с черупките от орехи? Габровецът го изгледал и казал: – Продаваме ги на търновци да си варят чорба от тях.

  • 1220

    -Каква е твоята прогноза за мача България-Люксембург? -Абсолютно ми е безразборно!… Диалог между анкетиращ ТВ-репортер и циганче

  • 8402

    Една сутрин Щирлиц се буди в стая с решетки и без спомени от вечерта. Обмисля ситуацията, като си припомня инструкциите: "Сега ако влезе някой в руска униформа, аз съм майор Исаев от Съветската армия. Ако влезе шваба в униформа от СС – аз съм оберщурмбанфюрер от СС Щирлиц." След малко влиза санитаря на изтрезвителното и се усмихва лъчезарно: – Добре се напихте снощи, другарю Тихонов.

  • 8047

    При психиатъра. – Докторе, цялото ми тяло е в пера! – Спокойно, легнете… Повтаряйте сега след мене: нямам пера, нямам пера, нямам пера… А сега вече можете да станете! – Докторе, благодаря ви! Перата наистина изчезнаха! Пациентът излиза, а психиатърът вика чистачката: – Бихте ли премели, че целият под стана в пера…