Вицове - Domati.net - ВИЦОВЕТЕ, КОИТО ТИ ХАРЕСВАТ

  • 2318

    Щирлиц бил пленен от разузнаването. Искали да измъкнат имформация от него чрез всякакви брутални и нечовешки методи на мъчение. Накрая се принудили на най-строгият и зловещ метод – изпратили му стажанта Курт, който с часове, дори с дни можел да извършва полов акт… Започнал той Щирлиц.След ден яко клатене вече хората започнали да се чудят защо още няма измъкната информация. След два дни изумлението нараствало, а вече на третия ден хората започнали да се присмиват на младия Курт, който се чувствал много засрамен, но продължавал неуморно да извършва своите издевателства над нещастния пленник. На четвъртия ден, Курт вече се видял принуден да се обърне кум Щирлиц с молба:– Щирлиц – казал той – моля те Щирлиц, кажи нещо! Репутацията ми е сломена, хората чакат информация, посрамих се, умолявам те, кажи, кажи НЕЩО! ГОВОРИ!– Курт – проговорил Щирлиц най-накрая – Обичам те!

  • 8065

    Две приятелки обикалят заедно по магазините. Едната пита другата: – А ти на кого остави дъщеря сид а я гледа докато си навън? – На никой, оставих я да гледа телевизия. Казах й – виж тези две какички тук на телевизора. Когато тази удуши другата, мама ще се върне от магазина.

  • 3591

    Питат мутра: – Как се отнасяте към данъчната инспекция? – Като към жена си: малко ме е страх, малко я пазя, малко я хваля и винаги й купувам подаръци, когато искам да скрия греховете си.

  • 6535

    Решил господ да разхвърля тъпанари из света, но го мързяло и за това дал една торба тъпанари на едно ангелче. Тръгнало то ама след малко се връща. – Кво стана бе – питал го господ – що толкова бързо се върна. – Ми така и така без да искам изпуснах всички тъпанари в ХТМУ. – Еми станалото станало ето ти нова торба и тоя път внимавай, и пропусни ХТМУ. Тръгнало ангелчето, връща се вечерта, ама на господ му направило впечатление че пак нещо не е наред. – Какво стана бе? – Емиии разхвърлях тъпанарите както трябва , пропуснах ХТМУ ама за МЕИ не ми стигнаха. – А, не се притеснявай, аз от там ги взимам.

  • 3187

    – Каква е пряката зависимост между краката и гърлото? – Като си намокриш краката – боли те гърлото, като си намокриш гърлото – не те държат краката…

  • 4328

    – Защо плачеш, момченце? – Изкопах си такава хубава дупка в пясъка, а сега не мога да си я занеса вкъщи…

  • 1919

    Любовникът на едно младо момиче му подарил сребърни обици. Момичето не знаело как да обясни на майка си откъде ги е взело и като се прибрало вкъщи, казало: – Мамо, виж какви обици си намерих на улицата! Майката: – Ех, ама си глупава… Аз на твоите години кожени палта намирах.

  • 6462

    Две прасета пият кафе. Едната погледнала в чашата на другата и казала: – Ммм даааа! Виждам тук – чака те охолен живот, редовна храна, никакви грижи… Само едни мааалки неприятности по Коледа…

  • 5070

    Мъж кандидатства за работа в БДЖ като стрелочник. Комисията го пита: – Какво ще направите, ако видите, че два влака се движат един срещу друг по релсите? – Ще ги спра със семафора. – Ами, ако семафорът се е развалил? – Ще ги спра с червено флагче. – А, ако нямате флагче? – Ще тичам за жената. Тя, горкичката, много обича да гледа катастрофи по телевизията….

  • 3737

    Той ритна топката без посока към вратата.

  • 6843

    Децата в класа на Иванчо получили за домашно да напишат съчинение в стила на Агата Кристи. То трябвало да отговаря на следните условия: да има по малко аристократизъм, малко загадъчност, малко религиозност и мало секс. Иванчо написал следното съчинение: "Графинята каза: – Боже мой, пак съм бременна! От кого ли?"

  • 807

    Престарелият сър Джон седи на пейка в парка. Наблизо минава готина мадама. Лордът прошепва на слугата си: – Джеймс, бързо ми дай изкуствената челюст! Искам да й подсвирна.

  • 1705

    Един полицай спира една Лада и започва да разпитва шофьора за документи,оборудване на автомобила и т.н.Оказва се,че всичко е на лице.Полицая не се отказва лесно и продължава: "Касетофон има ли в тази кола?" "Има и касетофон" – отговаря шофьора "Радио има ли"- отново пита полицая "Ами има и радиo" – пак шофьора "А Кондьо имаш ли на касета?" "Да имам и Кондьo" "Ами пусни го бързо" – настоява му пагона И така вече от колата чалга ехти, полицая започва да кърши снага ту-на ляво,ту-на дясно,гледа умно и вика: "Хайде лепи десетакаq не ме гледай!"

  • 6298

    Дох Кихот бил 50 годишен младеж с плешив кон. Из класна работа по литература

  • 9058

    Въпрос: Какво да направим, ако в църквата е задушно? Отговор: намираме подходяща икона, кликваме два пъти и ще се отвори прозорец.

  • 4424

    – Абе, защо излизаш на терасата всеки път жена ти като започне да пее? – Да не помислят съседите, че я бия.