Вицове - Domati.net - ВИЦОВЕТЕ, КОИТО ТИ ХАРЕСВАТ

  • 6067

    Една блондинка си поръчала пица по телефона. Когато я попитали на колко парчета да разрежат пицата на 6 или на 12, тя отговорила на 6,защото 12 не може да изяде.

  • 9246

    На светофар спира последен модел автомобил, оборудван със свръхнов компютър. Секунда преди да светне зелено с пълна скорост отзад се нацепва автомобил ЗАЗ. На екрана на бордовия компютър се изписва следното съобщение: "New hardware device detected. Do you want to insall drivers? (Y/N)"

  • 862

    Дон Кихот е легендарен, защото имал леген на главата.

  • 2892

    Девиз на кардиолозите – "умри веднъж, но от сърце!"

  • 9151

    Учителят пише забележка на своя ученичка: "Марийка говори много!". На другия ден момичето връща бележника на учителя си. Баща й е написал: "Да бяхте чули майка й!".

  • 2624

    В ресторанта: – Съжалявам, господине, но не пускаме клиенти без вратовръзки… – Но вътре има хора не само без вратовръзки, но и без ризи! – Ооо, навярно те вече са си платили сметките…

  • 6569

    – Защо Катя не се е оженила още? – Защото чака мъжа на мечтите си. – И какъв е той? – Ами някой, който ще се навие да се ожени за нея.

  • 6512

    Идва млада нова учителка по география в клас, а там викове, тропаница, бой… – Здравейте, деца. В отговор: – Изчезвай от тука, мръснице… Учителката отишла при директора… Той я съветва: – С тях трябва по друг начин, отначало трябва да ги удивите и заинтересувате. Ще ви покажа… Отворил вратата с крак: – Здравейте, пичове… – Мараба, директор. – Можете ли да сложите презерватив на глобуса? – А к`во е това глобус? – За това ще ви разкаже новата учителка…

  • 53

    По време на сухия режим, мъж седи в бараката и вари ракия. Гледа по едно време водата се нагряла много и отива до кладенеца за вода. Връща се, а в бараката седят двама милиционери, усмихват се иронично и говорят: – Е, сядай и пиши обяснения! – И кво да пиша? – Всичко, както си е било, така го пиши! Сяда човека, пише и след това дава листа на милиционерите. – Кво си написал бе, идиот такъв? – Както си беше, така го написах: "Отивам за вода до кладенеца, връщам се, а в бараката двама милиционери, седят и варят ракия".

  • 10135

    – Келнер, защо цветята във вазата са изкуствени? – Защото сме вегетариански ресторант и преди като слагахме истински, клиентите ги мислеха за предястие.

  • 8938

    На изпит за шофьорска книжка полицаят пита курсист: – Какво ще направите, ако насред път вашата кола се развали? – Ще сляза от колата и ще отворя капака на двигателя. – А после? – Ще почна да псувам.

  • 3941

    Той не само е готов да се жертва за другите, той е направо жертвоготовен! Из писмена работа на ученик от МГ-Варна

  • 872

    Двама сядат в кафене и си поръчват: – Две соди. – И гледай чашата ми да е чиста! – обажда се единият. След малко келнерът пристига с двете соди: – Ето, заповядайте. За кого от двамата беше чистата чаша?

  • 9701

    На червено минават само тези които имат много "зелено"!

  • 11227

    Има ли доброволци за изпитване?… …е на това му се вика "Гробное Молчание" – реквием от Чайковски в си-бемол! Учител по история в столична гимназия