Вицове - Domati.net - ВИЦОВЕТЕ, КОИТО ТИ ХАРЕСВАТ

  • 9647

    Питали Радио Ереван: – Може ли заврян зет да стане 100 кг. Радиото отговаря: – Може, ако е бил 150.

  • 11233

    Ако жена ви по време на секс с вас издава странни звуци – ослушайте се! Може да хърка?

  • 1789

    "4 години зор,10 минути позор,цял живот инженер." Доц.Кирил Койчев,преподавател в ТУ-Габрово

  • 10124

    Животните в гората си направили съд. Лъвът – съдия, а жабата – обвинител. Съдят щъркела за нещо. Жабата казва: – Има утежняващи вината обстоятелства! Той яде жаби! Предлагам да му отрежем главата. Лъвът: – Е, не толкова строго от първия път де… Може например да му отрежем само опашката. – Може! Ще му отрежем опашката чак до врата!

  • 6676

    Щирлиц гледаше как професор Плейшнер се хвърля от прозореца на третия етаж вече шести път. – Явно отровата не действа – помисли си той.

  • 9308

    Двама строители: -Дай вар! -К`во? -Дай вар! -К`во? -Мамицата ти дай вар! -И аэ мамицата ти к`во?

  • 11515

    Щирлиц е обсаден от Гестапо. По мегафона Мюлер му вика: – Щирлиц, предай се! Блокирали сме всички изходи! Щирлиц си мисли: "голяма работа, аз пък ще изляза през входа".

  • 4634

    Майката пита първолачето си: – Колко прави три плюс четири? – Седем. – А седем плюс четири? – Не знам! До единадесет още не сме учили..

  • 10860

    Двама татковци в родилното гледат бебетата през стъклото. Единият прави физиономии: – Гъди-гъди-гъди… Ух, сладурче! Обръща се към другия: – Видя ли, усмихна ми се! – Бебетата не се усмихват като са толкова малки. – Какво бебе бе, сестрата ми се усмихна!

  • 8883

    Срещнали се веднъж филолог, логопед, и педофил…

  • 2738

    Една камила може да върви по 30-40 часа на ден. Ученически

  • 6357

    Помощник-шерифът докладва: – Шефе, тоя си призна! – Глупако, това е потърпевшият!

  • 10168

    Чиреши без червици. Надпис на сергия

  • 81

    – По какво се познава, че блондинка е трила файл? – По следите от гума върху монитора.

  • 3863

    ….аз не диктувам бързо, вие чувате бавно….

  • 561

    -Момченце,в момента си в час по история!Намираш се в 4-ти век след новата ера! Учител по история