Вицове - Domati.net - ВИЦОВЕТЕ, КОИТО ТИ ХАРЕСВАТ

  • 8940

    – Колко полицаи са необходими за доенето на една крава? – Десет. Двама я държат за вимето, а осем я вдигат нагоре-надолу.

  • 11387

    Две блондинки си говорят: – Знаеш ли каква е разликата между киселото мляко и спермата? – Ами не знам! – Е, вземи опитай кисело мляко и ще видиш!

  • 2596

    – Не, не, не, не, не … – Какво ти е? – Не ми пречи! Утре ще ходя в гражданското. Не, не, не…

  • 11836

    Една костенурка се катери по дърво, стига до върха, скача, помахва с лапички и пада. Така няколко пъти… На съседното дърво две птички си говорят: – Абе, дай вече да й кажем, че е осиновена?

  • 9853

    Киркор и Гарабед били колеги, ама станал злополука и Гарабед умрял. Шефа казал на Киркор да иде като най-близък при жена му и да й каже за злополуката, ама по възможно най-лекия начин, че да не се разстройва много. Отива Киркор и звъни на вратата. Жената на Гарабед отваря и Киркор: – Амиии, Гарабед се разболя нещо… и… утре че го копаме!

  • 10247

    Вдигнете си ония работи (ръцете – б.р.) Теодосиев, учител по физика в ПМГ – Казанлък

  • 7685

    Българин е в командировка в Япония. Попада на едно погребение и понеже нищо друго не разбирал се зачел в надписите по надгробните камъни (естествено само цифрите разбирал). Направило му впечетление, че всички надгробни камъни носят малки числа – 23, 18, 10 и т.н. Попитал нашия човек да не би това да е някакво детско гробище и хората му обяснили, че според тяхната традиция се отбелязват само щастливо преживените години, за останалите нямало смисъл да се отбелязват. Замислил се нашият човек Ганьо и рекъл: "Еееех… мене пък ще ме пишат мъртво роден!"

  • 6486

    Пиян мъж се прибира вкъщи, а жена му го чака с точилката на вратата: – Ей каква добра жена имам! И баница решила да ми направи.

  • 1290

    Какво е хубаво и какво е лошо Хубаво: Жена ти е бременна.Лошо: В утробата й има цели три бебета.Много лошо: Направил си операция за стерилизация. Преди три години. Хубаво: Жена ти не говори с теб.Лошо: Иска развод. Много лошо: Тя е адвокат. Хубаво: Синът ти расте.Лошо: Свалил е възрастната ви съседка.Много лошо: Ти също. Хубаво: Синът ти прекарва много време в стаята си.Лошо: В стаята му намираш скрити порнофилми.Много лошо: Имате на някои от тях. Хубаво: Мъжът ти най-накрая е съгласен – стига толкова деца! Лошо: Не можеш да си намериш противозачатъчните. Много лошо: Взела ги е дъщеря ти. Хубаво: Твоят мъж добре се ориентира в модата. Лошо: Ти разбираш, че той тайно е обличал дрехите ти. Много лошо: На него му стоят по-добре. Хубаво: Провеждаш беседа за пчеличките и тичинките с дъщеря сиЛошо: Тя постоянно те прекъсва… Много лошо: …и поправя. Хубаво: Синът ти излиза на първа среща. Лошо: С мъж. Много лошо: Който е твое гадже. Хубаво: Дъщеря ти си намира работа веднага след завършване на института. Лошо: Като проститутка. Много лошо: Някои от колегите ти са й клиенти. Ужасно: Тя печели повече от теб. Хубаво: Четейки всичко това, ти се усмихваш. Лошо: Познаваш хора с подобни ситуации. Много лошо: Ти си един от тях.

  • 7266

    Семейна двойка в медения си месец закусва. Младоженецът нагъва макарони. Младоженката пита: – Скъпи, обичаш ли ме? – Скъпа, по сто пъти на ден ме питаш дали те обичам, а вече цял месец не си ме попитала дали обичам макарони…

  • 410

    Библията ни учи да обичаме ближния, а Кама Сутра ни учи как точно.

  • 5458

    Хванали млад човек да пресича нелегално границата. Граничарите го обискирали и намерили само една снимка на възрастна жена. Питали го: – Каква е тази снимка? – На тъща ми. – Защо я носиш? – Срещу носталгия.

  • 5435

    Някакъв пресича границата с торба на рамото. Митничарите питат: – Какво носиш? – Храна за канарчета. – Я да видим ние… Ха, че това е кафе бе! – Е, и? – Ами канарчетата не ядат кафе. – Да стоят гладни тогава!

  • 5132

    Баба Илийца се себераздавала на всеки който имал нужда, та дори и непознат…

  • 1969

    Върви милиционер и гледа пред него един чете "Работническо дело" и псува – "да еба таз шибана държава"… Милиционера го арестува и води при началника като си мисли да "набере точки". Началника му пита гражданина: – Ти защо псуваш държавата бе? – Как да не ги псувам, виж какво правят тези американци във Виетнам. Началника доволен от отговора, вика подчинения: – Ти защо не си разбрал за коя държава псува, а ми го водиш да ми губиш времето – три дена арест. Излизат гражданина и милиционера и последния мърмори: – Е каква стана тя, аз те водех теб да те арестуват, а аз ще седя в ареста. Гражданинът: – А аз като ти казвах "да еба таз шибана държава", ти не ми вярваше.

  • 2160

    Красиви кооператори се вращаха от полето. от граматична задача за 3-ти клас