Вицове - Domati.net - ВИЦОВЕТЕ, КОИТО ТИ ХАРЕСВАТ

  • 9207

    -Докторе, през цялото време виждам пред очите си светещи точици – оплаква се пациент на очен лекар. Докторът му предписал очила. След няколко дни болният дошъл отново. – Е, как е? – пита докторът – По-добре ли се чувствате? – Разбира се, докторе. Сега виждам светещите точици доста по-ясно.

  • 7439

    По какво можеш да познаеш, че една блондинка е влизала в интернет? По дупките от токчета по клавиатурата!

  • 2379

    Ученици, не е нужно да взимате много дрехи за хижата, но не е зле да си носите по една чикийка. Учител от ПМГ – Велико Търново

  • 8679

    Въпрос: – Кой е измислил вицовете за блондинките? Отговор: – Брюнетките, в дългите самотни нощи!

  • 8394

    Млад мъж при ясновидка. – Виждам на пътя Ви човек, с когото трябва много да внимавате. – Това по добре го кажете на него. Аз съм машинист.

  • 9337

    – Скъпи ми Уотсън, защо изглеждаш толкова потиснат? – Чувствам се самотен, мисля че ми трябва жена. – Но нали си женен? – Абе, Холмс… да беше ми припомнил и за мама…

  • 1217

    Блондинка кара по околовръстното. По едно време гледа някакъв старец, който сее нещо в нивичката си. Блондинката спира, слиза от колата и се провиква: – Ха така, сей дядо, сей, за да има какво да ядеме ние… Дядото я поглежда и отговаря: – Точно така, моме, баш за това сея люцерна…

  • 1463

    Предложение: Освен офицери, в шахмата да се въведат и фигури "старшини". Те ще ходят където си искат и ще взимат каквото си искат.

  • 2797

    – Извинявайте, вие роднини ли сте с Ваня? – Роднини сме, но много далечни. – Но на мен ми казаха, че сте брат и сестра. – Вярно е, но аз съм първото дете в семейството, а тя е последното – шестото.

  • 10081

    -Филмът с хепи енд ли е? -Не,с Брад Пит. Разговор между тинейджърки

  • 9847

    Били открити кости на бягащи византийци. Учител по история.

  • 6586

    Умрял Шерлок Холмс и попаднал в рая. Hа вратата стои апостол Петър и пита: – Кой си ти? – Аз съм най-добрият детектив на света. – Тогава отивай да намериш Адам и Ева, щото в рая се навъди много народ и не мога да ги открия изобщо. Шерлок Холмс влиза, а на другия ден води мъж и жена. – Ето ти Адам, ето ти и Ева! – Е как ги позна? – Елементарно – и двамата нямат пъп.

  • 8560

    Студент пише писмо на баща си: "$къпи татко, $пешно ти $ъобщавам, че $ъм добре. Уча $е добре. Наи$стина не ми е $ъв$ем ле$но. Моля те изпрати ми $пешна телеграма. Ще $е радвам да получа изве$тие от теб. Твой $ин." Скоро пристига писмо от бащата: "Синко, Разбирам твоето НЕтърпение. НЕ прекалявай с учеНЕто. Ако ти стаНЕ много тежко, пиши пак, ако НЕ те затруднява и НИКОГА не се отчайвай. Винаги съм готов да ти помогна със съвети. Баща ти."

  • 8199

    -На кого ще звъним? -На Олег -Има ли си … фамилия? -Предполагам -Това е много добро предположение! Реплики от шоуто "Стани Богат"

  • 7563

    Защо охлювът не може да кара мотор? Защото му се веят очите!

  • 4364

    Мъж си купил ново БМВ и го подкарал с висока скорост. След малко обаче забелязал преследващата го полицейска кола с включена червена лампа. Шофьорът си казал "Аз съм с БМВ, няма начин да ме стигне" и ускорил още повече. След няколко минути преследване обаче решил, че така си влошава положението, отбил встрани и спрял. Полицаят приближил и казал: – Добрее. Днес имах тежък ден, края на смяната ми е, освен това е петък, 13-ти. Не ми се пишат разни актове и фишове, така че ако ми дадеш за превишената ти скорост добро обяснение, каквото не съм чувал досега, те пускам да си ходиш. Шофьорът помислил и казал: – Предната седмица жена ми избяга с един полицай. Уплаших се да не би да ме гони, за да ми я върне. Полицаят казал: – Приятна събота и неделя!