Вицове - Domati.net - ВИЦОВЕТЕ, КОИТО ТИ ХАРЕСВАТ

  • 2115

    Възрастен мъж разправя на жена си: – Като се избръсна, имам чувството че се подмладявам с 20 години! – Тогава защо не почнеш да се бръснеш вечер преди лягане?

  • 3577

    По време на семеен скандал: – Значи така, а? Можеш да пиеш цял живот едно и също уиски, а не можеш ддва дни да ядеш едно и също ядене…

  • 6033

    – Казват, че си се оженил. Как е, жена ти честна ли се оказа? – Честна. Вече цял месец живеем заедно и още нищо не ми е откраднала.

  • 5731

    – Докторе, страхувам се, че умирам! – Глупости. Това е последното нещо, което ще направите.

  • 600

    – Докторе имам шум в ушите, коленете ми треперят, имам депресия – чувствам се пълно нищожество… – Ясно. И кога си заминава тъща ви?

  • 1851

    – Защо на сватба габровците танцуват по чорапи. – Защото слушат музиката от съседното село.

  • 10760

    Тази грешка видяхме и на тренировъчното, и на състезателното състезание. Коментар по РТВ на състезание от Формула 1

  • 3085

    Един влиза в кръчмата на ръце. Питат го защо така, а той отговаря: – Казаха ми кракът ми да не стъпва повече тука.

  • 230

    Шофьор минава на червен светофар. Спира го полицай и разгневен започва да обяснява какво голямо нарушение е направил водача. Поисква му документите за правоуправление и в последствие разбира, че това е министър. Тогава полицаят сменя тактиката и се обръща към министъра: – Г-н министре, много хубаво си минахте на червено, но не се знае коя будала ще мине на зелено!

  • 10806

    В църквата шеф на охранителна фирма се молил на Бога: – Помогни, Боже, борчетата да са здрави, пари да носят, помогни и тоя ТИР с бензин да мине границата, и ни пази от пандиза. За момент дочул в другия ъгъл пенсионер да нарежда: – Боже, моля ти се нека ми стигне пенсията и този месец за хляб, и за мляко, и да мога и тока да платя… Веднага борецът притичал при стареца и ядосано му казал: – На ти сто марки и стига си занимавал Господа с глупости!

  • 8109

    – Преди да изляза вечер от къщи трябва два пъти добре да помисля. – Защо пък два пъти? – Първо трябва да измисля причина за излизането ми и второ да измисля причина, поради която жена ми не може да дойде с мен.

  • 11737

    Игра за наркомани: Нужни са стая, два стола, много хашиш и двама наркомани. Сядат, надрусват се яко и после единият излиза от стаята. Другият трябва да познае кой от двамата е излязъл.

  • 4180

    Някакво хлапе се хвали на приятелчетата си: – Ние пък имаме нова кола! – Така ли? Покажи ни я! – Не мога сега. Тате я докара снощи късно, смени й номерата, цяла нощ я боядисва и я остави да съхне в гаража.

  • 5902

    "Кембоец – 30 стотинки" Надпис на стрелбище

  • 3526

    Мравка среща слон. – Слоне – казва мравката – седни на тая троха. Браво. А тая троха сложи на главата си. Супер. Е на това му викам готин сандвич.

  • 10021

    Защо полицаите стоят дълго на телефона? Защото когато полицаят вдигне слушалката, пита "кой е най-добрият полицай, кой е най-красивият, най-умният, най-смелият" и после стои да слуша как телефонът му отговаря "ти-ти-ти-ти…"