Вицове - Domati.net - ВИЦОВЕТЕ, КОИТО ТИ ХАРЕСВАТ

  • 2607

    Учителката задава на децата, да напишат съчинение на тема "Какво ще направя, ако имам един милион". "Ще нахраня всички бездомни кучета" – мисли си Марийка. "Ще помогна на пенсионерите" – пише Гошко. "Ще построя голям балон и ще дам на всички да се повозят на него" – мечтае си Танчето. Учителката върви между чиновете и изведнъж вижда Иванчо седи и зяпа през прозореца. – Ти що не пишеш, бе, Иване? – Да не съм луд? Имам един милион и ще седна да работя нещо….

  • 5726

    Преди да ми кажете нещо си погледнете пагоните, после погледнете моите и направете разликата. Старшина към войници.

  • 11479

    – Ще ходите ли на "Сватбата на Фигаро"? – Не, ще изпратим честитка и цветя…

  • 3367

    – Защо си такъв насинен? – Вчера един приятел се върна от сватбено пътешествие. – Е, и какво? – Ами едно време аз го навих да се жени.

  • 10934

    Как завършват футболните мачове между отборите на Ямайка и Колумбия? Не завършват, понеже ямайците изпушват цялата трева, а колумбийците изсмъркват всички линии.

  • 8765

    Кореспондент на чужд вестник пристига в един наш град. Целта му е, да напише статия за живота на простите хорица в комунистическото общество, която да се използва за пропаганда. За да стане статията колкото се може по-зловеща той влиза в една кръчма и задава въпроси на най-пияният човек в нея: – Кажете ми, господине. При нас във всяко семейство практически има автомобил, а при вас например, има ли автомобил? – Им-м-м-ма! И не един, а два даже! – Как два? – Ами ей сега като те тресна със стола по тиквата и ще пратят една кола за теб, и една за мен…

  • 5911

    Mъжът се връща по-рано от работа и заварва жена си с някакъв непознат. – К"ъв е тоя ма? – пита заплашително. – Ами това е Гошо… Гошо, това е мъжът ми. Запознайте се. Докато се запознавате, аз ще ида да извикам линейка.

  • 3302

    Едно малко динозавърче пита майка си: – Мамо, къде ще отида след като умра? На небето ли? – Не, в музея.

  • 8064

    Докарали й значи на Кума Лиса въглища. Обаче тя не могла сама да си ги прибере и тръгнала да търси помощ. Първо отишла при Баба Меца и й казала: – Бабо Мецо, ще ми помогнеш ли да си прибера въглищата довечера? А Баба Меца отговорила: – Ми виж сега, мойто момиче, с удоволствие бих ти помогнала, обаче довечера с Дядо ти Мецан такова… нали се сещаш. Отишла си разочарована Кума Лиса, какво да прави. Отишла до Вълчо, обаче и той й се извинил по предлог, че довечера имат работа с вълчицата. И Кума Лиса, вече крайно опечалена, се запътила към убежището на Зайо Байо, който се славел като най-големия мързел в цялата гора. Пристигнала тя, обяснила му каква е ситуацията и той казал: – Кума Лисо, с удоволствие бих ти помогнал, обаче имам една много страшна венерическа болест. И лисицата: – Ееее,няма нищо бе, Зайо, на мене това не ми пречи! А той: – Ама много е страшна бе, кума! Нямаш представа просто. И лисицата вече крайно изнервена, го попитала: – Добре де, каква е тая твойта венерическа болест толкова страшна? – Ми боли ма оная работа за твойте въглища!

  • 8596

    Краен седесар, покрусен от президентските избори, задал въпрос в ефира на Радио Ереван: – Възможно ли е да има по-лоша президентска двойка от тази на Георги Първанов – Ангел Марин? Арменското радио направило своето проучване и след три дена отговорило: – Възможно. Двойката Ангел Марин – Георги Първанов.

  • 3303

    Един слон стъпкал един мравуняк и мравките тръгнали да го бият. Качили се мравките върху слона, но той се търкулил на земята. Всички изпопадали, само една мравка останала на гърба му и останалите започнали да викат: – Удуши го Пешо… убий го! – Абе нещо ми се губи между пръстите!

  • 5390

    Много ми харесва героинята на романа на Лев Толстой "Война и мир", особено когато танцува на бала с Щирлиц. Из ученическо съчинение

  • 9528

    Зет и тъща копаят в градината. Тъщата е с каска. Учуден съсед пита: – Абе, Пешо, защо тъща ти е с каска? – Да не искаш да се разкарвам всеки път до оградата, за да си изправям лопатата…

  • 7475

    – Вече че пием само в два случая – кълне се Вуте в кръчмата. – Само кога съм у настроение и кога немам настроение.

  • 3059

    Габровец си избира плат за костюм. – Извинете, защо толкова дълго оглеждате опакото? – запитал продавачът. – За да видя как ще ми стои след няколко години…

  • 8451

    :-Има два начина да умрете. Единият е в адски мъки,а другият с докторска помощ! Анестеэиолог на пациент