607
"Николай Овчаров, ааа-а-а извинете, Свинаров взе решение ракетите СС-23 да бъдат унищожени." В късните новини на bTV
Баща на сляпо дете отива на лекар за да разбере има ли някаква надежда да прогледне детето му. Лекарят отврьща: – Момчето ще прогледне когато умре баща му. Човекът отишьл в едно заведение да се напие, та да умре достойно. Пил, пил, но не го ловяло, защото знаел че ще умре. Решил да тръгне по платното та да го блъсне автомобил. Вьрвял, вървял, но нищо не го блъснало. Прибрал се у дома си. Жена му го посрещнала радостна на вратата: – Абе мъжо, къде ходиш? Детето прогледна! А, и комшията умря.
Старшината стои бесен пред строя и крещи: – Чий е този автомат, който не е почистен? – На Калашников, г-н старшина.
Защо комунистите са щастливи от изборите? Ами защото като падне Царя и идва 9-ти септември!
Директорът води новата учителка в класа на Иванчо. – Деца, това е вашата нова учителка. Надявам се, че ще ви хареса. Иванчо: – Мдааа… Готино телце. Директорът, гордо: – Сам я избирах.
Здравейте, Вие се обадихте във военното окръжие! Ако искате да служите в армията – натиснете звездичка, а ако не искате в армията – натиснете решетка…