Вицове - Domati.net - ВИЦОВЕТЕ, КОИТО ТИ ХАРЕСВАТ

  • 4110

    То жената да падне е добре, щото й се вдига цената! Преподавател по прогнозиране и планиране в УНСС

  • 8193

    Американците кацат на Луната. Брежнев е бесен и вика при себе си шефа на космонавтиката: – Видя ли какво направиха американците? – Видях, другарю Брежнев… – Е, тогава и ние ще направим нещо! – Какво, другарю Брежнев? – Ами … ще кацнем на Слънцето! – Ама как – та там температурата е милиони градуси… – Хм!… Ами какви космонавти сте вие – нощем ще кацнете!

  • 5006

    – Оле, толкова се притеснявам… Нищо няма да направя на изпита! – Не се притеснявай! Не може пък нищо да не си запомнила! – Сериозно ти говоря, бе! Даже столицата на Европа не се сещам коя е… Из разговор между кандидатстудентки

  • 427

    След тежка катастрофа санитари носят потрошен пациент към линейката. До носилката търчи лекар и го уверява: – Не се тревожете, няма да умрете! – Да умра ли докторе? – казал пациентът – това ще е последното, което ще направя!

  • 513

    Студент: – Тук е тъмно като в негърски задник. Професор: – Завиждам на колегата, който е бил навсякъде… По време на лекция

  • 667

    Лягат си Раиса и Михаил Горбачови да спят. – Ех, Миша, Мишаа… ти някога сигурно не си си и мечтал да спиш с жената на председателя на СССР!…

  • 5784

    Някакъв мъж се задържал при любовницата си и се прибрал у дома много късно. Жена му го посреща с въпрос: – Къде беше досега? – Ами, ъ-ъ-ъ… – Може би на съвещание в работата? – Да, да, на съвещание! – А защо миришеш на женски парфюм? – Ами, ъ-ъ-ъ… – Може би около тебе на съвещанието са стояли жени? – Да, разбира се! Около мене стояха жени! – А защо имаш женски косми по сакото, и червило на ризата? – Ами, ъ-ъ-ъ… – Може би си се връщал с претъпкан рейс и така се е получило в навалицата? – Да! Така си беше! – Е, лягай си да спиш… Мъжът се съблича. – Я чакай малко, а защо си със женски гащи? – Ами, ъ-ъ-ъ… Абе ти си умна жена, измисли нещо!

  • 6154

    В Лондон. Двама мъже разговарят. – Как е фамилното ви име? – Шекспир. – О, това име е много известно! – Че как иначе! Вече двайсет години разнасям мляко в района.

  • 305

    ами, ако имаме един такъв интеграл намирисва на онанизъм ли? Химически факултет на СУ – Аля Таджер – семинари по Строеж на Веществото

  • 10438

    – Вие сте щастлив човек – казва гледачката. – Никога няма да узнаете какво е болест… – Това не ме радва особено – казва посетителят. – Но защо? – Следвам медицина.

  • 7408

    Между приятели: – Знаеш ли, че женати е бременна от мен? Ще станем роднини… – Не, ще станем квит!

  • 4590

    А сега да разделим тази дроб на по-малки дробченца… Учител по математика в ПМГ-Ст.Загора

  • 11880

    Телефонно обаждане в пожарната: – Ало, пожарната ли е? – Да. – Слушайте сега да ви разправя за какво става дума… Значи, преди три години имаше у нас един купон. Един приятел донесе трева. Свихме цигарки, повечето я изпушихме. Обаче оставихме малко и посяхме в една саксия. – И какво? – Порасна голяма, даде реколта и на следващата година пушихме от нея. После я преместихме в една голяма саксия от фикус и я сложихме на терасата. – Е? – А миналата година пак правихме един купон. И един идиот да вземе, че да ритне саксията от терасата… – Е? – Ами всичко се разпръсна из двора, обаче взе, че се хвана долу в пръстта и сега целия ни двор е обрасъл с тая трева. – Абе ние тука сме пожарна, за какво ми ги разправяш тия неща? – Именно! Искам да ви кажа, като идвате да гасите пожара да не изпотъпчете тревата в двора!

  • 11952

    Питали радио Ереван, каква е разликата между руската сватба и руското погребение! Разликата е с един пиян по-малко.!

  • 8450

    Точно преди изпита студентка седи на стълбите пред аудиторията и си преговаря материала. Пристига един колега – направо от снощния купон. Заглежда се в учебника в ръцете й и казва умно: – Аха, "Линейна алгебра"! Чел съм я. Кофти книга, главния герой го убиват накрая.

  • 1846

    Който пее-зло не мисли!Докато пее. Лозунг в зала"България"-1987г.