Вицове - Domati.net - ВИЦОВЕТЕ, КОИТО ТИ ХАРЕСВАТ

  • 11326

    Не са будали да се бият, ами направо се оплакват в ОН. В час по история

  • 11136

    Ама мене никой не ми бръсне сливата. Рускиня на родителска среща.

  • 5718

    …ами ако бях минал аз или някоя друга кола от там …. Реплика на старшина на рота .

  • 11313

    Счупеното имущество се удвоява в троен размер…. Учителка по физическо

  • 324

    -Кога е създадена българската държава? -Незнам бе госпожо, тогава бях болен!

  • 6202

    Фалшивите банкноти се различават по липсата на надписа: „За подправка виновните се наказват съгласно закона“.

  • 3768

    Не се смейте, защото наистина е смешно… Учител по химия, след проверка на контролни

  • 3700

    След първата брачна нощ младоженката гледа замислено мъжа си по време на закуската: – Оказва се, че и като ядеш го правиш като заек.

  • 10115

    Попитали радио Ереван: – За какво му е на човека нос? – На мъжете им е за красота, а на жените, за да има какво да пъxат там, където не трябва.

  • 6772

    Рано сутринта преди Бъдни вечер се звъни в дома на собственика на магазина за алкохол. – Извинете, просто се чудех кога ще отваряте? – Предполагам знаете, че днес е Бъдни вечер. Затова днес магазинът ще е затворен! На следващата сутрин пак се звъни: – Ишфинете, само са шудех ккога ша отваряти днеш? – Но днес е Коледа! – бил отговорът на собственика. – Нима очаквате от мен да отворя точно днес?! На сутринта след Коледа телефонът пак иззвънял: – Ъъъъ, мноооогхо ша ишфиняам, ама днешш шъ утваряттти ли? – Вижте какво! По време на празниците не спряхте да ме тормозите! Обещавам ви утре, като отворя, вас лично да ви пусна първи да влезете, само ме оставете на мира!!! – Да ме пушнете да фляса?! Нно аш ишкам да ишляша!!!

  • 8882

    – Как ти се струва, Юли, първият завой на тази писта? – Ами, струва ми се ляв, Стойчо! – А на теб, Георги? – На мен също ми се струва ляв! Разговор между Стойчо Керев и коментаторите от Формула 1 по време на квалификациите

  • 7782

    На плажа.Двама спасители си говорят и единия вижда, че с една от лодките, като че ли нещо не е както трябва.– Лодка 96. Някакъв проблем? – Не получил никакъв отговор.– Лодка 96! Има ли проблем? – Пак нищо. Изведнъж другият се сетил:– Абе. Ние нямахме ли само 70 лодки?– Лодка 69. Сега ще ви помогнем…

  • 3052

    Иванчо казва на баща си: – Автобусът днес беше препълнен и аз без да искам настъпих една дама по крака. Аз й се извиних и тя ми даде един банан. – А ти благодари ли й? – Не. Веднага настъпих и другия й крак…

  • 9188

    На един борец му се родило дете и той отишъл до болницата, за да разбере какво е. – Момиче, две и петстотин – казала акушерката. Борецът бързо й отвърнал: – На ти пет, дай си ми детето.

  • 1025

    Мъж се връща от посещение при лекар. Жена му нетърпеливо го пита какво е станало. – Отначало докторът каза, че с моята болест мога да живея до петдесет години – отговаря съпругът. – Но като му казах, че вече съм на четиридесет и девет, след кратък пазарлък стигнахме до съгласие, че ще умра на седемдесет…

  • 11151

    Английски замък, пред него се ширнала ливада, покрита с прекрасен току що навалял сняг, изкрящ под слънчевите лъчи. Лордът – собственик на замъка се събужда и излиза на терасата да се полюбува на красивата гледка. О, ужас! Върху белият сняг с урина е изписано: "Лорда е рогоносец". Лордът веднага повикал Шерлок Холмс. След кратък оглед на местопрестъплението Шерлок Холмс направил своето заключение: – Милорд, почеркът е на жена Ви, а урината – на Вашият шофьор.