Вицове - Domati.net - ВИЦОВЕТЕ, КОИТО ТИ ХАРЕСВАТ

  • 1353

    Стюардесата кани с дъвка един пътник. – Опитайте, господине, много фино и отлично средство против шума и пукането в ушите. Пътникът приема с благодарност и няколко часа по-късно, когато самолетът започва да се приземява, извиква стюардесата. – Госпожице, елате и ми обяснете как да махна от ушите си този боклук.

  • 6003

    Учил си, ама не ми влизаш редовно – сядай, 5. Учителка по история

  • 4119

    Седи младото семейство на маса с възрастни родители и коментират как най-лесно се оправят нещата в едно семейство. Накрая питат свекъра, как е било по тяхно време: – Е па, сите си знаехме – Има-нема защо, на жената в петок по един зад врато.

  • 8738

    Старшината Гърдю съветва войниците: – Който е тъп и не помни – да си записва като мен!

  • 3127

    Тук почива трудът на готвача! Надпис в тоалетна

  • 1262

    Сладко грозде от Поморйе! Надпис на сергия на Женския пазар в София

  • 3956

    Телефонен разговор: – Ало! Ще се омъжиш ли за мене? – Да! А кой се обажда всъщност?

  • 8992

    Американски лекар казва: – При нас понякога се случва да лекуваме една болест, а болния умира от друга… Руският му колега отговаря: – Ние нямаме такъв проблем… от каквото лекуваме, от това умира пациента.

  • 8775

    Доктор помолил своя приятел фотограф да го замести за малко в лекарския кабинет -Не мога,нищо не разбирам от тая работа,какво ще правя ако някой дойде? -Не се притеснявай,няма кой да дойде. Фотографът се съгласил, но както си стоял в кабинета изведнъж задъхан човек влиза. -Докторе,помогни голям проблем… -Какво става!? -Докторе, жената черна, аз съм черен, а бебето бяло. -Ей верно, голям проблем -замислено казал доктора. Ти мушка ли го? -Мушках го. -Вади ли го после? -Вадих го. -И пак го мушка и пак го вади. -Да-виновно казал пациента. -Какво си направил ти бе,ти си осветил бебето!!!

  • 4881

    "Крушката е 36 волта" Отдолу:"Точно такава ми трябва"

  • 4397

    Две бабички си приказват: – Миче, пък Пена умря. – Да умря, ама я лекуваха професори.

  • 1129

    Господин таксиметров шофьор-вижте колко красиви са есенните листа! Във всякакви цветове и краски! Ооо Боже-толкова е красиво!– Шумата ли?

  • 10032

    Един борец се хвали на свой приятел: – Виж какъв джип си купих: единична бройка, направена по заявка, златни джанти, диаманти във волана, седалки от леопардова кожа, сателитна връзка… ама ще го продавам. – Що бе! – Много харчи…

  • 7448

    Преди 9 септември България беше на ръба на пропастта, но след това с помощта на Съветския съюз направи решителна крачка напред.

  • 27

    – Моля за ръката на вашата дъщеря! – Млади човече, пиете ли? – Естествено, но нека първо да уредим работата!

  • 10790

    Маскен бал. Всички са маскирани и се веселят. Изведнъж в залата влиза съвършенно гола блондинка. Музиката спира, всички се обръщат и я гледат. Към нея се приближава салонният управител и прошепва: – Вие какво? Да не сте се побъркала? – Защо? Аз съм в костюм на Адам! – Глупости! В костюм на Адам! Да си беше сложила и една пишка! – Сега идвам. Може би до няколко минути ще си сложа!