12061
Защо блондинките отварят млякото още в магазина – защото пише отвори тук………..
Прогноза за времето на радио Ереван за "Пролет – Лято"2003": "На четни дати ще вали, на нечетни няма да вали. Възможно е точно обратното."
Двама много пияни приятелчета пътували в една кола.Единия карал , а другия спял на задната седалка.По едно време ги спира полицай.При отварянето на вратата от полицаят шофьора пада на улицата: -Как може такова безобразие-казало ченгето. -Какво сте пили бе господине!!? -Само….едно малко…… г-н полицай. В този момент онзи на задната седалка се поразбудил и казал: И…. на мене… едно……малко….
– Докторе, защо толкова дълго ми пишеш диагнозата? Какво става? – Не се притеснявай, не е диагноза. Съчинявам ти некролога.
Вървял си слона из гората и изведнъж: – Ох, мама му дееба! – настъпил трън. Извадил го той и продължил. Още една крачка не направил и пак: – Ох, мама му дееба! – втори трън. Извадил го и продължил по пътя. След малко обаче пак изревал: – Мамицата им мръсна мравешка, пак са прокарвали телеграфна линия.