9291
…и да знаеш, че ако телефонът не ти звъни, това съм аз, който не ти се обажда!!! SMS съобщение
Геймър се връща от командировка и вижда апартамента си празен:– Ех! Поне да си го бях сейфнал!
Две мухи искали да бият слона. Отишли при него и му казали: – Слоне, хайде да се бием! А той отговорил: – Ооо, не е честно, вие сте двама!
– Погледнете тук! Не виждате ли, че приемното ми време е до шест вечерта? – Виждам, докторе, но кучето, което ме ухапа сигурно не знае да чете!
Умрял един "Doom"-аджия и отишъл при свети Петър. Пита го той къде иска да отиде – в рая или в ада. "Doom"-аджията поискал да му покажат двете места. Видял рая, видял и ада и казал на свети Петър: – Дай ми сто здраве и двеста броня и ме пращай в ада.
Американците питали радио Ереван по повод на бъдещата си подкрепа за кабинета Борисов : Бойко Борисов ли е най-големия пич в България ? Радиото отговорило : Беше пич, вече е импич …